Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 13 maja  2015 r. na stadionie lekkoatletycznym w Kłaju odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki:

Czwórbój drużynowy dziewcząt:

1. SP Niepołomice – 995 pkt.

2. SP Podłęże – 915 pkt.

3. SP Węgrzce Wielkie – 887 pkt.

4. SP Gdów – 869 pkt.

5. SP 3 Wieliczka – 863 pkt.

6. SP Zręczyce – 789 pkt.

7. SP Kłaj – 727 pkt.

8. SP Targowisko – 645 pkt.

Skład zwycięskiej drużyny: Nagięć Weronika, Pelowska Sandra, Glińska Kamila, Litwin Daria, Krosta Justyna, Kukułka Natalia.

Czwórbój drużynowy chłopców:

1.SP Gdów – 980 pkt.

2. SP Niepołomice – 915 pkt.

3. SP Kłaj – 825 pkt.

4. SP Grabie – 790 pkt.

5. SP 3 Wieliczka – 704 pkt.

6. SP Podłęże – 660 pkt.

7. SP Winiary – 598 pkt.

Skład zwycięskiej drużyny: Marciniak Arkadiusz, Ponisz Jakub, Orzechowski Adrian, Mamoń Szymon, Żywiołek Krzysztof, Domagała Wojciech.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt – wyniki indywidualne:

1. Nagieć Weronika (SP Niepołomice) – 312 pkt.

2. Pelowska Sandra (SP Niepołomice) – 244 pkt.

3. Zając Julia (SP Węgrzce Wielkie) – 217 pkt.

4. Górak Martyna (SP 3 Wieliczka) – 216 pkt.

5-6. Sala Julia (SP Gdów) – 211 pkt.; Gastoł Katarzyna (SP Podłęże) – 211 pkt.

7. Słowiak Adrianna (SP 3 Wieliczka) 202 pkt.

8. Gocal Joanna (SP Zręczyce) – 198 pkt.

9-10. Musiałek Klaudia (SP Podłęże) – 195 pkt.; Gruszecka Olga (SP Targowisko) – 195 pkt.

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców – wyniki indywidualne:

1. Lenart Tymoteusz (SP Grabie) – 257 pkt.

2. Cieluch Krzysztof (SP Niepołomice) – 240 pkt.

3. Ponisz Jakub (SP Gdów) – 233 pkt.

4. Pochopień Michał (SP Kłaj) – 222 pkt.

5. Marciniak Arkadiusz (SP Gdów) – 210 pkt.

6. Orzechowski Adrian (SP Gdów) – 208 pkt.

7. Szydłowski Bartłomiej (SP Niepołomice) – 195 pkt.

8. Kasprzyk Filip (SP Winiary) – 191 pkt.

9. Despet Dawid (SP Kłaj) – 185 pkt.

10-11. Walczyk Jakub (SP Niepołomice) – 179 pkt.; Dąbek Hubert (SP Podłęże) – 179 pkt.

Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt:

1. SP Niepołomice

2. SP 3 Wieliczka

3. SP Węgrzce Wielkie

Sztafeta 4 x 100 m chłopców:

1. SP Niepołomice

2. SP 3 Wieliczka

3. SP Grabie

Sztafeta szwedzka dziewcząt:

1. SP Gdów

2. SP 3 Wieliczka

3. SP Targowisko

Sztafeta szwedzka chłopców:

1. SP Gdów

2. SP Niepołomice

3. SP 3 Wieliczka

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.