JUNIORZY UKS REGIS WIELICZKA  na finałach Mistrzostw Polski
Juz dzis 8 września rozpoczyna się w Lublinie Mistrzostwa Polski U18 . W gronie 12 najlepszych druzyn w Polsce startuje drużyna juniorów UKS REGIS WIELICZKA.  Już awans do finału jest największym sukcesem w historii klubu.  Pod kierunkiem trenera Michała Saroty  wieliczanie 9 i 10 września zmierza się w grupie z faworytami do medali uznanymi klubami BIOFARM POZNAŃ i Asseco Gdynia.  Te kluby to od lat wielokrotni medaliści MP i z zawodnikami zebranymi z całej Polski.  Wieliczanie będą walczyć by sprawić na mistzostwach niespodziankę.  Zapraszamy do oglądania rywalizacji z Mistrzostw  w internecie.  9 września o 10.00 mecz z BIOFARM Poznań a 10 września również o 10.00 z Asseco Gdynia.
Program Mistrzostw Polski

Grupa A

Asseco Arka Gdynia
Basket Junior Poznań
UKS Regis Wieliczka

Grupa B
Energa MG13 Politechnika Gdańska
MKS Start SA Lublin
Nawrot Śląsk Wrocław
Grupa C
WKK Wrocław
Enea Novum/Astoria Bydgoszcz
Legia Warszawa
Grupa D
UKS Gim92 Ursynów Warszawa
GTK Gliwice
KK Wilki Morskie Szczecin
08.09.2020 – wtorek
A1. Asseco Gdynia- BIOFARM Poznań
B1. godz. 12.30 Energa MG13 – Nawrot Śląsk
C1. godz. 16.00 WKK – Legia
D1. godz. 18.30 UKS Gim92 – Wilki Morskie

09.09.2020 – środa
A2. godz. 10.00 Regis – Biofarm Basket
B2. godz. 12.30 Enea Novum – WKK
C2. godz. 16.00 GTK – UKS Gim92
D2. godz. 18.30 MKS Start – Energa MG13
Lublin, dnia 18 sierpnia 2020.
10.09.2020 – czwartek
A3. godz. 10.00 Asseco Arka – Regis
B3. godz. 12.30 Legia – Enea Novum
C3. godz. 16.00 Wilki Morskie – GTK
D3. godz. 18.30 Nawrot Śląsk – MKS Start
11.09.2020 – piątek
1. godz. 9.00 A3 – B3
2. godz. 11.15 C3 – D3
3. godz. 13.30 A1 – B2
4. godz. 15.45 B1 – A2
5. godz. 18.00 C1 – D2
6. godz. 20.15 D1 – C2
12.09.2020 – sobota
7. godz. 9.00 Pok.1 – pok.2 (o 11m)
8. godz. 11.15 Zw.1 – zw.2 (o 9 m)
9. godz. 13.30 Pok.3 – pok.4
10. godz. 15.45 Pok.5 – pok.6
11. godz. 18.00 Zw.3 – zw.4
12. godz. 20.15 Zw.5 – zw.6
13.09.2020 – niedziela
13. godz. 10.00 Pok.9 – pok.10 (o 7m)
14. godz. 12.30 Zw.9 – zw.10 (o 5m)
15. godz. 15.00 Pok.11 – pok.12 (o 3m)
16. godz. 17.30 Zw.11 – zw.12 (o 1m)
19.30 wręczenie medali ceremonia zakończenia
Wszystkie mecze będą rozgrywane w Hali Sportowej im. Z. Niedzieli, 20-101 Lublin, Al. Zygmuntowskie 4

Wszystkie mecze dostępne

https://www.youtube.com/c/PolskiZwiązekKoszykówki