Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Gimnazjada

Dnia 27 maja  2015 r. na stadionie lekkoatletycznym w Wieliczce odbyła się Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców w ramach powiatowych zawodów gimnazjady.

Wyniki:

Szkolna drużynowa liga lekkoatletyczna dziewcząt:

1. Gimnazjum w Gdowie – 862 pkt.

2. Gimnazjum w Niegowici – 844 pkt.

3. Gimnazjum w Woli Batorskiej – 684 pkt.

4. Gimnazjum w Kłaju – 656 pkt.

5. Gimnazjum w Koźmicach Wielkich – 559 pkt.

6. Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich – 441 pkt.

7. Gimnazjum w Wieliczce – 429 pkt.

Szkolna drużynowa liga lekkoatletyczna chłopców:

1. Gimnazjum w Koźmicach Wielkich – 973 pkt.

2. Gimnazjum w Gdowie – 904 pkt.

3. Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich – 872 pkt.

4. Gimnazjum w Woli Batorskiej – 788 pkt.

5. Gimnazjum w Niegowici – 779 pkt.

6. Gimnazjum w Kłaju – 747 pkt.

7. Gimnazjum w Wieliczce – 626 pkt.

Sztafeta 4×100 m – dziewczęta:

1. Węgrzce Wielkie (Ruman, Dziura, Rusiecka, Sroka) – 57,5 s

2. Gdów (Węglarz, Marszalik, Braś, Cebula) – 58,6 s

2. Niegowić (Wcisło, Stępień, Wcisło, Białek) – 58,6 s

Sztafeta 4×100 m – chłopcy:

1. Wieliczka (Gabryś, Paduch, Radliński, Jaszczyk) – 50,5 s

2. Koźmice Wielkie (Łabuz, Zawiślan, Kania, Braś) – 52,1 s

3. Gdów (Zając, Rudek, Turkiewicz, Dulik) – 52,7 s

Wyniki indywidualne

Bieg na 100 m – dziewczęta:

1. Hajduk Julia (Koźmice Wielkie) – 13,50 s

2. Starowicz Agnieszka (Wieliczka) – 14,80 s

3. Rusiecka Anna (Węgrzce Wielkie) – 15,00 s

Bieg na 100 m – chłopcy:

1. Gabryś Dominik (Wieliczka) – 12,30 s

2. Molenda Sebastian (Węgrzce Wielkie) – 12,60 s

3. Dydyk Marcin (Węgrzce Wielkie) – 12,70 s

Bieg na 300 m – dziewczęta:

1. Stępień Angelika (Niegowić) – 47,4 s

2. Wcisło Agnieszka (Niegowić) – 48,9 s

3. Węglarz Zuzanna (Gdów) – 50,1 s

Bieg na 300 m – chłopcy:

1. Braś Arkadiusz (Koźmice Wielkie) – 42,3 s

2. Radliński Michał (Wieliczka) – 43,1 s

3. Dulik Sebastian (Gdów) – 43,2 s

Bieg na 600 m – dziewczęta:

1. Zabdyr Anita (Gdów) – 1.54,7 s

2. Nowak Katarzyna (Kłaj) – 1.59,5 s

3. Kaczmarczyk Kamila (Kłaj) – 2.03,3 s

Bieg na 1000 m – chłopcy:

1. Grochal Przemysław (Wieliczka) – 3.09,2 s

2. Książek Dawid (Wola Batorska) – 3.16,7 s

3. Kozioł Michał (Koźmice Wielkie) – 3.19,5 s

Skok w dal – dziewczęta:

1. Przeniosło Natalia (Wola Batorska) – 3.89 m

2. Wysocka Alicja (Wieliczka) – 3.82 m

3. Chlebda Magdalena (Koźmice Wielkie) – 3.65 m

Skok w dal – chłopcy:

1. Jaszczyk Wojciech (Wieliczka) – 5.33 m

2. Zawiślan Wojciech (Koźmice Wielkie) – 5.30 m

3. Wójcik Dominik (Wola Batorska) – 4.79 m

Pchnięcie kulą – dziewczęta:

1. Sroka Anna (Węgrzce Wielkie) – 10.15 m

2. Katarzyna Sikora (Wieliczka) – 8.99 m

3. Braś Anita (Gdów) – 8.90 m

Pchnięcie kulą – chłopcy:

1. Marcinkiewicz Gabriel (Kłaj) – 10.98 m

2. Uberman Piotr (Koźmice Wielkie) – 10.40 m

3. Bystrowski Miłosz (Wola Batorska) – 10.39 m

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Licealiada

Dnia 29 maja  2015 na Orliku w Gdowie odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej chłopców w ramach Licealiady. Wzięły w nich udział 3 zespoły, które rywalizowały systemem każdy z każdym.

Wyniki:

ZS Gdów – ZSZ Niepołomice 9:2

ZSZ Niepołomice – PCKZiU Wieliczka       0:0

PCKZiU Wieliczka – ZS Gdów 4:3

Klasyfikacja końcowa:

1. PCKZiU Wieliczka

2. ZS Gdów

3. ZSZ Niepołomice

Skład zwycięskiej drużyny: Ciask Mateusz, Pachel Dawid, Banasiuk Mateusz, Czajczyk Mateusz, Wypartowicz Daniel, Ziemianin Mateusz, Gruszeczka Mateusz, Leśniak Piotr, Kruczkowski Kacper, Górski Łukasz, Tańcula Jakub, Tomasik Kamil.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

IMS

Mini piłka nożna chłopców „7”

Dnia 19 maja  2015 na boisku piłkarskim w Gdowie odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej chłopców „7” w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięło udział 6 zespołów rywalizujących w dwóch grupach systemem każdy z każdym, a następnie rozegrano pojedynki finałowe.

Wyniki:

Grupa A:

SP Niepołomice – SP Gdów                                                                                   5:0

SP Gdów – SP 3 Wieliczka   1:1

SP Niepołomice – SP 3 Wieliczka                                                               2:1

Grupa B:

SP Bodzanów – SP Zręczyce                                                                      1:2

SP Zręczyce – SP Kłaj                                                                                0:1

SP Bodzanów – SP Kłaj 0:2

Mecz o V miejsce:

SP Gdów – SP Bodzanów                                                                          2:0

Mecz o III miejsce:

SP 3 Wieliczka – SP Zręczyce 2:1

Mecz o I miejsce:

SP Niepołomice – SP Kłaj    3:0

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Niepołomice (skład zwycięskiej drużyny: Pilch Kacper, Szydłowski Bartłomiej, Znaj Marcel, Walczyk Jakub, Skocz Hubert, Cieluch Krzysztof, Michałek Mateusz, Klima Mateusz, Rojewski Dariusz, Piszczałowski Kamil, Poluk Mateusz)

2. SP Kłaj

3. SP 3 Wieliczka

4. SP Zręczyce

5. SP Gdów

6. SP Bodzanów

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Piłka nożna chłopców

Gimnazjada

Dnia 14 maja  2015 na Orliku w Niegowici odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej chłopców w ramach Gimnazjady. Wzięło w nich udział 6 zespołów, które rywalizowały systemem każdy z każdym w dwóch grupach, a następnie rozgrywały pojedynki finałowe.

Wyniki:

Grupa A:

Niegowić – Niepołomice                                                                             0:1

Niepołomice – Targowisko 1:0

Niegowić – Targowisko 8:0

Grupa B:

Podłęże – Sławkowice 5:0

Sławkowice – Węgrzce Wielkie                                                                  0:4

Podłęże – Węgrzce Wielkie   0:0

Mecz o III miejsce:

Węgrzce Wielkie – Niegowić 0:0 (karne: 7:6)

Mecz o I miejsce:

Niepołomice – Podłęże          2:2 (karne: 2:0)

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum w Niepołomicach

2. Gimnazjum w Podłężu

3. Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich

4. Gimnazjum w Niegowici

5-6. Gimnazjum w Sławkowicach

Gimnazjum w Targowisku

Skład zwycięskiej drużyny: Kucharczyk Mateusz, Lebiest Karol, Król Łukasz, Bury Kacper, Bielecki Filip, Manaseryan Leon, Sendor Michał, Wełna Michał, Wójtowicz Dawid, Raszpunda Daniel, Sowiński Konrad.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 13 maja  2015 r. na stadionie lekkoatletycznym w Kłaju odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki:

Czwórbój drużynowy dziewcząt:

1. SP Niepołomice – 995 pkt.

2. SP Podłęże – 915 pkt.

3. SP Węgrzce Wielkie – 887 pkt.

4. SP Gdów – 869 pkt.

5. SP 3 Wieliczka – 863 pkt.

6. SP Zręczyce – 789 pkt.

7. SP Kłaj – 727 pkt.

8. SP Targowisko – 645 pkt.

Skład zwycięskiej drużyny: Nagięć Weronika, Pelowska Sandra, Glińska Kamila, Litwin Daria, Krosta Justyna, Kukułka Natalia.

Czwórbój drużynowy chłopców:

1.SP Gdów – 980 pkt.

2. SP Niepołomice – 915 pkt.

3. SP Kłaj – 825 pkt.

4. SP Grabie – 790 pkt.

5. SP 3 Wieliczka – 704 pkt.

6. SP Podłęże – 660 pkt.

7. SP Winiary – 598 pkt.

Skład zwycięskiej drużyny: Marciniak Arkadiusz, Ponisz Jakub, Orzechowski Adrian, Mamoń Szymon, Żywiołek Krzysztof, Domagała Wojciech.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt – wyniki indywidualne:

1. Nagieć Weronika (SP Niepołomice) – 312 pkt.

2. Pelowska Sandra (SP Niepołomice) – 244 pkt.

3. Zając Julia (SP Węgrzce Wielkie) – 217 pkt.

4. Górak Martyna (SP 3 Wieliczka) – 216 pkt.

5-6. Sala Julia (SP Gdów) – 211 pkt.; Gastoł Katarzyna (SP Podłęże) – 211 pkt.

7. Słowiak Adrianna (SP 3 Wieliczka) 202 pkt.

8. Gocal Joanna (SP Zręczyce) – 198 pkt.

9-10. Musiałek Klaudia (SP Podłęże) – 195 pkt.; Gruszecka Olga (SP Targowisko) – 195 pkt.

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców – wyniki indywidualne:

1. Lenart Tymoteusz (SP Grabie) – 257 pkt.

2. Cieluch Krzysztof (SP Niepołomice) – 240 pkt.

3. Ponisz Jakub (SP Gdów) – 233 pkt.

4. Pochopień Michał (SP Kłaj) – 222 pkt.

5. Marciniak Arkadiusz (SP Gdów) – 210 pkt.

6. Orzechowski Adrian (SP Gdów) – 208 pkt.

7. Szydłowski Bartłomiej (SP Niepołomice) – 195 pkt.

8. Kasprzyk Filip (SP Winiary) – 191 pkt.

9. Despet Dawid (SP Kłaj) – 185 pkt.

10-11. Walczyk Jakub (SP Niepołomice) – 179 pkt.; Dąbek Hubert (SP Podłęże) – 179 pkt.

Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt:

1. SP Niepołomice

2. SP 3 Wieliczka

3. SP Węgrzce Wielkie

Sztafeta 4 x 100 m chłopców:

1. SP Niepołomice

2. SP 3 Wieliczka

3. SP Grabie

Sztafeta szwedzka dziewcząt:

1. SP Gdów

2. SP 3 Wieliczka

3. SP Targowisko

Sztafeta szwedzka chłopców:

1. SP Gdów

2. SP Niepołomice

3. SP 3 Wieliczka

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.