Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu :         Czwórbój Lekkoatletyczny

Etap zawodów :               powiatowy

Miejsce i termin :            10.05.2016  r.  SP Kłaj

Organizator :                    Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :            mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 10 maja 2016 r. na boisku przy Szkole Podstawowej w Kłaju odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział wzięli uczniowie ze szkół:  w Kłaju, nr 2 w Wieliczce, w Niepołomicach, Gdowie, Podłężu, Gorzkowie, Zręczycach, Winiarach, Węgrzcach Wielkich i Golkowicach.

Dziewczęta:

  1. SP Gdów – 1027 p.
  2. SP Niepołomice – 1009 p.
  3. SP 2 Wieliczka – 913 p.
  4. SP Zręczyce – 909 p.
  5. SP Gorzków – 876 p.
  6. SP Kłaj – 875 p.
  7. SP Podłęże – 864 p.

Skład zwycięskiej drużyny : Karolina Majewska, Zuzanna Zając, Zuzanna Leśniak, Amelia Mulik, Katarzyna Węglarz, Klaudia Śliwińska . Opiekun – Dariusz Mulik.

Indywidualnie – najlepsza „10”:

  1. Mrugała Kamila – Gorzków – 269 p.
  2. Cieślak Małgorzata – Węgrzce Wlk – 263 p.
  3. Majewska Karolina – Gdów – 249 p.
  4. Adamiec Zuzanna – Niepołomice – 243 p.
  5. Zając Zuzanna – Gdów – 228 p.
  6. Gocal Joanna – Zręczyce – 221 p.
  7. - 8. Leśniak Zuzanna – Gdów i Kukułka Natalia – Niepołomice – 211 p.

9    Wiśniowska Maja – Wieliczka – 201 p.

10.  Gieraz Oliwia – Niepołomice – 199 p.

Chłopcy:

  1. SP Węgrzce Wielkie – 927 p.
  2. SP Niepołomice – 853 p.
  3. SP Kłaj – 838 p.
  4. SP Gdów – 765 p.
  5. SP Podłęże – 765 p.
  6. SP Golkowice – 726 p.
  7. SP Winiary – 659 p.

Skład zwycięskiej drużyny: Filip Ciemięga, Marcin Harwat, Ksawery Konarski, Tomasz Nosek, Krzysztof Zygmunt, Łukasz Zygmunt.  Opiekun – Krzysztof Rubis.

Indywidualnie najlepsza „10”:

  1. Flak Mateusz – Niepołomice – 230 p.
  2. Konarski Ksawery – Węgrzce Wlk – 214 p.
  3. Nosek Tomasz – Węgrzce Wlk – 204 p.
  4. Płonka Karol – Niepołomice – 201 p.
  5. – 6.  Zygmunt Łukasz – Węgrzce Wlk i Jabłoński Rafał – Gdów – 199 p.

7    Chojnacki Bartłomiej – Kłaj – 190 p.

  1. Konieczny Szymon – Winiary – 179 p.
  2. Rusin Damian – Kłaj – 175 p.

Wyniki sztafety 4x100m.

Dziewczęta:

  1. SP Zręczyce
  2. SP Niepołomice
  3. SP Nr 2 Wieliczka
  4. SP Kłaj
  5. SP Gorzków
  6. SP Podłęże

Chłopcy:

  1. SP Kłaj
  2. SP Niepołomice
  3. SP Podłęże
  4. SP Golkowice
  5. SP Winiary

Wyniki sztafety szwedzkiej

Dziewczęta:

  1. SP Gdów
  2. SP Niepołomice
  3. SP Kłaj
  4. SP Podłęże

Chłopcy:

  1. SP Kłaj
  2. SP Podłęże
  3. SP Niepołomice

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze sztafety i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.