Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Gimnazjada

Dyscyplina sportu : siatkówka  dziewcząt i chłopców
Etap zawodów : powiatowy
Miejsce i termin : 22.02.2017 (dziewczęta) i  24.02.2017 (chłopcy) hala sportowa Gdów
Organizator : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów : mgr Grzegorz Siemieniec

W dniach 22 lutego i 24 lutego 2017 r. na nowej hali sportowej, przy gdowskim Gimnazjum, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w siatkówce dziewcząt (22.02) i chłopców (24.02) w ramach gimnazjady. Udział wzięły gimnazja z Gdowa, Wieliczki, Węgrzc Wielkich, Sławkowic, Woli Batorskiej, Podłęża.

Wyniki spotkań dziewcząt:

Gdów : Węgrzce W. 0 : 2  (14:25; 22:25)
Sławkowice :  Wieliczka 0 : 2  (11:25; 15:25)
Wola Batorska : Gdów 2 : 0  (25:10; 25:13)
Węgrzce W. : Sławkowice 2 : 0  (25:7; 25:21)
Wieliczka : Wola Batorska 2 : 0  (25:15; 25:10)
Gdów :  Sławkowice 0 : 2  (23:25; 27:29)
Węgrzce W. : Wieliczka 0 : 2  (14:25; 7:25)
Sławkowice: Wola Batorska 0 : 2  (10:25; 11:25)
Gdów : Wieliczka 0 : 2  (8:25; 13:25)
Węgrzce W. :  Wola Batorska 0 : 2  (17:25; 16:25)

Kolejność miejsc dziewcząt:

1. Wieliczka
2. Wola Batorska
3. Węgrzce Wielkie
4. Sławkowice
5. Gdów

Skład zwycięskiej drużyny: Agnieszka Wójtowicz, Monika Drej, Izabella Górska, Natalia Hojoł, Julia Mika, Julia Stępska, Katarzyna Kosidło, Magda Kubas, Wiktoria Kujawa, Magdalena Lewińska, Gabriela Pabian, Anna Piekarniak;   (opiekun: R. Grabka).

Wyniki spotkań chłopców:

Podłęże : Wola Batorska 0 : 2  (17:25; 9:25)
Sławkowice :  Gdów 2 : 0  (25:19; 25:10)
Węgrzce W. : Podłęże 2 : 0  (25:21; 25:22)
Gdów :  Wola Batorska 0 : 2  (8:25; 8:25)
Sławkowice: Podłęże 2 : 1  (24:26; 25:19; 15:8)
Węgrzce W. : Wola Batorska 0 : 2  (12:25; 22:25)
Sławkowice: Węgrzce W. 2 : 0  (25:23; 25:15)
Gdów :  Podłęże 1 : 2  (25:23; 24:26; 15:7)
Wola Batorska :  Sławkowice 2 : 0  (25:14; 25:12)
Węgrzce W. : Gdów 2 : 0  (25:21; 25:20)

Kolejność miejsc chłopców:

1. Wola Batorska
2. Sławkowice
3. Węgrzce Wielkie
4. Podłęże
5. Gdów

Skład zwycięskiej drużyny: Adamski Jakub, Babiarski Michał, Foryś Jan, Grochot Piotr, Kurpiel Jakub, Kutyła Jakub, Liszkiewicz Artur, Matuszyk Nikodem, Pilch Fryderyk, Sendorek Maciej, Szarek Konrad, wiaderny Piotr;  (opiekun: G. Białas).

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.