Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej,  Licealiada

Dyscyplina sportu: Badminton drużynowy
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 13 i 14.11.2018 r. SP Niepołomice
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 13 i 14 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej  w Niepołomicach  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w badmintonie drużynowym dziewcząt  i chłopców w ramach IMS  (13.11.), ID oraz Licealiady (14.11).

ID:

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP Niepołomice – SSP Lady Sue Ryder    3:0
SP 4 Wieliczka  – SP Koźmice W.               0:3
SP Niepołomice – SP Koźmice W.              3:1
SSP Lady Sue Ryder  –  SP 4 Wieliczka     0:3
SP Koźmice W. –  SSP Lady Sue Ryder     3:0
SP Niepołomice  – SP 4 Wieliczka              3:0

Wyniki spotkań chłopców:

SP Niepołomice – SP Węgrzce W.             3:0

SSP Lady Sue Ryder  – SP Śledziejowice 3:0
SP Niepołomice – SP Śledziejowice         3:0
SSP Lady Sue Ryder  –  SP Węgrzce W.   3:0
SP Śledziejowice – SP Węgrzce W.           3:0
SP Niepołomice – SSP Lady Sue Ryder    0:3

KOLEJNE MIEJSCA ZAJĘLI:

Dziewczęta:

  1. 1. SP  Niepołomice
  2. 2. SP  Koźmice Wielkie
  3. 3. SP 4 Wieliczka
  4. 4. SSP  Lady Sue Ryder

Chłopcy:

  1. 1. SSP Lady Sue Ryder
  2. 2. SP  Niepołomice
  3. 3. SP  Śledziejowice
  4. 4. SP  Węgrzce Wielkie

Skład drużyny  dziewcząt z Niepołomic: Gębala Julia, Ostafin Ewelina, Szczurek Dalia (opieka Robert Fraś).

Skład drużyny  chłopców z Niepołomic SSP im. Lady Sue Ryder: Burda Adam, Małecki Hubert, Nawrocki Maciej (opieka Paweł Czyż).

IMS:

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP Raciborsko – SP Niepołomice              0:3
SP Koźmice W. – SSP Lady Sue Ryder      2:3
SP Raciborsko  – SSP Lady Sue Ryder      0:3
SP Koźmice W. – SP Niepołomice             0:3
SP Koźmice W. – SP Raciborsko                 3:1
SSP Lady Sue Ryder – SP Niepołomice    0:3

Wyniki spotkań chłopców:

SP Koźmice W. – SP Niepołomice             0:3
SSP Lady Sue Ryder  –  SP Siercza             1:3
SP Koźmice W. – SP Siercza                         2:3
SSP Lady Sue Ryder – SP Niepołomice   0:3
SSP Lady Sue Ryder  –  SP Koźmice W.    0:3
SP Siercza  – SP Niepołomice                     0:3

KOLEJNE MIEJSCA:

Dziewczęta:

  1. 1. SP Niepołomice
  2. 2. SSP Lady Sue Ryder
  3. 3. SP Koźmice Wielkie
  4. SP Raciborsko

Chłopcy:

  1. 1. SP Niepołomice
  2. 2. SP Siercza
  3. 3. SP Koźmice W.
  4. 4. SSP Lady Sue Ryder

Skład drużyny dziewcząt  z Niepołomic: Julia Barwiołek, Wiktoria Frąś, Kinga Kura (opiekun Robert Fraś).

Drużyna chłopców z Niepołomic to Augustynek Jakub, Paweł Mucha, Omilianowski Krzysztof(opiekun Robert Fraś).

LICEALIADA:

Wyniki spotkań dziewcząt:

ZS Gdów – PCKZiU Wieliczka                      0:3
LO Wieliczka – CKZiU Niepołomice          1:3
ZS Niepołomice – ZS Gdów                         3:0
PCKZiU Wieliczka – LO Wieliczka              3:0
CKZiU Niepolomice – ZS Niepołomice    0:3
ZS Gdów – LO Wieliczka                               1:3
PCKZiU Wieliczka – CKZiU Niepołomice 3:0
LO Wieliczka – ZS Niepołomice                 0:3
ZS Gdów – CKZiU Niepołomice                  1:3
ZS Niepołomice – PCKZiU Wieliczka         3:0

Wyniki spotkań chłopców:

ZS Gdów – PCKZiU Wieliczka                      0:3
LO Wieliczka – CKZiU Niepołomice          3:0
ZS Niepołomice – ZS Gdów                         3:0
PCKZiU Wieliczka – LO Wieliczka              1:3
CKZiU Niepolomice – ZS Niepołomice    0:3
ZS Gdów – LO Wieliczka                               1:3
PCKZiU Wieliczka – CKZiU Niepołomice 3:0
LO Wieliczka – ZS Niepołomice                 0:3
ZS Gdów – CKZiU Niepołomice                  3:0
PCKZiU Wieliczka – ZS Niepołomice        0:3

OSTATECZNE KOLEJNE MIEJSCA:

Dziewczęta:

  1. ZS Niepołomice
  2. PCKZiU Wieliczka
  3. CKZiU Niepołomice
  4. LO Wieliczka
  5. ZS Gdów

Chłopcy:

  1. ZS Niepołomice
  2. LO Wieliczka
  3. PCKZiU Wieliczka
  4. ZS Gdów
  5. CKZiU Niepołomice

W składzie zwycięskich drużyn znaleźli się uczniowie Niepołomic: Weronika Siwek,  Justyna Grochot, Justyna Pilarska oraz Grzegorz Fraś, Antoni Piekarz, Daniel Roszpunda (opieka Joanna Świdnicka).

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.