Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Dnia 4 marca 2014 odbyły się powiatowe zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Wyniki – dziewcząt

  1. LO Wieliczka
  2. ZS Gdów
  3. ZSZ Wieliczka
  4. ZS Niepołomice

Drużynę zwycięską reprezentowały: Iwona Marczak, Leśniak Anna, Widełka Żaneta.

Wyniki – Chłopców

  1. LO Wieliczka
  2. ZS Niepołomice
  3. ZSZ Wieliczka
  4. ZS Gdów

Drużynę zwycięską reprezentowali: Tomasz Zimnicki, Kamil Kuzikowski, Dominik Rozwadowski

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 25 i 26 lutego 2014 w Koźmicach Wlk. odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym drużynowym i indywidualnym dziewcząt oraz chłopców, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki

Dziewczęta – indywidualnie

  1. Kurek Kinga                            SP Koźmice
  2. Wcisło Klaudia                       SP Szczytniki
  3. Klimczak Natalia                    SP Szczytniki
  4. Paryka Aleksandra                 SP Koźmice
  5. Kocwa Justyna                        SP Łazany
  6. Piszczek Dominika                  SP Bodzanów
  7. Olchawska Anna                    SP Biskupice
  8. Malarczyk Angelika               SP Łazany
  9. Sobczyk Natalia                      SP Pierzchów

10.  Sumara Justyna                      SP Niegowić

11.  Grzegórzko Maria                  SP Podłęże

12.  Wilkosz Zuzanna                   SP Zabierzów Bocheński

13.  Klimek Anna                           SP Podłęże

14.  Chanek Emilia                                   SP Zręczyce

15.  Hebda Natalia                                   SP Śledziejowice

16.  Piechnik Angelika                  SP Śledziejowice

17.  Gastok Katarzyna                   SP Podłęże

18.  Stryszowska Patrycja             SP Biskupice

19.  Prokopowicz Agnieszka          SP Pierzchów

20.  Piotrowska Karolina               SP Zagórze

21.  Szymska Patrycja                   SP Biskupice

22.  Siwek Monika                        SP Zabierzów Bocheński

Dziewczęta – drużynowo

  1. SP Koźmice Wlk.
  2. SP Szczytniki
  3. SP Połęże
  4. SP Biskupice
  5. SP Łazany
  6. SP Zabierzów Bocheński
  7. SP Zabierzów, SP Śledziejowice

Chłopcy – indywidualnie

  1. Kutaj Maksymilian                 SP Szczytniki
  2. Kołos Arkadiusz                      SP Szczytniki
  3. Korczak Damian                     SP Węgrzce Wlk.
  4. Piaszczyk Antoni                     SP Szczytniki
  5. Płuchowski Dawid                  SP Podłęże
  6. Szafrański Jakub                     SP Łazany
  7. Kwater Kamil                         SP Kłaj
  8. Wawrzyniak Dawid                SP Bodzanów
  9. Dowocik Mikołaj                    SP Wieliczka

10.  Wdaniec Szymon                   SP Podłęże

11.  Stręk Klaudiusz                       SP Węgrzce

12.  Stanak Jakub                          SP Łazany

13.  Danaj Dawid                          SP Pierzchów

14.  Rojek Michał                          SP Zabierzów Bocheński

15.  Lebiest Damian                      SP Staniątki

16.  Obrak Filip                             SP Zręczyce

17.  Pieprzyk Mieszko                   SP Marszowice

18.  Ćwiek Jakub                           SP Węgrzce Wlk.

19.  Wajda Jakub                          SP Bodzanów

20.  Nosal Mateusz                       SP Zabierzów Bocheński

21.  Tobiasz Maciej                       SP Zręczyce

22.  Miękina Jacek                                    SP Koźmice Wlk.

23.  Kozdrój Wiktor                       SP Niepołomice

24.  Prochwicz Filip                       SP Kłaj

25.  Gacek Paweł                          SP Biskupice

26.  Siuda Kamil                            SP Biskupice

27.  Turkiewicz Bartłomiej        SP Kłaj

28.  Chojnacki Bartłomiej           SP Kłaj

29.  Paryka Paweł                         SP Koźmice Wlk.

30.  Załęga Filip                            SP Kłaj

Chłopcy – drużynowo

  1. SP Szczytniki
  2. SP Węgrzce Wlk.
  3. SP Podłęże
  4. SP Bodzanów
  5. SP Koźmice Wlk. ,   SP Zręczyce

7. SP Kłaj, SP Biskupice

9.  SP Brzezie, SP Wola Batorska

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 30 stycznia 2014 na basenie w Wieliczce odbyły się powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym i drużynowym, dziewcząt i chłopców.

Wyniki z zawodów powiatowych

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 16 i 17 stycznia w Niepołomicach odbyły się zawody powiatowe, w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

  1. SP Niepołomice
  2. SP Koźmice Wlk.
  3. SP Śledziejowice

Skład drużyny zwycięskiej: Kura Kinga, Stokłosa Kinga, Twardowska Zofia.

Chłopcy

  1. SP Niepołomice
  2. SP Węgrzce Wlk.
  3. SP Koźmice Wlk.

Skład Drużyny zwycięskiej: Nawrocki Jakub, Robert Guńra, Palmowski Jakub.

Gimnazjada

Dziewczęta

  1. Niepołomice
  2. Koźmice Wlk.
  3. Wieliczka
  4. Wola Batorska

Skład Drużyny zwycięskiej: Justyna Pilarska, Karolina Bobowska.

Chłopcy

  1. Wola Batorska
  2. Niepołomice
  3. Koźmice Wlk.

Skład Drużyny zwycięskiej: Karol Gałan, Tomasz Kutyła.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 9 stycznia 2014 w Sali Magistrat w Wieliczce odbyły się powiatowe zawody w szachach.

Wyniki

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

  1. Budkiewicz Magdalena         Staniątki
  2. Misiewicz Natalia                  Staniątki
  3. Janiak Izabela                        Przebieczany
  4. Jeleń Julia                              Przebieczany
  5. Hajduk Marta                        Koźmice Wlk.
  6. Karpała Justyna                      SP2 Wieliczka
  7. Klima Julia                             Staniątki
  8. Krzyszkowska Klaudia            Przebieczany
  9. Hajduk Julia                           Koźmice Wlk.

10.  Mól Martyna                         Przebieczany

11.  Klima Gabriela                       Niepołomice

12.  Paryła Aleksandra                  Koźmice Wlk.

Chłopcy

  1. Golenia Wojciech                  SP4 Wieliczka
  2. Golenia Jan                            SP4 Wieliczka
  3. Gawor Jan Paweł                   Podstolice
  4. Krawczyk Wojciech                Przebieczany
  5. Śmietana Jakub                      Podłęże
  6. Wnuk Wojciech                      Niepołomice
  7. Druzgała Grzegorz                 Staniątki
  8. Pacek Adam                           Przebieczany
  9. Wasik Adam                           Przebieczany

10.  Filipowski Kasper                   Przebieczany

11.  Bartman Ksawery                  SP3 Wieliczka

12.  Wnęk Filip                              Staniątki

Gimnazjada

Dziewczęta

  1. Dębowska Michalina             Wieliczka
  2. Gajek Paulina                         Sławkowice
  3. Małysa Justyna                      Wieliczka
  4. Święch Gabriela                     Niepołomice
  5. Ślęczka Weronika                  Wieliczka

Chłopcy

  1. Wrześniak Kamil                    Sławkowice
  2. Zdeb Wojciech                       Wieliczka
  3. Karpała Krzysztof                   Wieliczka
  4. Dzięgiel Andrzej                     Dobranowice
  5. Gac Bartłomiej                      Wola Batorska
  6. Klima Tomasz                                    Niepołomice
  7. Całek Adrian                          Niepołomice

Liceliada

Dziewczęta

  1. Bednarczyk Żaneta                LO Wieliczka
  2. Ślazyk Marlena                      LO Wieliczka
  3. Krzywda Katarzyna                ZSZ Wieliczka

Chłopcy

  1. Buś Konrad                             LO Wieliczka
  2. Zdeb Krzysztof                        LO Wieliczka
  3. Walkiewicz Rafał                   LO Wieliczka
  4. Pisarski Michał                      ZSZ Wieliczka
  5. Juszczyk Dawid                       LO Franciszkanów Wieliczka
  6. Golemo Marcin                     ZSZ Wieliczka
  7. Konwerski Patrick                  LO Franciszkanów Wieliczka
  8. Wilk Mateusz                         ZSZ Wieliczka

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.