Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Licealiada

Dyscyplina sportu: tenis stołowy dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 21.03.2018  r. Kampus Wieliczka
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 21 marca 2018 r. na sali Kampusu w Wieliczce, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego o Puchar Dyrektora PCKZiU, w indywidualnym tenisie stołowym  dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Udział w nich wzięli uczniowie z Gdowa (ZS), Niepołomic (ZS, CKZiU), Wieliczki (LO, PCKZiU, LO Franciszkanów) i Krakowa (SOSW).

Kolejność miejsc dziewcząt:

1.   Danaj Natalia – LO Wieliczka
2.   Baran Justyna – PCKZiU Wieliczka
3.   Wcisło Klaudia – LO Wieliczka
4.   Sala Alicja – LO Wieliczka
5.   Jędrzejczyk Natalia – ZS Niepołomice
6.   Grochot Małgorzata – CKZiU Niepołomice
7.   Pilarska Justyna – ZS Niepołomice
8.   Wójtowicz Aneta –- PCKZiU Wieliczka
9.   Stachura Klaudia – LO Wieliczka
10. Sobczyk Natalia – ZS Gdów
11. Grabka Katarzyna – PCKZiU Wieliczka
12. Siwek Weronika – ZS Niepołomice
13-16. Panoś Zuzanna – PCKZiU Wieliczka

Pieprzyk Wiktoria  – ZS Gdów
Kaciczak Ewelina – ZS Gdów ,
Maśnica Barbara – ZS Niepołomice
17-21. Malinowska Wiktoria – PCKZiU Wieliczka
Leśniak Patrycja – ZS Gdów
Smęder Justyna – LO Wieliczka,
Grochot Justyna  – ZS Niepołomice
Żołnierczyk Julia – LO Wieliczka

W rozgrywkach chłopców kolejno miejsca zajęli:

1. Faliński Marcel – PCKZiU Wieliczka
2. Głowacki Arkadiusz – PCKZiU Wieliczka
3. Wdaniec Szymon  – ZS Niepołomice
4. Kulma Łukasz – ZS Gdów
5. Kościółek Dominik – PCKZiU Wieliczka
6. Tylek Michał – PCKZiU Wieliczka
7. Siwek Daniel  – ZS Niepołomice
8. Sawis Szymon – LO Wieliczka
9. Klimczyk Michał – CKZiU Niepołomice
10. Tuleja Mateusz – PCKZiU Wieliczka
11. Samek Mikołaj – LO Wieliczka
12. Pawlik Maciej – LO Wieliczka

13-16. Nosal Mateusz – ZS Niepołomice
Rojek Michał – ZS Niepołomice
Mech Damian – ZS Niepołomice
Watrak Dawid – ZS Gdów
17-20. Kuźniar Jakub – SOSW Kraków
Bohacz Paweł – ZS Gdów
Handerek Sebastian – SOSW Kraków
Kurnik Łukasz – PCKZiU Wieliczka
21-24. Lis Kamil – OMF Wieliczka
Semla Damian – SOSW Kraków
Owczarz Arkadiusz – SOSW Kraków
Gocał Bartosz – OMF Wieliczka
25-30. Konopczak Michał – SOSW Kraków
Rakhmanov Dimitrii – OMF Wieliczka
Berek Kamil – SOSW Kraków
Rutkowski Dominik – OMF Wieliczka
Winiarski Łukasz – LO Wieliczka
Filar Piotr – SOSW Kraków

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.