Komunikat z przeprowadzonych zawodów Licealiada

Dyscyplina sportu: tenis stołowy dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 12.03.2019  r. Kampus Wieliczka
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 12 marca 2019 r. na sali Kampusu w Wieliczce, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego o Puchar Dyrektora PCKZiU, w indywidualnym tenisie stołowym  dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Kolejność miejsc dziewcząt:

1.   Gądek Natalia – ZS Gdów
2.   Danaj Natalia – LO Wieliczka
3.   Wcisło Klaudia – LO Wieliczka
4.   Pilarska Justyna – ZS Niepołomice       – LO Wieliczka
5.   Jędrzejczyk Natalia – ZS Niepołomice
6.   Cieślik Katarzyna – PCKZiU Wieliczka
7.   Grabka Katarzyna – PCKZiU Wieliczka
8.   Sobczyk Natalia – ZS Gdów
9.   Dziurdzia Ewelina – LO Wieliczka
10. Wójtowicz Aneta –- PCKZiU Wieliczka
11. Siwek Weronika – ZS Niepołomice
12. Maśnica Barbara – ZS Niepołomice
13. Oleś Gabriela – PCKZiU Wieliczka
14. Kurnik Karolina – LO Wieliczka
15. Kaciaczek Ewelina – ZS Gdów
16. Długosz Kamila – ZS
17. Grochot Justyna – ZS Niepołomice
18. Baran Milena – ZS Gdów
W rozgrywkach chłopców kolejno miejsca zajęli:

1. Faliński Marcel – PCKZiU Wieliczka
2. Kulma Łukasz – ZS Gdów Głowacki Arkadiusz – PCKZiU Wieliczka
3. Miekina Jacek – LO Wieliczka
4. Stręk Klaudiusz – ZS Niepołomice
5. Bohacz Paweł – ZS Gdów
6. Siwek Daniel  – LO Wieliczka

7. Kaleta Kamil – PCKZiU Wieliczka
8. Szafranski  Jakub – ZS Gdów
9. Rojek Michał – LO Wieliczka
10. Palonek Jakub – ZS Gdów
11. Kwater Kamil – LO Wieliczka
12. Tylek Michał – PCKZiU Wieliczka
13. Paluch Michał – PCKZiU Wieliczka
14. Sawis Szymon – LO Wieliczka
15. Siwek Jakub – PCKZiU Wieliczka
16. Klimczyk Michał – CKZiU Niepołomice
17. Wdaniec Szymon  – ZS Niepołomice
18. Musiał Piotr – LO Wieliczka
19. Kowalik Adrian – ZS Gdów
20. Niedźwiecki Patryk – CKZiU Niepołomice
21. Kukla Jacek – LO Wieliczka
22.  Skocz Hubert  – LO Wieliczka

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.