Archiwum kategorii ‘Terminarze/regulaminy’

KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH REJONU WIELICKIEGO

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

L.p.

Dyscyplina sportowa

Termin

Miejsce

1 Piłka siatkowa dziewcząt

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

09.04.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

2 Piłka siatkowa chłopców

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

11.04.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

3 Koszykówka dziewcząt

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

19.03.2013

godz. 9.30

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32
4 Koszykówka chłopców

drużyny – mistrzowie powiatów

5 drużyn mistrzowie powiatów: B, K, M, P, W

21.03.2013

godz. 9.30

Wieliczka – SP Nr 2 ul. Moniuszki 1
5 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt      Po 6 zawodniczek z powiatu: B, K, P, W 14.03.2013

godz.9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

6 Tenis stołowy indywidualny chłopców

Po 6 zawodników z powiatu B, K, P, W

14.03.2013

godz.9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

7 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

Po 2 drużyny z powiatu: B, K, P, W

15.03.2013

godz.9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

8 Tenis stołowy drużynowy chłopców

po 2 drużyny z powiatu  B, K, P, W

15.03.2013

godz. 9.30

Skawina Hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

9 Piłka ręczna dziewcząt –

4 drużyny mistrz powiatu: B, K, W

30.04.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

10 Piłka ręczna chłopców –

4 drużyny mistrz powiatu: B, K, W

09.05.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

11 Czwórbój LA – po 2 drużyny
z powiatu B, K, M, P, W
maj 2013 do ustalenia
12 Piłka nożna chłopców

mistrzowie powiatów B, K, M, P, W

28.05.2013

godz. 10.00

Tenczynek – boisko LKS „TĘCZA”
13 Halowa piłka nożna dz. i chł. -

I m.  z powiatów B, K, M, P, W

Dz.: 08.11.2012

godz. 10.00

Chł: 14.11.2012

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

REJONOWA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1 Koszykówka dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W, 12.03.2013

godz. 9.30

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32
2 Koszykówka chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W, 14.03.2013

godz. 9.30

Wieliczka Gimnazjum,
ul. Piłsudskiego 20
3 Piłka siatkowa dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 26.03.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

4 Piłka siatkowa chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 28.03.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

5 Piłka ręczna dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, W, M 18.04.2013

godz. 10.00

do ustalenia
6 Piłka ręczna chłopców – mistrzowie powiatu B, K, W, M 19.04.2012

godz. 10.00

do ustalenia
7 Piłka nożna chłopców 6-tki

- mistrzowie powiatu B, K, M, P, W

04.06.2013

godz. 9.30

Krzeszowice-boisko „Orlik” obok KS „Świt”
8 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt – po 2 drużyny z powiatów B, K, M, P, W 04-08.03.2013

godz. 10.00

Niegowić
9 Tenis stołowy drużynowy chłopców – po 2 drużyny z powiatów:
B, K, M, P, W
04-08.03.2013

godz. 10.00

Niegowić
10 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt – po 6 zawodniczek z powiatów:
B, K, M, P, W
04-08.03.2013

godz. 10.00

Niegowić
11 Tenis stołowy indywidualny chłopców – po 6 zawodników z powiatów:
B, K, M, P, W
04-08.03.2013

godz. 10.00

Niegowić
12 Halowa piłka nożna dz. i chł. –

mistrzowie powiatów B, K, M, P, W

Dz. – 20.11.2012

godz. 10.00

Chł. – 22.11.2012

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

Krzeszowice – hala Gimnazjum

REJONOWA
LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1 Piłka siatkowa dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 19.03.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

2 Piłka siatkowa chłopców – mistrzowie powiatu B, K, M, P, W 21.03.2013

godz. 10.00

Krzeszowice – hala Gimnazjum

ul. Długa 22

3 Koszykówka dziewcząt – mistrzowie powiatu B, K, W 05.03.2013

godz. 10.00

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32
4 Koszykówka chłopców – mistrzowie powiatu B, K, W 07.03.2013

godz. 10.00

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32
5 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt – po 2 drużyny z powiatu B, K, P, W 28.02.2013

godz. 12.00

Skawina – hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

6 Tenis stołowy drużynowy chłopców – po 2 drużyny z powiatu B, K, P, W 28.02.2013

godz. 12.00

Skawina – hala CKiS

ul. Konstytucji 3-go Maja 4

7. Piłka ręczna dziewcząt i chłopców –
I i II miejsce z powiatów B, W
Dz.–09.04.2013 godz.10.00

Chł – 10.04.2013

godz. 11.00

Bochnia – Hala ul. Poniatowskiego 32

TELEFONY KONTAKTOWE ORGANIZATORÓW ZAWODÓW:

Rejonowy Organizator Sportu  – Andrzej Nowak –        kom.: 608-609-086

andrzejnowak7@wp.pl

Skawina – Tomasz Kutek – praca: (12) 276-40-56, kom.:  608-505-736

halackis@gmail.com

Wieliczka – Grzegorz Siemieniec – praca: tel/fax (12) 288-19-29, kom.: 509 519 628,

mos@powiatwielicki.pl

ZS Kłaj – Czesław Zaręba – (12) 284 – 11 – 76, kom.: 607 635 524 czzareba@onet.eu

Miechów – Ewa Pituch – praca: (41) 383-16-33, dom: (41) 383-18-28, kom. 602 537 535

ewapituch607@interia.pl

Proszowice – Wojciech Marzec – fax (12) 386-80-70, kom:  501 160 924

woj4445@wp.pl

Bochnia – Grzegorz Bucenko –  tel./fax (14) 615-37-65 wew. 765,  kom: 505 222 003

g.bucenko@powiat.bochnia.pl

Kraków powiat – Paweł Czyż – tel.: (12) 282 14 65 wew. 23,     kom.: 602-726-343

p.czyz@kulturakrzeszowice.pl

paw_czyz@interia.pl

tenis stołowy – SZ Szczytniki – Wojciech Biernat – tel.: kom. 501 269 593

szczytniki1@poczta.onet.pl

UWAGA!

- Przewodniczący Powiatowych SZS (B, K, M, P, W) na 3 dni przed terminem zawodów mają obowiązek przesłania do organizatorów zawodów rejonowych zgłoszeń nazwy szkół, które reprezentują poszczególne powiaty.

- Opiekunowie drużyn – nauczyciele wychowania fizycznego, w dniu zawodów zobowiązani są przedstawić organizatorowi imienną listę zawodników podpisaną przez dyrektora szkoły
i opiekuna. Drużyna, która w dniu zawodów nie dostarczy imiennej listy zawodników – nie zostanie dopuszczona do zawodów.

- Skróty: B, K, M, P, W – oznaczają następujące powiaty: bocheński, krakowski, miechowski, proszowicki, wielicki.

- Przewodniczący Powiatów winni przekazać drużynom uczestniczącym w zawodach Rejonowych informację o zabraniu ze sobą piłek do rozgrzewki. Organizator zabezpiecza jedynie piłki do gry.

- Konsekwencją nie wstawienia się drużyny na zawody będzie przesłanie informacji
o powyższym fakcie do organu prowadzącego (wójta lub burmistrza) oraz dyrektora szkoły.

Rejonowy Organizator

Andrzej Nowak

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy                                      Wieliczka, dnia 10.04.2012 r.

w Wieliczce

ul. Marii Konopnickiej 13/5

tel. fax 12 288 19 29

e-mail: mos@powiatwielicki.pl

Gminni Organizatorzy Sportu

Szkoły ponadgimnazjalne

w Powiecie  Wielickim

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

WIOSENNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

Zgodnie z planowanym kalendarzem powiatowych imprez sportowych informujemy, że  wiosenne sztafetowe biegi przełajowe dla dziewcząt i chłopców odbędą się dnia  16 kwietnia 2012 r. poniedziałek o godzinie 10.00  na stadionie WOLNI Kłaj.

Gospodarzem imprezy jest Pan  Czesław Zaręba tel. 607 635 524.

Planowany  harmonogram biegów:

Godz. 9.30 – 10.00 – zgłoszenia do biegów indywidualnych szkół ponadgimnazjalnych (przekazanie list zgłoszeniowych do biura zawodów, odbiór kart startowych).

Godz. 10.00 – start biegów indywidualnych szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt  i chłopców w rocznikach 1995, 1994, 1992-93, na dystansach 1000 m dziewczęta, 1500 m chłopcy.

Godz. 10.30 – 11.00 zgłoszenia do biegów sztafetowych szkól podstawowych i gimnazjów (przekazanie list zgłoszeniowych do biura zawodów, wydawanie numerów startowych).

Około godz. 11.00 start biegów sztafetowych szkół podstawowych (drużyny 9 osobowe-3 osoby rocznik 2001, 3 osoby – 2000, 3 osoby – 1999). Dystans 9 x 800 m dziewczęta, 9×1000 m chłopcy.

Około godz. 12.15 start biegów sztafetowych szkól gimnazjalnych (drużyny 10 osobowe). Dystans 10×800 m dziewczęta, 10×1000 m chłopcy.

Przewidywane zakończenie około godz. 13.30 – 13.45 (zakończenie dla szkół ponadgimnazjalnych planowane jest wcześniej pomiędzy biegami sztafetowymi szkół podstawowych).

Prosimy o przybycie na zawody minimum na 30 minut przed planowanym startem  w biegu i zgłaszanie się do biura zawodów!!! (Organizacja zawodów w których startuje łącznie ponad 500 młodzieży wymaga przestrzegania harmonogramu zawodów).

W zawodach indywidualnych szkól ponadgimnazjalnych każda szkoła może zgłosić maksymalnie 6 zawodniczek, zawodników w każdym roczniku.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAWODACH

Z poważaniem

Grzegorz Siemieniec

Dyrektor MOS

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

w Wieliczce

ul. Marii Konopnickiej 13/5

Tel./fax 12 2881929

e-mail. mos@powiatwielicki.pl

Wieliczka, dnia 16.03.2012 r.

Gminni  Organizatorzy Sportu

Powiatu Wielickiego

INFORMACJA

W związku ze sprawami organizacyjnymi informujemy, że  powiatowe eliminacje w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Gimnazjady rozegrane zostaną w dniu 30 marca 2012 r. na hali w Szarowie (planowane w kalendarzu na 29.03.) natomiast chłopców w dniu 29 marca 2012 r. (planowane w kalendarzu na 30.03.) na hali w Kłaju.

Grzegorz Siemieniec

Dyrektor MOS

Wieliczka, dnia 12.03.2012 r.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

w Wieliczce

ul. Marii Konopnickiej 13/5

Gminni Organizatorzy Sportu

Powiatu Wielickiego

szkoły ponadgimnazjalnych

Informuję, że na stronie Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego na bieżąco ukazują się komunikaty odnośnie dalszych rozgrywek ponadpowiatowych. Uprzejmie proszę o sprawdzanie komunikatów www.mszs.krakow.pl i  zapraszam do brania udziału w zawodach rejonowych i finałach wojewódzkich organizowanych w ramach „Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży Szkolnego Związku Sportowego”.

Aktualnie ukazało się już kilka komunikatów o finałach wojewódzkich.

Grzegorz Siemieniec

Dyrektor MOS

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH

POWIATU WIELICKIEGO w roku szkolnym 2011/2012

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienne biegi przełajowe indywidualne 28.09.2011 r.

godz. 10.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

2. Halowa piłka nożna dziewcząt 19.10.2011 r.

godz.  9.00

ZS Kłaj

Czesław Zaręba

607635524

3. Halowa piłka nożna chłopców 20.10.2011 r. godz. 9.00 ZS Kłaj Czesław Zaręba

607635524

4. Mini piłka siatkowa dziewcząt 04.11.2011 r.

godz.  9.00

Hala Centrum Edukacji i Sportu  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Ewa Seidl

600879290

5. Mini piłka siatkowa chłopców 04.11.2011 r.

godz.  9.00

Ewa Seidl

600879290

6. Mini koszykówka dziewcząt 25.11.2011 r.

godz.  9.00

Hala Centrum Edukacji i Sportu  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Ewa Seidl

600879290

7. Mini koszykówka chłopców 02.12.2011 r.

godz.  9.00

Ewa Seidl

600879290

8. Szachy indywidualne 12.01.2012r.

godz.  9.00

Wieliczka Andrzej Irlik

509740850

9. Pływanie  indywidualne i drużynowe 18.01.2012r.

godz. 9.00

Basen Wieliczka Ewa Seidl

600879290

10. Badminton drużynowy dziewcząt   i chłopców 07.02.2012 r.

godz.  9.00

SP Niepołomice Robert Fraś

664347548

11 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców 06.03.2012 r.

godz.  9.00

Gimnazjum Kożmice Wlk Agnieszka  Piotrowska

502364696

12 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców 07.03.2012 r.

godz.  9.00

Gimnazjum Kożmice Wlk Agnieszka  Piotrowska

502364696

13 Mini piłka ręczna dziewcząt 20.03.2012 r.

godz.  9.00

Hala

w Szarowie

Magdalena Kutrzeba

660067059

14. Mini piłka ręczna chłopców 21.03.2012 r.

godz.  9.00

Hala

Kłaj

Czesław Zaręba

607635524

15. Wiosenne sztafetowe biegi przełajowe 16.04.2012 r.

godz. 10.00

WOLNI KŁAJ Czesław Zaręba

607635524

16. Czwórbój lekkoatletyczny  dziewcząt 09.05.2012 r.

godz.  9.30

SP 2 Wieliczka

Park Mickiewicza

Ewa Seidl

600879290

17. Czwórbój lekkoatletyczny  chłopców 10.05.2012 r.

godz.  9.30

SP 2 Wieliczka

Park Mickiewicza

Ewa Seidl

600879290

18.

Mini piłka nożna „7” 22.05.2012 r.

godz. 9.00

Orlik w Gdowie Dariusz Mulik

604635276

W zawodach drużynowych startują po 1 drużynie z gmin oraz druga drużyna z gminy, która wygrała rywalizację w roku poprzednim:

- mini piłka nożna  halowa dziewcząt – 2 drużyny Wieliczka, mini piłka nożna halowa  chłopców- 2 drużyny Kłaj.

-  mini siatkówka dziewcząt – 2  drużyny  Wieliczka i chłopców –2  drużyny  Biskupice,

- mini koszykówka dziewcząt  i chłopców –2 drużyny Wieliczka,

- mini piłka ręczna dziewcząt – 2 x Kłaj,  mini piłka ręczna chłopców – 2 x Wieliczka

- mini piłka nożna „7” – 2 x Gdów

W badmintonie, tenisie stołowym, pływaniu drużynowym (8 x50 m) sztafetowych biegach przełajowych                           i czwórboju lekkoatletycznym startują po dwie drużyny z gmin.

W zawodach indywidualnych gminy reprezentuje:

- indywidualne biegi przełajowe 6  dziewcząt i 6 chłopców w rocznikach  1999,2000,2001,

- szachy 4 dziewczynki i 4 chłopców,

- tenis stołowy  6 dziewcząt i 6 chłopców,

-  pływanie indywid. maksymalnie   6 dziewcząt, 6 chłopców w każdym z 4 styli (zawodnik może startować tylko w 1 stylu).

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom: 122822343 kom.: 608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje: Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul. Marii Konopnickiej 13/5

tel./fax 12 2881929           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u: Grzegorz Siemieniec tel. 509519628,   Ewa Seidl  600879290

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH

POWIATU WIELICKIEGO

w roku szkolnym 2011/2012

GIMNAZJADA

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienne biegi przełajowe indywidualne 28.09.2011 r.

godz. 10.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

2. Halowa piłka nożna dziewcząt 27.10.2011 r.

godz.  9.00

ZS Kłaj

Czesław Zaręba

607635524

3. Halowa piłka nożna chłopców 28.10.2011 r. godz. 9.00 ZS Kłaj Czesław Zaręba

607635524

4. Piłka siatkowa dziewcząt 18.11.2011 r.

godz. 9.00

Hala Centrum Edukacji i Sportu  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Ewa Seidl

600879290

5. Piłka siatkowa chłopców 18.11.2011 r.

godz.  9.00

Ewa Seidl

600879290

6. Koszykówka dziewcząt 09.12.2011 r.

godz.  9.00

Hala Centrum Edukacji i Sportu  Wieliczka Ewa Seidl

600879290

7. Koszykówka chłopców 16.12.2011 r.

godz.  9.00

Hala Centrum Edukacji i Sportu  Wieliczka Ewa Seidl

600879290

8. Szachy indywidualne 12.01.2012

godz.  9.00

Wieliczka Andrzej Irlik

509740890

9. Pływanie  indywidualne i drużynowe 18.01.2012

godz.10.00

Basen Wieliczka MOS Wieliczka

12 2881929

10. Badminton drużynowy dziewcząt   i chłopców 08.02.2012 r.

godz.  9.00

SP Niepołomice Robert Fraś 664377548
11. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców 22.03.2012 r.

godz.  9.00

Gimnazjum

Koźmice Wlk

Agnieszka  Piotrowska

502364696

12. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców 23.03.2012 r.

godz.  9.00

Gimnazjum

Koźmice Wlk

Agnieszka  Piotrowska

502364696

13. Piłka ręczna dziewcząt 29.03.2012 r.

godz.  9.00

Hala

w Szarowie

Magdalena Kutrzeba

660067059

14. Piłka ręczna chłopców 30.03.2012 r.

godz.  9.00

Hala

w Kłaju

Czesław Zaręba

607635524

15. Wiosenne sztafetowe biegi przełajowe 16.04.2012 r.

godz. 10.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

16. Piłka nożna „6” 18.05.2012 r.

godz. 9.00

ORLIK Wieliczka Ewa Seidl

600879290

W zawodach drużynowych startują po 1 drużynie z gmin oraz druga drużyna z gminy, która wygrała rywalizację w roku poprzednim:

-  piłka nożna  halowa dziewcząt – 2 drużyny Niepołomice, piłka nożna  halowa chłopców- 2 drużyny Wieliczka

-  siatkówka dziewcząt i chłopców 2 x Wieliczka,

-  koszykówka dziewcząt i chłopców –2 x Wieliczka

-  piłka ręczna dziewcząt i chłopców- 2 x Kłaj

- piłka nożna „6” – 2 drużyny z Wieliczki

W badmintonie, tenisie stołowym, pływanie drużynowe (10 x 50 m) sztafetowych biegach przełajowych  startują po dwie drużyny z gmin.

W zawodach indywidualnych gminy reprezentuje:

- indywidualne biegi przełajowe 6  dziewcząt i 6 chłopców w rocznikach  1996, 1997,1998,

- szachy 4 dziewczynki i 4 chłopców,

- tenis stołowy  6 dziewcząt i 6 chłopców,

-  pływanie indywid. 6 dziewczat, 6 chłopców w każdym z 4 styli. (zawodnik może startować tylko w 1 stylu)

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom:122822343 kom.:608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje: Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul.  Marii Konopnickiej 13/5

tel./fax 12 2881929           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u: Grzegorz Siemieniec tel. 509519628,  Ewa Seidl tel. 600879290

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

KALENDARZ POWIATOWYCH ELIMINACJI SZKOLNYCH

POWIATU WIELICKIEGO

w roku szkolnym 2011/2012

LICEALIADA

Lp. Dyscyplina Termin Miejsce Organizator
1. Jesienne sztafetowe biegi  przełajowe 28.09.2011 r.

godz. 9.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

2. Piłka siatkowa dziewcząt 28.10.2011 r.

godz. 9.00

Hala Centrum Edukacji i Sportu  Wieliczka

ul. T. Kościuszki 15

Ewa Seidl

600879290

3. Piłka siatkowa chłopców 28.10.2011 r.

godz.  9.00

Ewa Seidl

600879290

4. Koszykówka dziewcząt 07.12.2011 r.

godz.  9.00

Hala Niepołomice Ewa Seidl

600879290

5. Koszykówka chłopców 08.12.2011r.

godz.  9.00

Hala Niepołomice Ewa Seidl

600879290

6. Szachy indywidualne 12.01.2012r.

godz.  9.00

Wieliczka Andrzej Irlik

509740890

7. Pływanie  indywidualne i drużynowe 18.01.2012r.

godz. 11.00

Basen Wieliczka Ewa Seidl

600879290

8. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców 01.03.2012 r. godz. 9.00. ZSZ Wieliczka ZSZ Wieliczka

12 2783377

9. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców 13.04.2012 r.

godz. 9.00

ZSZ Wieliczka ZSZ Wieliczka

12 2783377

10. Piłka ręczna dziewcząt 13.03.2012 r.

godz. 9.00

Hala Niepołomice Ewa Seidl

600879290

Piłka ręczna chłopców 14.03.2012 r.

godz. 9.00

Hala Niepołomice Ewa Seidl

600879290

10. Wiosenne  indywidualne biegi przełajowe 16.04.2012r.

godz. 10.00

Wolni Kłaj Czesław Zaręba

607635524

11. Piłka nożna  6-cio osobowa ( 5 + bramkarz) chłopców 29.05.2012 r.

godz. 9.00

Orlik Gdów ZS Gdów

12 451-44-58

W  drużynowym tenisie stołowym zespół składa  się z 2 zawodników + rezerwowy.

W indywidualnym tenisie stołowym szkołę może reprezentować 5 zawodniczek   i  zawodników( nie ma kolejnego szczebla rozgrywek poza powiatowym).

W szachach każdą szkołę może reprezentować 4 zawodniczki i 4 zawodników.

W indywidualnych biegach przełajowych szkołę może reprezentować 5 zawodniczek  i zawodników w każdym          z roczników 1992, 1993,1994,1995,

W pływaniu indywidualnym szkołę może reprezentować 4  zawodniczki i zawodników w każdym z 4 stylów (każdy zawodnik może startować tylko w jednym stylu).

Zespół w pływaniu drużynowym i sztafetowych biegach przełajowych zespół liczy 10 zawodniczek, zawodników.

Informacje o terminach zawodów rejonowych biuro MOS lub rejonowy organizator sportu Andrzej Nowak dom:122822343 kom.:608-609-086  andrzejnowak7@wp.pl

Informacje o finałach wojewódzkich należy szukać w dziale komunikaty strony Małopolskiego SZS www.mszs.krakow.pl lub w siedzibie MSZS 124115119 na 1-2 tyg. przed planowanym terminem finałów – wykaz terminów finałów wojewódzkich patrz Kalendarz Imprez na stronie www.mszs.krakow.pl.

Organizatorzy zawodów rejonowych i wojewódzkich nie zabezpieczają piłek na rozgrzewki !!!!!

Imprezy powiatowe finansuje:      Starostwo Powiatowe w Wieliczce

Turnieje Tenisa stołowego rozgrywany jest o puchar dyrektora ZSZ Wieliczka i współfinansuje ZSZ                  w Wieliczce, który jest współorganizatorem imprezy.

Turniej Piłki nożnej 6 osobowej rozgrywany jest o puchar dyrektora ZS Gdów i współfinansuje ZS                         w Gdowie, który jest współorganizatorem imprezy.

Organizator imprez powiatowych : Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, ul. Marii Konopnickiej 13/5

tel./fax 12 288 19 29           e-mail:mos@powiatwielicki.pl

Odpowiedzialny z ramienia MOS-u:           Ewa Seidl                            tel. 600879290

Grzegorz Siemieniec        tel. 509519628