Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
IMS

Dyscyplina sportu :     Jesienna Szkolna Indywidualne Liga Lekkoatletyczna
Etap zawodów :          powiatowy
Miejsce i termin :        08.10.2019 r. stadion Arena Wieliczka
Organizator :             Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :   mgr Grzegorz Siemieniec

Dnia 8 października 2019 r. na Arenie w Wieliczce odbyły się  szkolne zawody Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Poniżej przedstawiamy wyniki z tej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.

Skok w dal dziewcząt:

  1. Rządzik Wiktoria – SP Węgrzce W.
  2. Hachuła Zuzanna – SP 4 Wieliczka
  3. Cież Oliwia – SP 3 Wieliczka
  4. Pabian Patrycja – SP 3 Wieliczka
  5. Wróblewska Karolina – Lady Sue Ryder Niepołomice
  6. Kurek Oliwia – Koźmice W.

6      Róg Gabriela – Koźmice W.
8    Pytlik Maja  – Węgrzce W.
9    Dąbroś Julia – Lady Sue Ryder Niepołomice

Skok dal chłopców:

  1. Zygmunt Krzysztof – Węgrzce W.
  2. Baran Jakub – SP 3 Wieliczka
  3. Paluch Oskar – Węgrzce W.
  4. Wagner Marcus – Koźmice W.
  5. Kołodziej Oskar – Lady Sue Ryder Niepołomice
  6. Wiśniewski Nikolo – Lady Sue Ryder Niepołomice
  7. Wysocki Maciej  – SP 4 Wieliczka
  8. Wandas Wiktor – SP 3 Wieliczka

Pchnięcie kulą dziewcząt:

  1. Hajduk Emilia – Kożmice W.
  2. Raźny Patrycja – SP 3 Wieliczka
  3. Róg Amelia – Koźmice W.
  4. Pękala Oliwia – Lady Sue Ryder Niepołomice
  5. Zawalonka Wiktoria – Węgrzce W.
  6. Stanecka Natalia – Lady Sue Ryder Niepołomice
  7. Broniarz Joanna – SP 3 Wieliczka
  8. Ćwiklińska Martyna  – Węgrzce W.

Pchnięcie kulą chłopców:

  1. Dulba Karol – Lady Sue Ryder Niepołomice
  2. Lemański Wiktor  – Lady Sue Ryder Niepołomice
  3. Horbachył Oleksander – SP 3 Wieliczka
  4. Krupa Franciszek – SP 3 Wieliczka
  5. Włodek Kacper  – Węgrzce W.
  6. Machowski Grzegorz – SP 4 Wieliczka
  7. Kania Piotr – Koźmice W.
  8. Kania Mateusz  – Koźmice W.

Bieg na 100 m dziewcząt:

  1. Pabian Patrycja – SP 3 Wieliczka
  2. Cież Oliwia – SP 3 Wieliczka
  3. Hachuła Zuzanna – SP 4 Wieliczka
  4. Hawryszko Joanna – SP 4 Wieliczka
  5. Rządzik Wiktoria – SP Węgrzce W.
  6. Bożek Maja – Lady Sue Ryder Niepołomice
  7. Romaniec Gabriela – Koźmice W.
  8. Banaś Zofia – Koźmice W.
  9. Jaworska Amelia – Węgrzce W.

Batko Nikola – dyskwalifikacja

Bieg na 100 m  chłopców:

  1. Paluch Oskar – Węgrzce W.
  2. Zygmunt Krzysztof – Węgrzce W.
  3. Mrugała Sebastian –  Koźmice W.
  4. Lupa Kacper – SP 3 Wieliczka
  5. Król Szymon – Węgrzce W.
  6. Filipczyk Wiktor – SP 3 Wieliczka.
  7. Mikołajczyk Michał – SP 4 Wieliczka
  8. Kania Piotr – Koźmice W.
  9. Gałan Maciej – Lady Sue Ryder Niepołomice

10.  Górski Jan – Lady Sue Ryder Niepołomice

Bieg na 300 m dziewcząt:

  1. Kmiecik Anna – SP 3 Wieliczka
  2. Słonina Ida  – SP 4 Wieliczka
  3. Przetaczek Barbara  – SP 3 Wieliczka
  4. Sieńczyło Iga – Lady Sue Ryder Niepołomice
  5. Kolasa Daria – Koźmice W.
  6. Talapka Zuzanna – Koźmice W.
  7. Szymacha Magdalena – SP 4 Wieliczka
  8. Kaczor Kamila – Koźmice W.
  9. Gorzula Martyna  – Kłaj

10.  Krakowska Aniela – Lady Sue Ryder Niepołomice
11.  Mazurek Martyna – Węgrzce W.
12.  Górska Natalia – SP 3 Wieliczka
13.  Michalec Katarzyna – Węgrzce W.
14.  Sendorek Karolina – Węgrzce W.

Bieg na 300 m chłopców:

  1. Doroszkiewicz Wojciech – Kłaj
  2. Świętoniowski Jakub – Lady Sue Ryder Niepołomice
  3. Kmiecik Sebastian – SP 4 Wieliczka
  4. Babraj Mikołaj – SP 4 Wieliczka
  5. Wiech  Krzysztof – SP 3 Wieliczka
  6. Piega Mateusz – Węgrzce W.
  7. Paryła Piotr  – Koźmice W.
  8. Frankiewicz Fabian  – Lady Sue Ryder Niepołomice

Bieg na 600 m dziewcząt:

  1. Gruszka Dominika – Lady Sue Ryder Niepołomice
  2. Wojciechowska Judyta – SP 4 Wieliczka
  3. Marciniak Marta – SP3 Wieliczka
  4. Krochmal Kornelia – Węgrzce W.
  5. Wąs Dagmara – Lady Sue Ryder Niepołomice
  6. Burekowska Martyna – SP3 Wieliczka
  7. Kwiatkowska Magdalena  – Koźmice W.
  8. Stachura Nikola – Koźmice W..

Bieg na 1000 m chłopców:

  1. Kukieła Oskar  – SP3 Wieliczka
  2. Kosałka Jakub – Koźmice W.
  3. Klimkowski Igor – Lady Sue Ryder Niepołomice
  4. Kania Oliwier – Lady Sue Ryder Niepołomice
  5. Tomala Patryk – Węgrzce W.
  6. Konarski Maks – Węgrzce W.
  7. Tobiasz Eryk  – Kłaj
  8. Tobiasz Patryk  – Kłaj
  9. Sierant Dawid – Koźmice W

Sztafeta  4×100 m dziewcząt

  1. SP 3 Wieliczka
  2. SP 4 Wieliczka
  3. SSP Lady Sue Ryder Niepołomice
  4. SP Węgrzce W.
  5. SP Koźmice W.

Sztafeta 4x100m chłopców

  1. Węgrzce W.
  2. SP 4 Wieliczka
  3. SP 3 Wieliczka
  4. Koźmice W.
  5. Lady Sue Ryder

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.