W ostatnim czasie nasz zawodnik Aleksander Busz otrzymał list od samego Prezesa Polskiego Związku Koszykówki który doceniając pracę i umiejętności Alka zaprasza go do swojej elitarnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZKosz we Władysławowie. Tym większe to wyróżnienie iż Alek otrzymał to zaproszenie prawdopodobnie jako jedyny w Polsce!!!  do szkoły która w tym roku przyjmie w 2 rocznikach 2003 i 2004 tylko 10 zawodników z całej Polski. To wielkie wyróżnienie dla naszego zawodnika który od 1 klasy szkoły podstawowej którą w tym roku kończy szkoli się w naszym klubie odnosząc wraz z nim liczne sukcesy będąc liderem w występujących  zespołach. Aleksander Busz jest podstawowym zawodnikiem Kadry Polski rocznika 2004 (U-15) i trenerzy reprezentacji bardzo liczą na jego dalszy rozwój i grę w Kadrze. Ma temu służyć nauka i szkolenie w tejże szkole w której trenuje i uczy się tylko okolo 20 chłopaków z całej Polski we wszystkich rocznikach  Należy wspomnieć iż Alek w wielu turniejach zdobywał tytuły MVP oraz był wybierany do najlepszych piątek turnieju a najbardziej spektakularnym sukcesem było wygranie GORTAT CAMP i wyjazd do Waszyngtonu na zaproszenie Marcina Gortata i udział w treningach w stanach oraz meczu NBA. Sukcesy Alka bardzo cieszą jego trenera Michała Sarotę i pozostałych  trenerów i zarząd klubu bo one świadczą iż w klubie UKS REGIS Wieliczka  mając talent i chcąc ciężko trenować ma się szansę na wybitne osiągnięcia na arenie międzynarodowej. Trzymamy kciuki za dalszą karierę Alka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!