Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

GIMNAZJADA

Dyscyplina sportu : tenis stołowy indywidualny i drużynowy chłopców

Etap zawodów :       powiatowy

Miejsce i termin :      17.03.2015  r. hala sportowa Gimnazjum w Koźmicach Wielkich

Organizator :           Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :      mgr Grzegorz Siemieniec                        kom. 509519628

Dnia 17 marca 2015 w sali sportowej Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym chłopców w ramach Gimnazjady.

Wyniki rozgrywek indywidualnych:

1. Wolanin Grzegorz (Koźmice Wielkie)

2. Płuchowski Dawid (Podłęże)

3. Płaszczyk Antoni (Niegowić)

4. Kulma Łukasz (Sławkowice)

5. Bzdyl Bartłomiej (Sławkowice)

6. Malec Dominik (Koźmice Wielkie)

7. Bogusławski Oliwier (Gdów)

8. Danaj Dawid (Niegowić)

9-12.

Nalepa Piotr (Koźmice Wielkie)

Kaleta Kamil (Gdów)

Popek Łukasz (Koźmice Wielkie)

Siwek Daniel (Zabierzów Bocheński)

13-16.

Suder Kacper (Golkowice)

Siwek Jakub (Koźmice Wielkie)

Stefanik Marcin (Podstolice)

Klima Bartosz (Sławkowice)

17-24.

Chmielek Kamil (Brzezie)

Pawlik Maciej (Sławkowice)

Wilk Adam (Sławkowice)

Szafrański Jakub (Sławkowice)

Rojek Michał (Wola Batorska)

Mech Damian (Wola Batorska)

Zawadzki Oskar (Niepołomice)

Chmielek Bartłomiej (Brzezie)

25-28

Janik Bartłomiej (Brzezie)

Pazdan Konrad (Sławkowice)

Chmielek Adrian (Brzezie)

Chyclak Arkadiusz (Niegowić)

Wyniki rozgrywek drużynowych:

1. Koźmice Wielkie (Wolanin Grzegorz, Malec Dominik, Nalepa Piotr)

2. Niegowić

3. Sławkowice

4. Gdów

5-6. Wola Batorska

Golkowice

7-8. Zabierzów Bocheński

Brzezie

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

IMS

Dyscyplina sportu : Mini piłka ręczna chłopców

Etap zawodów :       powiatowy

Miejsce i termin :      19.03.2015  r. Hala Sportowa w Szarowie

Organizator :           Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :      mgr Grzegorz Siemieniec                                                                                                                                                             kom. 509519628

Dnia 19 marca  2015 w Hali Sportowej w Szarowie odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki:

1.  SP Książnice (Drozd Kacper, Szostak Artur, Więcław Adrian, Nykaza Tomasz, Skimina Mateusz, Paszkot Kamil, Woźnica Bartosz, Dąbrowski Szymon, Wiej Krzystof, Górecki Radosław, Węgrzyn Kamil, Puścizna Konrad)

2.  SP Niepołomice (Cieluch Krzystof, Szydłowski Bartłomiej, Walczyk Jakub, Znaj Marcel , Pilch Kacper, Klima Mateusz, Skocz Hubert , Nabagło Maciej, Paluk Mateusz, Piszczatowski Kamil, Flak Mateusz, Bułat Hubert)

3.  SP 2 Wieliczka (Jędrzejczyk Wojciech, Jędrzejczyk Maciej, Maciejasz Jakub, Brągiel Maciej, Ferenczak Sebastian, Bałucki Dawid, Kręcina Filip, Chrzan Ignacy, Wójtowicz Rafał, Łazar Bartłomiej)

4. SP Kłaj (Sadzikowski Łukasz, Tańcula Kacper, Margielewski Olek, Wilkosz Arkadiusz, Pochopień Michał, Bochniak Hubert, Despet Daniel, Kubas Kacper, Kubas Kamil, Kwater Kamil, Chojnacki Bartłomiej, Cieślak Mateusz, Gorzula Szymon, Mięso Jakub)

5. SP Węgrzce Wielkie (Zygmunt Łukasz, Krok Dominik, Rogowski Michał, Perczak Mikołaj, Nowak Patryk, Żylski Krystian, Skoczek Kamil, Nowak Krystian, Piskorz Alan, Ruppert Karol, Kurkowski Łukasz, Konarski Ksawery, Świostek Kamil , Pawłowski Michał, Rządzik Bartosz)

6. SP Biskupice (Chudy Michał, Półtorak Kacper, Łanoszka Mieszko, Wróbel Piotr, Semeniuk Oskar, Ból Mateusz, Król Kamil, Kupiec Jakub, Piekarczyk Paweł, Pawlik Krzysztof, Szymoniak Grzegorz)

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

IMS

Dyscyplina sportu : Mini piłka ręczna dziewcząt

Etap zawodów :       powiatowy

Miejsce i termin :      18.03.2015  r. Hala Sportowa w Szarowie

Organizator :           Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :      mgr Grzegorz Siemieniec              kom. 509519628

Dnia 18 marca  2015 w Hali Sportowej w Szarowie odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki:

1.  SP Szarów (Banyś Oliwia, Adamczuk Amelia, Bednarz Oliwia, Chorąży Aleksandra, Firlit Natalia, Iwulska Klaudia, Jach Natalia, Jastrzębska Julia, Krawczyk Małgorzata, Piotrowska Żaneta, Solarz Agnieszka, Stachowicz Gabriela, Trzaskalska Emilia, Wajda Aleksandra)

2.  SP Niepołomice (Nagięć Weronika, Sobieraj Anna, Pelowska Sandra, Krosta Justyna, Lisowska Karolina, Wełna Anna, Klima Gabriela, Bocim Paulina, Szewczyk Oliwia, Kajta Barbara, Martymianow Natalia, Niedospał Weronika)

3.  SP Niegowić (Lupa Weronika, Strączek Daria, Mrożek Jadwiga, Dobranowska Aleksandra, Cąber Anna, Kucharz Aleksandra, Tabor Klaudia Danaj Dominika, Gądek Aleksandra)

4. SP 2 Wieliczka (Ziajko Aleksandra, Tracz Paulina, Szpabek Agnieszka, Małota Kamila, Kilian Natalia, Bieda Gabriela, Janus Anna, Zarychta Julia, Wieczorkowska Amelia)

5. SP Podłęże (Gastoł Katarzyn, Kubiak Oliwia, Musiałek Klaudia, Lebiest Natalia, Starobrat Izabela, Stolarska Joanna, Bera Kinga, Krawczyk Patrycja)

6. SP Przebieczany (Jeleń Julia, Kawaler Aleksandra, Krzyszkowska Klaudia, Mól Martyna, Gwóźdź Dominika, Krawczyk Katarzyna, Łyżczarz Kamila, Sochacka Martyna, Umińska Dominika)

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

LICEALIADA

Dyscyplina sportu : Piłka ręczna dziewcząt

Etap zawodów :       powiatowy

Miejsce i termin :      10.03.2015  r. Hala Sportowa w Niepołomicach

Organizator :           Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :      mgr Grzegorz Siemieniec                                                                                                                                                             kom. 509519628

Dnia 11 marca  2015 w Hali Sportowej w Niepołomicach, odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady.

Wyniki:

1.  ZS Niepołomice (P. Marszałek, E. Romiszewska, S. Dziki, K. Grochot, E. Wnęk, K. Krawczyk, J. Kupiec, K. Mleko, J. Piotrowska, A. Turek)

2.  LO Wieliczka (W. Ochońska, N. Kluza, J. Małysa, S. Lebiest , D. Siatka, K. Głąb, A. Jedryś, K. Karaś, P. Mardyła, K. Pieprzyca, K. Czajkowska, D. Wątorek)

3.  PCKZiU Wieliczka (M. Pajor, A. Limanówka , A. Chomont, J. Surówka, M. Gabryś, P. Pietroń, I. Palonek, P. Słomska, J. Kowalik, J. Kupiec)

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

LICEALIADA

Dyscyplina sportu : Piłka ręczna chłopców

Etap zawodów :       powiatowy

Miejsce i termin :      10.03.2015  r. Hala Sportowa w Niepołomicach

Organizator :           Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów :      mgr Grzegorz Siemieniec    kom. 509519628

Dnia 10 marca  2015 w Hali Sportowej w Niepołomicach, odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady.

Wyniki:

1.  ZS Niepołomice (P. Burda, R. Guzik, A. Solarz, P. Klima, A. Grzęda, D. Kuc, J. Trybała, P. Szczupacki, J. Wiktorowicz, G. Piotrowski, J. Stachaczyk, B. Szostak, S. Sum, Ł. Żak, P. Tomasik)

2.  PCKZiU Wieliczka (W. Szymoniak, K. Kolber, K. Zawadzki, M. Stanowski, K. Gil, K. Chmielarski, D. Tomana, T. Grochot, P. Kostecki, P. Szczurek, D. Trela, D. Łukasik)

3.  ZSZ Niepołomice (M. Drozd, P. Drozd, K. Nowakowski, J. Guzik, P. Rojewski, S. Lipowski, M. Miękina, S. Stasiak, M. Wantuch)

4.  LO Wieliczka (A. Rudek, A. Świerad, O. Szewczyk, G. Strojny, P. Zdebski, D. Hodoń, B. Pasek, M. Hankus, M. Michalczyk, Ł. Janus, P. Ciurla, S. Dela, M. Chyba)

5. ZS Gdów (M. Radwański, M. Klejdysz, M. Tobiasz, P. Chanek, J. Bułat, K. Sypniewski, J. Łabuz , P. Tabor, K. Kulma, B. Gawlik)

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.