Archiwum: 2011

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta                                                               Chłopcy
styl dowolny:                                                             styl dowolny:

1. Leszczyńska Klaudia – SP Węgrzce Wlk.            1. Zbrożek Radosław – SP Gorzków
2. Dębowska Michalina – SP 2 Wieliczka                 2. Duziak Wiktor – SP Niepołomice
3. Dąbek Natalia – SP Niepołomice                          3. Herbut Marcin – SP Podłęże
4. Wiśniak Urszula – SP 2 Wieliczka                       4. Guzik Jakub – SP Niepołomice
styl klasyczny:                                                           styl klasyczny:
1. Janik Milena – SP Węgrzce Wlk.                      1. Marecik Arkadiusz – SP Węgrzce Wlk.
2. Ciastoń Marcelina – SP 3 Wieliczka                  2. Jachimczak Jakub – SP Podłęże
3. Choczewska Judyta – SP Podłęże                    3. Sobelga Hubert – SP Niepołomice
4. Wygonna Anna – SP Niepołomice                     4. Podkowa Kamil – SP Niepołomice
styl grzbietowy:                                                          styl grzbietowy:
1. Kozik Anna – SP Niepołomice                         1. Sala Kacper – SP Grabie
2. Wojtusik Melania – SP Niepołomice                 2. Górecki Patryk – SP Raciborsko
3. Katra Małgorzata – SP 2 Wieliczka                  3. Kalemba Dominik -SP 3 Wieliczka
4. Szewczyk Patrycja – SP Niepołomice              4. Nosek Łukasz – SP Zabierzów Boch.
styl motylkowy:                                                         styl motylkowy:
1. Feliks Tamara – SP Niepołomice                      1. Walawski Jan – SP Niepołomice
2. Michalska Pola – SP Niepołomice                     2. Henke Marek – SP Niepołomice
3. Starowicz Agnieszka – SP Sygneczów
4. Matuszyk Joanna – SP 2 Wieliczka

Sztafeta dziewcząt IMS :                                           sztafeta chłopców IMS:
1. SP Niepołomice                                                     1. SP Niepołomice
2. SP 3 Wieliczka                                                      2. SP Węgrzce Wlk.
3. SP Podłęże                                                           3. SP 4 Wieliczka

Gimnazjada                                                   Gimnazjada

dziewczęta                                                    chłopcy
styl dowolny:                                                 styl dowolny:
1. Wojas Natalia – SP Niepołomice               1. Nowotnik Michał – Węgrzce Wlk.
2. Szpałek Aleksandra – Węgrzce Wlk.         2. Chalibożek Kamil – Niepołomice
3. Kluza Natalia – Wieliczka                         3. Zima Mateusz – Wieliczka
4. Duliasz Aleksandra                                  4. Zbrożek Bartosz – Koźmice Wlk.
styl klasyczny:                                                styl klasyczny:
1. Wygonna Sylwia – Niepołomice              1. Bednarz Stanisław – Niepołomice
2. Komajda Paulina – Niepołomice              2. Kościółek Filip – Niepołomice
3. Kurdyś Karolina – Koźmice Wlk.             3. Sosnal Artur – Niepołomice
4. Wojewoda Urszula – Wieliczka                4. Bednarz Jakub – Wieliczka
styl grzbietowy:                                              styl grzbietowy:
1. Kania Katarzyna – Koźmice Wlk.                1. Zabdyr Mateusz – Kłaj
2. Wiśniewska Aleksandra – Wieliczka            2. Oskar Szewczyk – Niepołomice
3. Kazimierczak Kornelia – Niepołomice           3. Kania Lukasz – Koźmice
4. Kafel Sylwia – Podłęże                                4. Bień Adrian – Wieliczka
styl motylkowy:                                              styl motylkowy:
1. Bryndal Weronika – Wieliczka                  1. Szewczyk Arkadiusz – Wola Bat.
2. Ciastoń Inez – Podłęże                            2. Szura Bartosz – Niepołomice
3. Kalemba Sylwia – Wieliczka                    3. Baran Rafał – Niepołomice
4. Niewielski Tomasz – Wieliczka

sztafeta dziewcząt gimnazjada:                       sztafeta chłopców gimnazjada:
1. Gimnazjum Wieliczka                               1. Gimnazjum Niepołomice
2. Gimnazjum Niepołomice                            2. Gimnazjum Wieliczka
3. Gimnazjum Podłęże                                  3. Gimnazjum Koźmice Wlk.
4. Gimnazjum Koźmice Wlk.

Licealiada                                                      Licealiada
dziewczęta                                                    chłopcy
styl dowolny:                                                 styl dowolny:
1. Potera Klaudia – LO Wieliczka                   1. Mardosz Kajetan – LO Wieliczka
2. Garycka Justyna – LO Wieliczka                2. Łanoszka Jakub – LO Wieliczka
3. Płachta Patrycja – LO Wieliczka                 3. Jabłoński Patryk – LO o. Franciszkanów
4. Migas Emilia – ZS Niepołomice                   4. Strączek Mateusz – ZSZ nr2 Niepołomice

styl klasyczny:                                                styl klasyczny:
1. Zawiło Magdalena – LO Wieliczka              1. Żurek Jakub – LO Wieliczka
2. Barczykowska Roksana – ZS Niepołomice  2. Grochal Michał – LO Wieliczka
3. Rupińska Sylwia – ZS Niepołomice             3. Wojas Mateusz – ZS Niepołomice
4. Licau Albert – LO o Franciszkanów

styl grzbietowy:                                                styl grzbietowy:
1. Ptak Joanna – ZSZ Wieliczka                     1. Trzos Przemysław – ZS Niepołomice
2. Trzupek Patrycja – LO Wieliczka                2. Stachura Michał – ZSZ Wieliczka
3. Dec Karolina – ZS Niepołomice                     3. Szczepański Łukasz – ZSZ Wieliczka                                                                                                                                                                 4. Kwiatkowski Daniel – LO o Franciszkanów
styl motylkowy:                                              styl motylkowy:
1. Śliwińska Angelika – ZS Niepołomice      1. Krzysica Jakub – LO Wieliczka
2. Solarczyk Kamil – ZS Niepołomice
3. Walas Karol – LO O. Franciszkanów

Sztafeta dziewcząt licealiada:                Sztafeta chłopców licealiada:
1. LO Wieliczka                                  1. LO Wieliczka
2. ZS Niepołomice                              2. ZS Niepołomice
3. LO o. Franciszkanów

Czterech pierwszych zawodników i zawodniczek w każdym stylu oraz dwie pierwsze sztafety w każdej kategorii szkół będzie reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich. Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Starostwo Powiatowe ufundowało dla zawodników medale, puchary i dyplomy.

Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (chłopcy) Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (dziewczęta)
WIELICZKA 20.01.2011 – PODSTAWOWE WIELICZKA 20.01.2011 – PODSTAWOWE
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : dowolny Styl : dowolny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Radosław Zbrożek Gorzków 4 33,26 I 1 Klaudia Leszczyńska Węgrzce Wlk 1 32,57 I
2 Wiktor Dudziak Sp Niepołomice 2 33,61 II 2 Dębowska Michalina SP 2 3 39,08 II
3 Marcin Herbut Podłęże 4 35,37 III 3 Natalia Dąbek Sp Niepołomice 2 39,47 III
4 Jakub Guzik Sp Niepołomice 2 40,07 4 Wiśniak Urszula SP 2 5 43,61 IV
5 Kupiec  Piotr Grajów 5 42,92 5 Zuzanna Ciastoń Podłęże 4 43,97
6 Stojek Karol SP Szycztniki 3 43,74 6 Romańska Magdalena SP 2 6 47,84
7 Niciński Bartosz Węgrzce Wlk 6 45,67 7
8 Puścizna Patryk SP Książnice 5 48,55 8
9 Michał Barnaś Węgrzce Wlk 3 49,67
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : klasyczny Styl : klasyczny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Arkadiusz Marecik Węgrzce Wlk 5 43,06 I 1 Milena Janik Węgrzce Wlk 2 45,64 I
2 Jakub Jachimczak Podłęże 2 47,07 II 2 Ciastoń Marcelina SP 3 3 54,74 II
3 Hubert Sobelga Sp Niepołomice 4 49,39 III 3 Choczewska Judyta Podłęże 2 55,62 III
4 Kamil Podkowa Sp Niepołomice 2 49,95 4 Anna Wygonna Sp Niepołomice 1 55,82 IV
5 Kost Jan SP 4 3 49,96 5 Sikora Anna SP 4 4 55,92
6 Bartosz Pasek Raciborsko 4 53,44 6 Dominika Podkowa Sp Niepołomice 3 57,05
7 Duda Maciej Węgrzce Wlk 5 56,56 7 Klima Magdalena Raciborsko 1 1,89,00
8 8
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : grzbietowy Styl : grzbietowy
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Sala Kacper Grabie 3 41,63 I 1 Anna Kozik Sp Niepołomice 1 35,94 I
2 Patryk Górecki Raciborsko 4 44,44 II 2 Melania Wojtusik Sp Niepołomice 3 46,92 II
3 Kalemba Dominik SP 3 3 48,90 III 3 Katra Magorzata SP 2 2 48,08 III
4 Łukasz Nosek Zabierzów Bocheński 5 50,10 4 Patrycja Szewczyk Sp Niepołomice 2 49,57 IV
5 Paweł Kudela Podłęże 5 50,72 5 Gargas Natali SP 3 1 52,49
6 Miłosz Bystrowski Sp Niepołomice 1 51,73 6 Ziętarska Magdalena Grabie 3 53,19
7 Kotula Sławomir SP 4 6 51,81 7 Szpałek Małgorzata SP 2 4 56,42
8 Bieniek kamil SP Książnice 4 57,67 8
9 Jajkowicz Dawid SP Książnice 2 1,18,11
9 Szostak Szczepan SP Książnice 2 1,27,87
Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Konkurencja : indywidualna
Styl : motylkowy Dystans : 50m.
Styl : motylkowy
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Jan Walawski Sp Niepołomice 1 37,4 I Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
2 1 Tamara Feliks Sp Niepołomice 1 49,62 I
3 Marek Henke Sp Niepołomice 3 39,02 II 2 Pola Michalska Sp Niepołomice 3 49,84 II
4 3 Agnieszka Starowicz Sygneczów 2 50,63 III
5 4 Matuszczyk Joanna SP 2 1 54,7 IV
6 5 Aleksandra Dziura SP Grabie 2 58,01
6 Julia Kostrzewa SP Byszyce 3 1,05,23
Konkurencja : sztafeta
Dystans : 50m. Konkurencja : sztafeta
Styl : dowolny Dystans : 50m.
Styl : dowolny
Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
1 SP Niepołomice 1 5,34,86 I Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
2 Węgrzce Wlk 6,43,50 II 1 SP Niepołomice 1 5,45,83 I
3 SP Podłęże 3 6,04,82 poza kon. 2 SP 3 5 6,57,48 II
4 SP 4 4 7,24,10 III 3 SP Podłęże 3 7,28,45 III
5 5 4 SP 2 2 7,04,87 dyskf
Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (chłopcy) Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (dziewczęta)
WIELICZKA 20.01.2011 – GIMNAZJUM WIELICZKA 20.01.2011 – GIMNAZJUM
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : dowolny Styl : dowolny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Nowotnik Michał Węgrzce Wlk 3 28,73 I 1 Natalia Wojas Niepołomice 2 33,04 I
2 Kamil Chalibożek Niepołomice 4 30,75 II 2 Szpałek Aleksandra Węgrzce Wlk 3 37,20 II
3 Mateusz Zima Wieliczka 5 33,26 III 3 Natalia Kluza Wieliczka 5 37,21 III
4 Zbrożek Bartosz Koźmice Wlk 5 34,79 IV 4 Duliasz Aleksandra 6 42,67 IV
5 Mateusz Brodowicz Wieliczka 4 34,81 5 Stasiak Olga GM Gdów 4 44,68
6 Karol Kruk Niepołomice 2 34,85 6 Natalia Hankus Podłęże 3 51,38
7 Dominik Rozwadowski GM Gdów 2 38,54 7 Wojas Julia GM Gdów 2 1,08,69
8 8
9 9
Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Konkurencja : indywidualna
Styl : klasyczny Dystans : 50m.
Styl : klasyczny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Bednarz Stanisław Niepołomice 4 41,97 I 1 Wygonna Sylwia Niepołomice 2 41,48 I
2 Kościółek Filip Niepołomice 2 43,83 II 2 Komajda Paulina Niepołomice 4 45,67 II
3 Sosnal Artur Niepołomice 4 45,80 III 3 Kurdyś Karolina Koźmice Wlk 1 51,66 III
4 Bednarz Jakub Wieliczka 3 46,96 IV 4 Urszula Wojewoda Wieliczka 3 53 IV
5 Patryk Wożniak Wieliczka 3 47,00 5 Julia Kordula Wieliczka 5 53,65
6 Streb Jakub Węgrzce Wlk 5 49,4 6 Dominika Matuszyk Wieliczka 3 58,5
7 Piątek Krzysztof Koźmice Wlk 5 53,13 7 Morajka Joanna GM Gdów 2 59,85
8 Nowakowski Krol Wola Batorska 6 54,28 8 Bochnia Karolin Koźmice Wlk 6 1,01,53
9 9
10 10 Witkiewicz Anna Wola Batorska 5
11
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : grzbietowy Styl : grzbietowy
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Zabdyr Mateusz GM Kłaj 3 33,23 I 1 Katarzyna Kania Koźmice Wlk 3 47,28 I
2 Oskar Szewczyk Niepołonice 3 39,54 II 2 Aleksandra Wiśniewska Wieliczka 5 49,11 II
3 Łukasz Kania Koźmice Wlk 2 43,12 III 3 Kornelia Kazimierczak Niepołomice 2 49,33 III
4 Adrian Bień Wieliczka 5 45,61 IV 4 Kafel Sylwia Podłęże 4 49,39 IV
5 Mateusz Nowak Koźmice Wlk 4 48,04 5 Katarzyna Zawiślan Wieliczka 3 50,88
6 Wolnicki Piotr Wola Batorska 4 50,14 6 Bała Gabriela Koźmice Wlk 6 51,23
7 Grzesik Piotr GM Wieliczka 5 51,46 7 Potera Anna GM Gdów 4 55,55
8 Szymon Besala Zabierzów Bocheński 2 8 Michalska Joasnna Koźmice Wlk 1 1,02,75
Konkurencja : indywidualna
Konkurencja : indywidualna Dystans : 50m.
Dystans : 50m. Styl : motylkowy
Styl : motylkowy
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce 1 Weronika Bryndal Wieliczka 2 48,18 I
1 Arkadiusz Szewczyk Wola Batorska 2 30,68 I 2 Inez Ciastoń Podłęże 3 46,44 dyskf
2 Szura Bartosz Niepołomice 5 33,53 II 3 Sylwia Kalemba Wieliczka 4 1,10,47 II
3 Rafał Baran Niepołomice 3 35,12 III 4
4 Tomasz Niewielski Wieliczka 4 48,36 IV 5
5 Jonasz Kowalski Podłęże 6 48,75 6
Konkurencja : sztafeta Konkurencja : sztafeta
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : dowolny Styl : dowolny
Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Niepołomice 3 5,42,66 I 1 Wieliczka 2 7,14,66 I
2 Wieliczka 2 6,26,99 II 2 Niepołomice 5 7,14,67 II
3 Koźmice Wlk 4 7,09,66 III 3 Podłęże 3 8,15,86 III
4 4 Koźmice Wlk 4 8,59,54 IV
5

Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (chłopcy) Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (dziewczęta)
WIELICZKA 20.01.2011 – LICEUM WIELICZKA 20.01.2011 – LICEUM
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : dowolny Styl : dowolny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Mardosz Kajetan LO Wieliczka 5 28,20 I 1 Potera Klaudia LO Wieliczka 5 40,71 I
2 Łanoszka Jakub LO Wieliczka 5 36,32 II 2 Garycka Justyna LO Wieliczka 4 42,73 II
3 Jabłoński Patryk LO O. Franciszkanów 1 36,44 III 3 Płachta Patrycja LO Wieliczka 2 43,97 III
4 Strączek Mateusz ZSZ nr 2 Niepołomice 4 36,76 IV 4 Migas Emilia ZS Niepołomice 3 47,00 IV
5 Barski Hubert LO Wieliczka 2 37,96 5
6 Gurgul Łukasz ZS Niepołomice 6 38,41 6
7 Dębowski Kamil ZS Wieliczka 39,41 7
8 Moczulski Adrian LO O. Franciszkanów 4 40,7 8
9 Wiśniewski Tomasz ZS Wieliczka 40,86 9
10 Czyżowski Michał ZSZ nr 2 Niepołomice 3 41,24 10
11 Turecki Adrian ZS Wieliczka 43,37 11
12 Klęsk Patryk ZSZ nr 2 Niepołomice 2 48,72
13 Gierczak Michał LO O. Franciszkanów 3 50,06 Konkurencja : indywidualna
14 Babicz Daniel ZS Wieliczka 52,71 Dystans : 50m.
Styl : klasyczny
Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m.
Styl : klasyczny Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Zawiło Magda LO Wieliczka 4 49,8 I
2 Barczykowska Roksana ZS Niepołomice 2 1,00,55 II
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce 3 Rupińska Sylwia ZS Niepołomice 3 1,03,58 III
1 Żurek Jakub LO Wieliczka 43,02 I 4
2 Grochal Michał LO Wieliczka 43,89 II 5
3 Wojas Mateusz ZS Niepołomice 45,36 III 6
4 Licau Albert LO Wieliczka 47,01 IV 7
5 Podolecki  Zbigniew ZSZ nr 2 Niepołomice 47,18
6 Wojna Michał ZSZ nr 2 Niepołomice 47,29
7 Walas Paweł LO O. Franciszkanów 50,86 Konkurencja : indywidualna
8 Wróbel Konrad ZS Wieliczka 1,01,03 Dystans : 50m.
9 Baran Krzysztof LO O. Franciszkanów 1,08,24 Styl : grzbietowy
10 Pereira Rodrigo Izaak LO O. Franciszkanów 1,27,29
11 Hajduk patryk ZS Wieliczka 1,30,61
12 Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Ptak Joanna ZS Wieliczka 5 54,53 I
Konkurencja : indywidualna 2 Trzupek Patrycja LO Wieliczka 3 54,88 II
Dystans : 50m. 3 Dec Karolina ZS Niepołomice 4 59,56 III
Styl : grzbietowy 4
5
6
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce 7
1 Trzos Przemysław ZS Niepołomice 2 42,22 I
2 Stachura Michał ZS Wieliczka 3 47,28 II Konkurencja : indywidualna
3 Szczepański Łukasz ZS Wieliczka 4 52,92 III Dystans : 50m.
4 Kwiatkowski Daniel LO O. Franciszkanów 3 55,97 IV Styl : motylkowy
5 Dyna Jakub LO O. Franciszkanów 1 58,35
6 Jarosz Krzysztof LO O. Franciszkanów 4 58,85
7 Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
8 1
9 2 Śliwińska Angelika ZS Niepołomice 4 1,10,53 I
3
Konkurencja : indywidualna 4
Dystans : 50m. 5
Styl : motylkowy 6
Konkurencja : sztafeta
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Dystans : 50m.
1 Krzysica Jakub LO Wieliczka 2 36,68 I Styl : dowolny
2 Solarczyk Kamil ZS Niepołomice 5 38,65 II
3 Walas Karol LO O. Franciszkanów 4 1,01,96 III
4 Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
5 1 LO Wieliczka 3 7,29,90 I
6 2 ZS Niepołomice 4 9,09,30 II
7 3
4
Konkurencja : sztafeta 5
Dystans : 50m.
Styl : dowolny
Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
1 LO Wieliczka 2 6,35,80 I
2 ZS Niepołomice 3 6,51,34 II
3 LO O. Franciszkanów 4 8,10,67 III
4
5
5

INFORMACJA

2011-01-24

Szachy Powiatowe

2011-01-20

Do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej awansowali: Jan – Krzysztof Duda (SP Siercza), Kamil Wrześniak (SP Przebieczany), Sebastian Kuźma (SP Gdów), Weronika Ślęczka (SP Przebieczany), Agnieszka Badoń (SP Przebieczany), Michalina Dębowska (SP 2 Wieliczka).

Kolejne miejsca zajęli:

Dziewczęta Szkoły podstawowe:

4.Święch Gabriela (SP Niepołomice)

5. Małysa Justyna ( SP Przebieczany)

6. Janus Justyna (SP Siercza)

7. Gajek Paulina (SP Łazany)

8. Budkiewicz Magdalena (SP Staniątki)

9. Misiewicz Natalia (SP Staniątki)

10. Mach Małgorzata (SP 4 Wieliczka)

11. Dziewońska Jolanta ( SP Raciborsko)

Chłopcy szkoły podstawowe:

4. Golenia Jan (SP 4 Wieliczka)

5. Zdeb Wojciech (SP 2 Wieliczka)

6. Ptak Daniel (SP Przebieczany)

7. Gawor Jan Paweł (Podstolice)

8. Filipowski Kasper (SP Przebieczany)

9. Domoń Krzysztof (SP Przebieczany)

10. Paś Adrian (SP Niepołomice)

Prawo gry w  finale wojewódzkim Gimnazjady Młodzieży uzyskali: Konrad Buś (Gimnazjum Wieliczka), Łukasz Chorobik (Gimnazjum Koźmice Wielkie), Przemysław Kmak (Gimnazjum Wieliczka), Marcelina Tracz (Gimnazjum Wieliczka), Żaneta Bednarczyk (Gimnazjum Staniątki), Zuzanna Święch (Gimnazjum Niepołomice ).

Kolejne miejsca zajęli:

Dziewczęta gimnazjum:

4. Płotek Justyna ( gimnazjum Kłaj)

5. Taborska Patrycja ( gimnazjum Staniątki)

6. Ślusarczyk Paulina (gimnazjum Kłaj)

7. Wrona Miłosława(gimnazjum Koźmice Wlk.)

8. Hajduk Agnieszka(gimnazjum Koźmice Wlk.)

9. Szafran Sylwia(gimnazjum Wieliczka)

Chłopcy gimnazjum:

4. Wcisło Wojciech(gimnazjum Niepołomice)

5. Gołyźniak Piotr(gimnazjum Niepołomice)

6  Starzyk Jakub( gimnazjum Węgrzce Wlk.)

7. Piech Konrad (gimnazjum Staniątki)

8. Mięso Tomasz(gimnazjum Kłaj)

9. Świętek Michał(gimnazjum Kłaj)

10. Buczek Krzysztof( gimnazjum Kłaj)

Do finału wojewódzkiego Licealiady Młodzieży awansowali: Damian Czerczak ( Zespół Szkół Niepołomice) ), Piotr Matyasik (Prywatne LO Franciszkanów Wieliczka), Piotr Bogusz ( Zasadnicza Szkoła zawodowa Niepołomice), Ewelina Płazińska (Zespół Szkół  Zawodowych Wieliczka), Magdalena Sroka (Zespół Szkół Zawodowych Wieliczka).

Kolejne miejsca zajęli:

Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:

4. Bruc Krzysztof (Prywatne LO Franciszkanów)

5. Szybowski Mirosław (LO Wieliczka)

6. Krawczyk Dariusz(ZSZ Wieliczka)

7. Rodrigo Pereira Izaak ( Prywatne LO Franciszkanów)

8. Turecki Adrian(ZSZ Wieliczka)

9. Szewczyk Wojciech(ZS Niepołomice)

10. Tecław Krzysztof (ZSZ Wieliczka)

11. Kadłubowski Dawid( Prywatne LO Franciszkanów)

12. Tomera Łukasz(ZS Niepołomice)

13. Kościak Adrian(ZSZ Niepołomice).

14. Oberwan Tomasz (ZSZ Wieliczka)

Medale, dyplomy wręczyli: Urszula Rusecka zastępca Burmistrza Wieliczki, Henryk Gawor wójt Gminy Biskupice oraz trenerzy Stanisław Turecki i Andrzej Irlik. Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Koszty organizacyjne pokryło Starostwo Powiatowe w Wieliczce.