Archiwum: 2014

Dnia 13 i 14 marca 2014 w Niepołomicach odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Wyniki Dziewcząt

ZS Niepołomice – LO Wieliczka 9:5

LO Wieliczka – ZSZ Wieliczka 7:5

ZS Niepołomice – ZSZ Wieliczka 16:5

Kolejność Końcowa

  1. ZS Niepołomice
  2. LO Wieliczka
  3. ZSZ Wieliczka

Skład drużyny zwycięskiej: Turek Aleksandra, Kupiec Justyna, Mleko Klaudia, Piotrowska Judyta, Romiszewska Ewelina, Dziki Sandra, Mietła Edyta, Kornaus Katarzyna, Szulc Sandra, Donatowicz Karolina, Dominiak Kinga, Sobuś Zuzanna, Ptak Karolina.

Wyniki Chłopców

ZS Gdów – ZS Niepołomice 2:9

LO Wieliczka – ZSZ Niepołomice 9:7

ZSZ Wieliczka – ZS Niepołomice 12:6

ZS Gdów – LO Wieliczka 3:11

ZSZ Wieliczka – ZSZ Niepołomice 12:6

ZS Niepołomice – LO Wieliczka 5:6

ZSZ Niepołomice – ZS Gdów 10:2

ZSZ Wieliczka – LO Wieliczka 9:7

ZSZ Niepołomice – ZS Niepołomice 7:11

ZSZ Wieliczka – ZS Gdów 13:0

Kolejność Końcowa

  1. ZSZ Wieliczka
  2. LO Wieliczka
  3. ZS Niepołomice
  4. ZSZ Niepołomice
  5. ZS Gdów

Skład drużyny zwycięskiej: Konrad Gil, Dominik Łukasik, Kamil Kolber, Mateusz Krzyżanowski, Paweł Brończyk, Piotr Szabat, Dominik Michalik, Łukasz Bała, Michał Stachura, Sebastian Tańcula, Mariusz Stanowski, Krzysztof Zawadzki, Wiktor Szymoniak, Mateusz Nowak.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 6 i 7 marca w Szarowie odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki

Dziewczęta

Grupa A

Wieliczka – Biskupice 4:1

Biskupice – Kłaj 3:1

Wieliczka – Kłaj 4:1

Kolejność w Grupie:

  1. Wieliczka
  2. Biskupice
  3. Kłaj

Grupa B

Węgrzce Wlk. – Gdów 2:2

Gdów – Niepołomice 3:8

Węgrzce Wlk. – Niepołomice 2:6

Kolejność w Grupie:

  1. Niepołomice
  2. Węgrzce Wlk.
  3. Gdów

Finały:

O miejsce 1: Wieliczka – Niepołomice 4:8

O miejsce 3: Biskupice –Węgrzce Wlk. 1:3

O miejsce 5: Kłaj – Gdów 3:2

Kolejność Końcowa:

  1. Niepołomice
  2. NR 2 Wieliczka
  3. Węgrzce Wlk.
  4. Biskupice
  5. Kłaj
  6. Gdów

Skład drużyny zwycięskiej: Frąś Klaudia, Siwek Weronika, Szczurek Inga, Bularska Oliwia, Podkowa Dominika, Bułta Jagoda, Gil Agata, Ptasznik Kamila, Matyjewicz Julia, Styczeń Agata, Cieśla Anna, Dudziak Weronika.

Chłopcy

Grupa A

Winiary – Przebieczany 5:5

Przebieczany – Zabierzów Bocheński 9:7

Winiary – Zabierzów Bocheński 5:9

Kolejność w Grupie:

  1. Przebieczany
  2. Zabierzów Bocheński
  3. Winiary

Grupa B

Kłaj – Książnice 0:6

Książnice – Wieliczka 1:3

Wieliczka – Kłaj 8:1

Finały

O miejsce 1 : Wieliczka – Przebieczany 5:2

O miejsce 3 : Książnice – Zabierzów 6:8

O miejsce 5 : Kłaj – Winiary 5:6

Kolejność Końcowa:

  1. Nr 3 Wieliczka
  2. Przebieczany
  3. Zabierzów Bocheński
  4. Książnice
  5. Winiary
  6. Kłaj

Skład drużyny zwycięskiej: Bełz Nikolas, Marchewka Jakub, Król Adrian, Świerczyński Hubert, Windak Tomasz, Brodowicz Jan, Stroński Mateusz, Kmiecik Wojciech, Windak Jacek.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Termin: 14 – 16 marca 2014
Miejsce:  KAMPUS WIELICKI ( ul. Piłsudskiego 105 Wieliczka)
TERMINARZ TURNIEJU

GRUPA  A

Pogoń Ruda Śląska
MKS Grójec
MKS Dąbrowa Górnicza
SP 100/Wisła Kraków

PIĄTEK  12.45   Pogoń – SP100/Wisła
PIĄTEK  14.00   Grójec – Dąbrowa
PIĄTEK  16.20   Pogoń – Dąbrowa
PIĄTEK  16.20   Grójec – Wisła
PIĄTEK  20.00   Wisła – Dąbrowa
PIĄTEK  21.10   Pogoń – Grójec

GRUPA B

UKS REGIS Wieliczka
Ochota Warszawa
MOSiR Przeworsk
UKS 27 Katowice

PIĄTEK  12.45    Regis – Katowice
PIĄTEK  15.10    Ochota – Przeworsk
PIĄTEK  17.40    Regis – Przeworsk
PIĄTEK  17.40    Ochota – Katowice
PIĄTEK  20.00    Regis – Ochota
PIĄTEK  21.10    Przeworsk – Katowice

GRUPA C

Kadet Biała Podlaska
Hawajskie Koszule  Żory
WKK Wrocław
Cracovia  Kraków

PIĄTEK  14.00   Żory – WKK
PIĄTEK  15.10   Kadet –  Cracovia
PIĄTEK  18.50    Kadet – WKK
PIĄTEK  18.50    Żory –  Cracovia
SOBOTA  8.00    Kadet – Żory
SOBOTA  9.10    Wisła – WKK

PIĄTEK SEKTOR A                          SEKTOR B
12.45         Pogoń – SP100/Wisła            REGIS – Katowice
14.00         Grójec – Dąbrowa                  Żory – WKK
15.10         Ochota – Przeworsk               Kadet –  Cracovia
16.20         Pogoń – Dąbrowa                  Grójec – SP100/Wisła
17.10   UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
17.40         Regis – Przeworsk                 Ochota – Katowice
18.50         Kadet – WKK                        Żory –  Cracovia
20.00         SP100/Wisła – Dąbrowa          Regis – Ochota
21.10         Pogoń – Grójec                     Przeworsk – Katowice

Zapraszamy wszystkich sympatyków UKS Regis Wieliczka do wspierania naszych
najmłodszych koszykarzy!!!!!

Informujemy o zmianie w kalendarzu powiatowych eliminacji szkolnych powiatu wielickiego :

Licealiada – Tenis Stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców  przeniesiona z 12.04.2014 na 28.03.2014 r.

Ze względu na zajęta salę, niemożliwe jest zorganizowanie zawodów w dniu 18.03.2014 r.  w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym dziewcząt w ramach GIMNAZJADY.

NOWY TERMIN ZAWODÓW :
TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY I DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT w ramach GIMNAZJADY – 20.03.2014 r. – GIMNAZJUM KOŹMICE WIELKIE GODZ. 9.00