Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Dnia 5 listopada 2013 w Wieliczce na hali Solnego Miasta rozgrywane były powiatowe zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych . Rozgrywki były zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W obydwu kategoriach występowało po 5 drużyn.

Wyniki dziewcząt:

SP 3 Wieliczka – Wola Batorska 2:0

Biskupice – Gdów 2:1

SP 2 Wieliczka – Wola Batorska 2:0

SP 3 Wieliczka – Biskupice 2:0

SP 2 Wieliczka – Gdów 2:0

Wola Batorska – Biskupice 1:2

SP 2 WIeliczka – Biskupice 2:0

SP 3 Wieliczka – Gdów 2:0

SP 2 Wieliczka – SP 3 Wieliczka 0:2

Gdów – Wola Batorska 0:2

Kolejność Końcowa:

1. SP 3 Wieliczka

2. SP 2 Wieliczka

3. SP Biskupice

4. SP Wola Batorska

5. SP Gdów

Zwycięską druzynę reprezentowały: Lewnińska Magdalena, Hebda Julia, Palonek Pola, Górska Izabela, Kościółek Gabriela, Okarmus Emilia, Hojoł Natalia, Tatomir Katarzyna, Tracz Martyna, Lewińska Martyna.

Wyniki chłopców:

Przebieczany – SP 3 Wieliczka 2:1

Szczytniki – Węgrzce Wlk. 0:2

Zabierzów Bocheński – SP 3 Wieliczka 0:2

Przebieczany – Szczytniki 1:2

Zabierzów Bocheński – Węgrzce Wlk. 0:2

SP 3 Wieliczka – Szczytniki 2:0

Zabierzów Bocheński – Szczytniki 2:1

Węgrzce Wlk. – Przebieczany 2:0

Zabierzów Bocheński – Przebieczany 2:1

Węgrzce Wlk. – SP3 Wieliczka 2:0

Kolejność Końcowa:

1. SP Węgrzce Wlk.

2. SP Zabierzów Bocheński

3. SP 3 Wieliczka

4. SP Szczytniki

5. SP Przebieczany

Drużynę zwycięską reprezentowali: Stręk Klaudiusz, Uchacz Kacper, Drożdż Patryk, Plata Jakub, Nowak Patryk, Marszałek Bartłomiej, Bąk Mikołaj, Ćwiek Jakub, Żylski Krystian, Lenda Adrian.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 30 i 31 października 2013 w Kłaju odbyły się powiatowe zawody w Piłce Halowej dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady.

Wyniki Gimnazjady dziewcząt:

Grupa A

Węgrzce Wlk. – Wola Batorska 0:1

Wola Batorska – Sławkowice 1:2

Węgrzce Wlk. – Sławkowice 0:1

Kolejność w grupie:

  1. Sławkowice
  2. Wola Batorska
  3. Węgrzce Wlk.

Grupa B

Gdów – Kłaj 2:2

Kłaj – Koźmice Wlk. 1:0

Gdów – Koźmice Wlk. 0:0

Kolejność w grupie:

  1. Kłaj
  2. Gdów
  3. Koźmice Wlk.

Finały

O miejsca I – II Kłaj – Gdów 1:0

O  miejsca III – IV Wola Batorska – Sławkowice 0:3

Kolejność końcowa

  1. Kłaj
  2. Gdów
  3. Sławkowice
  4. Wola Batorska
  5. Węgrzce Wlk.

5. Koźmice Wlk.

Drużynę zwycięska reprezentowały:  Jankowska Paula, Nowak Katarzyna, Kuras Magdalena, Łyżwińska Magdalena, Duchnik Kamila, Sobas Ewelina, Szczęśniak Angelika, Stachel Justyna, Jaworska Joanna,  Kaczmarczyk Kamila.

Wyniki Gimnazjady chłopców

Grupa A

Sławkowice – Niepołomice  1:4

Niepołomice – Gdów 1:1

Sławkowice – Gdów 1:2

Kolejność w grupie:

  1. Niepołomice
  2. Gdów
  3. Sławkowice

Grupa B

Kłaj – Wieliczka 1:1

Wieliczka – Podłęże 0:1

Kłaj – Podłęże 3:0

Kolejność w grupie:

  1. Kłaj
  2. Podłęże
  3. Wieliczka

Finały

O miejsca I – II Niepołomice – Gdów 4:1

O miejsca III – IV Podłęże – Kłaj 0:2

Kolejność końcowa:

  1. Niepołomice
  2. Gdów
  3. Kłaj
  4. Podłęże
  5. Sławkowice

5. Wieliczka

Drużynę zwycięską reprezentowali: Mateusz Kucharczyk, Grzegorz Węgrzyn, Patryk Kura, Karol Barwiołek, Karol Motoła, Karol Lebiest, Mateusz Wolny, Emil Gwizdek, Kamil Motal, Hubert Paszkowski, Damian Piernaczak, Kacper Paluch, Łukasz Król, Konrad Sowiński.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 30 października 2013 na hali „Solnego Miasta” w Wieliczce odbyły się powiatowe zawody  w siatkówce dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. W kategorii dziewcząt wystąpiły 4 drużyny, natomiast w kategorii chłopców wystąpiło 5 drużyn. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”.

Wyniki licealiady dziewcząt:

ZS Gdów – ZSZ Wieliczka 0:2

ZS Niepołomice – LO Wieliczka 0:2

ZS Gdów – LO Wieliczka 0:2

ZSZ Wieliczka – ZS Niepołomice 2:0

ZS Gdów – ZS Niepołomic 2:1

LO Wieliczka – ZSZ Wieliczka 2:0

Kolejność Końcowa

  1. LO Wieliczka
  2. ZSZ Wieliczka
  3. ZS Niepołomice
  4. ZS Gdów

Drużynę z Wieliczki reprezentowały: Martyna Pudlik, Paulina Pudlik, Karolina Wełna, Olga Stasiak, Iwona Marczak, Natalia Rubiś, Weronika Ochońska, Magdalena Siuda, Agnieszka Windak, Karolina Śliwa, Karolina Gręda, Ada Kuryło, Weronika Borewicz, Gabriela Łyszczarz.

Wyniki licealiady chłopców:

ZSZ Niepołomice – ZSZ Wieliczka 2:1

ZS Niepołomice – LO Wieliczka 2:1

ZS Gdów – ZSZ Wieliczka 2:1

ZSZ Niepołomice – ZS Niepołomice 0:2

ZS Gdów – LO Wieliczka 1:2

ZSZ Wieliczka – ZS Niepołomice 0:2

ZS Gdów – ZS Niepołomice 0:2

ZSZ Niepołomice – LO Wieliczka 0:2

ZS Gdów – ZSZ Niepołomice 0:2

LO Wieliczka – ZSZ Wieliczka 2:1

Kolejność Końcowa

  1. ZS Niepołomice
  2. LO Wieliczka
  3. ZS Gdów
  4. ZSZ Wieliczka
  5. ZSZ Niepołomice

Drużynę z Niepołomic reprezentowali: Piejski Marcin , Kordyl Stanisław, Klima Piotr, Szczupacki Patryk, Wiktorowicz Jędrzej, Soczówka Maciej, Frąś Mariusz, Szczepanek Michał, Rojewski Arkadiusz.

Dnia 30 i 31 października 2013 w Kłaju odbyły się powiatowe zawody w Piłce Halowej dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady.

W dniach 21-22 października 2013 w Kłaju odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w piłce halowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W kategorii dziewcząt brały udział 4 reprezentacje szkół.

Wyniki dziewcząt:

Gdów – Podłęże 3:0

Biskupice – Kłaj 2:0

Biskupice – Podłęże 1:0

Kłaj – Gdów 0:0

Gdów – Biskupice 3:1

Podłęże – Kłaj 0:0

Kolejność Końcowa:

  1. Gdów
  2. Biskupice
  3. Kłaj
  4. Podłęże

Drużynę z Gdowa reprezentowały: Urban Katarzyna, Gadacz Julia, Pisarska Wiktoria, Olbrycht Wiktoria, Potrzeba Kamila, Wrona Oliwia, Florczyk Wiktoria, Młyńska Karolina.

Grupa A

1.            Biskupice

2.            Golkowice

3.            Kłaj

Mecze i wyniki

Biskupice – Golkowice  2:0

Golkowice – Kłaj   2:0

Biskupice – Kłaj  4:1

Kolejność w grupie:

1.            Biskupice  6 pkt. bramki 6:1

2.            Golkowice  3 pkt.  bramki 2:2

3.            Kłaj 0 pkt. 1:6

Grupa B

1.            Niepołomice

2.            Zręczyce

3.            Grajów

Mecze i wyniki

Niepołomice – Zręczyce  0:2

Zręczyce – Grajów 3:3

Niepołomice – Grajów 3:2

Kolejność w grupie

1.            Zręczyce  4 pkt. bramki 5:3

2.            Niepołomice 3 pkt. bramki 3:4

3.            Grajów 1 pkt. bramki 5:6

Finały

Mecz o  I – II miejsce:    Biskupice – Zręczyce  2:3

Mecz o III – IV miejsce:                Golkowice – Niepołomice 2:3

Kolejność Końcowa:

  1. Zręczyce
  2. Biskupice
  3. Niepołomice
  4. Golkowice
  5. Grajów

5.  Kłaj

Drużynę ze Zręczyc reprezentowali: Jasek Eryk, Tyrański Paweł, Jasek Szymon, Słaborz Dawid, Majka Damian, Smoter Bartłomiej,  Chwajoł Karol, Matuszyk Grzegorz, Tobiasz Maciej, Szostak Kami.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

W dniu 02.10.2013 w Kłaju odbyły się Jesienne Powiatowe Biegi Przełajowe. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów rywalizowały indywidualnie, natomiast uczniowie szkół średnich drużynowo.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

KL.IV – dziewczęta

  1. Klaudia Kurek                                   SP Sygneczów
  2. Karolina Majewska                        SP Gdów
  3. Julia Cebula                                       SP3 Wieliczka
  4. Karolina Keczówka                         SP2 Wieliczka
  5. Olga Gawrońska                             SP3 Wieliczka
  6. Wiktoria Stępień                             SP Szczytniki
  7. Zofia Kupiec                                      SP Szczytniki
  8. Katarzyna Wolska                           SP Gdów
  9. Emilia Chanek                                  SP Zręczyce
  10. Julia Gawłowska                             SP Zabierzów Bocheński
  11. Zuzanna Raniszewska                   SP Podłęże
  12. Aleksandra Piotrowska                SP Podłęże
  13. Marcelina Ostrowska                    SP Wola Zabierzowska
  14. Gabrysia Kowalczyk                       SP Kłaj
  15. Emila Warzecka                               SP Podłęże
  16. Ewa Rak                                              SP Kłaj
  17. Magdalena Landowska                 SP Zabierzów Bocheński
  18. Karolina Żyła                                     SP Gdów
  19. Weronika Tatara                             SP Siercza
  20. Małgorzata Cieślak                        SP Kłaj
  21. Wanessa Bednarz                          SP Kłaj
  22. Wiktoria Kostecka                          SP Trąbki
  23. Weronika Łanoszka                       SP Biskupice

KL.IV – chłopcy

  1. Przemysław Wrześniak                SP Koźmice Wielkie
  2. Szymon Czaplak                              SP Niepołomice
  3. Bartek Chojnacki                            SP Kłaj
  4. Wojciech Krawczyk                        SP Przebieczany
  5. Wiktor Kozdrój                                SP3 Niepołomice
  6. Damian Korczak                              SP Węgrzce Wlk.
  7. Oskara Pawłowski                          SP Niepołomice
  8. Jacek Kasprzyk                                SP Trąbki
  9. Krzysztof Rak                                   SP Kłaj
  10. Damian Gibała                                 SP Koźmice Wlk.
  11. Jakub Grochot                                 SP Wola Batorska
  12. Michał Słodki                                   SP Wiatowice
  13. Konrad Krzyżak                              SP4 Wieliczka
  14. Paweł Tyrański                                SP Zręczyce
  15. Jakub Drzewiecki                            SP4 Wieliczka
  16. Kamil Barnaś                                     SP Staniątki
  17. Marcel Rozwadowski                    SP Gdów
  18. Paweł Górka                                    SP Wiatowice
  19. Kacper Jamka                                   SP Gdów
  20. Krzysztof Wiej                                 SP Książnice
  21. Kamil Gądor                                      SP Kłaj
  22. Daniel Frejek                                    SP Trąbki
  23. Arkadiusz Jurkiewicz                     SP2 Wieliczka
  24. Dominik Przepolski                        SP Trąbki
  25. Patryk Wawrzeń                             SP3 Niepołomice
  26. Mateusz Cieślak                              SP Kłaj
  27. Piotr Gruszecki                                SP Szarów
  28. Mateusz Gądek                                SP Szarów

KL.V – dziewczęta

  1. Julia Modrzelewska                       SP Wola Batorska
  2. Agnieszka Mól                                 SP Siercza
  3. Adrianna Słowiak                           SP3 Wieliczka
  4. Katarzyna Sikora                             SP Grabie
  5. Weronika Nagięć                            SP Niepołomice
  6. Natalia Jach                                       SP Szarów
  7. Alicja Gąsowska                              SP Szczytniki
  8. Daria Strączek                                  SP Niegowić
  9. Anna Lisowska                                 SP Szarów
  10. Amelia Czajkowska                        SP Gdów
  11. Dominika Wilk                                  SP Zabierzów Bocheński
  12. Eliza Batorska                                   SP Wola Batorska
  13. Weronika Tochowicz                     SP Węgrzce Wlk.
  14. Weronika Linczowska                   SP Bilczyce
  15. Karolina Migdał                               SP Książnice
  16. Julia Głowa                                         SP Książnice
  17. Sandra Pelowska                              SP Niepołomice
  18. Katarzyna Krawczyk                      SP Przebieczany
  19. Agata Chwastek                                SP Kłaj
  20. Emila Grabka                                     SP Trąbki
  21. Wiktoria Piekło                                 SP Kłaj
  22. Wiktoria Okas                                    SP Mietniów
  23. Kamila Łyżczarz                               SP Przebieczany
  24. Katarzyna Kowalik                          SP Biskupice
  25. Wiktoria Medowkin                      SP Wola Zabierzowska
  26. Daria Jachimczak                             SP Szarów
  27. Sara Aigner                                       SP Szarów
  28. Joanna Skimina                               SP Szarów

KL.V – chłopcy

  1. Jakub Ponisz                                     SP Gdów
  2. Tymoteusz Lenart                          SP Grabie
  3. Krzysztof Janczewski                    SP4 Wieliczka
  4. Sebastian Koźlecki                         SP Śledziejowice
  5. Piotr Mazur                                       SP Wola Batorska
  6. Tomasz Nykaza                                SP Książnice
  7. Maksymilian Mrózek                      SP Grabie
  8. Filip Kasprzyk                                   SP Winiary
  9. Jakub Wajda                                       SP Bodzanów
  10. Maciej Brągiel                                    SP2 Wieliczka
  11. Łukasz Sadzikowski                        SP Kłaj
  12. Kamil Pierzchała                              SP Staniątki
  13. Jakub Domagała                             SP Gdów
  14. Michał Wójtowicz                          SP Niegowić
  15. Patryk Stępień                                 SP Kłaj
  16. Jan Kostuch                                      SP Staniątki
  17. Eryk Radwański                               SP Podłęże
  18. Mateusz Łyżczarz                           SP Przebieczany
  19. Mateusz Wrześniak                       SP Kłaj
  20. Kacper Zieliński                                SP Wola Zabierzowska
  21. Kamil Kubas                                      SP Kłaj
  22. Gabryś Gruszecki                           SP Kłaj
  23. Dawid Daspet                                  SP Kłaj
  24. Dominik Zdebski                             SP Marszowice
  25. Łukasz Skimina                             SP Szarów
  26. Hubert Dąbek                                  SP Podłęże
  27. Kacper Kubas                                   SP Kłaj

KL.VI – dziewczęta

  1. Wiktoria Żak                                     SP3 Niepołomice
  2. Emilia Kowalik                                  SP2 Wieliczka
  3. Martyna Wieczorek                       SP Koźmice Wlk.
  4. Oliwia Wrona                                   SP Gdów
  5. Katarzyna Urban                             SP Gdów
  6. Justyna Jach                                     SP3 Niepołomice
  7. Kamila Kowalska                             SP Gdów
  8. Kinga Lasiowska                              SP Wola Batorska
  9. Marianna Manaseryan                 SP Wola Batorska
  10. Magdalena Lewińska                    SP3 Wieliczka
  11. Daria Hytroś                                      SP Kłaj
  12. Laura Turchan                                  SP Biskupice
  13. Paulina Stachel                                SP Kłaj
  14. Wiktoria Fliśnik                                SP Węgrzce Wlk.
  15. Maria Siatka                                      SP Biskupice
  16. Natalia Nykaza                                 SP Książnice
  17. Agnieszka Wieczorek                    SP Koźmice Wlk.
  18. Angelika Landowska                     SP Zabierzów Bocheński
  19. Cholewa Zuzanna                           SP Kłaj
  20. Paulina Górska                                SP Niegowić
  21. Wiktoria Tańcula                             SP Przebieczany
  22. Aleksandra Kowalska                    SP Przebieczany
  23. Anna Grószecka                              SP Szarów
  24. Oliwia Talaga                                    SP Szarów
  25. Karolina Rybak                                 SP Kłaj

KL.VI – chłopcy

  1. Piotr Dzierżak                                   SP Węgrzce Wlk.
  2. Jakub Palonek                                 SP Gdów
  3. Dominik Góralczyk                         SP Podstolice
  4. Kamil Sporysz                                   SP  Grabie
  5. Szymon Żychowicz                         SP4 Wieliczka
  6. Kamil Kaleta                                      SP Gdów
  7. Kamil Załywkski                              SP Winiary
  8. Damian Ptak                                     SP Winiary
  9. Kamil Ktos                                         SP Wola Zabierzowska
  10. Konrad Grabowski                         SP Przebieczany
  11. Jakub Płaźiński                                SP Brzezie
  12. Biernat Remigiusz                          SP Zabierzów Bocheński
  13. Jakub Nowak                                   SP Gdów
  14. Maciej Wiech                                   SP Mietniów
  15. Piotr Ruszaj                                       SP Kłaj
  16. Mateusz Kowalik                            SP Siercza
  17. Kamil Siuda                                       SP Biskupice
  18. Kacper Urych                                   SP Podłęże
  19. Jakub Wyporek                                               SP Niegowić
  20. Filip Nowak                                       SP Kłaj
  21. Albert Łatas                                      SP Niepołomice
  22. Maksymilian Brański                     SP Kłaj
  23. Emanuel Czajkowski                     SP Staniątki
  24. Piotr Kowalczyk                             SP Szarów
  25. Bartosz Opioła                                 SP Trąbki
  26. Kacper Kowalski                              SP Trąbki
  27. Patryk Nagięć                                   SP Niepołomice
  28. Miłosz Wilk                                       SP Biskupice
  29. Jakub Ślęczek                                   SP Kłaj

Gimnazjada

KL.I – dziewczęta

  1. Dominika Łach                                 Kłaj
  2. Sylwia Jankowicz                            Niepołomice
  3. Joanna Jania                                     Brzezie
  4. Justyna Stachel                                Kłaj
  5. Anita Braś                                          Gdów
  6. Angelika Stępień                            Niegowić
  7. Żaneta Suchta                                  Gdów
  8. Weronika Pawlik                             Sławkowice
  9. Ścigalska Patrycja                           Niepołomice
  10. Anna Kasprzyk                                 Gdów
  11. Anna Rusiecka                                 Węgrzce Wlk.
  12. Anna Kucharczyk                            Sławkowice
  13. Aleksandra Kowalska                    Sławkowice
  14. Alicja Kijewska                                 Niegowić
  15. Karolina Kaczor                                Węgrzce Wlk.
  16. Natalia Kozioł                                   Podstolice
  17. Anna Plata                                         Węgrzce Wlk.
  18. Gabriela Burda                                 Podstolice

KL.I – chłopcy

  1. Marek Henke                                   Wola Batorska
  2. Patryk Kaczmarczyk                       Gdów
  3. Gruszka Bartłomiej                        Koźmice Wlk.
  4. Paweł Henke                                   Wola Batorska
  5. Jarosław Zagól                                 Niegowić
  6. Kania Radosław                                Koźmice Wlk.
  7. Karol Urych                                       Podłęże
  8. Arkadiusz Chyclak                          Niegowić
  9. Kacper Piwowar                              Kłaj
  10. Michał Kozioł                                   Koźmice Wlk.
  11. Konrad Synal                                    Sławkowice
  12. Bartłomiej Chmielek                     Brzezie
  13. Karol Krzemień                               Staniątki
  14. Dominik Lebiest                              Podłęże
  15. Piotr Pagacz                                      Niegowić
  16. Łyduch Adrian                                  Gdów
  17. Szymon Zając                                   Gdów
  18. Mikołaj Szarek                                 Węgrzce Wlk.
  19. Mikołaj Bzdyl                                   Sławkowice
  20. Paweł Opryszek                              Podstolice
  21. Jan Hojka                                           Sławkowice
  22. Marcin Piekarczyk                          Sławkowice
  23. Michał Jankowski                           Kłaj
  24. Adrian Tańcula                                Sławkowice
  25. Jakub Krużel                                     Kłaj
  26. Bartek Fortuna                                Kłaj

KL.II – dziewczęta

  1. Weronika Ruman                           Węgrzce Wlk.
  2. Julita Gąska                                       Podłęże
  3. Agnieszka Wasło                            Niegowić
  4. Zuzanna Węglarz                            Gdów
  5. Gabriela Witczak                             Koźmice Wlk.
  6. Oliwia Mętel                                     Niegowić
  7. Anna Sroka                                       Węgrzce Wlk.
  8. Paula Jankowska                            Kłaj
  9. Katarzyna Nowak                           Kłaj
  10. Grażyna Taczała                              Wola Batorska
  11. Aleksandra Marszalik                    Gdów
  12. Natalia Domoń                                Sławkowice
  13. Anita Zabdyr                                     Gdów
  14. Dominika Kasprzyk                        Gdów
  15. Kinga Wilk                                          Sławkowice
  16. Marlena Wrona                               Golkowice
  17. Klaudia Wójcik                                 Sławkowice
  18. Justyna Jachimczak                        Sławkowice
  19. Daria Lisowska                                 Szarów
  20. Karolina Bobowska                        Niepołomice
  21. Justyna Pilarska                                              Niepołomice
  22. Paulina Macieja                               Wola Batorska
  23. Klaudia Szlachta                              Szarów

KL.II – chłopcy

  1. Mateusz Burda                                  Podstolice
  2. Adrian Pycha                                    Golkowice
  3. Kacper Zdebski                                 Gdów
  4. Marcin Stefanik                                Podstolice
  5. Rafał Waś                                          Niepołomice
  6. Bernard Taborski                            Podłęże
  7. Mateusz Kuchta                              Niegowić
  8. Patryk Zawadzki                              Podłęże
  9. Mariusz Szczurek                            Sławkowice
  10. Konrad Staśko                                 Golkowice
  11. Konrad Pazdan                                Sławkowice
  12. Patryk Krzysztofek                         Staniątki
  13. Norbert Mietła                                 Wola Batorska
  14. Arkadiusz Braś                                 Koźmice Wlk.
  15. Piotr Krzeciński                               Niegowić
  16. Bartłomiej Bzdyl                             Sławkowice
  17. Bartłomiej Wiśniowski
  18. Mateusz Czopek                             Wola Batorska
  19. Kacper Suder                                   Golkowice
  20. Arkadiusz Stryszowski                  Sławkowice

KL.III – dziewczęta

  1. Karina Tymoczyk                             Gdów
  2. Katarzyna Wcisło                            Niegowić
  3. Wiktoria Kasprzyk                          Niegowić
  4. Emilia  Jarecka                                  Niegowić
  5. Magdalen Pagacz                           Niegowić
  6. Angelika Kapusta                            Podłęże
  7. Kamila Pierzycka                             Staniątki
  8. Sabina Kurlit                                     Koźmice Wlk.
  9. Daria Turecka                                   Wola Batorska
  10. Angelika Jamka                               Gdów
  11. Patrycja Kubas                                 Kłaj
  12. Aleksandra Piotrowska                 Koźmice Wlk.
  13. Martyna Windak                             Koźmice Wlk.
  14. Ada Szostka                                      Niepołomice

KL.III – chłopcy

  1. Oskar Ausobsky                              Gdów
  2. Patryk Górecki                                 Koźmice Wlk.
  3. Mateusz Sarga                                 Golkowice
  4. Kacper Sala                                       Węgrzce Wlk.
  5. Mateusz Banasiuk                          Gdów
  6. Patryk Zdebski                                 Gdów
  7. Damian Gaca                                    Gdów
  8. Bartosz Kruszyna                            Sławkowice
  9. Kamil Pietrzyk                                  Koźmice Wlk.
  10. Karol Daniel                                      Gdów
  11. Bartłomiej Wcisło                           Podłęże
  12. Michał Łach                                       Kłaj
  13. Patryk Zabzdyr                                Staniątki
  14. Kami Ibek                                          Gdów
  15. Kamil Kuc
  16. Bartosz Tryliński                              Wola Batorska
  17. Ignacy Kowalski                               Wola Batorska
  18. Michał Oprych                                 Golkowice
  19. Damian Mikuła                                Kłaj
  20. Samuel Tronowski                         Wola Batroska
  21. Jakub Marzec                                   Brzezie
  22. Jan Walawski                                    Wola Batorska

Licealiada

Dziewczęta

  1. LO Wieliczka
  2. ZSZ Wieliczka
  3. ZS Niepołomice
  4. ZS Gdów

Chłopcy

  1. LO Wieliczka
  2. ZS Niepołomice
  3. ZS Gdów
  4. ZSZ Wieliczka

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.