Archiwum: 2019

Z przyczyn organizacyjnych zawody w siatkówce plażowej dziewcząt ( stary termin: 30.05.2019 r. ) i chłopców ( stary termin: 31.05.2019 r. ) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostają przełożone na 03.06.2019 r. ( zawody dziewcząt i chłopców odbędą się w jeden dzień ). Miejsce i godzina bez zmian – Boisko przy byłym Gimnazjum Wola Batorska, godz. 9.00.

W związku z niedostępnym boiskiem w LO Wieliczka zawody w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady odbędą się 24 maja 2019 r. na boisku w Woli Batorskiej.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
WIOSENNYCH DRUŻYNOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

Informujemy, że wiosenne drużynowe biegi przełajowe dla dziewcząt i chłopców odbędą się dnia 09 maja 2019 r. czwartek od godziny 9.30 w Parku Mickiewicza / Solne Miasto.
Prawo startu w zawodach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej mają 2 najlepsze drużyny ( szkoły ) z zawodów gminnych we wszystkich biegach drużynowych oraz najlepsza zawodniczka i zawodnik z poszczególnych biegów rozegranych w gminie gdy nie są zawodnikami awansujących szkół.
Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 08 maja 2019 roku do godz. 14.30.
Zawody powiatowe odbywają się w następujących konkurencjach:
- zawody drużynowe dziewcząt rocznik 2008 i młodsi
- zawody drużynowe dziewcząt rocznik 2006 – 2007
- zawody drużynowe chłopców rocznik 2008 młodsi
- zawody drużynowe chłopców rocznik 2006 – 2007
- zawody drużynowe dziewcząt rocznik 2003 – 2005
- zawody drużynowe chłopców rocznik 2003 – 2005
- zawody drużynowe dziewcząt rocznik 1999 i młodsze
- zawody drużynowe chłopców rocznik 1999 i młodsi

więcej »

Wieliczka CUP 2019

2019-04-09

TURNIEJ KOSZYKÓWKI  2019 WIELICZKA CUP 2019

W dniach 12-14  kwietnia w Kampusie Wielickim rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej koszykówki WIELICZKA CUP 2019 . Wezmą w nim udział ponad 200 zawodników czołowe zespoły z 5 województw oraz UKS REGIS. Do Wieliczki zjedzie między innymi BC King Szczecin , Nenufar Ełk, Młode Żubry Białystok ,AK Komorów, MKS Pruszków, Pogoń Ruda Śląska, Basket 15 Przemyśl AZS UJK Kiece, Radwan Sport Kraków . W ciągu trzech dni rozegranie zostanie 40 spotkań odbędą się też konkursy i mecz gwiazd.  Zapraszamy wszystkich na halę Kampusu a tych co nie mogą dotrzeć na transmisję on line na kanale YOUTUBE UKS REGIS.

https://www.youtube.com/channel/UCFyBsgU_htcnltQ183K02Dw więcej »