Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
GIMNAZJADA

Dyscyplina sportu:Halowa piłka nożna dziewcząt
Etap zawodów:powiatowy
Miejsce i termin:12.10.2015  r. ZS Kłaj
Organizator:Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów:mgr Grzegorz Siemieniec

Dnia 12 października 2015 na sali ZS Kłaj odbyły się zawody powiatowe w halowej piłce nożnej dziewcząt w ramach Gimnazjady. W turnieju wzięło udział 5 zespołów rywalizujących w dwóch grupach systemem każdy z każdym, a następnie rozegrano pojedynki finałowe.

Wyniki:
Grupa A:
Węgrzce Wielkie – Sławkowice 1:1
Sławkowice – Podłęże 1:1
Węgrzce Wielkie – Podłęże 0:1
Grupa B:
Kłaj – Niegowić 0:0       karne 0:3
Niegowić – Koźmice Wielkie
Kłaj – Koźmice Wielkie         
Drużyna z Koźmic Wielkich nie dotarła na zawody z powodu warunków atmosferycznych.
Finały:
o miejsca V i VI                    Węgrzce Wielkie
o miejsca III  i IV                  Sławkowice  – Kłaj 1:0
o miejsca I i II                       Podłęże – Niegowić 2:0
Klasyfikacja końcowa:
1. Podłęże
2. Niegowić
3. Sławkowice
4. Kłaj
5. Węgrzce Wielkie

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

W dniu 08 października 2015 r. na auli Kampusu Wielickiego dzięki uprzejmości Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Pana Michała Roehlicha odbyło się coroczne podsumowanie rywalizacji szkół w Powiecie Wielickim. Zawody te jak co rocznie organizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, który przeprowadził je w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.  W rywalizacji brało udział  w ponad 70 zawodach prawie 5000 młodzieży szkolnej z Powiatu Wielickiego.

Rywalizowano w ponad 25 konkurencjach w zawodach szkół podstawowych i gimnazjalnych i w 20 w ponadgimnazjalnych. Do punktacji końcowej rywalizacji szkół brano pod uwagę starty w zawodach powiatowych, ale też w finałach wojewódzkich i zawodach na szczeblu ogólnopolskim.

więcej »

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, GIMNAZJADA, LICEALIADA

Dyscyplina sportu : jesienne biegi przełajowe

Etap zawodów :       powiatowy

Miejsce i termin :    29.09.2015  r. Park Mickiewicza

Organizator :           Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :      mgr Grzegorz Siemieniec


Dnia 29 września w Wieliczce odbyły się Jesienne Powiatowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców:

-uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych

-uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych rywalizowali w indywidualnych biegach przełajowych

Szkoły podstawowe:

Dziewczęta ( rocznik 2003 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Cebula Julia - SP 3 Wieliczka
2 Tatara Weronika siatkówka SP Siercza
3 Piotrowska Aleksandra szermierka SP Podłęże
4 Krawczyk Małgorzata - SP Szarów
5 Kowalczyk Gabriela - SP Kłaj
6 Pilch Patrycja - SP Winiary
7 Gocal Joanna - S Zręczyce
8 Zatorska Weronika - SP Niepołomice
9 Zając Zuzanna - SP Gdów
10 Nowak Paulina - SP Łazany
11 Radwańska Natalia - SP Bodzanow
12 Leśniak Zuzanna - SP Gdów
13 Wiśniewska Weronika - SP Śledziejowice
14 Maciejasz Natalia - SP Szarów
15 Piotrowska Żaneta - SP Szarów
16 Guzik Żaneta - SP Łazany
17 Wrona Oliwia - SP Golkowice
18 Żyła Karolina - SP Gdów
19 Pasternak Katarzyna karate SP Niepołomice
20 Cieślak Małgorzata - SP Kłaj
21 Gawłowska Julia - SP Zabierzów Bocheński
22 Starosta Klaudia - SP Wola Batorska
23 Bedarz Wanessa - SP Kłaj
24 Ksiazek Natalia - SP Łazany
25 Wąs Iga - SP Niepołomice
26 Kostecka Wiktoria - SP Trąbki
27 Stachowicz Gabriela - SP Szarów
28 Trzaskalska Emilia - SP Szarów
29 Adamczyk Amelia - SP Szarów
30 Solarz Agnieszka - SP Szarów
31 Kucharczyk Zuzanna - SP Trąbki

Dziewczęta ( rocznik 2004 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Kmiecik Monika - SP Grajów
2 Skimina  Emilia - SP Szczytniki
3 Adamiec Zuzanna - SP Niepołomice
4 Ponisz Maja Lekkoatletyka SP Gdów
5 Nitsch Karolina Tenis ziemny SP Niepołomice
6 Lyżwińska Joanna - SP Kłaj
7 Petko Olga - SP Siercza
8 Rak Ewa - SP Kłaj
9 Smoszna Aleksandra - SP Janowice
10 Pajdak Natalia - SP 3 Wieliczka
11 Świderek Martyna Siatkówka SP 3 Niepołomice
12 Klima marta Siatkówka SP Podłęże
13 Siuda Gabriela Piłka nożna SP Zagórze
14 Malarczyk martyna - SP Łazany
15 Wiśniowska Maja Siatkówka SP 2 Wieliczka
16 Łyduch Klaudia Siatkówka SP Wiatowice
17 Romaniak Wioletta - SP Gdów
18 Flak Blanka - SP Bodzanów
19 Pawlik Klaudia - SP Łazany
20 Bzdyl Katarzyna - SP Łazany
21 Pawłowska Alicja - SP Węgrzce Wielkie
22 Szostak Anna - SP Winiary
23 Piotrowicz Klaudia - SP Szczytniki
24 Zarywska Agnieszka - SP Winiary
25 Mulik Amelia - SP Gdów
26 Kurpinska Roksana - SP Kłaj
27 Wróbel Sandra - SP Trąbki

Dziewczęta ( rocznik 2005 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Nagięć Nikola - SP Niepołomice
2 Pałka Karolina - SP Golkowice
3 Pałka Gabriela - SP Golkowice
4 Tokarz Aneta - SP Gdów
5 Trzyszczyk Karolina - SP Podstolice
6 Baka Urszula - SP Koźmice Wielkie
7 Pogorzelska Julia karate SP Niepołomice
8 Pabian Patrycja - SP 3 Wieliczka
9 Nawłatyna Oliwia SP Szczytniki
10 Gąsiorowska Wiktoria - SP Biskupice
11 Kapera Gabriela - SP Zręczyce
12 Grabowska Maja - SP Niepołomice
13 Łepecka Zofia - SP Biskupice
14 Batko Nikola - SP Wola Batorska
15 Wąs Dagmara - SP Wola Batorska
16 Konieczna Patrycja - SP Kłaj
17 Rudkowska Wiktoria - SP Łazany
18 Waśniowska Kamila - SP Trąbki
19 Porąbka Karolina - SP Gdów
20 Stachowiak Gabriela - SP Wola Batorska
21 Dubiel Anna - SP Winiary
22 Iskra Zuzanna - SP 2 Wieliczka
23 Huget Maria - SP Kłaj

Chłopcy ( rocznik 2003 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Wojtysko Jakub Piłka nożna SP Śledziejowice
2 Pietras Jakub - SP Śledziejowice
3 Zygmunt Łukasz - SP Węgrzce Wielkie
4 Corkill Filip - SP 4 Wieliczka
5 Jabłoński Rafał Piłka nożna SP Gdów
6 Łanoszka Mieszko - SP Biskupice
7 Kozdrój Wiktor Piłka nożna SP 3 Niepołomice
8 Tyrański Paweł - SP Zręczyce
9 Kasprzyk Jacek - SP Trąbki
10 Kudela Filip Pływanie SP Podłęże
11 Przystał Adam - SP 3 Wieliczka
12 Grochot Jakub - SP Wola Batorska
13 Chojnacki Bartłomiej - SP Kłaj
14 Fortuna Grzegorz - SP Łazany
15 Górka Paweł Piłka nożna SP Wiatowice
16 Płonka Karol Piłka nożna SP Niepołomice
17 Krzyżak Kornel - SP 4 Wieliczka
18 Czaplak Szymon Piłka nożna SP Niepołomice
19 Pawłowski Oskar Piłka nożna SP Niepołomice
20 Korba Krystian Piłka nożna SP Gdów
21 Konieczny Szymon - SP Winiary
22 Grochal Wojciech - SP Winiary
23 Przepolski Dominik - SP Trąbki
24 Rusin Damian - SP Kłaj
25 Cieślak Mateusz - SP Kłaj
26 Rak Krzysztof - SP Kłaj

Chłopcy ( rocznik 2004 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Dębosz Jakub brak SP 3 Wieliczka
2 Krystyński Aleksander brak SP 3 Wieliczka
3 Zabdyr Kamil brak SP Zręczyce
4 Chytroś Mieszko Piłka nożna SP Podłęże
5 Kościółek Patryk Piłka nożna SP Łazany
6 Janeczek Michał brak SP 2 Wieliczka
7 Mateusz Bruzda brak SP Golkowice
8 Bułka Damian brak SP 4 Wieliczka
9 Jędral Patryk brak SP 2 Wieliczka
10 Dymek Grzegorz brak SP Łazany
11 Kardasz Jakub brak SP Niepołomice
12 Wawrzeń Patryk brak SP 3 Niepołomice
13 Śledź Mikołaj brak SP Suchoraba
14 Badura Konrad Piłka nożna SP Winiary
15 Bogusławski Marcel Piłka nożna SP Gdów
16 Gaca Mateusz Piłka nożna SP Gdów
17 Nowak Filip Piłka nożna SP 3 Niepołomice
18 Sarota Jakub Piłka nożna SP Bilczyce
19 Bochniak Klaudiusz brak SP Łazany
20 Piwek Konrad brak SP Biskupice
21 Fabicki Kacper brak SP Kłaj
22 Piwosz Kacper Piłka nożna SP Niepołomice
23 Dziedzic Jakub brak SP Książnice
24 Stokłosa Oskar brak SP Kłaj

Chłopcy ( rocznik 2005 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Żychowicz Emil - SP 4 Wieliczka
2 Zagórski Kacper Lekkoatletyka SP Szczytniki
3 Zygmunt Krzysztof - SP Węgrzce Wielkie
4 Kot Adrian Piłka nożna SP Śledziejowice
5 Klimkowski Igor Piłka nożna SP Niepołomice
6 Pałka Bartosz - SP Golkowice
7 Tatko Kacper Piłka nożna SP Gdów
8 Jamrozy Przemek - SP Bodzanów
9 Musiał Hubert Piłka nożna SP Gdów
10 Palonek Igor - SP Zręczyce
11 Frejek Dominik - SP Trąbki
12 Świeży Wiktor - SP Mietniów
13 Szostak Kacper - SP Łazany
14 Augustynek Arkadiusz - SP Suchoraba
15 Nowak Wiktor - SP Kłaj
16 Uryga Krystian Piłka nożna SP Wola Zabierzowska
17 Brożek Kamil - SP Bilczyce
18 Łysik Tomasz - SP Wola Batorska
19 Galos Łukasz Piłka nożna SP Wiatowice
20 Kozdrój Kacper Piłka nożna SP 3 Niepołomice
21 Włodarczyk Hubert - SP Kłaj
22 Migdał Adam - SP Książnice
23 Dziadowiec Damian - SP Kłaj
24 Malinowski Kacper Piłka nożna SP Niepołomice

GIMNAZJA

Dziewczęta ( rocznik 2000 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Stępień Angelika Lekkoatletyka Niegowić
2 Kielan Aleksandra Lekkoatletyka Wieliczka
3 Jankowicz Sylwia brak Niepołomice
4 Kozioł Natalia brak Podstolice
5 Jania Joanna Brzezie
6 Suchta Żaneta - Gdów
7 Kaczmarczyk-Wójtowicz Kamila - Kłaj
8 Kurnik Aleksandra - Gdów
9 Mika Natalia - Dobranowice
10 Pawlik Weronika Siatkówka Sławkowice
11 Jaworska Iwona - Koźmice Wielkie
12 Sołkowska Weronika - Wola Batorska
13 Jarosz Weronika - Niegowić
14 Sowa Karolina - Gdów
15 Plata Anna - Węgrzce Wielkie
16 Kucharczyk Anna - Sławkowice
17 Szostak Magdalena - Sławkowice
18 Grzyb Julia - Wola Batorska
19 Kulma Anna - Sławkowice
20 Nowak Mariola - Sławkowice
21 Jaworska Joanna - Kłaj

Dziewczęta ( rocznik 2001 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Kowalik Emilia Lekkoatletyka Wieliczka
2 Dybała Katarzyna Lekkoatletyka Węgrzce Wielkie
3 Dudziak Weronika brak Niepołomice
4 Rybka Aleksandra brak Niegowić
5 Lasiowska Kinga Siatkówka Wola Batorska
6 Kołakowska Aniela Siatkówka Wola Batorska
7 Trojańska Anna brak Niegowić
8 Korbut Julia Piłka nożna Kłaj
9 Talaga Oliwia brak Szarów
10 Nykaza Natlia brak Niegowić
11 Wojciechowska Ola brak Szarów
12 Kmiecik Weronika brak Wola Batorska
13 Fliśnik Wiktoria brak Węgrzce Wielkie
14 Kamisińska Joanna brak Dobranowice
15 Hytroś Daria brak Kłaj
16 Wieczorek Agnieszka brak Koźmice Wielkie
17 Braś Wioleta brak Koźmice Wielkie
18 Hyrc Eliza brak Niepołomice
19 Olchawska Anna brak Sławkowice
20 Wójtowicz Aneta brak Gdów
21 Kaleta Marta brak Gdów
22 Kurnik Karolina brak Gdów
23 Manaseryan Marianna brak Niepołomice

Dziewczęta ( rocznik 2002 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Zając Julia - Węgrzce Wielkie
2 Mól Agnieszka - Podstolice
3 Sala Julia - Wieliczka
4 Strączek Daria - Niegowić
5 Linczowska Weronika Lekkoatletyka Gdów
6 Słowiak Adrianna - Wieliczka
7 Surówka Magda - Koźmice Wielkie
8 Firlit Natalia - Szarów
9 Głowa Julia - Niegowić
10 Ziaja Aleksandra - Golkowice
11 Marciniak Katarzyna - Gdów
12 Malarczyk Angelika - Sławkowice
13 Chwastek Agata - Kłaj
14 Celary Emilia - Niepołomice
15 Lenart Wioletta - Gdów
16 Gibas Julia - Niegowić
17 Kowalik Katarzyna - Sławkowice
18 Kot Zuzanna - Wola Batorska
19 Glińska Kamila - Wola Batorska
20 Rogowska Patrycja Piłka nożna Niepołomice
21 Bania Natalia - Niepołomice

Chłopcy ( rocznik 2000 ) :

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Kaczmarczyk Patryk - Gdów
2 Zdebski Konrad - Wola Batorska
3 Książek Dawid Piłka nożna Wola Batorska
4 Chmielek Bartek Brzezie
5 Pagacz Piotr - Niegowić
6 Jarecki Marcel - Niegowić
7 Ptak Daniel - Wieliczka
8 Zając Szymon - Gdów
9 Szarek Mikołaj - Węgrzce Wielkie
10 Jamrozy Metausz Piłka nożna Sławkowice
11 Bzdyl Mikołaj - Sławkowice
12 Malicki Jakub Lekkoatletyka Wieliczka
13 Kwiatek Piotr - Wieliczka
14 Strojny Jakub - Dobranowice
15 Kocwa Mateusz Piłka nożna Niegowić
16 Tyrakiewicz Arkadiusz - Gdów
17 Pawlik Maciej Boks Sławkowice
18 Jankowski Marcin Piłka nożna Kłaj
19 Margielewski Stanisław - Kłaj

Chłopcy ( rocznik 2001 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Dzierżak Piotr - Węgrzce Wielkie
2 Uchacz Kacper - Węgrzce Wielkie
3 Góralczyk Dominik - Podstolice
4 Gruca Krystian Koszykówka Wola Batorska
5 Ptak Damian Piłka nożna Gdów
6 Mierzyński Krystian - Podstolice
7 Łatas Albert - Wola Batorska
8 Zarywski Kamil - Gdów
9 Żychowicz Szymon Lekkoatletyka Wieliczka
10 Ruszaj Piotr Piłka ręczna Kłaj
11 Grabowski Konrad Sławkowice
12 Kominika Jakub Piłka nożna Niegowić
13 Płaziński Jakub Brzezie
14 Dąbek Mikołaj - Niepołomice
15 Zając Jakub - Gdów
16 Rudzki Arkadiusz - Niegowić
17 Kowalski Kacper - Sławkowice
18 Ślepuchow Adrian - Sławkowice
19 Zagól Łukasz - Niegowić
20 Prochowicz Artur Brzezie

Chłopcy ( rocznik 2002 ):

Miejsce Imię i nazwisko Licencja Szkoła
1 Nykaza Tomasz Koszykówka Niegowić
2 Ponisz Jakub Lekkoatletyka Gdów
3 Kasprzyk Filip - Gdów
4 Słonka Mateusz - Koźmice Wielkie
5 Cieluch Krzysztof - Niepołomice
6 Dańda Bartłomiej - Koźmice Wielkie
7 Pitek Jakub - Węgrzce Wielkie
8 Janczewski Krzysztof - Wieliczka
9 Zaleński Kacper Piłka nożna Wola Batorska
10 Despet Dawid Piłka nożna Kłaj
11 Zając Mikołaj - Gdów
12 Krajnik Mikołaj Piłka nożna Wola Batorska
13 Cieluch Dominik - Węgrzce Wielkie
14 Kubas Kacper - Kłaj
15 Jałocha Kacper - Golkowice
16 Rys Leonard - Wola Batorska
17 Parafiniuk Michał Lekkoatletyka Wieliczka
18 Kasprzyk Grzegorz - Sławkowice
19 Wilkosz Arkadiusz - Kłaj
20 Skimina Mateusz - Niegowić
21 Książek Tomasz - Sławkowice
22 Rumer Adrian - Niegowić
23 Justyniak Tomasz - Sławkowice


SZKOŁY ŚREDNIE

Dziewczęta:

Miejsce Szkoła
1 LO Wieliczka
2 Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowoego i Ustawicznego
3 ZS Gdów
4 ZS Niepołomice

Chłopcy:

Miejsce Szkoła
1 ZS Niepolomice
2 ZS Gdów
3 LO Wieliczka
4 OFM Franciszkanie
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – brak składu

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat
z przeprowadzonych zawodów

GIMNAZJADA

Dnia 23 wrześnie 2015 na Arenie w Wieliczce odbyły się szkolne zawody Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady. Poniżej przedstawiamy wynik z tej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.

Skok w dal dziewcząt
1. Przeniosło Natalia – Wola Batorska
2. Krawczyk Patrycja – Podłęże
3. Gastoł Katarzyna – Podłęże
4. Duś Magdalena – Wola Batorska
5. Chlebda Magdalena – Koźmice W.
6. Głowa Julia – Niegowić

Skok dal chłopców
1. Iskra Jan – Dobranowice
2. Wójcik Dominik – Wola Batorska
3. Dański Jacek – Koźmice W.
4. Łabuz Adrian – Koźmice W.
5. Krzywda Jakub – Niepołomice
6. Lach Dawid – Sławkowice

Bieg na 100 m dziewcząt
1. Hajduk Julia – Koźmice W.
2. Kwiecińska Sabina – Podłęże
3. Sikora Natalia – Koźmice W.
4. Ciastoń Marcelina – Podłęże
5. Głowa Julia – Niegowić
6. Stachura Klaudia Koźmice W

Bieg na 100 m chłopców
1. Sosin Konrad- Sławkowice
2. Książek Dawid – Podłęże, Mrugała Mateusz – Koźmice W.
3. -
4. Krużel Jakub – Kłaj
5. Gabryś Szymon – Koźmice W.
6. Zięba Paweł – Wola Batorska

Bieg na 300 m chłopców
1. Henke Paweł – Wola Batorska
2. Łatos Albert – Wola Batorska, Żak Krystian – Koźmice W.
3. -
4. Kępa Szymon – Koźmice W.
5. Miedziński Krystian – Podłęże
6. Margielowski Stanisław – Kłaj

Bieg na 300 m dziewcząt
1. Surówka Magda – Koźmice W.
2. Rybka Aleksandra – Niegowić
3. Braś Wioletta – Koźmice W.
4. Nykaza Natalia – Niegowić
5. Machowska Agnieszka – Wola Batorska
6. Twardowska Zofia – Wola Batorska

Pchnięcie kulą dziewcząt
1. Rudzka Sandra – Niegowić
2. Wcisło Aneta – Niegowić
3. Wieczorek Martyna – Koźmice W.
4. Marzec Gabriela – Wola Batorska
5. Baran Justyna – Koźmice W.
6. Kowalik Aleksandra – Koźmice W.

Pchnięcie kulą chłopców
1. Murzyn Piotr – Niegowić
2. Forczek Michał – Sławkowice
3. Bystrowski Miłosz – Wola Batorska
4. Kudela Paweł – Podłęże
5. Bzdyl Karol – Kłaj
6. Grochot Piotr – Wola Batorska

Bieg na 600 m dziewcząt
1. Lasiowska Kinga – Wola Batorska
2. Korbut Julia – Kłaj
3. Kołakowska Aniela – Wola Batorska
4. Kamisińska Joanna – Dobranowice
5. Jaworska Iwona – Koźmice W.
6. Kucharczyk Anna – Sławkowice

Bieg na 1000 m chłopców
1. Zdebski Konrad – Wola Batorska
2. Ruszaj Piotr – Kłaj
3. Kozioł Michał – Koźmice W.
4. Bzdyl Mikołaj – Sławkowice
5. Gruca Krystian – Wola Batorska
6. Gawron Bartosz – Podłęże

Sztafeta 4×100 m dziewcząt
1. Koźmice W.
2. Podłęże
3. Niegowić
4. Wola Batorska
5. Sławkowice

Sztafeta 4x100m chłopców
1. Podłęże
2. Niegowić
3. Wola Batorska
4. Koźmice W.

Sztafeta szwedzka dziewcząt
1. Niegowić
2. Koźmice W.
3. Kłaj
4. Wola Batorska

Sztafeta szwedzka chłopców
1. Wola Batorska
2. Koźmice W.
3. Kłaj
4. Niegowić

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Gimnazjada

Dnia 27 maja  2015 r. na stadionie lekkoatletycznym w Wieliczce odbyła się Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców w ramach powiatowych zawodów gimnazjady.

Wyniki:

Szkolna drużynowa liga lekkoatletyczna dziewcząt:

1. Gimnazjum w Gdowie – 862 pkt.

2. Gimnazjum w Niegowici – 844 pkt.

3. Gimnazjum w Woli Batorskiej – 684 pkt.

4. Gimnazjum w Kłaju – 656 pkt.

5. Gimnazjum w Koźmicach Wielkich – 559 pkt.

6. Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich – 441 pkt.

7. Gimnazjum w Wieliczce – 429 pkt.

Szkolna drużynowa liga lekkoatletyczna chłopców:

1. Gimnazjum w Koźmicach Wielkich – 973 pkt.

2. Gimnazjum w Gdowie – 904 pkt.

3. Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich – 872 pkt.

4. Gimnazjum w Woli Batorskiej – 788 pkt.

5. Gimnazjum w Niegowici – 779 pkt.

6. Gimnazjum w Kłaju – 747 pkt.

7. Gimnazjum w Wieliczce – 626 pkt.

Sztafeta 4×100 m – dziewczęta:

1. Węgrzce Wielkie (Ruman, Dziura, Rusiecka, Sroka) – 57,5 s

2. Gdów (Węglarz, Marszalik, Braś, Cebula) – 58,6 s

2. Niegowić (Wcisło, Stępień, Wcisło, Białek) – 58,6 s

Sztafeta 4×100 m – chłopcy:

1. Wieliczka (Gabryś, Paduch, Radliński, Jaszczyk) – 50,5 s

2. Koźmice Wielkie (Łabuz, Zawiślan, Kania, Braś) – 52,1 s

3. Gdów (Zając, Rudek, Turkiewicz, Dulik) – 52,7 s

Wyniki indywidualne

Bieg na 100 m – dziewczęta:

1. Hajduk Julia (Koźmice Wielkie) – 13,50 s

2. Starowicz Agnieszka (Wieliczka) – 14,80 s

3. Rusiecka Anna (Węgrzce Wielkie) – 15,00 s

Bieg na 100 m – chłopcy:

1. Gabryś Dominik (Wieliczka) – 12,30 s

2. Molenda Sebastian (Węgrzce Wielkie) – 12,60 s

3. Dydyk Marcin (Węgrzce Wielkie) – 12,70 s

Bieg na 300 m – dziewczęta:

1. Stępień Angelika (Niegowić) – 47,4 s

2. Wcisło Agnieszka (Niegowić) – 48,9 s

3. Węglarz Zuzanna (Gdów) – 50,1 s

Bieg na 300 m – chłopcy:

1. Braś Arkadiusz (Koźmice Wielkie) – 42,3 s

2. Radliński Michał (Wieliczka) – 43,1 s

3. Dulik Sebastian (Gdów) – 43,2 s

Bieg na 600 m – dziewczęta:

1. Zabdyr Anita (Gdów) – 1.54,7 s

2. Nowak Katarzyna (Kłaj) – 1.59,5 s

3. Kaczmarczyk Kamila (Kłaj) – 2.03,3 s

Bieg na 1000 m – chłopcy:

1. Grochal Przemysław (Wieliczka) – 3.09,2 s

2. Książek Dawid (Wola Batorska) – 3.16,7 s

3. Kozioł Michał (Koźmice Wielkie) – 3.19,5 s

Skok w dal – dziewczęta:

1. Przeniosło Natalia (Wola Batorska) – 3.89 m

2. Wysocka Alicja (Wieliczka) – 3.82 m

3. Chlebda Magdalena (Koźmice Wielkie) – 3.65 m

Skok w dal – chłopcy:

1. Jaszczyk Wojciech (Wieliczka) – 5.33 m

2. Zawiślan Wojciech (Koźmice Wielkie) – 5.30 m

3. Wójcik Dominik (Wola Batorska) – 4.79 m

Pchnięcie kulą – dziewczęta:

1. Sroka Anna (Węgrzce Wielkie) – 10.15 m

2. Katarzyna Sikora (Wieliczka) – 8.99 m

3. Braś Anita (Gdów) – 8.90 m

Pchnięcie kulą – chłopcy:

1. Marcinkiewicz Gabriel (Kłaj) – 10.98 m

2. Uberman Piotr (Koźmice Wielkie) – 10.40 m

3. Bystrowski Miłosz (Wola Batorska) – 10.39 m

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.