Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Dnia 25 marca 2015 w Kampusie Wielickim odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt oraz chłopców w ramach Licealiady.
Wyniki:
Dziewczęta:
1. Bzdyl Natalia (ZS Gdów)
2. Bednarska (ZS Gdów)
3.Wolna Małgorzata (ZS Niepołomice)
4. Wcisło Katarzyna (ZS Gdów)
5. Flak Urszula (PCKZiU Wieliczka)
6. Wesołowska Katarzyna (ZS Gdów)
7-8. Więsek Gabriela (PCKZiU Wieliczka)
Majka Agnieszka (PCKZiU Wieliczka)
9-12. Wilczyńska Karolina (ZS Niepołomice)
Krzywda Joanna (PCKZiU Wieliczka)
Wolna Magdalena (ZS Niepołomice)
Kołodziejczyk Monika (ZS Gdów)
13-15. Wcisło Małgorzata (PCKZiU Wieliczka)
Niedziułka Justyna (PCKZiU Wieliczka)

Chłopcy:
1. Głowacki Arkadiusz (LO Franciszkanów Wieliczka)
2. Kruczkowski Kacper (PCKZiU Wieliczka)
3. Krusiec Kamil (PCKZiU Wieliczka)
4. Garycki Adrian (PCKZiU Wieliczka)
5. Chanek Piotr (ZS Gdów)
6. Woźniak Piotr (PCKZiU Wieliczka)
7-8. Budzik Piotr (SOS-W Kraków)
Wolny Mateusz (ZS Niepołomice)
9-12. Gawlik Bartosz (ZS Gdów)
Gralik Mateusz (LO Franciszkanów Wieliczka)
Klima Piotr (ZS Niepołomice)
Frąś Mariusz (ZS Niepołomice)
13-16. Szczudło Mateusz (ZS Niepołomice)
Tuleja Bartłomiej (ZS Gdów)
Urban Marcin (PCKZiU Wieliczka)
Bugaj Mariusz (PCKZiU Wieliczka)
17-21. Watrak Dawid (ZS Gdów)
Znaj Maciej (ZS Niepołomice)
Piwowar Bartłomiej (SOS-W Kraków)
Bar Dawid (SOS-W Kraków)
Bednarski Adam (ZS Gdów)

Dnia 27 marca  2015 w Hali Sportowej w Kłaju odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców w ramach Gimnazjady. Wzięło w nich udział 5 zespołów, które rywalizowały systemem każdy z każdym.

Wyniki:

Gimnazjum w Szarowie – Gimnazjum w Niepołomicach                                     8:6

Gimnazjum w Woli Batorskiej – Gimnazjum w Niegowici 5:9

Gimnazjum w Niepołomicach – Gimnazjum w Podstolicach                               10:2

Gimnazjum w Szarowie – Gimnazjum w Niegowici                                             9:6

Gimnazjum w Podstolicach – Gimnazjum w Woli Batorskiej 5:10

Gimnazjum w Niepołomicach – Gimnazjum w Niegowici                                      10:10

Gimnazjum w Woli Batorskiej – Gimnazjum w Szarowie                                   6:5

Gimnazjum w Niegowici – Gimnazjum w Podstolicach                                        7:1

Gimnazjum w Woli Batorskiej – Gimnazjum w Niepołomicach 7:9

Gimnazjum w Szarowie – Gimnazjum w Podstolicach                                         8:6

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum w Szarowie (Nosek Patryk, Chudecki Bartłomiej, Klimczak Jacek, Jastrzębski Kacper, Jastrzębski Konrad, Prochwicz Wiktor, Celary Bartłomiej, Sobór Mariusz, Kuzaj Filip, Kołos Michał)

2. Gimnazjum w Niepołomicach

3. Gimnazjum w Niegowici

4. Gimnazjum w Woli Batorskiej

5. Gimnazjum w Podstolicach

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 26 marca  2015 w Hali Sportowej w Kłaju odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Gimnazjady. Wzięło w nich udział 5 zespołów, które rywalizowały systemem każdy z każdym.

Wyniki:

Gimnazjum w Szarowie – Gimnazjum w Kłaju                                                    7:2

Gimnazjum w Koźmicach Wielkich – Gimnazjum w Niegowici                             4:4

Gimnazjum w Niepołomicach – Gimnazjum w Szarowie 1:4

Gimnazjum w Kłaju – Gimnazjum w Koźmicach Wielkich                                  8:6

Gimnazjum w Niepołomicach – Gimnazjum w Niegowici 3:4

Gimnazjum w Szarowie – Gimnazjum w Koźmicach Wielkich                            8:0

Gimnazjum w Niegowici – Gimnazjum w Kłaju 3:8

Gimnazjum w Koźmicach Wielkich – Gimnazjum w Niepołomicach                  4:2

Gimnazjum w Niegowici – Gimnazjum w Szarowie 2:9

Gimnazjum w Kłaju – Gimnazjum w Niepołomicach                                           18:3

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum w Szarowie (Nicia Wiktoria, Sykta Magda, Więcek Natalia, Gruszecka Kinga, Krawczyk Marta, Szlachta Klaudia, Juszczyk Kornelia, Chudecka Julia)

2. Gimnazjum w Kłaju

3. Gimnazjum w Koźmicach Wielkich

4. Gimnazjum w Niegowici

5. Gimnazjum w Niepołomicach

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

GIMNAZJADA

Dyscyplina sportu : tenis stołowy indywidualny i drużynowy dziewcząt

Etap zawodów :       powiatowy

Miejsce i termin :      16.03.2015  r. hala sportowa Gimnazjum w Koźmicach Wielkich

Organizator :           Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :      mgr Grzegorz Siemieniec                           kom. 509519628

Dnia 16 marca 2015 w sali sportowej Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym dziewcząt w ramach Gimnazjady.

Wyniki rozgrywek indywidualnych:

1. Klimczak Natalia (Niegowić)

2. Kurek Kinga (Koźmice Wielkie)

3. Paryła Aleksandra (Koźmice Wielkie)

4. Kopcik Monika (Podstolice)

5. Baran Justyna (Koźmice Wielkie)

6. Grabka Katarzyna (Sławkowice)

7. Wcisło Aleksandra (Niegowić)

8. Węglarz Zuzanna (Gdów)

9-12.

Sobczyk Natalia (Niegowić)

Miękina Wiktoria (Koźmice Wielkie)

Dobranowska Aleksandra (Zabierzów Bocheński)

Wójtowicz Aneta (Gdów)

13-16.

Gajek Agnieszka (Sławkowice)

Kulma Anna (Sławkowice)

Lasek Kinga (Zabierzów Bocheński)

Wójtowicz Aneta (Gdów)

17-24.

Pilarska Justyna (Niepołomice)

Porębska Bernadetta (Zabierzów Bocheński)

Stachura Klaudia (Koźmice Wielkie)

Siwek Weronika (Niepołomice)

Maśnica Barbara (Wola Batorska)

Śmietana Weronika (Podłęże)

Wołek Agnieszka (Sławkowice)

Kupiec Agnieszka (Sławkowice)

Wyniki rozgrywek drużynowych:

1. Koźmice Wielkie (Kurek Kinga, Paryła Aleksandra, Baran Justyna)

2. Niegowić

3. Sławkowice

4. Podstolice

5-6. Gdów

Niepołomice

7. Wola Batorska

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

GIMNAZJADA

Dyscyplina sportu : tenis stołowy indywidualny i drużynowy chłopców

Etap zawodów :       powiatowy

Miejsce i termin :      17.03.2015  r. hala sportowa Gimnazjum w Koźmicach Wielkich

Organizator :           Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :      mgr Grzegorz Siemieniec                        kom. 509519628

Dnia 17 marca 2015 w sali sportowej Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym chłopców w ramach Gimnazjady.

Wyniki rozgrywek indywidualnych:

1. Wolanin Grzegorz (Koźmice Wielkie)

2. Płuchowski Dawid (Podłęże)

3. Płaszczyk Antoni (Niegowić)

4. Kulma Łukasz (Sławkowice)

5. Bzdyl Bartłomiej (Sławkowice)

6. Malec Dominik (Koźmice Wielkie)

7. Bogusławski Oliwier (Gdów)

8. Danaj Dawid (Niegowić)

9-12.

Nalepa Piotr (Koźmice Wielkie)

Kaleta Kamil (Gdów)

Popek Łukasz (Koźmice Wielkie)

Siwek Daniel (Zabierzów Bocheński)

13-16.

Suder Kacper (Golkowice)

Siwek Jakub (Koźmice Wielkie)

Stefanik Marcin (Podstolice)

Klima Bartosz (Sławkowice)

17-24.

Chmielek Kamil (Brzezie)

Pawlik Maciej (Sławkowice)

Wilk Adam (Sławkowice)

Szafrański Jakub (Sławkowice)

Rojek Michał (Wola Batorska)

Mech Damian (Wola Batorska)

Zawadzki Oskar (Niepołomice)

Chmielek Bartłomiej (Brzezie)

25-28

Janik Bartłomiej (Brzezie)

Pazdan Konrad (Sławkowice)

Chmielek Adrian (Brzezie)

Chyclak Arkadiusz (Niegowić)

Wyniki rozgrywek drużynowych:

1. Koźmice Wielkie (Wolanin Grzegorz, Malec Dominik, Nalepa Piotr)

2. Niegowić

3. Sławkowice

4. Gdów

5-6. Wola Batorska

Golkowice

7-8. Zabierzów Bocheński

Brzezie

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.