Komunikat
przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Młodzieży Szkolnej


Dyscyplina sportu : Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – indywidualny i drużynowy
Etap zawodów : powiatowy
Miejsce i termin : 15 i 16.03.2016  r. Koźmice Wielkie
Organizator : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów : mgr Grzegorz Siemieniec

W dniach 15 i 16 marca 2017 r. na sali koźmickiego Gimnazjum odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego dziewcząt (15.03.) i chłopców (16.03.) w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział wzięli uczniowie ze szkół w  Niepołomicach,  Golkowicach, Szczytnikach, Zręczycach, Węgrzcach Wielkich, Bodzanowie, Łazanach, Koźmicach Wielkich, Zagórzu, Winiarach, Trąbkach, Marszowicach, Śledziejowicach, Książnicach, Przebieczanach, Podłężu, Wieliczce, Raciborsku, Podstolicach, Biskupicach, Brzeziu.

W wyniku rozegranych spotkań kolejno miejsca zajęli:

Dziewczęta:

  1. Aleksandra Guzik – SP Golkowice
  2. Angelika Filipek – SP Szczytniki
  3. Martyna Malarczyk – SP Łazany
  4. Izabela Perz – SP Koźmice Wielkie
  5. Milena Gaj – SP Szczytniki
  6. Amelia Radecka – SP Przebieczany
  7. Oliwia Rudzka – SP Marszowice
  8. Oliwia Smyda – SP Raciborsko
  9. Karolina Klima – SP Książnice
  10. Alicja Woś – SP nr 3 Niepołomice
  11. Natalia Kozdrój – SP nr 3 Niepołomice
  12. Emilia Fortuna – SP Bodzanów
  13. Emilia Piszczek – SP Bodzanów
  14. Magdalena Czaplak – SP Podłęże
  15. Martyna Świderek – SP nr 3 Niepołomice
  16. Julia Narkiewicz – SP Podłęże
  17. Karolina Pałka – SP Golkowice
  18. Oliwia Kasprzyk – SP Winiary
  19. Wiktoria Gąsiorowska – SP Biskupice
  20. Kamila Głuś – SP Raciborsko
  21. Dominika Hytroś – SP Zagórze
  22. Roksana Sokolnicka – SP nr 4 Wieliczka
  23. Natalia Puzia – SP Trąbki

Kolejność szkół w rozgrywkach drużynowych:

  1. SP Szczytniki
  2. SP Golkowice
  3. SP Bodzanów
  4. SP nr 3 Niepołomice
  5. SP Łazany
  6. SP Koźmice Wielkie
  7. SP Zręczyce
  8. SP Podłęże

Skład zwycięskiej drużyny(opiekun Wojciech Biernat): Angelika Filipek, Milena Gaj

Chłopcy:

  1. Kacper Turecki  – SP Szczytniki
  2. Mateusz Kucharski – SP Szczytniki
  3. Hubert Miękina – SP Śledziejowice
  4. Szymon Ciesielski – SP 4 Wieliczka
  5. Kacper Zając – SP Winiary
  6. Mateusz Dyl – SP Brzezie
  7. Bartłomiej Ptasznik – SP Przebieczany
  8. Kamil Kmita – SP Podstolice
  9. Hubert Paszek SP Bodzanów
  10. Igor Wadas – SP Śledziejowice
  11. Michał Myrek – SP Brzezie
  12. Oskar Żak  – SP 3 Niepołomice
  13. Oliwier Waśniowski  – SP Łazany
  14. Konrad Bodura – SP Winiary
  15. Kacper Półtorak – SP Biskupice
  16. Filip Nowak – SP nr 3 Niepołomice
  17. Michał Panuś – SP Śledziejowice
  18. Patryk Pucharski – SP Brzezie
  19. Oskar Bydoń – SP Węgrzce Wielkie
  20. Mikołaj Barabasz – SP Niepołomice
  21. Bartosz Górowski – SP Przebieczany
  22. Radosław Bodaj –  SP Niepołomice
  23. Grzegorz Wrona –  SP Zręczyce
  24. Jakub Pacek –  SP Zręczyce
  25. Mateusz Wawrzonek – SP Biskupice
  26. Dominik Nosek – SP Niepołomice

Kolejność szkół w rozgrywkach drużynowych:

  1. SP Szczytniki
  2. SP Winiary
  3. SP Śledziejowice
  4. SP Brzezie
  5. SP Bodzanów
  6. SP Raciborsko
  7. SP Łazany
  8. SP Niepołomice
  9. SP 3 Niepołomice

Skład zwycięskiej drużyny(opiekun Jadwiga Wcisło-Turecka): Mateusz Kucharski, Kacper Turecki, Konrad Wcisło.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.