Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu: Koszykówka 3 x 3 dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 5.11.2019  r. SP 1 Wieliczka
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 5 listopada 2019 r. w SP nr 1 w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w koszykówce 3 x 3 dziewcząt i  chłopców  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP Podłęże – SP Węgrzce Wielkie               11 : 4

W wyniku rozegranego spotkania, kolejne miejsca zajęli:

1. SP Podłęże

2. SP Węgrzce Wielkie

Wyniki spotkań chłopców:

SP 2 Wieliczka  – SP 2 Niepołomice           9 : 3

W wyniku rozegranego spotkania, kolejne miejsca zajęli:

1. SP 2 Wieliczka

2. SP 2 Niepołomice

Skład zwycięskiej drużyny chłopców (opiekun Wojciech Turlik): Kolber Patryk, Korabik Charles, Maj Karol, Ząbkiewicz Piotr.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Dzieci

Dyscyplina sportu: Koszykówka dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 5.11.2019  r. SP 1 Wieliczka
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W SP nr 1 w Wieliczce w dniu 5 listopada 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w koszykówce 3 x 3 dziewcząt  i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP Kłaj  – SP Koźmice                                          1 : 8

SSP Lady Sue Ryder  – SP Kłaj                          4 : 1

SSP Lady Sue Ryder – SP Koźmice                0 : 10

W wyniku rozegranych spotkań, kolejne miejsca zajęli:

1. SP Koźmice W.

2. SSP im. Lady Sue Ryder

3. SP Kłaj

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: (opiekun Hubert Sołtysik): Domanik Patrycja, Kapusta Oliwia, Michalska Anna, Perz Izabela.

Wyniki spotkań chłopców:

SP Łazany  – SSP Lady Sue Ryder               4 : 5

SP Węgrzce W. – SP Winiary                       1 : 4

SP Węgrzce W. – SSP Lady Sue Ryder     6 : 1

SP Łazany  – SP Winiary                                 0 : 3

SP SP Węgrzce W. – SP Łazany                   2 : 6

SP SSP Lady Sue Ryder  – SP Winiary       3 : 10

W wyniku rozegranych spotkań, kolejne miejsca zajęli:

1. SP Winiary

2. SP Łazany

3. SP Węgrzce W.

4. SSP Lady Sue Ryder

Skład zwycięskiej drużyny chłopców (opiekun Beata Kramarska): Godzik Gabriel, Mosur Franciszek, Mróz Tomasz, Szybowski Adam.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.