Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Młodzieży Szkolnej,  Licealiada

Dyscyplina sportu: Badminton drużynowy
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 12.11.2019 r. SP Niepołomice
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 12 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej  w Niepołomicach  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w badmintonie drużynowym dziewcząt  i chłopców w ramach IMS  oraz Licealiady.

IMS:

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP 2 Niepołomice  – SSP Lady Sue Ryder 3:0
SP Koźmice W. – SP 4 Wieliczka 0:3
SP 2 Niepołomice – SP 4 Wieliczka  3:1
SP Koźmice W. – SSP Lady Sue Ryder  3:0
SSP Lady Sue Ryder – SP 4 Wieliczka 0:3
SP Koźmice W. – SP 2 Niepołomice 0:3

Wyniki spotkań chłopców:
SP Siercza – SP 2 Niepołomice 3:1
SSP Lady Sue Ryder  –  SP Śledziejowice 3:0
SSP Lady Sue Ryder – SP Siercza 3:1
SP Śledziejowice – SP 2 Niepołomice 3:1
SSP Lady Sue Ryder  –  SP 2 Niepołomice 3:0
SP Siercza – SP Śledziejowice 3:1

KOLEJNOŚĆ  MIEJSC:

Dziewczęta:

  1. 1. SP 2 Niepołomice
  2. 2. SP 4 Wieliczka
  3. 3. SP Koźmice Wielkie
  4. 4. SSP Lady Sue Ryder

Chłopcy:

  1. 1. SSP Lady Sue Ryder
  2. 2. SP Siercza
  3. 3. SP Śledziejowice
  4. 4. SP Niepołomice

Skład drużyny dziewcząt  z Niepołomic: Julia Barwiołek, Szczurek Dalia, Więcław Julia (opiekun Robert Fraś).

Drużyna chłopców z Niepołomic – jazy to Gałan Maciej, Małecki Hubert, Nawrocki Maciej  (opiekun Paweł Czyż).

LICEALIADA:

Wyniki spotkań dziewcząt:

PCKZiU Wieliczka – LO Wieliczka 3:0
ZS Niepołomice – PCKZiU Wieliczka 3:0
LO Wieliczka – ZS Niepołomice 0:3

Wyniki spotkań chłopców:
LO Wieliczka – CKZiU Niepołomice 3:0
LO Wieliczka – ZS Niepołomice 0:3
PCKZiU Wieliczka – CKZiU Niepołomice 1:3
CKZiU Niepolomice – ZS Niepołomice 0:3
PCKZiU Wieliczka – LO Wieliczka 1:3
PCKZiU Wieliczka – ZS Niepołomice 0:3

OSTATECZNE KOLEJNE MIEJSCA:

Dziewczęta:

  1. 1. ZS Niepołomice
  2. 2. PCKZiU Wieliczka
  3. 3. LO Wieliczka

Chłopcy:

  1. 1. ZS Niepołomice
  2. 2. LO Wieliczka
  3. 3. CKZiU Niepołomice
  4. 4. PCKZiU Wieliczka

W składzie zwycięskich drużyn znaleźli się uczniowie Niepołomic: Krysiak Magdalena, Kura Kinga,  Siwek Weronika,   oraz Augustynek Jakub, Omilianowski Krzysztof, Piekarz Antoni (opieka Joanna Świdnicka).

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.