W dniu 14.12.2013r. grupa najmłodszych siatkarek MKS MOS Wieliczka uczestniczyła w II Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt. Zawodniczki z rocznika 2004-2006, trenowane przez Mikołaja Wojtyczkę rywalizowały indywidualnie, na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieliczce.

Turniej miał formę rywalizacji wewnętrznej – wzięły nim udział zawodniczki uczęszczające na zajęcia sportowe w ramach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Wieliczce. W sumie do rywalizacji przystąpiło 27 zawodniczek. Rozgrywki podzielone zostały na dwa etapy: eliminacyjny oraz finałowy. Uczestniczki w wyniku losowania trafiły do grup, a w każdej z nich rywalizowano systemem każdy z każdym, by wyłonić najlepsze siatkarki do gier finałowych.

Rozgrywki obfitowały w wiele długich i emocjonujących wymian, a walka o każdą piłkę była bardzo zacięta… Ostatecznie bezkonkurencyjna okazała się Weronika Wnuk i to ona stanęła na najwyższym stopniu podium. Ze srebrnego medalu cieszyć się mogła Emilia Ptak, zaś z brązu Amelia Mulik.

Wielkie podziękowania i słowa uznania należą się starszym koleżankom MKS MOS Wieliczka prowadzonym przez Grzegorza Stareńczaka, które tego dnia wcieliły się w rolę sędziów.

Końcowe rezultaty II Mikołajkowego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt:
1. Weronika Wnuk
2. Emilia Ptak

3. Amelia Mulik

4. Julia Płyś
5. Natalia Pajdak
6. Julia Cholewa
7. Justyna Marek
8. Emilia Grycewicz
9. Julia Kaczor
10. Ewa Główczyk
11. Amelia Dziób
12. Maja Wiśniowska
13. Klaudia Łyduch
14. Martyna Łabuz
15. Oliwia Kysela
16. Julia Płazińska
17. Kornelia Sławska
18. Dominika Kręcina
19. Julia Jakóbczyk
20. Martyna Styrna
21. Magdalena Pieczko
22. Karolina Galon
23. Zuzanna Lebiest
24. Tamara Sochacka
25. Maria Augustyniak
26. Paulina Łabuz
27. Marta Gaińska

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy udanej rywalizacji i życzymy kolejnych sukcesów!!!