Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Gimnazjada

Dyscyplina sportu : indywidualny tenis stołowy dziewcząt  i chłopców
Etap zawodów : powiatowy
Miejsce i termin : 25.01.2017r. Koźmice Wielkie
Organizator : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów : mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 25 stycznia 2017 r. na sali Koźmickiego Gimnazjum odbyły się indywidualne  Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady. Udział wzięli uczniowie ze szkół w  Koźmicach Wielkich, Węgrzcach Wielkich, Staniątkach, Brzeziu, Niepołomicach, Podłężu, Niegowici, Sławkowicach, Golkowicach, Gdowie.

W indywidualnych rozgrywkach dziewcząt, kolejne miejsca zajęli:

  1. Kurek Kinga – Koźmice Wielkie
  2. Klimczak Natalia – Niegowić
  3. Paryła Aleksandra  – Koźmice Wielkie
  4. Chanek Emilia – Gdów
  5. Cieślik Katarzyna – Koźmice Wielkie
  6. Kupiec Zofia – Niepołomice
  7. Piszczek Dominika – Niepołomice
  8. Olchawska Anna – Sławkowice
  9. Malarczyk Angelika – Sławkowice
  10. Baran Milena – Gdów
  11. Strug Faustyna – Gdów
  12. Gąsiorowska Gabriela – Golkowice
  13. Śmietana Weronika – Podłęże
  14. Czop Wiktoria – Niepołomice
  15. Gastoł Katarzyna – Podłęże
  16. Malarczyk Zuzanna
  17. Kocwa Justyna – Sławkowice
  18. Rożek Patrycja – Golkowice
  19. Talaga Gabriela – Węgrzce Wielkie
  20. Szymska Patrycja – Sławkowice
  21. Stryszowska Patrycja – Sławkowice

W rozgrywkach chłopców:

  1. Górecki Wojciech – Niegowić
  2. Kołos Arkadiusz – Niegowić
  3. Kutaj Maksymilian – Niegowić
  4. Zębala Mateusz – Niegowić
  5. Piaszczyk Antoni – Niegowić
  6. Kulma Łukasz – Sławkowice
  7. Płuchowski Dawid – Podłęże
  8. Lebiest Damian – Staniątki
  9. Danaj Dawid – Niegowić
  10. Stanak Jakub – Sławkowice
  11. Szafrański Jakub – Sławkowice
  12. Siuda Kamil – Staniątki
  13. Załęga Filip – Brzezie
  14. Żołnierczyk Daniel – Golkowice
  15. Miękina Jacek – Koźmice Wielkie
  16. Kowalik Damian – Koźmice Wielkie
  17. Wdaniec Szymon  – Podłęże
  18. Basak Karol – Niepołomice
  19. – 20. Malec Dominik – Koźmice Wielkie / Paryła Paweł – Koźmice Wielkie
  20. 21. Przepolski Dominik – Sławkowice
    22. Ptak Sebastian – Koźmice Wielkie
    23. – 24. Łanoszka Adrian – Sławkowice / Kwieciński Jakub – Sławkowice
    25. Żylski Krystian – Węgrzce Wielkie
    26. Kozdrój Wiktor – Niepołomice

    Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.