Komunikat z przeprowadzonych zawodów Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej,  Licealiada

Dyscyplina sportu: pływanie indywidualne stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym dziewcząt i chłopców. Sztafeta drużynowa  stylem dowolnym dziewcząt i chłopców.
Etap zawodów:  powiatowy
Miejsce i termin: 01.02.2018  r. basen w Wieliczce, Solne Miasto
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 1 lutego 2018 r. na basenie w Wielickim Solnym Mieście odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci.

ID

Styl motylkowy 50 m. dziewczęta:

1 Zofia Urbaniec SP 3 Wieliczka 0:46,61

Styl motylkowy 50 m. chłopcy:

1 Wojciech Cholewa SP Sławkowice 0:34,64
2 Norbert Kowalik SP 1 Wieliczka 0:46,76
3 Wojciech Możdżan SP 4 Wieliczka 0:59,60

Styl grzbietowy 50 m. dziewczęta:

1 Alicja Miłek SP 4 Wieliczka 0:32,22
2 Maria Dudziak SP Niepołomice 0:38,72
3 Weronika Knapik SP 2 Wieliczka 0:43,76
4 Julia Głuszek SP Niepołomice 0:44,29
5 Magdalena Bartula SP 4 Wieliczka 0:47,15
6 Patrycja Pabian SP 3 Wieliczka 0:48,14
7 Klaudia Woźniak SP Siercza 0:48,50
8 Oliwia Marczewska SP Niepołomice 0:52,12
9 Adrianna Woźny SSP Lady Sue Ryder 0:52,64

Styl grzbietowy 50 m. chłopcy:

1 Maciej Wójcik SP Węgrzce W. 0:39,89
2 Aleksander Czekaj SP 3 Wieliczka 0:41,32
3 Borys Żmijewski SMS Wieliczka 0:42,70
4 Wiktor Gąsiorek SP 1 Wieliczka 0:43,16
5 Filip Łazarek SP Niepołomice 0:49,07
6 Dominik Skowron SP Niepołomice 0:51,82
7 Kacper Musz SP Niepołomice 0:56,31

Styl grzbietowy 25 m. dziewczęta:

1 Helena Jarmołowska SP 1 Wieliczka 0:21,62
2 Aleksandra Flis SP 0:24,57
3 Izabela Perz SP Koźmice W. 0:24,85
4 Julia Wrona SP 3 Niepołomice 0:25,19
5 Oliwia Kapusta SP Koźmice W. 0:25,21
6 Wiktoria Brak SSP Lady Sue Ryder 0:25,78
7 Julia Pyzik SP Niepołomice 0:25,80
8 Julia Bundyra SP Śledziejowice 0:27,84

Styl grzbietowy 25 m. chłopcy:

1 Paweł Gumulak SP Niepołomice 0:24,58
2 Paweł Jagła SP Niepołomice 0:25,11
3 Jan Ryzner SP Niepołomice 0:25,27
4 Wiktor Kachniarz SSP Lady Sue Ryder 0:27,21

Styl klasyczny 50 m. dziewczęta:

1 Maja Grabowska SP Niepołomice 0:42,72
2 Hanna Cholewa SP 3 Wieliczka 0:44,41
3 Nicola Human SSP Lady Sue R 0:44,58
4 Zofia Madej SMS Wieliczka 0:50,81
5 Anna Kapela SP Węgrzce W. 0:52,91
6 Kinga Karpiesz SP 3 Wieliczka 0:54,55

Styl klasyczny 50 m, chłopcy:

1 Antonio Przystał SP 1 Wieliczka 0:44,02
2 Krystian Cylny SP Niepołomice 0:44,14
3 Arkadiusz Idzik SP Grajów 0:46,78
4 Leon Śliwa SP Koźmice Wielkie 0:49,24
5 Grzegorz Siudak SP Zabierzów Bochenski 0:57,29
6 Jakub Tybon SP Niepołomice 0:57,97

Styl klasyczny 25 m. dziewczęta:

1 Magdalena Gałuszka SP Koźmice W. 0: 24,49
2 Paulina Końska SSP Lady Sue Ryder 0:33,06
3 Hanna Małecka SSP Lady Sue Ryder 0:34,28
4 Lidia Bożek SP Koźmice W. 0:41,81

Styl klasyczny 25 m. chłopcy:

1 Eryk Kapusta SP 1Wieliczka 0: 22,66
2 Mikołaj Słomski SP 2 Wieliczka 0:22,68
3 Bartosz Stępski SP 2 Wieliczka 0:29,29
4 Adam Burda SSP Lady Sue Ryder 0:31,69

Styl dowolny 50 m dziewczęta:

1 Iwona Książek SP 2 Wieliczka 0:35,10
2 Natalia Rychtarczyk SP Niepołomice 0:36,39
3 Julia Zawiślan SP 2 Wieliczka 0:36,94
4 Wiktoria Rutkowska SMS Wieliczka 0:38,91
5 Kamila Mucha SP Niegowić 0:44,48
6 Weronika Skowrońska SP Zabierzów Bocheński 0:46,08
7 Pola Gomulak SP Niepołomice 0:48,14
8 Zuzanna Parafiniuk SP Niepołomice 0:48,20

Styl dowolny  50 m chłopcy:

1 Michał Ciopała SP 1 Wieliczka 0:31,31
2 Kacper Tynor SP Niepołomice 0:35,54
3 Mateusz Łazarek SP Niepołomice 0:38,02
4 Grzegorz Rojowicz SP Niepołomice 0:40,32
5 Adam Zbrożek SMS Wieliczka 0:40,32
6 Jan Przybylski SSP Lady Sue Ryder 0:40,42
7 Paweł Tańcula SP Mietniów 0:42,70
8 Dawid Wrześniak SP Siercza 0:45,25

Styl dowolny 25 m dziewczęta:

1 Gabriela Korbiel SP Węgrzce Wielkie 0:18,76
2 Maja Korpak SP 4 Wieliczka 0:18,77
3 Aleksandra Jantas SP Śledziejowice 0:21,33
4 Lena Chojnacka SSP Lady Sue Ryder 0:23,10
5 Alicja Gąsiorek SP 3 Wieliczka 0:23,61
6 Martyna Rychtarczyk SSP Lady Sue Ryder 0:25,03
7 Justyna Gubała SP Niepołomice 0:25,46

Styl dowolny  25 m chłopcy:

1 Jan Rozumek SP Śledziejowice 0:19,65
2 Marcel Grabowski SP Niepołomice 0:20,02
3 Kacper Żuchowski SP Niepołomice 0:20,14
4 Adam Klimkowski SP 3 Wieliczka 0:20,92
5 Leon Prokop SSP Lady Sue Ryder 0:21,63
6 Michał Martemianow SP Niepołomice 0:23,28
7 Krzysztof Surówka SP 4 Wieliczka 0:23,41

Sztafeta 6×50 stylem dowolnym dziewczęta:

1 SP Niepołomice 04:07,41
2 SP 2 Wieliczka 04:15,46
3 SP 4 Wieliczka 04:16,02
4 SSP Lady Sue Ryder Niepołomice 05:38,06
5 SP Gdów 05:49,99

Sztafeta 6×50 stylem dowolnym chłopcy

1 SP 1 Wieliczka 03:45,74
2 SP Niepołomice 03:57,68
3 SP Węgrzce Wielkie 04:22,09
4 SSP Lady Sue Ryder Niepołomice 04:45,67

Sklad zwycięskiej sztafety chłopców (opiekun P. Zakolski):Piotr Całka, Michał Ciopała, Wiktor Gasiorek, Eryk Kapusta, Norbert Kowallik, Antonio Przystał.

IMS

Styl motylkowy 50 m dziewczęta:

1 Natalia Martemianow SP Niepołomice 0:34,04
2 Marta Zielińska SP Grajów 0:39,62

Styl motylkowy  50 m chlopcy:

1 Jan Tynor SP Niepołomice 0:32,17
2 Dominik Krok SP. Węgrzce Wielkie. 0:33,32

Styl grzbietowy 50 m dziewczęta:

1 Karolina Mleko SP Niepołomice 0:37,42
2 Zofia Kowalska SSP Lady Sue Ryder 0:39,95
3 Alicja Pawłowska SP Węgrzce Wielkie 0:42,98
4 Ewa Główczyk SP 2. Wieliczka 0:48,76
5 Agnieszka Syguła SSP Lady Sue Ryder 0:48,83
6 Kinga Kaim SP Niepołomice 0:52,77
7 Oliwia Juszczak SP Golkowice 0:56,43

Styl grzbietowy 50 m chłopcy:

1 Damian Wleciał SP Wieliczka 0:30,89
2 Arkadiusz Kozak SP Biskupice 0:34,01
3 Wojciech Orłowski SP Koźmice Wielkie 0:44,82
4 Kacper Zalenski SSP Lady Sue Ryder 0:44,99
5 Bartłomiej Nosek SP Niepołomice 0:48,29
6 Maciej Dyrda SP Koźmice Wielkie 0:51,78
7 Marcel Kupiec SSP Lady Sue Ryder 0:56,84

Styl klasyczny 50 m dziewczęta:

1 Zuzanna Kot SSP Lady Sue Ryder 0:47,04
2 Gabriela Klima SP Niepołomice 0:49,07
3 Karolina Nitsch SP Niepołomice 0:49,07
4 Julia Wilk SSP Lady Sue Ryder 0:50,00
5 Oliwia Gargas SP 1 Wieliczka 0:50,02
6 Anna Słomczyńska SP Węgrzce Wielkie 0:51,08
7 Zuzanna Biśta SP 4 Wieliczka 0:52,06
8 Zuzanna Brożek SP Koźmice Wielkie 0:55,00

Styl klasyczny 50 m chłopcy:

1 Bartosz Krężąłek SP Niepołomice 0:35,10
2 Maciek Muniak SP 1 Wieliczka 0:38,00
3 Adam Januś SP 4 Wieliczka 0:39,01
4 Michał Kielan SP Koźmice Wielkie 0:42,07
5 Tomasz Gauda SP Niepołomice 0:42,09
6 Krzysztof Dudek SSP Lady Sue Ryder 0:42,09
7 Piotr Wiaderny SSP Lady Sue Ryder 0:43,04
8 Kacper Szwajca SP 2 Wieliczka 0:44,03

Styl dowolny 50 m dziewczęta:

1 Katarzyna Kasza SP Niepołomice 0:30,94
2 Marta Szewczyk SSP Lady Sue Ryder 0:32,11
3 Adrianna Słowiak SP Wieliczka 0:34,47
4 Zofia Oliwkiewicz SP Siercza 0:36,31
5 Eliza Bilska SP Koźmice Wielkie 0:37,92
6 Zuzanna Adamiec SP Niepołomice 0:37,98
7 Nadia Żurawska SP Niepołomice 0:40,08

Styl dowolny chłopcy:

1 Tomasz Nosek SP Węgrzce Wielkie 0:26,22
2 Maksymilian Mrózek SP Węgrzce Wielkie 0:32,06
3 Marcel Gacoń SSP Lady Sue Ryder 0:34,31
4 Maciej Słowik SP 2 Wieliczka 0:36,71

Sztafeta 6×50 stylem dowolnym dziewczęta:

1 SP Niepołomice 3:36,30
2 SSP Lady Sue Ryder 3:49,78
3 SP Wieliczka 3:49,81

Sztafeta 6×50 stylem dowolnym chłopcy:

1 SP Wieliczka 3:16,82
2 SP Niepołomice 3:37,22
3 SP Węgrzce Wielkie 3:37,53
4 SSP Lady Sue Ryder 4:04,68

Licealiada

Styl motylkowy 50 m dziewczęta:

1 Weronika Wojewoda LO Wieliczka 0:50,71

Styl motylkowy  50 m chłopcy:

1 Igor Hujdus PCKZiU Wieliczka 0:32,60
2 Piotr Giejdasz ZS Niepołomice 0:36,39
3 Dominik Szafraniak PCKZiU Wieliczka 0:37,02

Styl grzbietowy 50 m dziewczęta

1 Zuzanna Ciastoń PCKZiU Wieliczka 0:49,03
2 Sylwia Jankowicz ZS Niepołomice 0:49,15
3 Urszula Solarz ZS Niepołomice 0:51,34
4 Anna Klima ZS Niepołomice 1:06,58

Styl grzbietowy chłopcy:

1 Albert Łatas LO Wieliczka 0:36,54
2 Oskar Drabik PCKZiU Wieliczka 0:39,52
3 Miłosz Bystrowski ZS Niepolomice 0:39,90
4 Piotr Kwiatek LO Wieliczka 0:40,91
5 Mateusz Gacek PCKZiU Wieliczka 0:41,64
6 Robert Guńka LO Wieliczka 0:45,67

Styl klasyczny 50 m dziewczęta:

1 Karolina Cholewa LO Wieliczka 0:40,27
2 Eliza Hyrc ZS Niepołomice 0:48,43
3 Julia Gabryś LO Wieliczka 0:51,09
4 Weronika Kmiecik ZS Niepołomice 0:54,39
5 Małgorzata Brzegowy PCKZiU Wieliczka 1:00,67

Styl klasyczny 50 m chłopcy:

1 Hubert Sobelga ZS Niepołomice 0:37,67
2 Arkadiusz Marecik LO Wieliczka 0:38,43
3 Szymon Płoskonka LO Wieliczka 0:39,40

Styl dowolny 50 m dziewczęta:

1 Emilia Dziedzic LO Wieliczka 0:36,11
2 Kaja Toroń ZS Niepołomice 0:36,57
3 Justyna Pilarska ZS Niepołomice 0:39,26
4 Kinga Knapik PCKZiU Wieliczka 0:54,94

Styl dowolny 50 m chłopcy:

1 Kamil Podkowa ZS Niepołomice 0:29,69
2 Mateusz Zahel PCKZiU 0:31,71
3 Jan Bednarz ZS Niepołomice 0:33,21
4 Tomasz Kowalczyk LO Wieliczka 0:36,09
5 Nikodem Michalik LO Wieliczka 0:41,18

Sztafeta 6×50 stylem dowolnym dziewczęta:

1 ZS Niepołomice 4:29,69
2 LO Wieliczka 5:01,90

Sztafeta 6×50 stylem dowolnym chłopcy:

1 PCKZiU Wieliczka 3:26,82
2 LO Wieliczka 3:31,76
3 ZS Niepołomice 3:59,40

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.