Wieliczka CUP 2019

2019-04-09 Kategoria: Aktualności

TURNIEJ KOSZYKÓWKI  2019 WIELICZKA CUP 2019

W dniach 12-14  kwietnia w Kampusie Wielickim rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej koszykówki WIELICZKA CUP 2019 . Wezmą w nim udział ponad 200 zawodników czołowe zespoły z 5 województw oraz UKS REGIS. Do Wieliczki zjedzie między innymi BC King Szczecin , Nenufar Ełk, Młode Żubry Białystok ,AK Komorów, MKS Pruszków, Pogoń Ruda Śląska, Basket 15 Przemyśl AZS UJK Kiece, Radwan Sport Kraków . W ciągu trzech dni rozegranie zostanie 40 spotkań odbędą się też konkursy i mecz gwiazd.  Zapraszamy wszystkich na halę Kampusu a tych co nie mogą dotrzeć na transmisję on line na kanale YOUTUBE UKS REGIS.

https://www.youtube.com/channel/UCFyBsgU_htcnltQ183K02Dw

TERMINARZ TURNIEJU WIELICZKA CUP 2019

Rocznik 2006

Zespoły

  1. 1. UKS REGIS Wieliczka
  2. 2. Nenufar Ełk
  3. 3. Młode Żubry Białystok
  4. 4. Szczecin
  5. 5. UJK AZS Kielce
  6. 6. Pogoń Ruda Śląska
  7. 7. Radwan Sport Kraków
  8. 8. Basket 15 Przemyśl

Zasady gry
- obowiązują przepisy PZKosz
- czas gry: 4×10 minut „brudnej” gry
- wynik spotkania musi być rozstrzygnięty
- czas dogrywki 2 min czasu zatrzymywanego
- czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach meczu oraz na czasy dla trenerów i rzuty osobiste
- w każdej kwarcie trener może wziąć po jednym 30 sekundowym czasie.
- mecze zostaną rozegrane piłkami nr 5 a wysokość koszy 3,05 m system gry „nowa pasarella”

- w przypadku równej ilości punktów miedzy zespołami decyduje kolejno: wynik bezpośredniego spotkania, mała tabelka pomiędzy zainteresowanymi zespołami( punkty, różnica koszy , większa ilość zdobytych koszy)

Kwestie nie objęte regulaminem rozstrzyga organizator zawodów.

GRUPA    A                                        GRUPA B

1 UKS REGIS                                     5 Nenufar Ełk

2.BC KING Szczecin                           6  UJK Kielce

3. Basket 15 Przemyśl                         7 Młode Zubry Białystok

4 Pogoń Ruda Śląska                           8 Radwan Sport Kraków

PIĄTEK 12.04.2019     SEKTOR A

12.00   UJK AZS Kielce – Radwan Sport Kraków

13.15   UKS REGIS –  Basket 15 Przemyśl

14.30   BC KING Szczecin – Pogoń Ruda Śląska

15.40  Nenufar Ełk – Młode Żubry Białystok

16.45                           UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

17.10   UKS REGIS – BC King Szczecin

18.20   Radwan Sport – Nenufar Ełk

19.30   Basket Przemyśl – Pogoń Ruda Śląska

20.40   UJK AZS Kielce – Młode Żubry Białystok

SOBOTA 13.04.2019    SEKTOR A

9.00     Nenufar Ełk – UJK AZS Kielce

10.10    UKS REGIS – Pogoń Ruda Śląska

11.20   Młode Żubry – Radwan Sport Kraków

12.30   BC KING Szczecin – Basket 15 Przemyśl

14.00               4A – 3 B

15.15               4B – 3 A

16.30               1 A – 2 B

17.45               1 B – 2 A

19.30         KONKURSY

20.30   MECZ GWIAZD

– po 1 zawodników z zespołów obu kategorii

NIEDZIELA     14.04.2019      SEKTOR A

8.00                                        o 7 miejsce

9.10                                        o 5  miejsce

10.20                                      o 3  miejsce

11.30                                      FINAŁ 2008 ( cała hala)

12.45                                       FINAŁ 2006 ( cała hala)

13.50                                       UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Rocznik 2008

1.UKS REGIS Wieliczka

2.Nenufar Ełk

3. Młode Żubry Białystok

4.BC King Szczecin

5.MKS  Pruszków

6.Radwan Sport Kraków

7.Basket 15 Przemyśl

8. AK Komorów

Zasady gry
- obowiązują przepisy PZKosz
- czas gry: 4×10 minut „brudnej” gry
- wynik spotkania musi być rozstrzygnięty
- czas dogrywki 2 min czasu zatrzymywanego
- czas zatrzymywany w ostatnich 2 minutach meczu oraz na czasy dla trenerów i rzuty osobiste
- w każdej kwarcie trener może wziąć po jednym 30 sekundowym czasie.
- mecze zostaną rozegrane piłkami nr 5 a wysokość koszy 2,60  m system gry „nowa pasarella”

- w przypadku równej ilości punktów miedzy zespołami decyduje kolejno: wynik bezpośredniego spotkania, mała tabelka pomiędzy zainteresowanymi zespołami( punkty, różnica koszy , większa ilość zdobytych koszy)

Kwestie nie objęte regulaminem rozstrzyga organizator zawodów.

GRUPA    A                                        GRUPA B

1 UKS REGIS                                     5 Nenufar Ełk

2.BC KING Szczecin                           6  AK Komorów

3. Basket 15 Przemyśl                         7 Młode Zubry Białystok

4 MKS Pruszków                                8 Radwan Sport Kraków

PIĄTEK 12.04.2019     SEKTOR B

12.00   UKS REGIS –  Basket 15 Przemyśl

13.15   AK Komorów – Radwan Kraków

14.30   BC KING Szczecin – MKS Pruszków

15.40  Nenufar Ełk – Młode Żubry Białystok

16.45                           UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

17.10   Radwan Sport – Nenufar Ełk

18.20   UKS REGIS – BC King Szczecin

19.30   Basket 15 Przemyśl – MKS Pruszków

20.40   AK Komorów – Młode Żubry Białystok                      

SOBOTA 13.04.2019    SEKTOR B

9.00     BC KING Szczecin – Basket 15 Przemyśl

10.10   Młode Żubry – Radwan Sport Kraków

11.20   UKS REGIS – MKS Pruszków

12.30   AK Komorów – Nenufar Ełk

14.00               4A – 3 B

15.15               4B – 3 A

16.30               1 A – 2 B

17.45               1 B – 2 A

19.30         KONKURSY

20.30   MECZ GWIAZD

– po 2 zawodników z zespołów awansujących do 1- 8 i po 1  z miejsc 9-16

NIEDZIELA     14.04.2019      SEKTOR B

8.00                                        o 7 miejsce

9.10                                        o 5  miejsce

10.20                                      o 3  miejsce

11.30                                      FINAŁ 2008 ( cała hala)

12.45                                       FINAŁ 2006  ( cała hala)

13.50                                       UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Turniej zorganizowano we wsparciu finansowym Powiatu Wielickiego , Miasta i Gminy Wieliczka oraz firmy DISKUS POLSKA  spółka  z o.o.