W LIDZBARKU WARMIŃSKIM W DNIACH 1-2 GRUDNIA 2012 R. ODBYŁ SIĘ OGÓLNOPOLSKI FINAŁ UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM. POŚRÓD NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE ZNALAZŁY SIĘ  DRUŻYNY MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW ROKICIA. BARDZO BLISKO MEDALU BYLI MŁODZICY (W SKŁADZIE: KOŁOS ARKADIUSZ, KUTAJ MAKSYMILIAN),  KTÓRZY ZAJĘLI 4 MIEJSCE. W DRODZE DO MEDALU ULEGLI PÓŹNIEJSZYM ZWYCIĘZCOM JEDYNCE PSZÓW 3:1. NA UWAGĘ ZASŁUGUJE FAKT, ZE BYLI NAJMŁODSI W GRONIE 8 ZESPOŁÓW.

DZIEWCZĘTA (W SKŁADZIE: NATALIA DANAJ, NATALIA GĄDEK) W BARDZO SILNEJ STAWCE 8 DRUŻYN ZAJĘŁY 5 MIEJSCE. W CZOŁOWEJ CZWÓRCE ZNALAZŁY SIĘ DRUŻYNY, KTÓRE ZALICZAJĄ SIĘ DO CZOŁOWKI POLSKI WE WSPÓLZAWODNICTWIE KLUBOWYM, DLATEGO JEST TO DUŻY SUKCES. REWELACYJNIE ZAGRAŁA NATALIA DANAJ, KTÓRA M IN. NIEZNACZNIE 2:3 ULEGŁA NR 1 W POLSCE WIKTORII ZIEMKIEWICZ Z LIDZBARKA.

„NATALIA POKAZAŁA, ŻE STAC JĄ NA WIELKI WYNIK, ALE MUSI UWIERZYC W SIEBIE. CZĘSTO GRA SPIETA I ZDENERWOWANA, CO JEJ BARDZO PRZESZKADZA. W TYM TURNIEJU GRAŁA NA WYJĄTKOWYM LUZIE I POKAZAŁA TENIS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. WIELU OBSERWATORÓ ZACHWYCAŁO SIĘ JEJ GRĄ” PODSUMOWAŁ WYSTĘP ZAWODNIKÓW PREZES WOJCIECH BIERNAT.

ZAWODNICY NA CO DZIEŃ BIORĄ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOS W WIELICZCE W SZKOLE POODSTAWOWEJ W SZCZYTNIKACH.