Komunika z przeprowadzonych zawodów IMS

Dyscyplina sportu: Jesienna Szkolna Indywidualne Liga Lekkoatletyczna
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 12.10.2018 r. stadion Arena Wieliczka
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

Dnia 12 października 2018 r. na Arenie w Wieliczce odbyły się  szkolne zawody Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Poniżej przedstawiamy wyniki z tej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.

Skok w dal dziewcząt:

  1. Mrugała Kamila – Koźmice W.
  2. Pałka Karolina – Golkowice
  3. Grabowska Maja – Niepołomice
  4. Halama Klara – Mietniów
  5. Ślusarczyk Julia  – Koźmice W.
  6. Sochacka Julia – Sławkowice
  7. Grabowska Angelika – Golkowice
  8. Zabłocka Katarzyna – Podłęże

9.   Błażejczak Aleksandra – Węgrzce W.
10. Obal Zuzanna – Węgrzce W.
11. Karcz Klaudia – Lady Sue Ryder
12   Czyż  Natalia – Lady Sue Ryder
13   Frąś  Wiktoria – Niepołomice
14  Porąbka Emilia – Sławkowice

Skok dal chłopców:

  1. Nosek Tomasz – Węgrzce W.
  2. Filipów Bartosz – Koźmice W.
  3. Paluch Oskar – Węgrzce W.
  4. Raś Michał – Golkowice
  5. Mucha Paweł – Niepołomice
  6. Drukała Bartek – Lady Sue Ryder
  7. Strzyż Damian – Sławkowice
  8. Wojas Oskar – Kłaj
  9. Krawczyk Wojciech – Sławkowice

10.  Konieczny Kuba – Kłaj
11.  Bruzda Mateusz – Golkowice
12.  Skrzekut Błażej – Lady Sue Ryder
13.  Klima Mateusz – Niepołomice

Pchnięcie kulą dziewcząt:

  1. Łącka Natalia – Podłęże
  2. Starosta Klaudia – Lady Sue Ryder
  3. Racisz Wiktoria – Kożmice W.
  4. Sobieraj Maria – Niepołomice
  5. Patyk Emilia  – Sławkowice
  6. Ślusarczyk Wiktoria – Węgrzce W.
  7. Wróbel Julia – Koźmice W.
  8. Krysiak Magda  – Niepołomice
  9. Kwiecińska Amelia – Węgrzce W.

10.  Urbanik Julia – Golkowice
11.  Koszałka Jagoda – Lady Sue Ryder

Pchnięcie kulą chłopców:

  1. Korbiel Dominik – Węgrzce W.
  2. Perz Szymon – Koźmice W.
  3. Omilianowski Krzysztof – Niepołomice
  4. Domalewski Konrad – Lady Sue Ryder
  5. Rajski Jakub  – Węgrzce W.
  6. Dawid Nowak  – G. Podłęże
  7. Gołda Mateusz – Koźmice W.
  8. Stępak Michał  – Lady Sue Ryder
  9. Pochopień Andrzej – Kłaj

10.  Raplis Michał  – Niepołomice
11.  Dziubka Tomasz – Golkowice
12.  Grabka Mateusz – Sławkowice
13.  Przepolski Dominik – Sławkowice
14.  Więsek Szczepan  – Kłaj
15.  Bruzda Mateusz – Golkowice

Bieg na 100 m dziewcząt:

  1. Pawłowska Alicja – Węgrzce W.
  2. Grabowska Angelika – Golkowice
  3. Pudlik Patrycja – Mietniów

Sielawa Ewalina – Koźmice W.

5    Kucza Aleksandra – Lady Sue Ryder
6    Mrugała Kamila – Koźmice W.
7    Sochacka Julia – Sławkowice
8    Chwastek Agata  – Mietniów
9    Wąs Iga – Lady Sue Ryder
10   Pałka Karolina – Golkowice
11   Grzebała Anna – Niepołomice
12   Jankowska Zuzanna – Węgrzce W.
13   Kukułka Natalia – Niepołomice
14   Książek Gabriela – Podłęże
15   Biegun Natalia – Podłęże
16   Porąbka Emilia – Sławkowice

Bieg na 100 m  chłopców:

  1. Drzał Maksym  –  Koźmice W.
  2. Filipów Bartosz – Koźmice W.
  3. Kwieciński Ksawery – Sławkowice
  4. Konarski Ksawery – Węgrzce W
  5. Bydoń Oskar – Węgrzce W
  6. Krystian Bartek – G. Podłęże
  7. Raś Michał – Golkowice
  8. Tomasik Krystian – Lady Sue Ryder
  9. Szymoniak Grzegorz – Sławkowice

10.  Konieczny Jakub  – Kłaj
11.  Czachór Bartosz – Kłaj
12.  Karcz Daniel – Niepołomice
13.  Kot Michał – G. Podłęże
14.  Rojowicz Grzegorz – Niepołomice
15.  Rys Mateusz – Podłęże
16.  Czopek Wojciech – Lady Sue Ryder
17.  Lindner Miłosz – Podłęże
18.  Pałka Bartosz – Golkowice

Bieg na 300 m dziewcząt:

  1. Pawłowska Alicja – Węgrzce W.
  2. Hoffman Zuzanna  – Koźmice W.
  3. Dudziak Maria  – Niepołomice
  4. Pałka Gabriela – Golkowice
  5. Szewczyk Aleksandra – Lady Sue Ryder
  6. Barwiołek Julia – Niepołomice
  7. Szewczyk Anna – Podłęże
  8. Morawska Kinga –Koźmice W.
  9. Koza Julia – Lady Sue Ryder

10.  Tańcula Oliwia – Węgrzce W.
11.  Strojna Oliwia – Podłęże

Bieg na 300 m chłopców:

  1. Gibała Damian – Koźmice W.
  2. Libiszewski Norbert – G. Podłęże
  3. Przepolski Dominik – Sławkowice
  4. Uchacz Jakub  – Węgrzce W.
  5. Korpan Mateusz – Lady Sue Ryder
  6. Harwat Marcin  – Węgrzce W
  7. Kaczor Marcin  – Koźmice W.
  8. Ptak Jakub – Sławkowice
  9. Matuszyk Nikodem – Lady Sue Ryder

10.  Lebica Piotr – Golkowice
11.  Dyba Jakub – Kłaj
12.  Romaniuk Dawid – Kłaj
13.  Bojko Michał – Niepołomice
14.  Tybon Jakub – Niepołomice
15.  Chachłacz Mateusz – Podłęże

Bieg na 600 m dziewcząt:

  1. Nagięć Nikola – Niepołomice
  2. Serek Katarzyna – Mietniów
  3. Nitsch Karolina – Niepołomice
  4. Kurek Klaudia – Koźmice W.
  5. Pietras Kamila – Węgrzce W.
  6. Gruszka Dominika – Lady Sue Ryder
  7. Krochmal Kornelia – Węgrzce W.
  8. Baka Urszula – Koźmice W.
  9. Kaczmarczyk Karolina – Golkowice

10.  Dzióbek Aleksandra – Lady Sue Ryder

Bieg na 1000 m chłopców:

  1. Zygmunt Łukasz  – Węgrzce W.
  2. Konieczny Szymon – Sławkowice
  3. Kacprzak Krzysztof – Koźmice W.
  4. Dziubka Tomasz – Golkowice
  5. Chojnacki Bartek – Kłaj
  6. Pietras Jakub – Węgrzce W.
  7. Fryca Łukasz – Niepołomice
  8. Mieńkowski Radosław – Kłaj
  9. Janus Michał – Koźmice W.

10.  Guzik Bartłomiej – Niepołomice

11.  Wilk Michał – Sławkowice

Sztafeta  4×100 m dziewcząt

  1. Węgrzce W.
  2. Koźmice W.
  3. Niepołomice
  4. Mietniów
  5. Golkowice
  6. Lady Sue Ryder
  7. Sławkowice
  8. Podłęże

Sztafeta 4x100m chłopców

  1. Koźmice W.
  2. G. Podłęże
  3. Węgrzce W.
  4. Sławkowice
  5. Lady Sue Ryder
  6. Kłaj
  7. Golkowice
  8. Niepołomice

Dziewczęta:

1.   SP Koźmice W.
2.   SP Węgrzce W.
3.   SP Niepołomice
4.   SP Golkowice
5.   SP Mietniów
6.   SSP Lady Sue Ryder
7.   SP Podłęże
8.   SP Sławkowice

Chłopcy:

1.    SP Koźmice W.
2.    SP Węgrzce W.
3.    SP Sławkowice
4.    SP Podłęże
5.    SSP Lady Sue Ryder
6.    SP Golkowice i SP Niepołomice
8. SP Kłaj

    Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.