Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu: Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – indywidualny i drużynowy
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 19 i 20.02.2019  r. Koźmice Wielkie
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniach 19 i 20 lutego 2019 r. na sali sportowej SP w Koźmicach Wielkich odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego dziewcząt (19.02.) i chłopców (20.02.) w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci.

W wyniku rozegranych spotkań kolejne miejsca zajęli:

Dziewczęta indywidualnie:

  1. Angelika Filipek – SP Szczytniki
  2. Milena Gaj – SP Szczytniki
  3. Izabela Perz –SP Koźmice Wielkie
  4. Klaudia Domanik – SP Koźmice Wielkie
  5. Weronika Jakubczyk – SP Brzezie
  6. Wiktoria Późniak – SP Śledziejowice
  7. Julita Kaczmarczyk – SP Brzezie
  8. Gaczoł Julia – SP Podłęże

9   -   10.   Natalia Perz – SP Koźmice Wielkie
Julia Gaj  – SP Szczytniki
11   -   12   Patrycja Marzec – SP Koźmice Wielkie
Aneta Irzyk – SP Zręczyce
13   -   16   Klaudia Mirochna – SP Brzezie
Helena Woźniak – SP Brzezie
Milena Barabasz – SSP Lady Sue Ryder
Roksana Zając – SP Zręczyce
17   -   24   Maja Szumiec – SP Sławkowice
Martyna Rys – SSP Lady Sue Ryder
Julia Pasek – SP Sławkowice
Emilia Olchawska – SP Łazany
Agata Kurczab – SP Podłęże
Julia Narkiewicz – SP Podłęże
Justyna Marek – SP Biskupice
Amelia Skowronek – SP Pierzchów
25   -   27   Julia Dąbrowska – SP Biskupice
Nadia Jurek – SP Pierzchów
Magda Jaszczyk – SP Biskupice

Kolejność szkół w rozgrywkach drużynowych:

  1. 1. SP Szczytniki
  2. 2. SP Koźmice Wielkie
  3. 3. SP Brzezie
  4. 4. SP Podłęże
  5. 5. SP Śledziejowice
  6. 6. SP Brzezie
  7. 7. SP Zręczyce
  8. 8. SSP Lady Sue Ryder
  9. 9. SP Łazany
  10. 10. SP Biskupice

Skład zwycięskiej drużyny (opiekun K. Jakubczyk): Angelika Filipek, Milena Gaj.

Chłopcy indywidualnie:

  1. Kacper Turecki  – SP Szczytniki
  2. Aleksander Pilch – SP Podłęże
  3. Mateusz Pajorski – SP Bilczyce
  4. Karol Gadzina – SP Janowice
  5. Michał Panuś – SP Śledziejowice
  6. Jakub Turecki – SP Szczytniki
  7. Mateusz Nowak – SP Mietniów
  8. Michał Wiśniowski – SP Zręczyce
  9. Mikołaj Barabasz – SSP Lady Sue Ryder
  10. Kacper Pajorski – SP Bilczyce

11   -   12   Kamil Limanowski – SP Biskupice
Kacper Cholewa – SP Siercza
13   -   16   Łukasz Lisowski – SMS Wieliczka
Fabian Puchalski – SP Śledziejowice
Michał Olszewski – SP Podłęże
Mikołaj Pilch – SP Podłęże
17   -   24   Mateusz Szczurek – SP Biskupice
Tomasz Pawelec – SP Brzezie
Bartłomiej Stopa – SP Zręczyce
Marek Tomasik – SP Trąbki
Filip Kucharczyk – SP 3 Niepołomice
Krystian Gaj – SP Brzezie
Jan Kubik – SP Biskupice
Wojciech Szymoniak – SP Biskupice
25   Bartłomiej Święch – SP Trąbki

Kolejność szkół w rozgrywkach drużynowych:

  1. SP Szczytniki
  2. SP Podłęże
  3. SP Bilczyce
  4. SP Biskupice
  5. SP Śledziejowice
  6. SP Janowice
  7. SSP Lady Sue Ryder
  8. SP Brzezie
  9. SP Trąbki

Skład zwycięskiej drużyny (opiekun J. Wcisło-Turecka): Jakub Turecki, Kacper Turecki, Maciej Mardosz.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.