Dnia  22 listopada 2009 r. w Gorlicach, odbył się II Regionalny Turniej Ligowy Kadetek (strefa wschodnia-III Liga).

Nasze zawodniczki MKS MOS Wieliczka spisały się bardzo dobrze,  zajmując II miejsce. W meczu finałowym z zespołem  Ekstrim Gorlice (gospodarz Turnieju) nasze dziewczęta prowadziły w 1 secie 20:18, 22:20, 23:22, niestety brak kończącego  ataku, po niezbyt  dokładnej wystawie powodowało utratę kolejnych punktów i w efekcie doprowadziło do przegranej 23:25. W drugim secie mimo dobrej gry, ale niestety przy czterech zepsutych zagrywkach, dziewczęta nie dały sobie szansy na tie break, przegrywając mecz 2:0. Trzeba jednak nadmienić, że zespół Ekstrim Gorlice jest mocnym, wyrównanym zespołem, gdzie pięć zawodniczek gra również w III Lidze seniorskiej i popełnienie w grze z nimi kilku niewymuszonych błędów prawie dyskwalifikuje z możliwości osiągnięcia sukcesu.