Dnia 21 maja 2014 w Kłaju odbyła się Szkolna Liga LA dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady.

WYNIKI

Klasyfikacja Drużynowa

Dziewczęta:

  1. Niegowić
  2. Kłaj
  3. Koźmcie Wlk.
  4. Podłęże
  5. Wola Batorska

Chłopcy:

  1. Gdów
  2. Koźmice Wlk.
  3. Kłaj
  4. Niegowić
  5. Wola Batorska
  6. Podłęże

Skok wzwyż

Dziewczęta:

  1. Paula Jankowska                    Kłaj
  2. Paloma Nowak                       Kłaj
  3. Kamila Kaczmarczyk              Kłaj

Chłopcy:

  1. Jakub Wrześniak                    Gdów
  2. Jakub Balik                             Kłaj
  3. Wiktor Kmiecik                      Kłaj

1000m Chłopców:

  1. Oskar Ausobsky                      Gdów
  2. Mateusz Banasiuk                  Gdów
  3. Patryk Górecki                       Koźmice

600m Dziewcząt:

  1. Katarzyna Nowak                   Kłaj
  2. Alicja Ścigalska                      Wola Batorska
  3. Justyna Stachel                      Kłaj

100m

Dziewczęta:

  1. Magdalena Łyżwińska           Kłaj
  2. Agnieszka Wcisło                   Niegowić
  3. Marcelina Ciastoń                 Podłęże

Chłopcy:

  1. Patryk Zdebski                       Gdów
  2. Bartosz Gawlik                       Gdów
  3. Dawid Barszcz                        Gdów

Skok w dal

Dziewczęta:

  1. Katarzyna Wcisło                   Niegowić
  2. Angelika Kapusta                   Podłęże
  3. Joanna Jawolska                    Kłaj

Chłopcy:

  1. Mateusz Stańczyk                  Gdów
  2. Bartosz Tryliński                    Wola Batorska

2.  Krzysztof Ziółkowski               Koźmice Wlk.

Pchnięcie kulą

Dziewczęta:

  1. Elżbieta Hajduk                      Koźmice Wlk.
  2. Aneta Wcisło                          Niegowić
  3. Wiktoria Strużyna                  Kłaj

Chłopcy:

  1. Gabriel Marcinkiewicz          Kłaj
  2. Rafał Rumer                          Niegowić
  3. Damian Włodarczyk              Kłaj

300m

Dziewczęta:

  1. Dominika Łach                       Kłąj
  2. Klaudia Nosal                         Wola Batorska
  3. Sabina Kurlit                          Koźmice Wlk.

Chłopcy:

  1. Kamil Ibek                              Gdów
  2. Kacper Zdebski                      Gdów
  3. Damian Mikuła                      Kłaj

Sztafeta 4x100m

Dziewczęta:

  1. Niegowić
  2. Kłaj
  3. Podłęże
  4. Koźmice
  5. Wola Batorska

Chłopcy:

  1. Gdów
  2. Wola Batorska
  3. Podłęże
  4. Niegowić
  5. Koźmice

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.