Archiwum: 2014

Dnia 30 października 2014 w Wieliczce odbyły się Jesienne Powiatowe Biegi Przełajowe. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów rywalizowały indywidualnie, natomiast uczniowie szkół średnich drużynowo.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

IV Klasa

Dziewczęta

  1. Kmiecik Monika                     SP Grajów
  2. Ponisz Maja                           SP Gdów
  3. Sokolnicka Roksana               SP 4 Wieliczka
  4. Aleksandra Smoszna              SP Janowice
  5. Wiśniowska Maja                  SP2 Wieliczka
  6. Kaja Krzyszkowska                 SP Przebieczany
  7. Chwajoł Kaja                          SP Gdów
  8. Bobowskia Weronika             SP Staniątki
  9. Lewińska Martyna                 SP3 Wieliczka

10.  Łyżwińska Joanna                   SP Kłaj

11.  Rak Ewa                                 SP Kłaj

12.  Petko Olga                             SP Siercza’

13.  Nitsche Karolina                    Niepołomice

14.  Anna Szostak                          SP Winiary

15.  Agnieszka Zarywska               SP Winiary

16.  Flak Blanka                            SP Bodzanów

17.  Szewczyk Anna                       SP Podłęże

18.  Pawlik Klaudia                       SP Łazany

19.  Wróbel Sandra                       SP Trąbki

20.  Janawa Izabela                      SP Wola Batorska

21.  Judka Zuzanna                       SP Zręczyce

22.  Skimina Emilia                       SP Szczytniki

23.  Marzec Karina                                   SP Wola Batorska

24.  Fortuna Emilia                       SP Bodzanów

25.  Nankiewicz Elżbieta               SP Łazany

26.  Frankowska Zuzanna             SP Podłęże

27.  Nawłatyna Oliwia                  SP Szczytniki

Chłopcy

  1. Seweryn Bartek                     SP Sygneczów
  2. Zabdur Kamil                         SP Zręczyce
  3. Dębosz Jakub                         SP 3 Wieliczka
  4. Żychowicz Emil                      SP 4 Wieliczka
  5. Dębski Kacper                                    SP 2 Wieliczka
  6. Krystyński Aleksander            SP 3 Wieliczka
  7. Kardasz Jakub                        Niepołomice
  8. Chytroś Mieszko                    SP Podłęże
  9. Tabor Krystian                       SP Niegowić

10.  Frejek Dominik                      SP Trąbki

11.  Gaca Mateusz                                    SP Gdów

12.  Bogusławski Marcel              SP Gdów

13.  Urbańczyk Kacper                  SP Przebieczany

14.  Jamrozy Przemysław             SP Bodzanów

15.  Rak Kamil                               SP Kłaj

16.  Bodura Konrad                       SP Winiary

17.  Kacper Broński                       SP Przebieczany

18.  Florczyk Kacper                      SP Gdów

19.  Więsek Szczepan                    SP Kłaj

20.  Wawrzeń Patryk                    SP Podgrabie

21.  Sowiński Mateusz                  Zabierzów Bocheński

22.  Kasprzyk Jakub                       SP Wola Batorska

23.  Orzechowski Michał              SP Wola Batorska

24.  Nowak Wiktor                                    SP Kłaj

V Klasa

Dziewczęta

  1. Mrugała Kamila                     SP Gorzków
  2. Kurek Klaudia                         SP Sygneczów
  3. Kogut Paulina                         SP Zakrzów
  4. Cebula Julia                           SP3 Wieliczka
  5. Zając Zuzanna                                   SP Gdów
  6. Gula Maryla                           SP 4
  7. Bednorz Vanessa                   SP Kłaj
  8. Stępień Wiktoria                    SP Szczytniki
  9. Majewska Karolina                SP Gdów

10.  Kowalczyk Gabriela               SP Kłaj

11.  Nowak Paulina                       SP Łazany

12.  Chanek Emilia                                   SP Zręczyce

13.  Kostecka Wiktoria                  SP Trąbki

14.  Gawłowska Julia                    SP Zabierzów Bocheński

15.  Siuda Gabriela                       SP Zagórze

16.  Tatara Gabriela                     SP Siercza

17.  Pasternak Katarzyna              Niepołomice

18.  Raniszewska Zuzanna                        SP Podłeże

19.  Ostrowska Marcelina                        SP Wola zabierzowska

20.  Kozub Ewa                              Niepołomice

21.  Patrycja Piech                                    SP Winiary

22.  Guzik Żaneta                          SP Łazany

23.  Stanisz Julia                            SP Łazany

24.  Kucharczyk Zuzanna              SP Trąbki

25.  Warzecha Emilia                   SP Podłęże

26.  Cieślak Małgorzata                SP Kłaj

27.  Ganacarczyk Magdalena       SP Podłęże

28.  Pyrz Zuzanna                          SP Zagórze

29.  Naglik Emilia                         SP Zakrzów

Chłopcy

  1. Czaplak Szymon                     Niepołomice
  2. Corkill Filip                             SP 4 Wieliczka
  3. Przystał Adam                                    SP 3 Wieliczka
  4. Krzyżak Kornel                       SP 4 Wieliczka
  5. Grochot Jakub                                    SP Wola Batorska
  6. Płomka Karol                         SP Niepołomice
  7. Korczak Damian                     SP Węgrzce Wlk.
  8. Kasprzyk Jacek                       SP Trąbki
  9. Drzewiecki Jakub                   SP 4 Wieliczka

10.  Rozwadowski Marcel             SP Gdów

11.  Wojtysko Jakub                      SP Śledziejowice

12.  Fortuna Grzegorz                   SP Łazany

13.   Korba Krystian                      SP Gdów

14.  Górka Paweł                          SP Witowice

15.  Rak Krzysztof                          SP Kłaj

16.  Przepolski Dominik                SP Trąbki

17.  Domanik Kacper                    SP Niepołomice

18.  Kozdrój Wiktor                       SP Podgrabie

19.  Chojnacki Bartłomiej             SP Kłaj

20.  Jamka Kacper                        SP Gdów

21.  Gador Kamil                           SP Kłaj

22.  Wiej Krzysztof                        SP Książnice

23.  Tyrański Paweł                       SP Zręczyce

24.  Rusin Damian                        SP Kłaj

25.  Nowak Dawid                         SP Zakrzów

26.  Pucharski Patryk                    SP Brzezie

27.  Frejek Daniel                         SP Trąbki

VI Klasa

Dziewczęta

  1. Zając Julia                              SP Węgrzce W
  2. Agnieszka Mól                       SP Siercza
  3. Sala Julia                                SP Gdów
  4. Strączek Daria                                   SP Niegowić
  5. Słowiak Adrianna                   SP3 Wieliczka
  6. Linczowska Weronika                        SP Bilczyce
  7. Gąsowska Alicja                     SP Szczytniki
  8. Pieczko Małgorzata               SP 4 Wieliczka
  9. Marciniak Katarzyna             SP Gdów

10.  Krawczyk Katarzyna               SP Przebieczany

11.  Malarczyk Angelika               SP Łazany

12.  Mika Julia                              SP Grajów

13.  Bania Natalia                         SP Zakrzów

14.  Dziurdzia Ewelina                  SP Raciborsko

15.  Stolarska Joanna                    SP Podłęże

16.  Pieprzyk Monika                    SP Winiary

17.  Wilk Dominika                       SP Zabierzów Bocheński

18.  Pielka Wioleta                                   SP Staniątki

19.  Gajek Izabela                         SP Łazany

20.  Piekło Wiktoria                      SP Kłaj

21.  Chlubny Gabriela                   SP Trąbki

22.  Grabka Emilia                                    SP Trąbki

Chłopcy

  1. Ponisz Jakub                           SP Gdów
  2. Nykaz Tomasz                        SP Książnice
  3. Janczewski Krzysztof              SP 4 Wieliczka
  4. Stonka Mateusz                     SP Gorzków
  5. Kasprzyk Filip                         SP Winiary
  6. Mamoń Szymon                     SP Gdów
  7. Sadzikowski Łukasz
  8. Zaleński Kacper                     SP Wola Zabierzowska
  9. Pohopień Michał                    SP Kłaj

10.  Duda Łukasz                           SP Wola Batorska

11.  Majka Damian                       SP Zręczyce

12.  Brągiel Maciej                                   SP 2 Wieliczka

13.  Nowak Patryk                         SP Węgrzce Wlk.

14.  Nazimek Norbert                   SP Zakrzów

15.  Kosela Mateusz                      SP Bodzanów

16.  Mikołaj Zając                         SP Winiary

17.  Dąbek Hubert                        SP Podłęże

18.  Wajda Jakub                          SP Bodzanów

19.  Kubas Kamil                           SP Kłaj

20.  Despet Dawid                        Sp Kłaj

21.  Pelc Maciej                            SP Zakrzów

22.  Pawlik Kacper                        SP Łazany

23.  Kłaput Michał                                    SP Bodzanów

24.  Radwański Eryk                      SP Podłęże

25.  Stępień Patryk                        SP Kłaj

26.  Kubas Kacper                         SP Kłaj

27.  Ciężarek Emanueal                SP Łazany

28.  Książek Tomasz                      SP Trąbki

Gimnazjada

I Klasa

Dziewczęta

  1. Kowalik Emilia                                   Wieliczka
  2. Lewińska Magda                    Wieliczka
  3. Dudziak Weronika                 Niepołomice
  4. Gil Agata                                Niepołomice
  5. Urban Katarzyna                    Gdów
  6. Wrona Oliwia                        Gdów
  7. Hebda Julia                            Wieliczka
  8. Oryszczek Aleksandra                        Staniątki
  9. Sobczyk Natalia                      Niegowić

10.  Wieczorek Agnieszka             Koźmice Wlk.

11.  Nykaz Natalia                         Niegowić

12.  Sicińska Karolina                    Niepołomice

13.  Hytroś Daria                          Kłaj

14.  Turchan Laura                                   Sławkowice

15.  Mosurek Maja                       Kłaj

16.  Rusecka Sandra                     Staniątki

17.  Górka Pulina                          Niegowić

18.  Kurek Kinga                            Koźmice Wlk

19.  Siatka Maria                          Sławkowice

20.  Wieczorek Martyna               Koźmice Wlk.

21.  Kowalska Aleksandra             Sławkowice

22.  Manaseryan Marianna          Niepołomice

23.  Cholewa Zuzanna                  Kłaj

24.  Wyjadłowska Marta              Gdów

25.  Stryszowska Patrycja             Sławkowice

26.  Kruszyna Patrycja                  Sławkowice

Chłopcy

  1. Dzierżak Piotr                        Węgrzce Wlk
  2. Góralczyk Dominik                 Podstolice
  3. Żychowicz Szymon                 Wieliczka
  4. Rafał Wójtowicz                     Podłęże
  5. Dąbek Mikołaj                                   Niepołomice
  6. Palonek Jakub                        Gdów
  7. Grabowski Konrad                 Sławkowice
  8. Nowak Jakub                          Gdów
  9. Miedziński Krystian                Podłęże

10.  Płaziński Jakub                       Brzezie

11.  Matras Piotr                          Niegowić

12.  Barański Maksymilian           Kłaj

13.  Kaleta Kamil                          Gdów

14.  Ruszaj Piotr                            Kłaj

15.  Kowalik Mateusz                    Koźmice Wlk.

16.  Midura Andrzej                      Niegowić

17.  Radosław Sosnowski              Sławkowice

18.  Nowak Filip                            Kłaj

19.  Ligęza Krzysztof                     Niepołomice

20.  Szaleniec Jakub                      Koźmice Wlk.

II Klasa

Dziewczęta

  1. Jankowicz Sylwia                    Niepołomice
  2. Kielian Ola                             Wieliczka
  3. Jania Joanna                          Brzezie
  4. Kozioł Natalia                                    Podstolice
  5. Anita Braś                              Gdów
  6. Kaczmarczyk Kamila              Kłaj
  7. Suchta Żaneta                                    Gdów
  8. Białek Karolina                      Niegowić
  9. Stępień Angelika                    Niegowić

10.  Rozwadowska Kinga              Koźmice Wlk.

11.  Sołowska Weronika               Wola Batorska

12.  Wojtusik Melania                  Wola Batorska

13.  Kasprzyk Anna                        Gdów

14.  Rusiecka Anna                       Węgrzce Wlk.

15.  Kwiecińska Sabina                 Podłęże

16.  Wcisło Aneta                          Niegowić

17.  Kucharczyk Anna                    Sławkowice

18.  Jacimczak Katarzyna              Sławkowice

19.  Gajek Agnieszka                     Sławkowice

20.  Urych Mariola                                   Wola Batorska

21.  Dubiel Beata                          Sławkowice

Chłopcy

  1. Piwowar Kacper                     Kłaj
  2. Polus  Kamil                           Wieliczka
  3. Kaczmarczyk Patryk               Gdów
  4. Dawid Książek                                    Podłęże
  5. Ziaja Konrad                          Golkowice
  6. Kudela Paweł                         Podłęże
  7. Chmielek Bartłomiej             Brzezie
  8. Pagacz Piotr                           Niegowić
  9. Rembecki Kamil                     Wieliczka

10.  Henke Paweł                          Wola Batorska

11.  Chyclak Arkadiusz                  Niegowić

12.  Zagól Jarosław                       Niegowić

13.  Zając Szymon                         Gdów

14.  Bartosz Gawron                     Podłęże

15.  Kozioł Michał                         Koźmice Wlk.

16.  Urych Karol                            Podłęże

17.  Maciej Pawlik                        Sławkowice

18.  Turakiewicz Arkadiusz           Gdów

19.  Bzdyl Mikołaj                         Sławkowice

20.  Jankowski Marcin                  Kłaj

III Klasa

Dziewczęta

  1. Kościelny Patrycja                  Węgrzce Wlk.
  2. Gąska Julita                            Podłęże
  3. Ruman Weronika                   Wegrzce Wlk.
  4. Wcisło Agnieszka                   Niegowić
  5. Węglarz Zuzanna                   Gdów
  6. Dziura Aleksandra                 Węgrzce Wlk.
  7. Nowak Katarzyna                   Kłaj
  8. Daniel Magdalena                 Kłaj
  9. Wypocha Alicja                      Wieliczka

10.  Zbdyr Anita                            Gdów

11.  Taczał Grażyna                      Wola Batorska

12.  Starowia Agnieszka                Wieliczka

13.  Szydłowska Małgorzata         Wola Batorska

14.  Strużyna Wiktoria                  Kłaj

15.  Łuszcz Monika                        Niegowić

16.  Łyżczarz Natalia                     Koźmice Wlk.

17.  Czaja Małgorzata                  Niegowić

18.  Kowalska Alicja                      Wola Batorska

19.  Węglarz Aleksandra              Gdów

20.  Pilarska Justyna                     Niepołomice

Chłopcy

  1. Król Łukasz                             Niepołomice
  2. Pycia Adrian                           Golkowicach
  3. Klejdysz Kamil                                    Niegowić
  4. Grochal Przemysław              Wieliczka
  5. Zawadzki Patryk                     Podłęże
  6. Kaszowski Daniel                   Podstolice
  7. Bułat Michał                          Niegowić
  8. Wójtowicz Adrian                  Niegowić
  9. Małolepszy Dawid                 Sławkowice

10.  Stefanik Marcin                     Podstolice

11.  Karol Kwieciński                     Sławkowice

12.  Burda Mateusz                      Podstolice

13.  Słotwiński Batrosz                  Gdów

14.  Waś Rafał                              Niepołomice

15.  Dulik Sebastian                      Gdów

16.  Mietła Norbert                      Wola Batorska

17.  Czopek Mateusz                     Wola Batorska

18.  Czesak Dominik                     Kłaj

19.  Konieczny Michał                   Kłaj

20.  Wiśniowski Bartłomiej           Gdów

21.  Daniel Hudyga                       Sławkowice

Liceliada

Dziewczęta

  1. LO Wieliczka
  2. ZS Gdów
  3. PCKZiU Wieliczka
  4. ZS Niepołomice

Drużynę zwycięską reprezentowały: Mazur Urszula, Klaudia Wesół, Czajkowska Karolina, Majka Natalia, Pieprzyca Karolina, Kania Agata, Goc Mariola, Siuda Magda, Wiśniewska Aleksandra, Windak Agnieszka.

Chłopcy

  1. PCKZiU Wieliczka
  2. LO Wieliczka
  3. ZS Niepołomice
  4. ZS Gdów

Drużynę zwycięską reprezentowali: Tyrpuła Dawid, Kruczowski Kacper, Batko Jarosław, Bzdyl Mateusz, Wysocki Jonatan, Urban Marcin, Sosin Dawid, Banasiuk Mateusz, Skałka Kacper, Mateusz Ciask.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 26 wrześnie 2014 w Kłaju odbyły się  szkolne zawody Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady. Poniżej przedstawiamy wynik z tej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.

SKOK W DAL

Dziewcząt

  1. Przeniosło Natalia                          Wola Batorska
  2. Sadłoń Aleksandra                         Kłaj

2. Daniel Magdalena                          Kłaj

2. Skoczylas Adrianna                        Koźmice Wlk.

5. Świlczyńska Sara                             Kłaj

6.Król Karolina                                     Niegowić

Chłopców

  1. Zawiślan Wojciech                         Koźmice Wlk.
  2. Mietka Norbert                               Wola Batorska
  3. Strojny Mateusz                             Niegowić
  4. Dański Jacek                                     Koźmice Wlk.
  5. Rojek Michał                                    Wola Batorska
  6. Miedzińskie Krystian                     Podłęże

PCHNIĘCIE KULĄ

Dziewcząt

  1. Baran Justyna                                  Koźmice Wlk.
  2. Strużyna Wiktoria                           Kłaj
  3. Rębilas Izabela                                 Koźmice Wlk.
  4. Kurek Klaudia                                   Koźmice Wlk.
  5. Kuras Magdalena                           Kłaj
  6. Tyrała Oliwia                                     Sławkowice

Chłopców

  1. Uberman Piotr                                Koźmice Wlk.
  2. Pawełek Jakub                                Wola Batorska
  3. Marzec Radosław                           Wola Batorska
  4. Kurowski Paweł                              Sławkowice
  5. Dawid Małolepszy                         Sławkowice
  6. Bułat Michał                                     Niegowić

BIEG NA 300m

Dziewcząt

  1. Wcisło Agnieszka                            Niegowić
  2. Łach Dominika                                 Kłaj
  3. Białek Karolina                                 Niegowić
  4. Rozwadowska Kinga                     Koźmice Wlk.
  5. Stępień Angelika                            Niegowić
  6. Wieczorek Martyna                       Koźmice Wlk.

Chłopców

  1. Kuchta Mateusz                              Niegowić
  2. Łabuz Adrian                                    Koźmice Wlk.
  3. Kwieciński Karol                              Sławkowice
  4. Margielewski Stanisław                  Kłaj
  5. Kudela Paweł                                   Podłęże
  6. Krużel Jakub                                     Kłaj

BIEG NA 100m

Dziewcząt

  1. Hajduk Julia                                      Koźmice Wlk.
  2. Kwiecińska Sabina                          Podłęże
  3. Łyżwińska Magdalena                    Kłaj
  4. Sikora Natalia                                   Koźmice Wlk.
  5. Trzos Julia                                          Wola Batorska
  6. Mól Anna                                           Koźmice Wlk.

Chłopców

  1. Żołnierczyk Sebastian                   Koźmice Wlk.
  2. Topór Szymon                                 Wola Batorska
  3. Pazdan Konrad                                Sławkowice
  4. Zawadzki Patryk                              Podłęże
  5. Gabryś Szymon                                Koźmice Wlk.
  6. Książek Dawid                                  Podłęże

BIEG NA 600m

Dziewcząt

  1. Gaska Julita                                       Podłęże
  2. Nowak Katarzyna                           Kłaj
  3. Kaczmarczyk-Wójtowicz Kamila Kłaj
  4. Mętel Oliwia                                     Niegowić
  5. Zawadzka Natalia                           Niegowić
  6. Laskowska Kinga                             Wola Batorska

BIEG NA 1000m

Chłopców

  1. Czopek Mateusz                             Wola Batorska
  2. Szczurek Marcin                              Sławkowice
  3. Piwowar Kacper                              Kłaj
  4. Wójtowicz Adrian                           Niegowić
  5. Braś Arkadiusz                                 Koźmice Wlk.
  6. Gruszka Bartłomiej                        Koźmice Wlk.

RZUT OSZCZEPEM

  1. Klima Gabriel                                     Podłęże

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy                                                         Wieliczka, dnia 22.09.2014 r.

w Wieliczce

ul. Marii Konopnickiej 13/5

tel. fax 12 288 19 29

e-mail: mos@powiatwielicki.pl

Gminni Organizatorzy Sportu

Szkoły ponadgimnazjalne

w Powiecie  Wielickim

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

JESIENNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

Zgodnie z planowanym kalendarzem powiatowych imprez sportowych informujemy, że  jesienne biegi przełajowe dla dziewcząt i chłopców odbędą się dnia 30 września 2014 r. wtorek o godzinie 9.00  w Parku Kingi obok Solnego Miasta w Wieliczce ( zbiórka od strony Solnego Miasta i Kortów Tenisowych ). Odpowiedzialnym za organizację jest Pan  Jan Mazur tel. 608 467 063 i Pan Maciej Giza tel. 600 978 696.

Planowany  harmonogram biegów:

Godz. 8.45 – 9.00 – zgłoszenia do biegów sztafetowych szkól ponadgimnazjalnych (przekazanie list zgłoszeniowych do biura zawodów, wydawanie numerów startowych).

Godz. 9.00 – start biegów sztafetowych szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt  i chłopców, na dystansach 10×1000 m dziewczęta, 10×1500 m chłopcy.

Godz. 10.00 – 10.30 zgłoszenia do biegów indywidualnych szkól podstawowych                           i gimnazjów (przekazanie list zgłoszeniowych do biura zawodów, odbiór kart startowych).

Około godz. 10.30 start biegów indywidualnych dziewcząt 800 m i chłopców 1000 m szkół podstawowych  rocznikach  2002, 2003, 2004 i 2005 (2005- uczących się w klasach czwartych ).

Około godz. 12.00 start biegów indywidualnych szkół gimnazjalnych dziewcząt 1000 m                  i chłopców 1500 m w rocznikach 1999, 2000, 2001 i młodsi.

Przewidywane zakończenie zawodów dla szkół ponadgimnazjalnych około godz. 10.30 dla pozostałych około 13.00.

Prosimy o wypełnione zgłoszenia dostępne na stronie www.mszs.krakow.pl w zakładce „zgłoszenia do zawodów indywid. i gier zespołowych”

Prosimy o wcześniejsze  przybycie na zawody minimum na 30 minut przed planowanym startem w biegu i zgłaszanie się do biura zawodów!!! (Organizacja zawodów w których startuje łącznie ponad 400 młodzieży wymaga przestrzegania harmonogramu zawodów).

W zawodach indywidualnych szkół podstawowych i gimnazjów każdą gminę może reprezentować maksymalnie 6 zawodniczek i zawodników w każdym roczniku.                        W przypadku problemów pogodowych przekażemy informacje o ewentualnym zmianie terminu. Można również dzwonić w tej sprawie do odpowiedzialnego za organizację zawodów na miejscu Pana Macieja Giza tel. 600 978 696.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAWODACH

Grzegorz Siemieniec

Dyrektor MOS

W dniu 26.09.2014 r. o godz. 9.30 na Stadionie Lekkoatletycznym przy ZS Kłaj odbędzie się Jesienna Szkolna Indywidualna Liga LA.

Do zawodów dopuszczone są wszystkie szkoły gimnazjalne ( nie rozgrywane są eliminacje gminne ). W jesiennej Lidze LA w każdej z konkurencji indywidualnej ( 100,300,600/1000, skok w dal, kula może startować 3 zawodników z każdej szkoły, sztafeta 4×100, sztafeta szwedzka (zawodnik może startować w 1 konkurencji indywidualnej ) .

Zgłoszenia do zawodów muszą być dokonane przed godziną 9.30 w biurze zawodów na stadionie.

Zawodnicy powinni mieć wypełnione karty startowe dostępne na stronie www.mszs.krakow.pl w zakładce „Zgłoszenia do zawodów indywid. i gier zespołowych”

Wzór:

Nr startowy Nazwisko i Imię ur. seria tor
(eliminacje)
Konkurencja Płeć Klub Sportowy Trener seria tor
(finał)
Wynik data miejsce Karta Zgłoszenia
Eliminacje : I II III
miejsce
w biegu w. w. w. wynik el. miejsce punkty
Finał : I II III
miejsce
w biegu w. w. w. wynik finał miejsce punkty
podpis notującego podpis S. Gł.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH

POWIATU WIELICKIEGO w roku szkolnym 2014/2015

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Rejestracja Szkoły do zawodów szkolnych obowiązkowa na stronie www.srs.szs.pl!!!

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienne biegi przełajowe indywidualne 30.09.2014r.

godz. 10.00

Park Kingi/

Solne Miasto

Jan Mazur

608467063

2. Halowa piłka nożna dziewcząt 15.10.2014r.

godz. 9.00

ZS Kłaj

Czesław Zaręba

607635524

3. Halowa piłka nożna chłopców 16.10.2014

godz. 9.00

ZS Kłaj Czesław Zaręba

607635524

4. Mini piłka siatkowa dziewcząt 05.11.2014

godz. 9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

5. Mini piłka siatkowa chłopców 05.11.2014

godz. 9.00

Jan Mazur

608467063

6. Mini koszykówka dziewcząt 09.12.2014

godz. 9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

7. Mini koszykówka chłopców 10.12.2014

godz. 9.00

Jan Mazur

608467063

8. Szachy indywidualne 13.01.2015

godz. 9.00

Wieliczka Magistrat Andrzej Irlik

509740850

9. Badminton drużynowy dziewcząt   i chłopców 19.01.2015

godz. 9.00

SP Niepołomice Robert Fraś

664347548

10. Tenis stołowy indywidualny i drużynowy dziewcząt 27.01.2015

godz. 9.00

Gimnazjum Kożmice Wlk Agnieszka  Piotrowska

502364696

11. Tenis stołowy indywidualny i drużynowy chłopców 28.01.2014

godz.9.00

Gimnazjum Kożmice Wlk Agnieszka  Piotrowska

502364696

12. Pływanie  indywidualne i drużynowe 29.01.2015

godz.9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

MOS Wieliczka 122881929
13. Mini piłka ręczna dziewcząt 18.03.2015

godz. 9.00

Hala

w Szarowie

Magdalena Kutrzeba

660067059

14. Mini piłka ręczna chłopców 19.03.2014

godz. 9.00

Hala

w Szarowie

Magdalena Kutrzeba

660067059

15. Wiosenne sztafetowe biegi przełajowe 16.04.2015

godz. 10.00

Park Kingi/Solne Miasto Jan Mazur

608467063

16. Czwórbój lekkoatletyczny  dziewcząt 13.05.2015

godz. 9.00

Stadion w Kłaju Czesław Zaręba

607635524

17. Czwórbój lekkoatletyczny  chłopców 13.05.2015

godz. 9.00

Stadion w Kłąju Jan Majerz

602874672

18.

Mini piłka nożna „7” 19.05.2015

godz. 9.00

Orlik w Gdowie Dariusz Mulik

604635276

W zawodach drużynowych startują po 1 drużynie z gmin oraz druga drużyna z gminy, która wygrała rywalizację w roku poprzednim:

- mini piłka nożna  halowa dziewcząt – 2 drużyny Gdów, mini piłka nożna halowa  chłopców- 2 drużyny Gdów.

- mini siatkówka dziewcząt – 2  drużyny  Wieliczka i chłopców –2  drużyny  Wieliczka,

- mini koszykówka dziewcząt – 2 drużyny Gdów, mini koszykówka  chłopców –2 drużyny Wieliczka,

- mini piłka ręczna dziewcząt – 2 x drużyny Niepołomice,  mini piłka ręczna chłopców – 2 x Wieliczka

- mini piłka nożna „7” – 2 x Gdów

W badmintonie, tenisie stołowym, pływaniu drużynowym (8 x50 m) sztafetowych biegach przełajowych                           i czwórboju lekkoatletycznym startują po dwie drużyny z gmin.

W zawodach indywidualnych gminy reprezentuje:

- indywidualne biegi przełajowe 6  dziewcząt i 6 chłopców w rocznikach  2002,2003,2004 i 2005 ( 2005- gdy uczęszcza do klasy czwartej)

- szachy 4 dziewczynki i 4 chłopców,

- tenis stołowy  6 dziewcząt i 6 chłopców,

-  pływanie indywid. maksymalnie   6 dziewcząt, 6 chłopców w każdym z 4 styli (zawodnik może startować tylko w 1 stylu).

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom: 122822343 kom.: 608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje: Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul. Marii Konopnickiej13/5

tel./fax 12 2881929           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u: Grzegorz Siemieniec tel. 509519628,         Jan Mazur 608467063

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH POWIATU WIELICKIEGO

w roku szkolnym 2014/2015

GIMNAZJADA

Rejestracja Szkoły do zawodów szkolnych obowiązkowa na stronie www.srs.szs.pl!!!

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienna Szkolna Indywidualna Liga LA * 26.09.2014

godz. 9.30

Stadion LA ZS Kłaj Czesław Zaręba

607635524

1. Jesienne biegi przełajowe indywidualne 30.09.2014

godz. 11.00

Park Kingi/Solne Miasto Jan Mazur

608467063

2. Halowa piłka nożna dziewcząt 22.10.2014

godz. 9.00

ZS Kłaj

Czesław Zaręba

607635524

3. Halowa piłka nożna chłopców 23.10.2014

godz. 9.00

ZS Kłaj Czesław Zaręba

607635524

4. Piłka siatkowa dziewcząt 18.11.2014

godz.9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

5. Piłka siatkowa chłopców 18.11.2014

godz.9.00

Jan Mazur

608467063

6. Koszykówka dziewcząt 02.12.2014

godz. 9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

7. Koszykówka chłopców 16.12.2014

godz. 9.00

Jan Mazur

608467063

8. Szachy indywidualne 13.01.2015

godz. 9.00

Wieliczka Magistrat Andrzej Irlik

509740890

9. Badminton drużynowy dziewcząt   i chłopców 20.01.2015

godz. 9.00

SP Niepołomice Robert Fraś 664347548
10. Pływanie  indywidualne i drużynowe 29.01.2015

godz. 10.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

MOS Wieliczka

12 2881929

11. Tenis stołowy indywidualny i drużynowy dziewcząt 16.03.2015

godz. 9.00

Gimnazjum

Koźmice Wlk

Agnieszka  Piotrowska

502364696

12. Tenis stołowy indywidualny i drużynowy chłopców 17.03.2015

godz. 9.00

Gimnazjum

Koźmice Wlk

Agnieszka  Piotrowska

502364696

13. Piłka ręczna dziewcząt 26.03.2015

godz. 9.00

Hala

w Kłaju

Jan Majerz

602874672

14. Piłka ręczna chłopców 27.03.2015

godz.9.00

Hala

w Kłaju

Jan Majerz

602874672

15. Wiosenne sztafetowe biegi przełajowe 16.04.2015

godz. 10.00

Wieliczka Solne Miasto Jan Mazur

608467063

16. Szkolna Drużynowa Liga LA * 21.05.2015

godz. 9.00

Stadion Wieliczka Jan Mazur

608467063

16. Piłka nożna „6” 14.05.2015

godz. 9.00

ORLIK Niegowić Bartłomiej Kaleta

513177363

W zawodach drużynowych startują po 1 drużynie z gmin oraz druga drużyna z gminy, która wygrała rywalizację w roku poprzednim:

-  piłka nożna  halowa dziewcząt – 2 drużyny Kłaj, piłka nożna  halowa chłopców- 2 drużyny Niepołomice

-  siatkówka dziewcząt  2x Wieliczka , siatkówka chłopców 2 x Niepołomice,

-  koszykówka  dziewcząt 2x Niepołomice i chłopców –2 x Wieliczka

-  piłka ręczna dziewcząt  2 x Kłaj, piłka ręczna chłopców- 2 x Niepołomice

- piłka nożna „6” – 2 drużyny z Niepołomic

W badmintonie, tenisie stołowym, pływanie drużynowe (8 x 50 m) sztafetowych biegach przełajowych  startują po dwie drużyny z gmin.

W zawodach indywidualnych gminy reprezentuje:

- indywidualne biegi przełajowe 6  dziewcząt i 6 chłopców w rocznikach  1999,,2000, 2001 i młodsi

- szachy 4 dziewczynki i 4 chłopców,

- tenis stołowy  6 dziewcząt i 6 chłopców,

-  pływanie indywid. 6 dziewcząt, 6 chłopców w każdym z 4 styli. (zawodnik może startować tylko w 1 stylu)

W jesiennej Lidze LA w każdej z konkurencji indywidualnej ( 100,300,600/1000, skok w dal, kula może startować 3 zawodników z każdej szkoły,sztafeta 4×100, sztafeta szwedzka. (zawodnik może startować w 1 konkurencji indywidualnej ).

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom:122822343 kom.:608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje: Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul.  Marii Konopnickiej13/5

tel./fax 12 2881929           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u: Grzegorz Siemieniec tel. 509519628,  Jan Mazur tel. 608467063

  • Regulamin Szkolnej Ligi LA dostępny na stronie Małopolskiego SZS. W zawodach drużynowych mogą startować 2 drużyny z każdej gminy dziewcząt i chłopców

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH

POWIATU WIELICKIEGO

w roku szkolnym 2014/2015

LICEALIADA

Rejestracja Szkoły do zawodów szkolnych obowiązkowa na stronie www.srs.szs.pl!!!

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienne sztafetowe biegi  przełajowe 30.09.2014 r.

godz.9.00

Park Kingi /Solne Miasto Jan Mazur

608467063

2. Piłka siatkowa dziewcząt 05.12.2014 r.

godz. 9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Jan Mazur

608467063

3. Piłka siatkowa chłopców 05.12.2104 r.

godz. 9.00

Jan Mazur

608467063

4. Koszykówka dziewcząt 3.12.2014 r.

godz. 9.00

Kampus Wielicki Jan Mazur

608467063

5. Koszykówka chłopców 8.12.2014 r.

godz. 9.00

Kampus Wielicki Jan Mazur

608467063

6. Szachy indywidualne 13.01.2015 r.

godz. 9.00

Wieliczka Magistrat Andrzej Irlik

509740890

7. Pływanie  indywidualne i drużynowe 29.01.2015 r.

godz. 9.00

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne  „Solne Miasto”  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

MOS Wieliczka

122881929

8. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców 03.03.2015 r.

godz. 9.00

Kampus Wielicki Agnieszka Piotrowska

502364696

9. Piłka ręczna dziewcząt 10.03.2015 r.

godz. 9.00

Hala Niepołomice Jan Mazur

608467063

10. Piłka ręczna chłopców 11.03.2015 r.

godz. 9.00

Hala Niepołomice Jan Mazur

608467063

10. Wiosenne  indywidualne biegi przełajowe 16.04.2015 r.

godz. 9.00

Park Kingi/Solne Miasto Jan Mazur

608467063

11. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców 21.04.2015 r.

godz. 9.00

Kampus Wielicki ZSZ Wieliczka

12 289 17 40

12. Piłka nożna  6-cio osobowa ( 5 + bramkarz) chłopców 29.05.2015 r.

godz. 9.00

Orlik Gdów ZS Gdów

12 451-44-58

W  drużynowym tenisie stołowym zespół składa  się z 2 zawodników + rezerwowy.

W indywidualnym tenisie stołowym szkołę może reprezentować 5 zawodniczek   i  zawodników( nie ma kolejnego szczebla rozgrywek poza powiatowym).

W szachach każdą szkołę może reprezentować 4 zawodniczki i 4 zawodników.

W indywidualnych biegach przełajowych szkołę może reprezentować 5 zawodniczek  i zawodników w każdym          z roczników 1995, 1996,1997,1998,

W pływaniu indywidualnym szkołę może reprezentować 4  zawodniczki i zawodników w każdym z 4 stylów (każdy zawodnik może startować tylko w jednym stylu).

Zespół w pływaniu drużynowym  liczy 8 zawodniczek, zawodników.

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom:122822343 kom.:608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl.

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje:           Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Turnieje Tenisa stołowego rozgrywany jest o puchar dyrektora ZSZ Wieliczka i współfinansuje ZSZ                  w Wieliczce, który jest współorganizatorem imprezy.

Turniej Piłki nożnej 6 osobowej rozgrywany jest o puchar dyrektora ZS Gdów i współfinansuje ZS                         w Gdowie, który jest współorganizatorem imprezy.

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul. Marii Konopnickiej 13/5

tel./fax 12 288 19 29           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u   Jan Mazur                            tel. 608467063

Grzegorz Siemieniec             tel. 509519628