Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu: siatkówka  dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 30.11.2017 hala sportowa SP Niepołomice-Jazy
Organizator:  Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniach 30 listopada 2017 r. w sali sportowej SSPim. Lady Sue Ryder w Niepołomicach-Jazach, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w siatkówce dziewcząt i chłopców w ramach IMS. Udział wzięły szkoły z Gdowa, Wieliczki (SP 1), Węgrzc Wielkich, Sławkowic, Podłęża, Niegowici, Biskupic oraz gospodarz – SSP im. Lady Sue Ryder .

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP 1 Wieliczka : SSP Lady Sue Ryder 2 : 0
SP Węgrzce W. : SP Sławkowice 2 : 0
SP Niegowić : SP 1 Wieliczka 0 : 2
SSP Lady Sue Ryder : SP Węgrzce W. 1 : 2
SP Sławkowice: SP Niegowić 2 : 0
SP 1 Wieliczka : SP Węgrzce W. 2 : 0
SSP Lady Sue Ryder: SP Sławkowice 2 : 0
SP Węgrzce W. : SP Niegowić 2 : 0
SP 1 Wieliczka : Sławkowice 2 : 0
SSP Lady Sue Ryder : SP Niegowić 2 : 0

Kolejność miejsc dziewcząt:

1. SP 1 Wieliczka
2. SP Węgrzce Wielkie
3.    SSP im. Lady Sue Ryder
4.    Sławkowice
5.    Niegowić

Skład zwycięskiej drużyny: Natalia Hojoł, Julia Mika, Katarzyna Kosidło,  Martyna Lewińska, Małota Kamila,  Gabriela Pabian, Małgorzata Pieczko, Anna Piekarniak, Sawis Natalia, Seweryn Klaudia, Julia Stępska, Tyrańska Wiktoria;   (opiekun: Renata Grabka).

Wyniki spotkań chłopców:

Podłęże : Wola Batorska 0 : 2  (17:25; 9:25)
SSP Lady Sue Ryder :  SP Węgrzce W. 2 : 0
SP Podłęże : SP Gdów 2 : 0
SP Podłęże : SP Biskupice 0 : 2
SP Gdów : SSP Lady Sue Ryder  0 : 2
SP Węgrzce W. : SP Podłęże 2 : 0
SP Biskupice: SP Gdów 1 : 2
SP Podłęże : SSP Lady Sue Ryder  0 : 2
SP Gdów : SP Węgrzce W. 0 : 2
SP Biskupice : SSP Lady Sue Ryder 0 : 2
SP Biskupice : SP Węgrzce W. 0 : 2

Kolejność miejsc chłopców:
1. SSP im. Lady Sue Ryder
2. SP Węgrzce Wielkie
3.   SP Biskupice
4.   SP Podłęże
5.   SP Gdów

Skład zwycięskiej drużyny: Adamski Jakub, Babiarski Michał, Dziadoń Damian, Kupiec Marcel, Kurpiel Jakub, Liszkiewicz Artur, Piekarz Antoni,  Sendorek Maciej, Szarek Konrad, Tomasik Krystian, Urych Kacper, Wiaderny Piotr;  (opiekun: Grzegorz Białas).

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.