Dnia 16 kwietnia 2015 w Wieliczce odbyły się Wiosenne Powiatowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców:

-uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w indywidualnych biegach przełajowych

-uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych

Wyniki

IMS

Dziewczęta 9 x 900m:

  1. SP Gdów
  2. SP 3 Wieliczka
  3. SP Podłęże
  4. SP Kłaj
  5. SP Niepołomice
  6. SP 2 Wieliczka
  7. SP Łazany

Skład sztafety zwycięskiej: Chwajoł Kaja, Śliwińska Klaudia, Ponisz Maja, Mulik Amelia, Leśniak Zuzanna, Zając Zuzanna, Majewska Karolina, Baran Milena, Marciniak Katarzyna, Sala Julia

Chłopcy 9 x 1000m:

  1. SP Gdów
  2. SP Śledziejowice
  3. SP 4 Wieliczka
  4. SP Niepołomice
  5. SP Kłaj
  6. SP Podłęże
  7. SP Łazany
  8. SP Biskupice

Skład sztafety zwycięskiej: Florczyk Kacper, Bogusławski Marcel, Gaca Mateusz, Korba Krystian, Rafał Jabłoński, Rozwadowski Marcel, Jamka Kacper, Domagała Wojciech, Śliwiński Szymon, Mamoń Szymon.

Gimnazjada

Dziewczęta 10 x 800m

  1. Węgrzce Wielkie
  2. Niegowić
  3. Wieliczka
  4. Niepołomice
  5. Sławkowice

Skład sztafety zwycięskiej: Dudyk Marcin, Czechowicz Konrad, Zajdlik Wiktor, Małek Kamil, Szarek Mikołaj, Kozik Michał, Molenda Sebastian, Cholewa Marcin, Dzierżak Piotr, Sporysz Kamil, Michalik Hubert.

Chłopcy 10 x 1000m

  1. Podłęże
  2. Wieliczka
  3. Węgrzce Wielkie
  4. Wola batorska
  5. Sławkowice
  6. Niegowić
  7. Gdów

Skład sztafety zwycięskiej: Taborski Bernard, Zawadzki Patryk, Flak Jakub, Książek Dawid, Gerwan Bartek, Urych Karol, Urych Kacper, Wójtowicz Rafał, Sikora Gabryś, Dudek Jan, Niedźwiedź Krystian.

Licealida:

Dziewcząt

Rocznik 1998

  1. Trojak Marcelina            ZS Gdów
  2. Mazur Urszula                                LO Wieliczka
  3. Danaj Sylwia                    ZS Gdów
  4. Sędzik Kamila                  PCKZiU
  5. Wcisło Katarzyna           ZS Gdów

Rocznik 1997

  1. Ochońska Weronika      LO Wieliczka
  2. Bzdyl Natalia                     ZS Gdów
  3. Stasiak Olga                       LO Wieliczka
  4. Bednarska Julia                               ZS Gdów
  5. Jędrzejek Paulina           ZS Niepołomice

Rocznik 1996/1995

  1. Cichoń Klaudia                 ZS Gdów
  2. Sobór Karolina                 ZS Niepołomice
  3. Zięba Anna                        PCKZiU
  4. Petroń Paulina                 PCKZiU
  5. Dominiak Kinga                               ZS Niepołomice
  6. Żyła Anet                           ZS Gdów

Chłopcy

Rocznik 1998

  1. Lis Oskar                                             LO Franciszkanie
  2. Banasiuk Mateusz                          PCKZiU
  3. Trzepiotowski Aleksander          LO Wieliczka
  4. Wcisło Bartłomiej                           PCKZiU
  5. Kostecki Piotr                                   PCKZiU
  6. Michałek Paweł                              ZS Gdów
  7. Karol Daniel                                      LO Wieliczka
  8. Małek Arkadiusz                             ZS Gdów
  9. Romański Szymon                          LO Wieliczka
  10. Bogacz Jakub                                    LO Wieliczka

Rocznik 1997

  1. Bzdyl Mateusz                                 PCKZiU
  2. Adamczak Łukasz                           ZS Niepołomice
  3. Kruczlowski Kacper                        PCKZiU
  4. Skrzypiec Tomasz                           ZS Gdów
  5. Olearczyk Szymon                          ZS Niepołomice

Rocznik 1996/1995

  1. Dudzic Krzysztof                             ZS Gdów
  2. Radwański Mateusz                      ZS Gdów
  3. Dubiel Janusz                                   ZS Gdów
  4. Klima Piotr                                         ZS Niepołomice
  5. Urantówka Jaromir                        ZS Niepołomice
  6. Czuma Wojciech                             ZS Niepołomice
  7. Szewczyk Dawid                             ZS Niepołomice
  8. Mróz Michał                                     LO Franciszkanie
  9. Skalski Kacper                                  LO Franciszkanie

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.