Dnia 9 stycznia 2014 w Sali Magistrat w Wieliczce odbyły się powiatowe zawody w szachach.

Wyniki

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

  1. Budkiewicz Magdalena         Staniątki
  2. Misiewicz Natalia                  Staniątki
  3. Janiak Izabela                        Przebieczany
  4. Jeleń Julia                              Przebieczany
  5. Hajduk Marta                        Koźmice Wlk.
  6. Karpała Justyna                      SP2 Wieliczka
  7. Klima Julia                             Staniątki
  8. Krzyszkowska Klaudia            Przebieczany
  9. Hajduk Julia                           Koźmice Wlk.

10.  Mól Martyna                         Przebieczany

11.  Klima Gabriela                       Niepołomice

12.  Paryła Aleksandra                  Koźmice Wlk.

Chłopcy

  1. Golenia Wojciech                  SP4 Wieliczka
  2. Golenia Jan                            SP4 Wieliczka
  3. Gawor Jan Paweł                   Podstolice
  4. Krawczyk Wojciech                Przebieczany
  5. Śmietana Jakub                      Podłęże
  6. Wnuk Wojciech                      Niepołomice
  7. Druzgała Grzegorz                 Staniątki
  8. Pacek Adam                           Przebieczany
  9. Wasik Adam                           Przebieczany

10.  Filipowski Kasper                   Przebieczany

11.  Bartman Ksawery                  SP3 Wieliczka

12.  Wnęk Filip                              Staniątki

Gimnazjada

Dziewczęta

  1. Dębowska Michalina             Wieliczka
  2. Gajek Paulina                         Sławkowice
  3. Małysa Justyna                      Wieliczka
  4. Święch Gabriela                     Niepołomice
  5. Ślęczka Weronika                  Wieliczka

Chłopcy

  1. Wrześniak Kamil                    Sławkowice
  2. Zdeb Wojciech                       Wieliczka
  3. Karpała Krzysztof                   Wieliczka
  4. Dzięgiel Andrzej                     Dobranowice
  5. Gac Bartłomiej                      Wola Batorska
  6. Klima Tomasz                                    Niepołomice
  7. Całek Adrian                          Niepołomice

Liceliada

Dziewczęta

  1. Bednarczyk Żaneta                LO Wieliczka
  2. Ślazyk Marlena                      LO Wieliczka
  3. Krzywda Katarzyna                ZSZ Wieliczka

Chłopcy

  1. Buś Konrad                             LO Wieliczka
  2. Zdeb Krzysztof                        LO Wieliczka
  3. Walkiewicz Rafał                   LO Wieliczka
  4. Pisarski Michał                      ZSZ Wieliczka
  5. Juszczyk Dawid                       LO Franciszkanów Wieliczka
  6. Golemo Marcin                     ZSZ Wieliczka
  7. Konwerski Patrick                  LO Franciszkanów Wieliczka
  8. Wilk Mateusz                         ZSZ Wieliczka

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.