Komunikat z przeprowadzonych zawodów Igrzyska Dzieci

Dyscyplina sportu: Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – indywidualny i drużynowy
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 24 i 25.01.2018  r. Koźmice Wielkie
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniach 24 i 25 stycznia 2018 r. na sali sportowej SP w Koźmicach wielkich odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego dziewcząt (24.01.) i chłopców (25.01.) w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci. Udział wzięli uczniowie ze szkół w  Niepołomicach (i SP 3),  Golkowicach, Szczytnikach, Węgrzcach Wielkich, Bodzanowie, Bilczycach, Koźmicach Wielkich, Zagórzu, Marszowicach, Śledziejowicach, Książnicach, Przebieczanach, Podłężu, Wieliczce (SP 4), Pierzchowie, Janowicach, Sławkowicach, Biskupicach.

W wyniku rozegranych spotkań kolejno miejsca zajęli:
Dziewczęta:

  1. Aleksandra Guzik – SP Golkowice
  2. Milena Gaj – SP Szczytniki
  3. Angelika Filipek – SP Szczytniki
  4. Klaudia Domanik – SP Koźmice Wielkie
  5. Karolina Klima – SP Książnice
  6. Izabela Perz – SP Koźmice Wielkie
  7. Alicja Woś – SP nr 3 Niepołomice
  8. Wiktoria Późniak – SP Śledziejowice
  9. Natalia Perz – SP Koźmice Wielkie
  10. Wiktoria Gąsiorowska – SP Biskupice
  11. Karolina Pałka – SP Golkowice
  12. Julia Gaczoł – SP Podłęże
  13. Oliwia Rudzka – SP Marszowice
  14. Emilia Dębowska – SP Biskupice
  15. Róża Łanoszka – SP Biskupice
  16. Julia Dąbrowska – SP Biskupice
  17. Weronika Rudek – SP Marszowice
  18. Dominika Hytroś – SP Zagórze
  19. Weronika Jakóbska – SP Zagórze
  20. Dominika Zajd – SP Sławkowice
  21. Emilia Sala – SP Zagórze

Kolejność szkół w rozgrywkach drużynowych:

  1. SP Szczytniki
  2. SP Golkowice
  3. SP Koźmice Wielkie
  4. SP Książnice
  5. SP Bodzanów
  6. SP Podłęże
  7. SP Biskupice
  8. SP Zagórze

Skład zwycięskiej drużyny (opiekun Jadwiga Wcisło-Turecka): Angelika Filipek, Milena Gaj.

Chłopcy:

  1. Kacper Turecki  – SP Szczytniki
  2. Konrad Wcisło – SP Szczytniki
  3. Krystian Gadzina – SP Janowice
  4. Hubert Miękina – SP Śledziejowice
  5. Bartłomiej Ptasznik – SP Przebieczany
  6. Szymon Ciesielski – SP 4 Wieliczka
  7. Bartosz Górowski – SP Przebieczany
  8. Piotr Kmiecik – SP Biskupice
  9. Karol Gadzina – SP Janowice
  10. Michał Panuś – SP Śledziejowice
  11. Jakub Krok – SP Węgrzce Wielkie
  12. Mateusz Wawrzonek – SP Biskupice
  13. Michał Olszewski – SP Podłęże
  14. Kacper pajorski – SP Bilczyce
  15. Szymon Gaweł – SP Niepołomice
  16. Jakub Miklas – SP Niepołomice
  17. Jakub Martyna – SP Pierzchów
  18. Mateusz Chechłacz – SP Podłęże
  19. Mikołaj Bejger – SP Niepołomice
  20. Karol Limanówka – SP Zagórze
  21. Michał Szostak – SP Pierzchów
  22. Wojciech Szymoniak – SP Biskupice
  23. Mateusz Szczurek – SP Biskupice
  24. Jakub Więcek – SP Marszowice

Kolejność szkół w rozgrywkach drużynowych:

  1. SP Szczytniki
  2. SP Śledziejowice
  3. SP Janowice
  4. SP Biskupice
  5. SP Przebieczany
  6. SP Pierzchów
  7. SP Podłęże
  8. SP Niepołomice

Skład zwycięskiej drużyny (opiekun Wojciech Biernat): Mateusz Kucharski, Kacper Turecki, Konrad Wcisło.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.