W dniach 7/8 listopada 2009 r. siatkarki MKS MOS Wieliczka  uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości w Tomaszowie Lubelskim. Najmłodsze zawodniczki klubu zaprezentowały się w zawodach znakomicie:

- w kategorii „czwórki” rocznik 1997 i młodsze: Weronika Ochońska, Maria Pajor, Olga Stasiak, Olga Kucharska i Karolina Wełna zajęły pierwsze miejsce; drugi zespół spisał się również bardzo dobrze w stawce ośmiu zespołów zajął trzecie miejsce,

- w kategorii „trójki” rocznik 1998 Ula Mazur, Ala Grabka i Maria Maszek wygrały zdecydowanie wszystkie pojedynki zajmując również pierwsze miejsce. Drugi zespół walcząc bardzo ambitnie uplasował się na 10 miejscu pośród 20 zespołów,

- w kategorii „dwójki” rocznik 1999 i Julia Zakolska, Pola Kwiecińska i Agnieszka Drej sprawiły miłą niespodziankę docierając, aż do finału zajmując ostatecznie drugie miejsce.

To nie wszystkie sukcesy z jakimi wróciły do Wieliczki zawodniczki MKS MOS Wieliczka. Organizatorzy wyróżnili najlepsze zawodniczki turnieju: Ulę Mazur i Weronikę Ochońską. Nagrody i wyróżnienia wręczali przedstawiciele władz miasta, dyrektor szkoły i starosta. Podkreślili oni zaangażowanie wszystkich dziewcząt i dominację ekipy z Wieliczki w turnieju. Najmłodsze siatkarki prowadzone przez trenera Jana Mazura pomagał wyprowadzić na I miejsce jeden z rodziców dziewcząt Paweł Zakolski, za co serdecznie dziękuje trener grupy. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do Wieliczki. Wszystkie dziewczęta reprezentujące Wieliczkę na turnieju systematycznie uczęszczają na zajęcia sportowe organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.