DUŻY SUKCES MŁODYCH ZAWODNIKÓW

UKS „ROKICIE” SZCZYTNIKI

W NOWEJ SARZYNIE W SOBOTĘ 17 LISTOPADA ODBYŁ SIĘ PÓŁFINAŁ OGÓLNOPOLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM. ZNAKOMICIE SPISALI SIĘ MŁODZI ZAWODNICY UKS ROKICIE SZCZYTNIKI, KTÓRZY W SILNIE OBSADZONYM TURNIEJU ZAJĘLI I MIEJSCA !!! W KATEGORII MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW. DZIEWCZĘTA NALEŻAŁY DO ZDECYDOWANYCH FAWORYTEK, GDYŻ W JEJ SZEREGACH GRAŁA CZOŁOWA MŁODZICZKA POLSKI NATALIA DANAJ. ELIMINACJE PRZESZŁY GŁADKO BEZ STRATY SETA, BY W FINALE SPOTKAC SIĘ Z DRUŻYNĄ ZE STALOWEJ WOLI. MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ PEWNYM ZWYCIĘSTWEM DZIEWCZĄT ZE SZCZYTNIK (NATALIA DANAJ, NATALIA GĄDEK), ALE ZE STRATĄ PUNKTU W GRZE PODWÓJNEJ.

JESZCZE LEPIEJ SPISALI SIĘ CHŁOPCY, KTÓRZY W SKŁADZIE ARKADIUSZ KOŁOS I MAKSYMILIAN KUTAJ, NIE PRZEGRALI ŻADNEGO SETA I ZWYCIĘŻYLI BEZAPELACYJNIE. WIELU OBSERWATORÓW PRZYPADŁA DO GUSTU ICH GRA, A TRENERZY WRÓŻĄ IM WIELKA KARIERĘ. WARTO NADMIENIC, ŻE OBYDWAJ CHŁOPCY W UBIEGŁYM ROKU ZOSTALI WICEMISTRZAMI POLSKI UKS-ÓW W KATEGORII  ŻAKÓW.

OBYDWIE DRUŻYNY AWANSOWAŁY DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W LIDZBARKU WARMIŃSKIM W DNIACH 1-2 GRUDNIA 2012 R.

WSZYSCY ZAWODNICY UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOS WIELICZKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SZCZYTNIKACH.