Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu : Czwórbój Lekkoatletyczny
Etap zawodów : powiatowy
Miejsce i termin : 15.05.2017  r.  SP Kłaj
Organizator : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów : mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 15 maja 2017 r. na boisku przy Szkole Podstawowej w Kłaju odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział wzięli uczniowie ze szkół:  w Kłaju, nr 2 i 3 w Wieliczce, w Niepołomicach, Gdowie, Podłężu, Winiarach, Węgrzcach Wielkich i Golkowicach.

Dziewczęta:

  1. SP Niepołomice – 1069 p.
  2. SP Gdów – 1044 p.
  3. SP Podłęże – 937 p.
  4. SP Golkowice – 929 p.
  5. SP Kłaj – 862 p.
  6. SP 2 Wieliczka – 801 p.
  7. SP Winiary – 705 p.

Skład zwycięskiej drużyny: Adamiec Zuzanna, Duś Małgorzata, Frąś Wiktoria, Grzebała Anna, Kalisz Dominika, Sochacka Oliwia.  Opiekun – Małgorzata Bednarska.

Indywidualnie – najlepsza „10”:

  1. Adamiec Zuzanna – Niepołomice – 303 p.
  2. Klima Marta – Podłęże – 279 p.
  3. Pałka Karolina – Golkowice – 261 p.
  4. Łyżwińska Joanna – Kłaj – 247 p.
  5. Kalisz Dominika – Niepołomice – 2 p.
  6. Śliwińska Klaudia – Gdów – 228 p.
  7. Pałka Gabriela – Golkowice – 223 p.
  8. Węglarz Katarzyna – Gdów – 218 p.
  9. Tokarz Aneta – Gdów – 213 p.
  10. Krawczyk Camilla – SP 2 Wieliczka – 212 p.

Chłopcy:

  1. SP Gdów – 908 p.
  2. SP 3 Wieliczka – 870 p.
  3. SP Podłęże – 785 p.
  4. SP Węgrzce Wielkie – 755p.
  5. SP Niepołomice – 733 p.
  6. SP Kłaj – 542 p.

Skład zwycięskiej drużyny: Bankkowicz Marcin, Bogusławski Marcel, Florczyk Kacper, Łosiowski Oskar, Turakiewicz, Bartosz, Wróbel Michał.  Opiekun – Dariusz Mulik.

Indywidualnie najlepsza „10”:

  1. Chytroś Mieszko – Podłęże – 240p.
  2. Turakiewicz Bartosz – Gdów – 239 p.
  3. Bydoń Oskar –  Węgrzce W. – 211 p.
  4. Łosiowski Oskar – Gdów – 199 p.
  5. Obrzud Adrian – SP 3 Wieliczka – 197 p.
  6. Krystyński Alaksander SP 3 Wieliczka – 190 p.
  7. Czech Karol  – SP 3 Wieliczka – 185 p.
  8. Mucha Paweł – Niepołomice – 181 p.
  9. Bogusławski Marcel – Gdów – 175 p
  10. Nowak Jakub – Podłęże  ex. Śmietana Jakub – Podłęże – 172 p.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze sztafety i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.