Komunikat z przeprowadzonych zawodów Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu :          indywidualny tenis stołowy dziewcząt  i chłopców
Etap zawodów :                powiatowy
Miejsce i termin :             14.03.2019r. Koźmice Wielkie
Organizator :                    Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :             mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 14 marca 2019 r. na sali Koźmickiej Szkoły Podstawowej odbyły się indywidualne  Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach IMS.

W indywidualnych rozgrywkach dziewcząt, kolejne miejsca zajęły:

  1. Malarczyk Martyna – Łazany
  2. Skowronek Anna – Pierzchów
  3. Rudzka Oliwia – Marszowice
  4. Klima Karolina – Książnice
  5. Strączek Karolina – Koźmice Wielkie
  6. Piszczek Dominika – Niepołomice
  7. Kupiec Zofia – Niepołomice
  8. Świderek Martyna – Niepołomice
  9. Woś  Alicja – Brzezie
  10. Włodarczyk Emilia – Bodzanów
  11. – 12. Chytkowska Nikola – Niepołomice

Piszczek Emilia – Bodzanów
13    – 16. Fortuna Emilia – Bodzanów
Głuś Kamila – Raciborsko
Karolak Dominika – Raciborsko
Grochot Wiktoria – Węgrzce Wielkie
17. – 22. Jaszczyk Anna – Sławkowice
Kot Aleksandra – Niepołomice
Czaplak Magdalena – Podłęże
Wincencik Anna – Węgrzce Wielkie
Dąbrowska Emilia – Biskupice
Dziedzic Monika – Koźmice Wielkie

Rozgrywki chłopców:

  1. Wcisło Konrad – Szczytniki
  2. Miękina Hubert – Śledziejowice
  3. Kwieciński Jakub – SP1 Wieliczka
  4. Łacny Bartłomiej – Śledziejowice
  5. Paszek Hubert – Bodzdanów
  6. Kucharski Mateusz – Szczytniki
  7. Kołodziejczyk Norbert – Niepołomice
  8. Szostak Michał – Pierzchów
  9. Przepolski Dominik – Sławkowice
  10. Łanoszka Adrian – Sławkowice
  11. – 12. Wandas Igor  – Śledziejowice

Ptasznik Bartłomiej – Przebieczany
13. – 16. Kmiecik Piotr – Biskupice
Grochot Jakub – Niepołomice
Perz Szymon – Koźmice Wielkie
Wcisło Szymon – Niepołomice
17. – 23. Myrek Michał – Brzezie
Sumara Filip – Brzezie
Dulik Kacper – Łazany
Kozdrój Wiktor – Niepołomice
Bębas Michał – Grajów
Chechłacz Mateusz – Podłęże
Kopeć Mikołaj – Niepołomice

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.