Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Licealiada, IMS, ID

Dyscyplina sportu: Jesienne sztafetowe biegi przełajowe
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 07.10.2020r. Park Mickiewicza, Wieliczka
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 07 października 2020r. w Parku Mickiewicza w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w jesiennych, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady i Igrzysk Dzieci. Eliminacje w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nie odbyły się, ponieważ zgłosił się tylko 1 zespół (chłopców i dziewcząt)z SSP im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach. W związku z powyższym zarówno dziewczęta jak i chłopcy awansują do dalszych rozgrywek. więcej »

Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu:  Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – indywidualny i drużynowy
Etap zawodów:   powiatowy
Miejsce i termin: 3 i 4.03.2020  r. Koźmice Wielkie
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniach 3 i 4 marca 2020 r. na sali sportowej SP w Koźmicach Wielkich odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego dziewcząt (3.03.) i chłopców (4.03.) w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci.

W wyniku rozegranych spotkań kolejne miejsca zajęli:

Dziewczęta indywidualnie:

  1. Milena Gaj – SP Szczytniki
  2. Izabela Perz –SP Koźmice Wielkie
  3. Angelika Filipek – SP Szczytniki
  4. Gabriela Kostuch – SP Pierzchów
  5. Weronika Jakubczyk – SP Brzezie
  6. Julia Gaj – SP Brzezie
  7. Zuzanna Mardosz – SP Szczytniki
  8. Natalia Perz – SP Koźmice Wielkie
    1. 1. SP Szczytniki
    2. 2. SP Koźmice Wielkie
    3. 3. SP Brzezie
    4. 4. SP 2 Niepołomice
    5. 5. SP Pierzchów
    6. 6. SSP im. Lady Sue Ryder Niepołomice SP Brzezie
    7. 7. SP Węgrzce Wielkie
      1. Aleksander Pilch – SP Podłęże
      2. Mateusz Pajorski – SP Bilczyce
      3. Kacper Cholewa – SP Siercza
      4. Rafał Marchewka – SP 3 Wieliczka
      5. Jakub Turecki – SP Szczytniki
      6. Mikołaj Pilch – SP Podłęże
      7. Maciej Mardosz – SP Szczytniki
      8. Mateusz Nowak – SP Mietniów
      9. Sebastian Buliński – SP 4 Wieliczka
      10. Tomasz Pawelec – SP Brzezie
      11. Jakub Saletnik – SP Golkowice
      12. Szymon Sekunda – SSP Lady Sue Ryder Niepołomice
      13. Artur Stachel – SP Pierzchów
      14. Krystian Gaj – SP Brzezie
      15. Jan Kadłubowski – SP 4 Wieliczka
      16. Filip Krystian – SP Podłęże
      1. SP Szczytniki
      2. SP Podłęże
      3. SP Siercza
      4. SP Brzezie
      5. SP Pierzchów
      6. SSP Lady Sue Ryder Niepołomice
      7. SP Śledziejowice
      8. 7        SP Biskupice
        8        SP Łazany

        Skład zwycięskiej drużyny (opiekun K. Jakubczyk): Jakub Turecki, Kacper Turecki, Maciej Mardosz.

        Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, odznakammi i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

    8. 7 SP Przebieczany
      9       SP Sławkowice

      Skład zwycięskiej drużyny (opiekun J.Wcisło-Turecka): Angelika Filipek, Zuzanna Mardosz.

      Chłopcy indywidualnie:

      17   -   24   Sebastian Staszczak  – SSP Lady Sue Ryder Niepołomice

      Patryk Nosek – SP Biskupice
      Oliwer Kubica – SP Biskupice
      Mikołaj Urban – SP Trąbki
      Szymon Tomczak – SP Biskupice
      Jerzy Wiśniowski – SP Zręczyce
      Jakub Ciapała – SP Łazany
      Mateusz Mądrzywołek – SP Trąbki

      25       Michał Wiśniowski – SP Zręczyce

      Kolejność szkół w rozgrywkach drużynowych:

  9. 9.    Agata Kurczab – SP Podłęże
    10.   Sandra Urbańczyk – SP Przebieczany
    11.   Nikola Król – SP Węrzce Wielkie
    12.   Nikola Brożek – SP Suchoraba
    13   -   16   Milena Barabasz – SSP Lady Sue Ryder

    Oliwia Wróbel – SP Sierczca
    Milena Woś – SP Zagórze
    Maja Szumiec – SP Sławkowice

    17   -   23   Justyna Marek – SP Biskupice
    Weronika Bębenek – SSP Lady Sue Ryder
    Natalia Jelonek – SP Biskupice
    Karolina Kot – SP Węrzce Wielkie
    Daria Wlazło – SP Bilczyce
    Ewelina Gajec – SP Pierzchów
    Emilia Olchawska – SP Łazany

    24  -  25.   Joanna Tracz – SP Przebieczany
    Alicja Bożek – SP Kożmice Wielkie

    Kolejność szkół w rozgrywkach drużynowych:

Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej,  Licealiada

Dyscyplina sportu: pływanie indywidualne stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym dziewcząt i chłopców. Sztafeta drużynowa  stylem dowolnym dziewcząt i chłopców.
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 12.02.2020  r. basen w Wieliczce, Solne Miasto
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 12 lutego 2020 r. na basenie w Wielickim Solnym Mieście odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci. więcej »

Komunikat z przeprowadzonych zawodów Licealiada

Dyscyplina sportu: Piłka ręczna dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin:21 i 22.01.2020  r. hala sportowa w Niepołomicach
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 21 stycznia 2020 r. w hali sportowej w Niepołomicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w piłce ręcznej dziewcząt, a dzień później, 22 stycznia, rozgrywki chłopców, w ramach Licealiady. Udział wzięli uczniowie ze szkół: ZS w Gdowie, ZS w Niepołomicach, PCKZiU w Wieliczce, oraz LO w Wieliczce. Grano systemem „każdy z każdym”. więcej »

Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Dzieci

Dyscyplina sportu: Koszykówka dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 16 i 17.12.2019  r. hala sportowa SP Łazany
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów:mgr Grzegorz Siemieniec

W nowo otwartej hali sportowej przy SP w Łazanach w dniach 5 i 6 grudnia 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w koszykówce dziewcząt (5.12.) i  chłopców (6.12) w ramach Igrzysk Dzieci. więcej »