KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH REJONU KRAKOWSKIEGO

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

L.p.

Dyscyplina sportowa

Termin

Miejsce

1 Piłka siatkowa dziewcząt

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

15.04.2010

godz. 10.00

Proszowice

Hala Proszowianki

ul. Parkowa

2 Piłka siatkowa chłopców

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

14.04.2010

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

3 Koszykówka dziewcząt

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

17.03.2010

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

4 Koszykówka chłopców

drużyny – mistrzowie powiatów

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

18.03.2010

godz. 9.30

Wieliczka – SP Nr 2 ul. Moniuszki 1
5 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

Po 2 drużyny z powiatu: B, K, M, P, W

26.03.2010

godz.9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

6 Tenis stołowy drużynowy chłopców

po 2 drużyny z powiatu  B, K, M, P, W

26.03.2010

godz. 9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

7 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt      Po 6 zawodniczek z powiatu: B, K, M, P, W 25.03.2010

godz. 9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

8 Tenis stołowy indywidualny chłopców

Po 6 zawodników z powiatu B, K, M, P, W

25.03.2010

godz. 9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

9 Piłka ręczna dziewcząt –

4 drużyny mistrz powiatu: B, K, M, W

21.04.2010

godz. 10.00

Kłaj – Hala ZS
10 Piłka ręczna chłopców –

4 drużyny mistrz powiatu: B, K, M, W

22.04.2010

godz. 10.00

Kłaj – Hala ZS
11 Czwórbój LA – po 2 drużyny
z powiatu B, K, M, P, W
Dz i chł – 18.05.2010

godz. 10.00

Skawina,

Gimnazjum Nr 1

12 Piłka nożna chłopców

mistrzowie powiatów B, K, M< P, W

26.05.2010

godz. 10.00

Tenczynek – boisko LKS „TĘCZA”
13 Halowa piłka nożna dz. i chł. -

I m.  z powiatów B, K, M, P, W

Dz.: 25.11.2009

godz. 10.00

Chł: 19.11.2009

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

Kłaj – Hala ZS

REJONOWA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1 Koszykówka dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, P, W, 17.03.2010

godz. 9.30

Gimnazjum Nr 1, Bochnia,
ul. Bernardyńska 1
2 Koszykówka chłopców – mistrzowie powiatu B, K, P, W, 09.03.2010

godz. 9.30

Wieliczka Gimnazjum,
ul. Piłsudskiego 20
3 Piłka siatkowa dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 23.03.2010

godz. 10.00

Proszowice

ul. Parkowa,

Hala Proszowianki

4 Piłka siatkowa chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 24.03.2010

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

5 Piłka ręczna dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, W 14.04.2010

godz. 10.00

Hala Zespołu Szkół
w Kłaju
6 Piłka ręczna chłopców – mistrzowie powiatu B, K, W 13.04.2010

godz. 10.00

Hala Zespołu Szkół
w Kłaju
7 Piłka nożna chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 20.05.2010

godz. 10.00

Bochnia

ul. Parkowa

8 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt – po 2 drużyny z powiatów B, K, M, P, W 11.03.2010

godz. 10.00

Koźmice Wielkie

Gimnazjum

9 Tenis stołowy drużynowy chłopców – po 2 drużyny z powiatów:
B, K, M, P, W
11.03.2010

godz. 10.00

Koźmice Wielkie

Gimnazjum

10 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt – po 6 zawodniczek z powiatów:
B, K, M, P, W
10.03.2010

godz. 10.00

Koźmice Wielkie

Gimnazjum

11 Tenis stołowy indywidualny chłopców – po 6 zawodników z powiatów:
B, K, M, P, W
10.03.2010

godz. 10.00

Koźmice Wielkie

Gimnazjum

12 Halowa piłka nożna dz. i chł. –

mistrzowie powiatów B, K, M, P, W

Dz. – 28.10.2009

godz. 10.00

Chł. – 05.11.2009

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

Kłaj – Hala ZS

REJONOWA

LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1 Piłka siatkowa dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 11.03.2010

godz. 10.00

Proszowice

ul. Parkowa,

Hala Proszowianki

2 Piłka siatkowa chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 10.03.2010

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

3 Koszykówka dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, W 03.03.2010

godz. 10.00

II LO Bochnia

ul. Konfederatów Barskich

4 Koszykówka chłopców – mistrzowie powiatu B, K, w 04.03.2010

godz. 10.00

II LO Bochnia

ul. Konfederatów Barskich

5 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt – po 2 drużyny z powiatu 08.04.2010

godz. 10.00

Skawina – hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

6 Tenis stołowy drużynowy chłopców – po 2 drużyny z powiatu 08.04.2010

godz. 10.00

Skawina – hala is

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

7. Piłka ręczna dziewcząt i chłopców – mistrzowie powiatów B, W 07.04.2010

Dz. – godz.. 10.00

Chł. – godz. 11.00

I LO Bochnia

TELEFONY KONTAKTOWE ORGANIZATORÓW ZAWODÓW:

Rejonowy Organizator Sportu  – Andrzej Nowak –    dom: (012) 282-23-43,

kom.: 0 608-609-086

andrzejnowak7@wp.pl

Skawina – Tomasz Kutek – praca: (012) 276-40-56, kom.: 0 608-505-736

halackis@gmail.com

Wieliczka – Grzegorz Siemieniec – praca: tel/fax (012) 288-19-29, kom.: 0 509 519 628,

mos@powiatwielicki.pl

Szarów – Krzysztof Kutrzeba – kom.: 602 221 925

ZS Kłaj – Czesław Zaręba – (012) 284 – 11 – 76, kom.: 607 635 524 czzareba@onet.eu

Koźmice Wielkie – Jolanta Kałuża – kom.: 508 525 153     gimn2kwlk@poczta.wp.pl

Miechów – Ewa Pituch – praca: (041) 383-16-33, dom: (041) 383-18-28, kom. 602 537 535

pituchadam@interia.pl

Proszowice – Wojciech Marzec – fax (012) 386-80-70, kom: 0 501 160 924

woj4445@wp.pl

Bochnia – Sabina Bajda – tel. (014) 612-25-40,  kom: 0 604-435-977,

mosir_bochnia@poczta.onet.pl

Grzegorz Bucenko –  tel./fax (014) 615-37-65,  kom: 505 222 03

g.bucenko@powiat.bochnia.pl

Kraków powiat – Grzegorz Grzywa – kom.: 0 604-940-607

siemaszka@fund.pl

UWAGA!

- Przewodniczący Powiatowych SZS (B, K, M, P, W) na 3 dni przed terminem zawodów mają obowiązek przesłania do organizatorów zawodów rejonowych zgłoszeń nazwy szkół, które reprezentują poszczególne powiaty.

- Skróty: B, K, M, P, W – oznaczają następujące powiaty: bocheński, krakowski, miechowski, proszowicki, wielicki.

- Przewodniczący Powiatów winni przekazać drużynom uczestniczącym w zawodach Rejonowych informację o zabraniu ze sobą piłek do rozgrzewki. Organizator zabezpiecza jedynie piłki do gry.

- Konsekwencją nie wstawienia się drużyny na zawody będzie przesłanie informacji
o powyższym fakcie do organu prowadzącego (wójta lub burmistrza) oraz dyrektora szkoły.

Rejonowy Organizator

Andrzej Nowak

Otrzymują:

- Małopolski SZS

- Przewodniczący Powiatowych SZS (B, K, M, P, W).

- Organizatorzy zawodów.

- a/a