Komunikat z przeprowadzonych zawodów Licealiada, IMS, ID

Dyscyplina sportu :          Jesienne sztafetowe biegi przełajowe
Etap zawodów :                powiatowy
Miejsce i termin :             04.10.2018r. Park Mickiewicza, Wieliczka
Organizator :                    Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :             mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 04 października 2018r. w Parku Mickiewicza w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w jesiennych, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady, Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Kolejność szkół na mecie:

LICEALIADA:

Dziewczęta:

  1. LO Wieliczka
  2. ZS Niepołomice
  3. ZS Gdów
  4. PCKZiU Wieliczka

Chłopcy:

  1. LO Wieliczka
  2. ZS Niepołomice
  3. PCKZiU Wieliczka
  4. ZS Gdów
  5. LO Franciszkanów Wieliczka

Skład najlepszych sztafet:

Dziewczęta: Huk Paulina, Jacewicz Patrycja, Kielian Aleksandra, Linczowska Weronika, Pabian Gabriela, Rybka Aleksandra, Słowiak Adrianna, Stępień Angelika, Sumera Aleksandra, Szewczyk Klaudia.

Chłopcy: Batko Jakub, Hebda Jakub, Kot Jakub, Pawlik Kacper, Rządzik Bartosz, Sławęta Krystian, Topolski Marcel, Urych Karol, Wątor Konrad, Włudyka Dawid.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:

Dziewczęta:

  1. SP Gdów
  2. SP Niepołomice
  3. SP Koźmice Wielkie
  4. SP 2 Wieliczka
  5. SP Niegowić
  6. SP Lady Sue Ryder
  7. SP Kłaj
  8. SP Sławkowice
  9. SP Łazany

Chłopcy:

  1. SP Węgrzce W.
  2. SP 1 Wieliczka
  3. SP Sławkowice
  4. SP Gdów
  5. SP Niegowić
  6. SP Kłaj
  7. SP Lady Sue Ryder
  8. SP Niepołomice
  9. SP Biskupice

Skład najlepszych sztafet:

Dziewczęta: Chanek Emilia, Gocal Joanna, Leśniak Zuzanna, Majewska Karolina, Małek Julia, Nowak Paulina, Ponisz Maja, Tokarz Aneta, Trela Martyna, Zając Zuzanna, Ziółkowska Natalia.

Chłopcy: Dutka Bartosz, Harwat Marcin, Konarski Ksawery, Lenart Oliwier, Nosek Tomasz, Paluch Oskar, Pietras Daniel, Pietras Kuba, Zygmunt Łukasz, Więcław Mateusz.

IGRZYSKA DZIECI:

Dziewczęta:

  1. SP SMS Wieliczka
  2. SP Gdów
  3. SP 4 Wieliczka
  4. SP Lady Sue Ryder
  5. SP Niegowić
  6. SP Niepołomice
  7. SP Kłaj
  8. SP Bodzanów

Chłopcy:

  1. SP Gdów
  2. SP Niepołomice
  3. SP Lady Sue Ryder
  4. SP Kłaj
  5. SP 3 Wieliczka
  6. SP Śledziejowice
  7. SP Szczytniki
  8. SP Bodzanów

Skład najlepszych sztafet:

Dziewczęta: Bielawska Lena, Król Emilia, Madej Zofia, Matysiak Maria, Miłek Alicja, Permus Aleksandra, Skrzeczyńska Emilia, Świerczyńska Natasza, Tomaszek Pola, Zawada Oliwia.

Chłopcy: Bubula Jan, Gomółka Kamil, Kaczor Michał, Kulig Adrian, Kulig Karol, Nowak Oskar, Pisarski Antoni, Ruman Kamil, Sroka Radosław, Woźniak Filip.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, najlepsze szkoły  dyplomami i pucharami. Nagrody ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.