Komunikat z przeprowadzonych zawodów IMS

Dyscyplina sportu :  Jesienna Szkolna Indywidualne Liga Lekkoatletyczna
Etap zawodów : powiatowy
Miejsce i termin : 09.10.2017 r. stadion Arena Wieliczka
Organizator : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :  mgr Grzegorz Siemieniec

Dnia 09 października 2017 r. na Arenie w Wieliczce odbyły się  szkolne zawody Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Poniżej przedstawiamy wyniki z tej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.

Skok w dal dziewcząt:

  1. Mrugała Kamila – Koźmice W.
  2. Zawiślan Katarzyna – Koźmice W.
  3. Twardowska Zofia – Wola Batorska
  4. Sumera Aleksandra – Koźmice W.
  5. Palińska Anna – Węgrzce W.
  6. Klima Marta – Podłęże
  7. Danaj Julia – Niegowić

Czyż Natalia – Wola Batorska
9    Glińska Kamila – Wola Batorska
10   Halama Klara – Mietniów
11  Pawłowska Alicja – Węgrzce W.
12   Kucharczyk Zuzanna – Niegowić
13   Tabor Klaudia – Niegowić
14  Piątek Patrycja – Węgrzce W.

Skok dal chłopców:

  1. Lenart Tymoteusz – Węgrzce W.
  2. Kozioł Filip – Koźmice W.
  3. Nosek Tomasz – Węgrzce W.
  4. Dąbek Hubert – Podłęże
  5. Sendorek Maciej – Wola Batorska
  6. Urbańczyk Sebastian – Koźmice W.
  7. Hull  Sebastian – Wola Batorska
  8. Korpan Mateusz – Wola Batorska

Pchnięcie kulą dziewcząt:

  1. Gastoł Katarzyna – Podłęże
  2. Wilkosz Magdalena – Wola Batorska
  3. Gargula Aneta – Wola Batorska
  4. Surówka Aleksandra – Kożmice W.
  5. Uberman Karolina – Koźmice W.
  6. Danaj Dominika – Niegowić
  7. Łącka Natalia – Podłęże
  8. Mrożek Jadwiga – Niegowić
  9. Chwalik Daria – Węgrzce W

10.  Huk Paulina – Węgrzce W.
11.  Marzec Zuzanna – Wola Batorska
12.  Krawczyk Patrycja – Podłęże
13.  Surówka Magdalena – Koźmice W.

Pchnięcie kulą chłopców:

  1. Rogowski Michał – Węgrzce W.
  2. Ciborowski Filip – Wola Batorska
  3. Makowski Jakub – Podłęże
  4. Nabagło Maciej – Wola Batorska
  5. Petrosyan Artur – Podłęże
  6. Mrózek Maksymilian –Węgrzce W.
  7. Ryznar Aleksander  – Koźmice W.
  8. Waśnik Adrian – Koźmice W.
  9. Nowak Jakub – Podłęże

10.  Kowalski Krystian – Koźmice W.
11.  Mleko Sebastian  – Wola Batorska
12.  Bruzda Kacper  – Mietniów

Bieg na 100 m dziewcząt:

  1. Pawłowska Alicja – Węgrzce W.
  2. Wyporek Anna – Niegowić
  3. Głowa Julia – Niegowić

Sielawa Ewalina – Koźmice W.
5    Racisz Wiktoria – Koźmice W.
6    Lebiest Natalia – Podłęże
Płazińska Julia   – SP 2 Wieliczka
8    Bilska Eliza – Koźmice W.
Warzecka Emilia – Podłęże
10  Chwastek Agata  – Mietniów
11  Świder Zuzanna – Węgrzce W.
12  Wilk Julia  – Wola Batorska
Raciszewska Zuzanna – Podłęże
14   Dziób Amelia – SP 2 Wieliczka
Szewczyk Anna – Podłęże
16   Kucza Aleksandra – Wola Batorska
17  Uryga Nadia  – Wola Batorska
18   Pudlik Patrycja – Mietniów
19   Jakóbczyk Julia  – SP 2 Wieliczka
20   Tamana Zuzanna – Mietniów
21   Seweryn Magdalena – Niegowić

Bieg na 100 m  chłopców:

  1. Piechowicz Grzegorz – Węgrzce W.
  2. Płatek Jakub  – Węgrzce W

Filipow Bartosz – Koźmice W.
4    Drzał Maksym  –  Koźmice W.
Janeczek Michał  – SP 2 Wieliczka
6   Murczek Mateusz – Wola Batorska
7      Krystian Bartłomiej – Podłęże
8      Malicki Michał  – SP 2 Wieliczka
9      Drukała Bartłomiej – Wola Batorska.
10   Libiszewski Norbert – Podłęże
11   Modzelewski Radosław – Węgrzce W.
Krudecki Filip – Wola Batorska
13   Śmietana Jakub  – Podłęże

Bieg na 300 m dziewcząt:

  1. Piotrowska Ola – Wola Batorska
  2. Ślusarczyk Julia – Koźmice W.
  3. Grycewicz Emilia – SP 2 Wieliczka
  4. Płachta Gabriela – Kożmice W.
  5. Frąś Wiktoria – Wola Batorska
  6. Krosta Justyna – Niepołomice
  7. Pieprzyk Natalia – Niegowić
  8. Babiarz Dominika – Koźmice W.
  9. Chowaniec Angelika – Podłęże

10.  Sutor Katarzyna – Niegowić

Bieg na 300 m chłopców:

  1. Słowik Maciej – SP 2 Wieliczka
  2. Kleszczyński Wojciech – Podłęże
  3. Płonka Karol – Wola Batorska
  4. Cieluch Dominik – Węgrzce W.
  5. Pawłowski Michał – Węgrzce W

Oleszczak Jakub – Podłęże
7     Poluk Mateusz – Wola Batorska
8    Kacprzak Krzysztof – Koźmice W.
Pawłowski Oskar – Wola Batorska
10  Lenart Oliwier – Węgrzce W.
11  Dyrda Maciej – Koźmice W.
12    Klupa Jakub – Koźmice W.
13  Róg Jakub – SP 2 Wieliczka
14  Kaczmarek Sebastian – Podłęże

Bieg na 600 m dziewcząt:

  1. Strączek Daria – Niegowić
  2. Bożek Zuzanna – Koźmice W.
  3. Kurek Klaudia – Koźmice W.
  4. Przęczek Klaudia – Niegowić
  5. Serek Katarzyna – Mietniów
  6. Chanek Amelia – Niegowić
  7. Kot Zuzanna – Wola Batorska
  8. Ślusarczyk Wiktoria – Węgrzce W.
  9. Koza Julia – Wola Batorska

10.  Jargusz Teresa – Koźmice W.
11.  Gancarczyk Magdalena – Podłęże
12.  Satoła Paulina – Węgrzce W.
13.  Pasternak Katarzyna – Wola Batorska

Bieg na 1000 m chłopców:

  1. Dańda Bartłomiej – Koźmice W.
  2. Dziadoń Damian – Wola Batorska
  3. Zygmunt Łukasz  – Węgrzce W.
  4. Pietras Jakub – Węgrzce W.
  5. Rys Leonard – Wola Batorska
  6. Chytroś Mieszko – Podłęże
  7. Stępak Michał – Wola Batorska
  8. Żak Jakub – Mietniów

Sztafeta  4×100 m dziewcząt

  1. Koźmice W.
  2. Niegowić
  3. Węgrzce W.
  4. Wola Batorska
  5. SP 2 Wieliczka

Sztafeta 4x100m chłopców

  1. Węgrzce W.
  2. Podłęże
  3. Koźmice W.
  4. Wola Batorska
  5. SP 2 Wieliczka

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Do zawodów wojewódzkich awansowały 2 osoby w konkurencjach technicznych, 3 osoby w konkurencjach biegowych oraz zwycięska sztafeta.