Dnia 11.04.2014 w Kłaju odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych indywidualnych oraz sztafetowych.  Uczniowie Gimnazji oraz Szkół Podstawowych brali udział w biegach sztafetowych natomiast uczniowie szkół średnich w biegach indywidualnych.

WYNIKI

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta:

  1. Gdów
  2. Niepołomice
  3. Węgrzce Wlk.
  4. SP3 Wieliczka
  5. Kłaj
  6. Podłęże
  7. Targowisko
  8. Biskupice

Skład drużyny zwycięskiej: Urban Katarzyna, Wrona Oliwia, Potrzeba Kamila, Zajac Zuzanna, Gadacz Julia, Marciniak Katarzyna, Sala Julia, Baran Milena, Majewska Karolina, Żyła Karolina, Leśniak Zuzanna.

Chłopcy:

  1. Gdów
  2. SP4 Wieliczka
  3. Węgrzce Wlk.
  4. Podłęże
  5. Kłaj
  6. Niepołomice
  7. Biskupice

Skład drużyny zwycięskiej: Palonek Jakub, Kaleta Kamil, Żuławiński Dawid, Domagała Wojciech, Ponisz Jakub, Domagała Jakub, Mamoń Szymon, Rozwadowski Marcel, Jamka Kacper, Toporski Szczepan, Dzięgiel Filip.

Gimnazjada

Dziewczęta:

  1. Węgrzce Wlk.
  2. Niegowić
  3. Gdów
  4. Kłaj
  5. Koźmice Wlk.
  6. Wola Batorska
  7. Szarów

Skład drużyny zwycięskiej: Dziura Aleksandra, Ruman Weronika, Sroka Anna, Kościelny Patrycja, Mętel Sylwia, Porabik Gabriela, Mazurek Kamila, Rusiecka Anna, Palej Urszula, Victoria De Luca, Wiczyńska Weronika.

Chłopcy:

  1. Gdów
  2. Koźmice Wlk.
  3. Wola Batorska
  4. Niegowić
  5. Wieliczka
  6. Szarów
  7. Kłaj

Skład drużyny zwycięskiej: Ausobsky Oskar, Szczygieł Wojciech, Banasiuk Mateusz, Zdebski Patryk, Ibek Kamil, Daniel Karol, Małek Arkadiusz, Zdebski Kacper, Domagała Jakub, Gaca Damian, Gawlik Bartosz.

Licealida

Dziewczęta:

Klasa I

  1. Agnieszka Windak                  LO Wieliczka
  2. Kinga Oberwan                      ZSZ Wieliczka
  3. Sylwia Satoła                          ZS Gdów
  4. Dorota Kasperek                    ZS Gdów
  5. Patrycja Płonka                      LO Wieliczka
  6. Sum Natalia                           ZS Niepołomice
  7. Daria Dobroć                         ZSZ Wieliczka
  8. Kobiela Natalia                      ZSZ Wieliczka
  9. Jurewicz Jowita                      ZSZ Wieliczka

10.  Nawalany Wiktoria                ZSZ Wieliczka

Klasa II

  1. Wiktoria Biernat                    LO Wieliczka
  2. Anna Zięba                             ZSZ Wieliczka
  3. Aneta Żyła                              ZS Gdów

Klasa III

  1. Klaudia Cichoń                       ZS Gdów
  2. Kupiec Justyna                       ZSZ Wieliczka
  3. Turecka Karolina                   ZS Niepołomice

Chłopcy:

Klasa I

  1. Bzdyl Mateusz                        ZSZ Wieliczka
  2. Nawalaniec Grzegorz            ZS Gdów
  3. Kozaczyński Michał                LO Wieliczka
  4. Michalik Andrzej                    ZSZ Wieliczka
  5. Gamoń Karol                          LO Wieliczka
  6. Piwowarczyk Kamil                LO Wieliczka
  7. Miętła Grzegorz                     ZSZ Niepołomice
  8. Medowkin Władysław           LO Franciszkanów Wieliczka
  9. Suder Damian                                    ZSZ Niepołomice

10.  Sukiennik Krzysztof                ZSZ Wieliczka

11.  Pacek Jakub                           ZS Gdów

12.  Piwowarczyk Mateusz           LO Wieliczka

13.  Kozioł Grzegorz                      LO Wieliczka

14.  Nosal Sebastian                     ZSZ Wieliczka

15.  Grzesik Piotr                          LO Wieliczka

16.  Hamowski Dominik                LO Wieliczka

17.  Biały Aleksander                    LO Wieliczka

18.  Nawojowski Paweł                 ZS Gdów

19.  Jarosław Piotrowski               ZSZ Wieliczka

Klasa II

  1. Radwański Mateusz               ZS Gdów
  2. Śpiewak Michał                     LO Franciszkanów Wieliczka
  3. Wantuch Michał                    ZSZ Niepołomice
  4. Wysocki Jonatan                    ZSZ Wieliczka
  5. Klejdysz Mateusz                   ZS Gdów
  6. Kukiełka Mateusz                   ZSZ Niepołomice
  7. Konwerski Patrick                  LO Franciszkanów Wieliczka
  8. Polak Bartosz                         ZSZ Niepołomice

Klasa III

  1. Rojewski Arkadiusz                ZS Niepołomice
  2. Klima Piotr                             ZS Niepołomice
  3. Słobosz Mateusz                    ZS Gdów
  4. Leńczowski Maciej                 LO Wieliczka
  5. Jagusiński Szymon                  ZS Niepołomice
  6. Piotrowski Kamil                    ZS Gdów
  7. Tomasz Dulik                         ZS Gdów
  8. Małyjurek Dawid                   LO Franciszkanów Wieliczka
  9. Strojny Szczepan                    ZS Gdów

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.