Archiwum: 2012

MINISIATKÓWKA  DZIEWCZĄTMKS MOS Wieliczka najlepszą drużyną w kat.„czwórki”

W niedzielę 14 października 2012 r., odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki  Dziewcząt „KRAKÓW – WIELICZKA 2012”.             Turniej odbył się w hali sportowej SP155 – os. II Pułku Lotniczego 21 w Krakowie, a zorganizowały go 2 zaprzyjaźnione kluby siatkarskie tzn. UKS 22 Kraków oraz MKS MOS Wieliczka. Turniej odbył się w trzech kategoriach wiekowych: ”dwójki’ , ”trójki” , ”czwórki”-  startowało 57 zespołów z 11 klubów siatkarskich Polski Południowej. Po zaciętej i sportowej rywalizacji najlepsze zespoły, zajmujące miejsca 1-3 otrzymały puchary i medale, wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, a najlepsza zawodniczka / MVP / w każdej kategorii otrzymała piękną statuetkę.

  • Kategoria „czwórki’ – startowało 17 zespołów, najlepsze okazały się siatkarki z Wieliczki , prowadzone przez trenera Artura Stryszowskiego , które  przygotowują się do nieoficjalnych  Mistrzostw Polski w Kołobrzegu odbywających się w dniach 19-21 październik 2012r. . Drużyna MKS MOS Wieliczka występująca w składzie : Katarzyna Tkaczyk/ kapitan / , Marcelina Ciastoń , Agnieszka Drej, Pola Kwiecińska, Patrycja Małota, nie miała sobie równych , wygrywając wszystkie mecze, choć kolejne rywalki stawiały duży opór. Zawodniczki MKS MOS Wieliczka wykazały się dużą różnorodnością zagrań, szybkością w polu,  refleksem, a szczególnie  dominowały w ataku na skrzydłach.

Wyniki:

  1. miejsce – MKS MOS WIELICZKA I
  2. miejsce – MOSM Tychy I
  3. miejsce – UKS 22 Kraków
  4. miejsce – UMKS PMOS Libiąż II
  5. miejsce – Sparta Volleyball Kraków I
  6. miejsce – MOSM Tychy II
  7. miejsce -SP2 Andrychów
  8. miejsce -MKS MOS Wieliczka II
  9. miejsce –MKS Andrychów
  10. miejsce –Sparta Volleyball Kraków II
  11. miejsce – UMKS PMOS Libiąż I
  12. miejsce – Setbol Oświęcim I
  13. miejsce – PMOS Chrzanów
  14. miejsce – Setbol Oświęcim II
  15. miejsce -Sparta Volleyball Kraków III
  16. miejsce – Źródełko Katowice
  17. miejsce -MKS MOS Wieliczka III

Zawodniczką MVP w kategorii „Czwórki”,została Marcelina Ciastoń z klubu MKS MOS Wieliczka.

  • Kategoria „trójki” startowało 18 zespołów, najlepsze okazały się siatkarki z Tychów, które przede wszystkim przewyższały wzrostem wszystkie drużyny startujące w turnieju i umiały to dobrze wykorzystać. Drużyna MKS MOS Wieliczka występująca w składzie : Magdalena Lewińska / kapitan /, Julia Hebda oraz Monika Drej spisała się bardzo dobrze, zajmując 5 miejsce na 18 zespołów i przegrywając tylko dwa mecze , w tym z późniejszymi mistrzyniami, zawodniczkami z klubu MOSM Tychy. Zawodniczki MKS MOS Wieliczka wykazały się dużą wolą walki, poświęceniem i świetną zagrywką.

Wyniki:

  1. miejsce – MOSM Tychy I
  2. miejsce – MOSM Tychy II
  3. miejsce – Sparta Volleyball Kraków
  4. miejsce – UKS 22 Kraków I
  5. miejsce MKS MOS Wieliczka I
  6. miejsce –  MKS Andrychów I
  7. miejsce – UMKS PMOS Libiąż I
  8. miejsce - Sparta Volleyball Kraków II
  9. miejsce – MKS MOS Wieliczka II
  10. miejsce – UKS 22 Kraków II
  11. miejsce – Setbol Oświęcim I
  12. miejsce – MKS MOS Wieliczka III
  13. miejsce – Setbol Oświęcim II
  14. miejsce – PMOS Chrzanów I
  15. miejsce -Sparta Volleyball Kraków III
  16. miejsce – MKS Andrychów III
  17. miejsce – Źródełko Katowice
  18. miejsce – MKS Andrychów II

Zawodniczką MVP w kategorii „Trójki”, została Marysia Hanusik z klubu MOSM  Tychy.

  • Kategoria „dwójki” startowały 22 zespoły, najlepsze okazały się zawodniczki z klubu Sparta Volleyball Kraków. Najmłodsze zawodniczki MKS MOS Wieliczka spisały się bardzo dobrze , jak ich starsze koleżanki z „trójek”, zajmując również 5 miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Martyna Lewińska i Wiktoria Tyrańska. Na szczególne słowa uznania zasługiwała Martyna Lewińska, która choć młodsza o rok od swoich koleżanek, zaskakiwała bardzo dobrą zagrywką tenisową, bardzo rzadko spotykaną w tej kategorii wiekowej.

Wyniki:

  1. miejsce Sparta Volleyball Kraków I
  2. miejsce – MKS Andrychów I
  3. miejsce – Sparta Volleyball Kraków II
  4. miejsce – PMOS Chrzanów I
  5. miejsce MKS MOS Wieliczka I
  6. miejsce –  PMOS Chrzanów II
  7. miejsce – UKS 22 Kraków I
  8. miejsce - MKS MOS Wieliczka II
  9. miejsce – PUKS Kraków
  10. miejsce – MKS Andrychów II
  11. miejsce – MKS MOS Wieliczka III
  12. miejsce – UMKS PMOS Libiąż I
  13. miejsce – Źródełko Katowice
  14. miejsce – MKS MOS Wieliczka IV
  15. miejsce – UKS 22 Kraków IV
  16. miejsce – UMKS PMOS Libiąż II
  17. miejsce – UKS 22 Kraków IV
  18. miejsce – Sparta Volleyball Kraków III
  19. miejsce – UKS 22 Kraków III
  20. miejsce – UKS 22 Kraków II
  21. miejsce – Setbol Oświęcim I
  22. miejsce – Setbol Oświęcim II

Zawodniczką MVP w kategorii „Dwójki”, została Magda Piekarz z klubu Sparta Volleyball Kraków.

Wszystkie zawodniczki MKS MOS Wieliczka cechowała ambicja w grze oraz radość z uprawiania siatkówki. Wszystkie zawodniczki uczęszczają regularnie na treningi zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.

SZACHOWY MISTRZ EUROPY

Po wygraniu międzynarodowego turnieju szachowego w Ołomuńcu (Czechy) reprezentant elitarnego zespołu „Wojtaszek COMARCH Team” Jan – Krzysztof Duda wypełnił pierwszą arcymistrzowską normę. Kolejny sukces odniósł na Mistrzostwach Europy Juniorów w Szachach zorganizowanych w Pradze w sześciu grupach wiekowych od 8 do 18 lat. Jaś walczył w grupie do 14 lat, gdzie rywalizowało 141 zawodników z 45 krajów Europy. Wygrał pierwszych 7 partii a dwie ostatnie zremisował. Uzyskał 8 punktów wyprzedzając pięciu zawodników z 7 pkt. Wicemistrzem Europy został Manuel Petrosyan z Armenii a brązowym medalistą Giorgi Sibashvili z Gruzji. Jest to kolejny sukces Jasia po złotym medalu na Mistrzostwach Świata do 8 lat w 2008 r. oraz dwóch medalach Mistrzostw Świata do 12 lat w 2009 i 2010 r. Pierwszym trenerem Jana Krzysztofa Dudy był Andrzej Irlik, kolejnym Leszek Ostrowski. Współpracował również z arcymistrzem Kamilem Mitoniem i mistrzem międzynarodowym Jerzym Kostro. Najwierniejszym kibicem jest mama Jasia Wiesława. 1 IX 2012 r. Jan Krzysztof Duda osiągnął ranking 2470 a FIDE nadała zawodnikowi MKS MOS Wieliczka tytuł mistrza międzynarodowego (IM). Gratulujemy i życzymy szybkiego zdobycia najwyższego tytułu szachowego arcymistrza.

Podsumowanie Rywalizacji Szkół w Powiecie Wielickim.

W sali konferencyjnej  Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym odbyło się podsumowanie rywalizacji szkół w Powiecie Wielickim we Współzawodnictwie Sportowym dzieci i młodzieży za rok szkolny 2011/2012. Uroczyście spotkanie otworzył Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego  Dariusz Zawiślan a na podsumowanie przybyli Prezes Małopolskiego SZS Włodzimierz Nowak i Członek Zarządu Powiatu Wielickiego Lech Pankiewicz który w imieniu Starosty Jacka Juszkiewicza patronującemu tej rywalizacji wręczał pamiątkowe statuetki nagrodzonym. W roku szkolnym 2011/2012 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce  który jest organizatorem wszystkich imprez międzyszkolnych w ramach rywalizacji SZS szczebla powiatowego zorganizował ponad 50 zawodów w kilkunastu konkurencjach w których uczestniczyło prawie 6500 młodzieży szkolnej z terenu powiatu.   Licznie przybyli dyrektorzy szkół z całego Powiatu jak również nauczyciele i młodzież która odnosiła duże sukcesy na szczeblu województwa i ogólnopolskim zbierała zasłużone pochwały.

Nagrodzone zostały w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajmując 1 miejsce LO Wieliczka 389 pkt , 2 miejsce ZSZ Wieliczka 275 pkt i ZS Niepołomice 261 pkt. W kategorii gimnazjów najlepsze szkoły w powiecie wielickim to 1 Gimnazjum Wielickie 374 pkt, 2 Gimnazjum Niepołomice 247 pkt, 3 Gimnazjum Koźmice Wlk. 199 pkt, 4 Gimnazjum Niegowić 188 pkt, Gimnazjum Sławkowice 126 pkt, Gimnazjum w Gdowie 117 pkt. W kategorii szkół podstawowych w rywalizacji zwyciężyła SP Niepołomice 221 pkt przed SP 2 Wieliczka 220 oraz SP Gdów 114 pkt. Kolejne miejsca zajęły SP Szczytniki 110, SP 3 Wieliczka 105 pkt i SP Węgrzce Wlk. 89 pkt.

Nagrodzono również nauczycieli którzy przyczynili się w ubiegłym roku szkolnym do największych sukcesów sportowych i wykazali się w społecznej działalności sportu szkolnego. Wyróżnienia otrzymali : Ewa Kurzawa, Dorota Kaim, Barbara Grünwald, Katarzyna Toroń, Magdalena Kutrzeba, Magdalena Stępska, Bożena Więckowska, Zofia Suślik, Jolanta Wojtaszek, Dariusz Mulik, Robert Nowak, Wojciech Turlik, Dominik Grünwald, Mirosław Świętek, Wojciech Biernat, Krzysztof Obrał, Andrzej Drabik, Krzysztof Rubiś oraz zespół nauczycieli Gimnazjum w Kożmicach Wlk.

W trakcie wyróżniania przypomniano największe sukcesy sportowe szkól powiatu wielickiego w ubiegłym roku szkolnym. Były to :

LO Wieliczka II miejsce w Małopolsce Siatkówka dziewcząt i VIII miejsce w Finałach Mistrzostw Polski;

Gimnazjum Wieliczka

- I miejsce w Finałach Małopolski w koszykówce chłopców i VII miejsce w Finałach Mistrzostw Polski

- Jan Krzysztof Duda I miejsce w Małopolsce w szachach;

- Konrad Bus oraz Marcelina Tracz II miejsce w Małopolsce w Szachach.

Gimnazjum Niegowić II miejsce w Małopolsce drużynowy tenis stołowy dziewcząt.

SP nr 2 Wieliczka III miejsce w Małopolsce mini koszykówka chłopców

SP Szczytniki III miejsce w Małopolsce drużynowy tenis stołowy  chłopców

SP Pierzchów III miejsce w Małopolsce drużynowy tenis stołowy  dziewcząt

Końcowa punktacja rywalizacji szkół:

Licealiada

I miejsce LO Wieliczka 389 pkt

II MIEJSCE ZSZ Wieliczka 275 pkt

III ZS im. Ojca Świentego  Jana Pawła II w Niepołomicach  261 pkt

Gimnazjada    I miejsce Gimnazjum Wieliczka  374 punkty

II miejsce Gimnazjum Niepołomice 247 punktów

III miejsce Gimnazjum Koźmice Wielkie 199 pkt

IV miejsce Gimnazjum Niegowić 188 pkt

V miejsce Gimnazjum Sławkowice 126 pkt

VI miejsce Gimnazjum Gdów 117 pkt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce SP Niepołomice      221 pkt

II miejsce SP nr 2 Wieliczka 220 pkt

III miejsce SP Gdów 114 pkt

IV miejsce SP Szczytniki 110 pkt

V miejsce SP 3 Wieliczka 105 pkt

VI miejsce SP Węgrzce Wielkie 89 pkt

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH
POWIATU WIELICKIEGO w roku szkolnym 2012/2013

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienne biegi przełajowe indywidualne 01.10.2012 r.

godz. 10.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

2. Halowa piłka nożna dziewcząt 23.10.2012 r.

godz.  9.00

ZS Kłaj

Czesław Zaręba

607635524

3. Halowa piłka nożna chłopców 24.10.2012 r. godz. 9.00 ZS Kłaj Czesław Zaręba

607635524

4. Mini piłka siatkowa dziewcząt 06.11.2012 r.

godz.  9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

5. Mini piłka siatkowa chłopców 06.11.2012 r.

godz.  9.00

Jan Mazur

608467063

6. Mini koszykówka dziewcząt 10.12.2012r.

godz.  9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

7. Mini koszykówka chłopców 11.12.2012 r.

godz.  9.00

Jan Mazur

608467063

8. Szachy indywidualne 10.01.2013r.

godz.  9.00

Wieliczka Magistrat Andrzej Irlik

509740850

9. Badminton drużynowy dziewcząt   i chłopców 07.02.2013 r.

godz.  9.00

SP Niepołomice Robert Fraś

664347548

10. Pływanie  indywidualne i drużynowe 14.02.2013r.

godz. 9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

MOS Wieliczka 122881929
11 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców 04.03.2013 r.

godz.  9.00

Gimnazjum Kożmice Wlk Agnieszka  Piotrowska

502364696

12 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców 05.03.2013 r.

godz.  9.00

Gimnazjum Kożmice Wlk Agnieszka  Piotrowska

502364696

13. Wiosenne sztafetowe biegi przełajowe 16.04.2013 r.

godz. 10.00

WOLNI KŁAJ Czesław Zaręba

607635524

14. Mini piłka ręczna dziewcząt 17.04.2013 r.

godz.  9.00

Hala

w Szarowie

Magdalena Kutrzeba

660067059

15. Mini piłka ręczna chłopców 18.04.2013 r.

godz.  9.00

Hala

w Szarowie

Magdalena Kutrzeba

660067059

16. Czwórbój lekkoatletyczny  dziewcząt 09.05.2013 r.

godz.  9.30

Stadion w Kłaju Czesław Zaręba

607635524

17. Czwórbój lekkoatletyczny  chłopców 10.05.2013 r.

godz.  9.30

Stadion w Kłąju Czesław Zaręba

607635524

18.

Mini piłka nożna „7” 22.05.2013 r.

godz. 9.00

Orlik w Gdowie Dariusz Mulik

604635276

W zawodach drużynowych startują po 1 drużynie z gmin oraz druga drużyna z gminy, która wygrała rywalizację w roku poprzednim:

- mini piłka nożna  halowa dziewcząt – 2 drużyny Kłaj, mini piłka nożna halowa  chłopców- 2 drużyny Wieliczka.

-  mini siatkówka dziewcząt – 2  drużyny  Wieliczka i chłopców –2  drużyny  Biskupice,

- mini koszykówka dziewcząt – 2 drużyny Niepołomice, mini koszykówka  chłopców –2 drużyny Wieliczka,

- mini piłka ręczna dziewcząt – 2 x Kłaj,  mini piłka ręczna chłopców – 2 x Gdów

- mini piłka nożna „7” – 2 x Gdów

W badmintonie, tenisie stołowym, pływaniu drużynowym (8 x50 m) sztafetowych biegach przełajowych i czwórboju lekkoatletycznym startują po dwie drużyny z gmin.

W zawodach indywidualnych gminy reprezentuje:

- indywidualne biegi przełajowe 6  dziewcząt i 6 chłopców w rocznikach  2000,2001,2002,

- szachy 4 dziewczynki i 4 chłopców,

- tenis stołowy  6 dziewcząt i 6 chłopców,

-  pływanie indywid. maksymalnie   6 dziewcząt, 6 chłopców w każdym z 4 styli (zawodnik może startować tylko w 1 stylu).

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom: 122822343 kom.: 608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje: Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul. Marii Konopnickiej13/5

tel./fax 12 2881929           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u: Grzegorz Siemieniec tel. 509519628,          Jan Mazur 608467063

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH

POWIATU WIELICKIEGO

w roku szkolnym 2012/2013

GIMNAZJADA

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienne biegi przełajowe indywidualne 01.10.2012 r.

godz. 10.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

2. Halowa piłka nożna dziewcząt 18.10.2012 r.

godz.  9.00

ZS Kłaj

Czesław Zaręba

607635524

3. Halowa piłka nożna chłopców 19.10.2012 r. godz. 9.00 ZS Kłaj Czesław Zaręba

607635524

4. Piłka siatkowa dziewcząt 13.11.2012 r.

godz. 9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

5. Piłka siatkowa chłopców 13.11.2012 r.

godz.  9.00

Jan Mazur

608467063

6. Koszykówka dziewcząt 17.12.2012 r.

godz.  9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

7. Koszykówka chłopców 18.12.2012 r.

godz.  9.00

Jan Mazur

608467063

8. Szachy indywidualne 10.01.2013

godz.  9.00

Wieliczka Magistrat Andrzej Irlik

509740890

9. Badminton drużynowy dziewcząt   i chłopców 08.02.2013 r.

godz.  9.00

SP Niepołomice Robert Fraś 664347548
10. Pływanie  indywidualne i drużynowe 14.02.2013

godz.10.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

MOS Wieliczka

12 2881929

11. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców 25.02.2013 r.

godz.  9.00

Gimnazjum

Koźmice Wlk

Agnieszka  Piotrowska

502364696

12. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców 26.02.2013 r.

godz.  9.00

Gimnazjum

Koźmice Wlk

Agnieszka  Piotrowska

502364696

13. Piłka ręczna dziewcząt 11.04.2013 r.

godz.  9.00

Hala

w Szarowie

Magdalena Kutrzeba

660067059

14. Piłka ręczna chłopców 12.04.2013 r.

godz.  9.00

Hala

w Szarowie

Magdalena Kutrzeba

660067059

15. Wiosenne sztafetowe biegi przełajowe 16.04.2013 r.

godz. 10.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

16. Piłka nożna „6” 18.05.2013 r.

godz. 9.00

ORLIK Gdów Dariusz Mulik

604635276

17. Szkolna Liga LA * 24.05.2013 Stadion Kłaj Czesław Zaręba

607635524

W zawodach drużynowych startują po 1 drużynie z gmin oraz druga drużyna z gminy, która wygrała rywalizację w roku poprzednim:

-  piłka nożna  halowa dziewcząt – 2 drużyny Wieliczka, piłka nożna  halowa chłopców- 2 drużyny Wieliczka

-  siatkówka dziewcząt i chłopców 2 x Wieliczka,

-  koszykówka dziewcząt i chłopców –2 x Wieliczka

-  piłka ręczna dziewcząt Kłaj, piłka ręczna chłopców- 2 x Niepołomice

- piłka nożna „6” – 2 drużyny z Gdowa

W badmintonie, tenisie stołowym, pływanie drużynowe (8 x 50 m) sztafetowych biegach przełajowych  startują po dwie drużyny z gmin.

W zawodach indywidualnych gminy reprezentuje:

- indywidualne biegi przełajowe 6  dziewcząt i 6 chłopców w rocznikach  1997, 1998,1999,

- szachy 4 dziewczynki i 4 chłopców,

- tenis stołowy  6 dziewcząt i 6 chłopców,

-  pływanie indywid. 6 dziewcząt, 6 chłopców w każdym z 4 styli. (zawodnik może startować tylko w 1 stylu)

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom:122822343 kom.:608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje: Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul.  Marii Konopnickiej 13/5

tel./fax 12 2881929           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u: Grzegorz Siemieniec tel. 509519628,  Jan Mazur tel. 608467063

  • Regulamin Szkolnej Ligi LA dostępny na stronie Małopolskiego SZS. W zawodach mogą startować 2 drużyny z każdej gminy dziewcząt i chłopców

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH

POWIATU WIELICKIEGO

w roku szkolnym 2012/2013

LICEALIADA

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienne sztafetowe biegi  przełajowe 01.10.2012 r.

godz. 9.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

2. Piłka siatkowa dziewcząt 25.10.2012 r.

godz. 9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

3. Piłka siatkowa chłopców 25.10.2012 r.

godz.  9.00

Jan Mazur

608467063

4. Koszykówka dziewcząt 03.12.2011 r.

godz.  9.00

Hala Niepołomice Jan Mazur

608467063

5. Koszykówka chłopców 04.12.2011r.

godz.  9.00

Hala Niepołomice Jan Mazur

608467063

6. Szachy indywidualne 10.01.2013r.

godz.  9.00

Wieliczka Magistrat Andrzej Irlik

509740890

7. Pływanie  indywidualne i drużynowe 14.02.2013r.

godz. 11.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

MOS Wieliczka

122881929

8. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców 21.02.2012 r. godz. 9.00. ZSZ Wieliczka ZSZ Wieliczka

12 2783377

9. Piłka ręczna dziewcząt 13.03.2012 r.

godz. 9.00

Hala Niepołomice Jan Mazur

608467063

10. Piłka ręczna chłopców 14.03.2012 r.

godz. 9.00

Hala Niepołomice Jan Mazur

608467063

10. Wiosenne  indywidualne biegi przełajowe 16.04.2012r.

godz. 10.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

11. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców 12.04.2012 r.

godz. 9.00

ZSZ Wieliczka ZSZ Wieliczka

12 2783377

12. Piłka nożna  6-cio osobowa ( 5 + bramkarz) chłopców 29.05.2012 r.

godz. 9.00

Orlik Gdów ZS Gdów

12 451-44-58

W  drużynowym tenisie stołowym zespół składa  się z 2 zawodników + rezerwowy.

W indywidualnym tenisie stołowym szkołę może reprezentować 5 zawodniczek   i  zawodników( nie ma kolejnego szczebla rozgrywek poza powiatowym).

W szachach każdą szkołę może reprezentować 4 zawodniczki i 4 zawodników.

W indywidualnych biegach przełajowych szkołę może reprezentować 5 zawodniczek  i zawodników w każdym z roczników 1993, 1994,1995,1996,

W pływaniu indywidualnym szkołę może reprezentować 4  zawodniczki i zawodników w każdym z 4 stylów (każdy zawodnik może startować tylko w jednym stylu).

Zespół w pływaniu drużynowym  liczy 8 zawodniczek, zawodników.

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom:122822343 kom.:608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl.

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje:      Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Turnieje Tenisa stołowego rozgrywany jest o puchar dyrektora ZSZ Wieliczka i współfinansuje ZSZ w Wieliczce, który jest współorganizatorem imprezy.

Turniej Piłki nożnej 6 osobowej rozgrywany jest o puchar dyrektora ZS Gdów i współfinansuje ZS w Gdowie, który jest współorganizatorem imprezy.

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul. Marii Konopnickiej 13/5

tel./fax 12 288 19 29           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u            Jan Mazur                          Tel. 608467063

Grzegorz Siemieniec        tel. 509519628

KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH REJONU WIELICKIEGO

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

L.p.

Dyscyplina sportowa

Termin

Miejsce

1 Piłka siatkowa dziewcząt

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

09.04.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

2 Piłka siatkowa chłopców

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

11.04.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

3 Koszykówka dziewcząt

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

19.03.2013

godz. 9.30

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32
4 Koszykówka chłopców

drużyny – mistrzowie powiatów

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

21.03.2013

godz. 9.30

Wieliczka – SP Nr 2 ul. Moniuszki 1
5 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt      Po 6 zawodniczek z powiatu: B, K, P, W 14.03.2013

godz.9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

6 Tenis stołowy indywidualny chłopców

Po 6 zawodników z powiatu B, K, P, W

14.03.2013

godz.9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

7 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

Po 2 drużyny z powiatu: B, K, P, W

15.03.2013

godz.9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

8 Tenis stołowy drużynowy chłopców

po 2 drużyny z powiatu  B, K, P, W

15.03.2013

godz. 9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

9 Piłka ręczna dziewcząt –

4 drużyny mistrz powiatu: B, K, W

30.04.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

10 Piłka ręczna chłopców –

4 drużyny mistrz powiatu: B, K, W

09.05.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

11 Czwórbój LA – po 2 drużyny
z powiatu B, K, M, P, W
maj 2013 do ustalenia
12 Piłka nożna chłopców

mistrzowie powiatów B, K, M, P, W

28.05.2013

godz. 10.00

Tenczynek – boisko LKS „TĘCZA”
13 Halowa piłka nożna dz. i chł. -

I m.  z powiatów B, K, M, P, W

Dz.: 08.11.2012

godz. 10.00

Chł: 14.11.2012

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

REJONOWA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1 Koszykówka dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W, 12.03.2013

godz. 9.30

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32
2 Koszykówka chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W, 14.03.2013

godz. 9.30

Wieliczka Gimnazjum,
ul. Piłsudskiego 20
3 Piłka siatkowa dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 26.03.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

4 Piłka siatkowa chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 28.03.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

5 Piłka ręczna dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, W, M 18.04.2013

godz. 10.00

do ustalenia
6 Piłka ręczna chłopców – mistrzowie powiatu B, K, W, M 19.04.2012

godz. 10.00

do ustalenia
7 Piłka nożna chłopców 6-tki

- mistrzowie powiatu B, K, M, P, W

04.06.2013

godz. 9.30

Krzeszowice-boisko „Orlik” obok KS „Świt”
8 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt – po 2 drużyny z powiatów B, K, M, P, W 04-08.03.2013

godz. 10.00

Niegowić
9 Tenis stołowy drużynowy chłopców – po 2 drużyny z powiatów:
B, K, M, P, W
04-08.03.2013

godz. 10.00

Niegowić
10 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt – po 6 zawodniczek z powiatów:
B, K, M, P, W
04-08.03.2013

godz. 10.00

Niegowić
11 Tenis stołowy indywidualny chłopców – po 6 zawodników z powiatów:
B, K, M, P, W
04-08.03.2013

godz. 10.00

Niegowić
12 Halowa piłka nożna dz. i chł. –

mistrzowie powiatów B, K, M, P, W

Dz. – 20.11.2012

godz. 10.00

Chł. – 22.11.2012

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

Krzeszowice – hala Gimnazjum

REJONOWA
LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1 Piłka siatkowa dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 19.03.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

2 Piłka siatkowa chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 21.03.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

3 Koszykówka dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, W 05.03.2013

godz. 10.00

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32
4 Koszykówka chłopców – mistrzowie powiatu B, K, W 07.03.2013

godz. 10.00

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32
5 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt – po 2 drużyny z powiatu B, K, P, W 28.02.2013

godz. 12.00

Skawina – hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

6 Tenis stołowy drużynowy chłopców – po 2 drużyny z powiatu B, K, P, W 28.02.2013

godz. 12.00

Skawina – hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

7. Piłka ręczna dziewcząt i chłopców –
I i II miejsce z powiatów B, W
Dz.–09.04.2013 godz.10.00

Chł – 10.04.2013

godz. 11.00

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32

TELEFONY KONTAKTOWE ORGANIZATORÓW ZAWODÓW:

Rejonowy Organizator Sportu  – Andrzej Nowak –        kom.: 608-609-086

andrzejnowak7@wp.pl

Skawina – Tomasz Kutek – praca: (12) 276-40-56, kom.:  608-505-736

halackis@gmail.com

Wieliczka – Grzegorz Siemieniec – praca: tel/fax (12) 288-19-29, kom.: 509 519 628,

mos@powiatwielicki.pl

ZS Kłaj – Czesław Zaręba – (12) 284 – 11 – 76, kom.: 607 635 524 czzareba@onet.eu

Miechów – Ewa Pituch – praca: (41) 383-16-33, dom: (41) 383-18-28, kom. 602 537 535

ewapituch607@interia.pl

Proszowice – Wojciech Marzec – fax (12) 386-80-70, kom:  501 160 924

woj4445@wp.pl

Bochnia – Grzegorz Bucenko –  tel./fax (14) 615-37-65 wew. 765,  kom: 505 222 003

g.bucenko@powiat.bochnia.pl

Kraków powiat – Paweł Czyż – tel.: (12) 282 14 65 wew. 23,     kom.: 602-726-343

p.czyz@kulturakrzeszowice.pl

paw_czyz@interia.pl

tenis stołowy – SZ Szczytniki – Wojciech Biernat – tel.: kom. 501 269 593

szczytniki1@poczta.onet.pl

UWAGA!

- Przewodniczący Powiatowych SZS (B, K, M, P, W) na 3 dni przed terminem zawodów mają obowiązek przesłania do organizatorów zawodów rejonowych zgłoszeń nazwy szkół, które reprezentują poszczególne powiaty.

- Opiekunowie drużyn – nauczyciele wychowania fizycznego, w dniu zawodów zobowiązani są przedstawić organizatorowi imienną listę zawodników podpisaną przez dyrektora szkoły
i opiekuna. Drużyna, która w dniu zawodów nie dostarczy imiennej listy zawodników – nie zostanie dopuszczona do zawodów.

- Skróty: B, K, M, P, W – oznaczają następujące powiaty: bocheński, krakowski, miechowski, proszowicki, wielicki.

- Przewodniczący Powiatów winni przekazać drużynom uczestniczącym w zawodach Rejonowych informację o zabraniu ze sobą piłek do rozgrzewki. Organizator zabezpiecza jedynie piłki do gry.

- Konsekwencją nie wstawienia się drużyny na zawody będzie przesłanie informacji
o powyższym fakcie do organu prowadzącego (wójta lub burmistrza) oraz dyrektora szkoły.

Rejonowy Organizator

Andrzej Nowak