Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Dnia 19 marca 2012 roku w Koźmicach Wielkich przeprowadzono powiatowe eliminacje w indywidualnym tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W kategorii dziewcząt i chłopców wzięło udział po 22 uczniów i uczennic aż z 15 szkół:  SP Pierzchów (opiekun Wojciech Biernat), SP Zabierzów Bocheński (Urszula Antończyk), SP Szczytniki (Wojciech Biernat), SP Grabie (Małgorzata Cyganik), SP Łazany (Ewa Kurzawa),  SP Trąbki (Ewelina Grzywacz), SP Wola Batorska (Bogusław Kukla), SP Wola Zabierzowska (Angelika Lewandowska), SP Koźmice Wielkie (Grażyna Gwiżdż),  SP Węgrzce Wielkie (Krzysztof Rubiś), SP Winiary (Andrzej Adamiec, SP Podstolice (Izabela Wawrzyk), SP Byszyce (Joanna Błachowska) SP Suchoraba (Andrzej Palka) i SP Zręczyce (Anna Pilch). Sędziowali Agnieszka Piotrowska i Jolanta Kałuża.

Końcowa klasyfikacja dziewcząt:

  1. Natalia Danaj – Pierzchów
  2. Zofia Kupiec – Szczytniki
  3. Julia Kostrzewa – Byszyce
  4. Katarzyna Grabka – Łazany
  5. Klaudia Wcisło – Szczytniki
  6. Dominika Kasprzyk – Trąbki

kolejne miejsca:

7. Agnieszka Gajek – Łazany

8. Joanna Jaszczyk – Łazany

9. Barbara Maśnica – Wola Batorska

10. Agnieszka Wołek – Łazany

11. Patrycja Huk – Grabie

12. Weronika Czernecka – Węgrzce Wielkie

13. Joanna Dymek – Łazany

14. Karolina Jachimczyk – Wola Zabierzowska

15. Małgorzata Irzyk – Zręczyce

16. Małgorzata Szydłowska – Wola Zabierzowska

17 – 18. Klaudia Leszczyńska – Węgrzce Wielkie

Zuzanna Węglarz – Winiary

19 – 20. Ewelina Waśniowska – Zabierzów Bocheński

Aleksandra Dobranowska – Pierzchów

21 – 22. Bernadetta Porębska – Zabierzów Bocheński

Patrycja Per – Zabierzów Bocheński

Końcowa klasyfikacja chłopców:

  1. Arkadiusz Kołos – Szczytniki
  2. Maksymilian Kutaj – Szczytniki
  3. Grzegorz Wolanin – Koźmice Wielkie
  4. Dariusz Nawalaniec – Zręczyce
  5. Oskar Zawadzki – Suchoraba
  6. Daniel Siwek – Zabierzów Bocheński

kolejne miejsca:

7. Klaudiusz Stręk – Węgrzce Wielkie

8. Radosław Marzec – Wola Batorska

9. Bartłomiej Bzdyl – Łazany

10. Maciej Pawlik – Trąbki

11. Damian Mech – Wola Batorska

12. Dominik Góralczyk – Podstolice

13. Konrad Pazdan – Łazany

14. Mateusz Goczał – Łazany

15. Dominik Malec – Koźmice Wielkie

16. Michał Nędza – Winiary

17 – 18. Krzysztof Owsianka – Pierzchów

Karol Bajak – Zabierzów Bocheński

19 – 20. Piotr Zubek – Łazany

Piotr Iskra – Podstolice

21. Dawid Danaj – Pierzchów

22. Maksymilian Grzesik – Suchoraba

Sześć pierwszych zawodniczek i sześciu pierwszych zawodników będzie reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych. Eliminacje zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Uczestnicy otrzymali dyplomy, medale, napoje ufundowane przez Starostę Powiatu Wielickiego.

Dnia 13 i 14  marca w hali sportowej w Niepołomicach odbyły się powiatowe eliminacje w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. W obu kategoriach do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn z: ZSZ Nr 2 Niepołomice, ZS Niepołomice, ZS Gdów, LO Wieliczka , ZSZ Wieliczka.  W obu przypadkach rozegrano 10 spotkań każdy z każdym.

Wyniki dziewcząt:

ZSZ Niepołomice – ZS Niepołomice         1:11

ZSZ Wieliczka – ZS Gdów                              11:1

LO Wieliczka – ZSZ Niepołomice              13:0

ZS Niepołomice – ZSZ Wieliczka                               11:2

ZS Gdów – LO Wieliczka                               0:17

ZSZ Niepołomice – ZSZ Wieliczka             0:6

ZS Niepołomice                – ZS Gdów                          12:0

ZSZ Wieliczka – LO Wieliczka                     0:13

ZSZ Niepołomice – ZS Gdów                       3:2

ZS Niepołomice                – LO Wieliczka                 3:3

W wyniku rozgrywek dwa zespoły – ZS Niepołomice i LO Wieliczka – osiągnęły tą samą liczbę punktów – 3 wygrane i 1 remis w grze między sobą.  Po tej zaciętej walce – o pierwszym miejscu zdecydowała ilość oddanych celnych strzałów na bramkę. Licealistki z wielickiego ogólniaka uplasowały się więc przed dziewczętami z Niepołomic.  Bramkarka z Niepołomic -  Katarzyna Kornaus zwróciła na siebie uwagę świetną obroną.

Końcowa kolejność szkół:

  1. LO Wieliczka
  2. ZS Niepołomice
  3. ZSZ Wieliczka
  4. ZSZ Niepołomice
  5. ZS Gdów

W zwycięskim zespole z Wieliczki grały: Patrycja Szczygieł, Paulina Herian, Marlena Kumońska, Karolina Ślusarek, Iwona Marczak, Katarzyna Śleziak, Karolina Ciężadło, Agnieszka Gałązka, Kamila Krzysiak, Sabina Ptak, Klaudia Poter, Karolina Pawlik. Opiekunem była Dorota Ciuk.

W zespole z ZS Niepołomice grały: Sandra Szulc, Karolina Jedzina, Monika Chytkowska, Katarzyna Kornaus, Zuzanna Sobuś, Angelika Znaj, Magdalena Solarz, Dominika Szewczyk , Anna Drozd, Katarzyna Windak, Ewelina Kania,  Katarzyna Gaweł, Karolina Ptak, a opiekunami byli Agata Bara, Katarzyna Toroń i Michał Gllica.

Opiekunowie pozostałych zespołów to: ZSZ Wieliczka – Katarzyna Ziółkowska i Halina Gąsienica, ZSZ  nr 2 Niepołomice – Andrzej Targosz, ZS Gdów – Małgorzata Piechnik.

Następnego dnia  rozegrano eliminacje chłopców.

Wyniki poszczególnych meczy:

ZSZ Wieliczka – ZSZ Niepołomice             7:7

LO Wieliczka – ZS Gdów                               2:2

ZS Niepołomice – ZSZ Wieliczka                               10:8

ZSZ Niepołomice – LO Wieliczka              3:6

ZS Gdów – ZS Niepołomice                          6:13

ZSZ Wieliczka – LO Wieliczka                    3:7

ZSZ Niepołomice – ZS Gdów                       6:7

LO Wieliczka – ZS Niepołomice                 5:10

ZSZ Wieliczka – ZS Gdów                             2:2

ZSZ Niepołomice – ZS Niepołomice         8:10

Zwycięstwo wywalczyli sobie chłopcy z ZS Niepołomice czterema zwycięstwami przed uczniami z wielickiego „ogólniaka” – 3 zwycięstwa i 1 remis.

Końcowa kolejność:

  1. ZS Niepołomice
  2. LO Wieliczka
  3. ZS Gdów
  4. ZSZ Wieliczka
  5. ZSZ Niepołomice

W zespole z ZS Niepołomice grali: Szymon Bobowski, Dominik Mleko, Bartłomiej Szczurek, Piotr Piechnik, Michał Buchacz,  Maciej Kampe, Piotr Bolek, Paweł Zamojski,  Radomir Wilimberg, Bartosz Kłusek, Przemysław Trzos, Grzegorz Proszek, Bartosz Bajak. Opiekunami  byli:  Michał Glica, Agata Bara i Katarzyna Toroń.

W zespole LO Wieliczka grali: Krzysztof Piątek, Łukasz Zając, Marcin Ciastoń, Marcin Kozłowski, Rafał Ptak, Damian Kowal, Sebastian Wyrzycki, Tomasz Zimincki, Konrad Skalniak, Eryk Śledż, Jan Budzyński, Tomasz Szarek, opiekunem grupy był Dominik Grűnwald.

Pozostali opiekunowie to: ZS Gdów – Małgorzata Piechnik, ZSZ Niepołomice – Andrzej Targosz, ZSZ Wieliczka – Robert Czekirda, Mirosław Wątroba.

Zawody sędziowali Jakub Kutrzeba i Maciej Stawrawa a opiekę techniczną w trakcie zawodów zapewnili uczniowie ZS Niepołomice: Maciej Kampe, Piotr Bolek, Piotr Piechniki i Bartosz Kłusek oraz uczennice: Zuzanna Sobuś, Karolina Ptak i Ewelina Kania.

Zawody sportowe zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce przy bardzo dużej współpracy nauczycieli wf z Zespołu Szkół w Niepołomicach. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

Cztery zwycięskie zespoły (2 dziewcząt i 2 chłopców) będą reprezentowały Powiat Wielicki na zawodach rejonowych w Bochni.

E.S.

chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dnia 7marca 2012 roku w Koźmicach Wielkich przeprowadzono powiatowe eliminacje w drużynowym tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W kategorii dziewcząt i chłopców udział wzięły szkoły:  SP Pierzchów (opiekun Wojciech Biernat), SP Zabierzów Bocheński (Urszula Antończyk), SP Szczytniki (Wojciech Biernat), SP Grabie (Małgorzata Cyganik), SP Łazany (Ewa Kurzawa),  SP Trąbki (Ewelina Grzywacz), SP Bodzanów (Urszula Wożniak),SP Wola Batorska (Agata Zawadzka), SP Wola Zabierzowska (Angelika Lewandowska),i SP Koźmice Wielkie (Grażyna Gwiżdż), SP Kłaj (Czesław Zaręba) i SP Węgrzce Wielkie (Krzysztof Rubiś). Sędzią głównym była Agnieszka Piotrowska.

Finał rozegrali uczniowie z następujących szkół:

dziewczęta:

o I miejsce:  SP Pierzchów – SP Łazany

o II miejsce: SP Szczytniki – SP Łazany

chłopcy:

o I miejsce:  SP Szczytniki – SP Pierzchów

o II miejsce:  SP Koźmice – SP Pierzchów

Wyniki końcowe eliminacji:

Dziewczęta:

1 SP PIERZCHÓW                           (Danaj Natalia, Mętel Oliwia)
2 SP SZCZYTNIKI                             (Kupiec Zofia, Wcisło Klaudia, Kołos Sylwia)
3 SP ŁAZANY                                   (Wołek Agnieszka, Grabka Katarzyna, Dymek Joanna)
4 SP KŁAJ                                         (Nowak Katarzyna, Jankowska Paula)
5 SP WĘGRZCE WIELKIE                (Dymek Katarzyna, Leszczyńska Klaudia)
6 SP BODZANÓW                           (Róg Magdalena, Wawrzyniak Daria, Grabowska Karolina)
7 SP GRABIE                                    (Huk Patrycja, Palej Urszula)
8 SP ZABIERZÓW BOCHEŃSKI      (Waśniowska Ewelina, Porębska Bernadetta)
9 WOLA ZABIERZOWSKA              (Szydłowska Małgorzata, Lasek Kinga)

Chłopcy:

1 SP SZCZYTNIKI                              (Kołos Arkadiusz, Kutaj Maksymilian, Kupiec Andrzej)
2 SP PIERZCHÓW                            (Danaj Dawid, Owsianka Krzysztof)
3 SP KOŹMICE                                 ( Wolanin Grzegorz, Malec Dominik)
4 SP ŁAZANY                                    (Pazdan Konrad, Bzdyk Bartłomiej, Wilk Adam)
5 SP TRĄBKI                                     (Pawlik Maciej, Sala Paweł, Kasprzyk Damian)
6 SP WOLA BATORSKA                   ( Mech Damian, Marzec Radosław, Dąbroś Jakub)
7 SP WĘGRZCE WIELKIE                 (Stręk Klaudiusz, Ćwiek Jakub)
8 SP ZABIERZÓW BOCHEŃSKI       (Siwek Daniel, Bajak Karol)

Dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców będą walczyć w zawodach rejonowych.
Opiekunem – trenerem  zwycięskich drużyn dziewcząt z SP Pierzchów i chłopców z SP Szczytniki  był Wojciech Biernat. Puchary i medale ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 29 lutego  w Zespole Szkół Zawodowych  rozegrano eliminacje powiatowe w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

W rozgrywkach wzięły udział następujące szkoły: z Wieliczki Zespół Szkół Zawodowych (opiekunowie Robert Czerkida i Mirosław Wątroba oraz Halina Gąsienica)  Liceum Ogólnokształcące (Dorota Ciuk),  Zespół Szkół Niepołomice (Michał Glica),  Zespół Szkół Gdów (Wioletta Bazela ), oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Krakowa   (Wojciech Juchowski).

Poszczególne rozgrywki dziewcząt wyglądały następująco:

ZS Niepołomice- ZS Gdów 3-0
SOSW Kraków- LO Wieliczka 0-3
ZS Niepołomice- LO Wieliczka 3-2
ZS Niepołomice – ZSZ Wieliczka 0-3
LO Wieliczka – ZS Gdów 2-3
ZS Niepołomice- SOSW Kraków 3-0
ZSZ Wieliczka- ZS Gdów 3-0
SOSW Kraków- ZSZ Wieliczka 0-3
LO Wieliczka – ZSZ Wieliczka 0-3
ZS Gdów- SOSW Kraków 3-0

Wyniki rozgrywek chłopców:

ZSZ Wieliczka- SOSW Kraków 3-0
LO Wieliczka- ZS Gdów 3-0
ZSZ Wieliczka- ZS Gdów 3-0
LO Wieliczka- ZS Niepołomice 3-0
ZS Gdów-  ZS Niepołomice 2-3
SOSW Kraków- LO Wieliczka 0-3
ZS Gdów- SOSW Kraków 3-0
ZSZ Wieliczka – ZS Niepołomice 3-0
ZSZ Wieliczka- LO Wieliczka 3-1
ZS Niepołomice- SOSW Kraków 3-0

Końcowe wyniki turnieju drużynowego dziewcząt:

I miejsce          – Zespół Szkół Zawodowych Wieliczka

II miejsce        – Zespół Szkół Niepołomice
III miejsce       – Zespół Szkół Gdów
IV miejsce       – Liceum Ogólnokształcące Wieliczka
V miejsce        – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kraków

Końcowe wyniki turnieju drużynowego chłopców:
I miejsce          – Zespół Szkół Zawodowych Wieliczka
II miejsce        – Liceum Ogólnokształcące Wieliczka
III miejsce       – Zespół Szkół Niepołomice
IV miejsce       – Zespół Szkół Gdów
V miejsce        – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kraków

W zwycięskiej drużynie Zespołu Szkół Zawodowych grały Natalia Pabian, Monika Miszczyk,   Paulina Marczak, Dorota Górnisiewicz pod opieką Pani Haliny Gąsienicy oraz Michał Piąstka, Łukasz Chorobik,   Łukasz Grabowski pod opieką Roberta Czekirdy i Mirosława Wątroby.

Zawody zorganizował Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce, fundatorem pucharów był Starosta  Wielicki.

Dnia 18 stycznia na basenie w Wieliczce odbyły się eliminacje powiatowe w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady.

W kategorii szkół ponad gimnazjalnych wystartowały zawodniczki z LO Wieliczka oraz zawodnicy LO Wieliczka, ZSZ Wieliczka, LO Franciszkanów Wieliczka, ZS Niepołomice, ZSZ nr 2 Niepołomice.

W pływaniu drużynowym dziewczęta z LO nie miały konkurencji, zaś w konkurencji chłopców  rywalizowały trzy szkoły z Wieliczki i ZS Niepołomice. Zawodnicy musieli pokonać dystans 10 x 50 m.

Pierwsze miejsce wśród chłopców wywalczyła ekipa z Niepołomic, drugie LO Wieliczka.

Końcowa klasyfikacja sztafety chłopców:

1. ZS Niepołomice

2. LO Wieliczka

3. ZSZ Wieliczka

4. LO Franciszkanie Wieliczka

W pływaniu indywidualnym (50 m)  klasyfikacja w poszczególnych stylach wyglądała następująco:

Dziewczęta:

Styl dowolny:

1. Agnieszka Piątek               LO Wieliczka

2. Katarzyna Świeży              LO Wieliczka

3. Stefania Mordawska          ZS Niepołomice

4. Klaudia Potera                    LO Wieliczka

5. Emilia Migas                      ZS Niepołomice

6. Julita Zdebska                 ZS Niepołomice

7. Anna Bartnicka                  ZSZ Wieliczka

8. Paula Płaneta                   ZSZ Wieliczka

Styl klasyczny:

1. Magdalena Zawiło                          LO Wieliczka

2. Izabela Bałucka                  LO Wieliczka

3. Marzena Raplis                   ZS Niepołomice

4. Roksana Barczykowska     ZS Niepołomice

5. Urszula Mordarska             ZSZ Wieliczka

6. Justyna Pipczyńska            ZS Niepołomice

Styl grzbietowy:

1. Ewa Słowiak                      ZSZ Wieliczka

2. Joanna Krzysztofek           ZS Niepołomice

Styl motylkowy:

1.Ewa Młyńska                      LO Wieliczka

Chłopcy:

Styl dowolny:

1. Mateusz Zabdyr                 ZS Niepołomice

2. Michał Nowotnik             LO Wieliczka

3. Mateusz Wojas                   ZS Niepołomice

4. Jakub Łanoszka                  LO Wieliczka

5. Mateusz Strączek               ZSZ nr 2 Niepołomice

6. Tomasz Niewielski             ZSZ Wieliczka

7. Kamil Ojczyk                     ZS Niepołomice

8. Rafał Walkiewicz               LO Wieliczka

9. Szymon Opych                  LO Franciszkanie Wieliczka

Styl klasyczny:

1. Artur Sosnal                       ZS Niepołomice

2. Piotr Piechnik                     ZS Niepołomice

3. Kamil Kania                       LO Wieliczka

Styl grzbietowy:

1. Przemysław Trzos              ZS Niepołomice

2. Tomasz Bystrowski            ZS Niepołomice

3. Mateusz Giza                     LO Franciszkanie Wieliczka

4. Jakub Dyna                        LO Franciszkanie Wieliczka

5. Krzysztof Zdeb                  LO Wieliczka

Styl motylkowy:

1. Damian Malczyk                LO Franciszkanie Wieliczka

2. Piotr Niewielski                 LO Wieliczka

3. Tomasz Ziemiecki              ZSZ Wieliczka

Szkoły gimnazjalne - w eliminacjach powiatowych wzięły udział gimnazja: Wieliczka, Niepołomice, Koźmice Wielkie, Wola Batorska, Węgrzce Wielkie, Gdów, Koźmice, Podłęże. W sztafecie zarówno dziewczęta jak i chłopcy pokonywali dystans 10 x 50 m.

Klasyfikacja końcowa w pływaniu drużynowym:

Dziewczęta:

1. Gimnazjum Wieliczka

2. Gimnazjum Niepołomice

3. Gimnazjum Koźmice Wielkie

Chłopcy:

1. Gimnazjum Wieliczka

2. Gimnazjum Niepołomice

3. Gimnazjum Koźmice Wielkie

4. Gimnazjum Wola Batorska

Klasyfikacja w pływaniu indywidualnym (50 m.):

Dziewczęta :

Styl dowolny:

1. Anna Kozik                        Wola Batorska

2. Natalia Wojas                     Niepołomice

3. Aleksandra Szpałek           Węgrzce Wielkie

4. Weronika Bryndal             Wieliczka

5. Nadia Adamczyk               Wieliczka

6. Aneta Rudy                       Wieliczka

Styl klasyczny:

1. Paulina Komajda                Niepołomice

2. Karolina Kurdyś                Niepołomice

3. Karolina Pieprzyk              Gdów

4. Weronika Duś                    Wola Batorska

5. Urszula Wojewoda            Wieliczka

6. Julia Kordula                      Wieliczka

7. Julia Świeży                       Gdów

8. Natalia Gawęda                 Koźmice Wielkie

9. Anna Daniel                       Koźmice Wielkie

Styl grzbietowy:

1. Katarzyna Kania                Koźmice Wielkie

2. Aleksandra Wiśniewska   Wieliczka

3. Sylwia Kafel                      Podłęże

4. Zuzanna Ciastoń                Niepołomice

5. Katarzyna Zawiślan           Wieliczka

6. Magdalena Kűhl                Podłęże

7. Katarzyna Żurek                Wieliczka

8. Agnieszka Kuchta              Wola Batorska

Styl motylkowy:

1. Aleksandra Sicińska           Niepołomice

2. Weronika Borewicz           Wieliczka

3. Sylwia Kalemba                 Wieliczka

Chłopcy:

Styl dowolny:

1. Kamil Chalibożek              Niepołomice

2. Piotr Grzesik                      Wieliczka

3. Marcin Herbut                    Podłęże

4. Mateusz Brodowicz           Wieliczka

5. Michał Barnaś                    Węgrzce Wielkie

6. Kamil Nosek                      Wola Batorska

7. Witek Eryk                         Wola Batorska

8. Paweł Dziura                      Węgrzce Wielkie

Styl klasyczny:

1. Dawid Olbracht                 Gdów

2. Jakub Jachimczak               Podłęże

3. Jakub Bednarz                   Wieliczka

4. Patryk Woźniak                  Wieliczka

5. Eryk Grochot                     Wola Batorska

6. Bartosz Pasek                     Koźmice Wielkie

7. Maciej Wysopal                Wola Batorska

8. Wiktor Dworzański            Niepołomice

Styl grzbietowy:

1. Kacper Sala                        Węgrzce Wielkie

2. Tomasz Ziobroń                 Niepołomice

3. Łukasz Kania                     Koźmice Wielkie

4. Jakub Starzyk                     Węgrzce Wielkie

5. Piotr Wolnicki                    Wola Batorska

6. Krzysztof Walczyk            Niepołomice

Styl motylkowy:

1. Bartosz Szura                     Niepołomice

2. Jan Walawski                     Wola Batorska

3. Adam Procyk                     Niepołomice

4. Tomasz Palmowski            Wieliczka

5. Bartosz Zbrożek                 Koźmice Wielkie

6. Filip Cebula                        Wieliczka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – sztafeta miała do pokonania 8 x 50 m stylem dowolnym tak dziewczęta jak i chłopcy. Do rywalizacji drużynowej dziewcząt przystąpiły : SP nr 2 Wieliczka, SP nr 3 Wieliczka, SP Niepołomice, SP Węgrzce Wielkie, SP Zakrzów, SP Podłęże, SP Grabie, SP Staniątki, SP Podstolice, SP Byszyce, SP Zabierzów Bocheński, SP Golkowice, SP Grajów, SP Sygneczów, SP Gorzków.

Końcowa kolejność sztafet:

Dziewcząt:

  1. SP nr 2 Wieliczka
  2. SP Niepołomice
  3. SP nr 3 Wieliczka
  4. SP Zakrzów

Chłopców:

  1. SP Niepołomice
  2. SP nr 3 Wieliczka
  3. SP Węgrzce Wielkie
  4. SP Podłęże

Pływanie indywidualne:

Dziewczęta:

Styl dowolny:

1. Klaudia Leszczyńska         Węgrzce Wielkie

2. Michalina Dębowska          SP 2 Wieliczka

3. Anna Sroka                        Grabie

4. Julia Filiciak                        SP 3 Wieliczka

5. Justyna Pilarska                  Niepołomice

6. Gabriela Rędziniak            Niepołomice

7. Aleksandra Oryszczak       Staniątki

8. Karolina Sicińska               Niepołomice

Styl klasyczny:

1. Milena Janik                       Węgrzce Wielkie

2. Karolina Cholewa              Podstolice

3. Alicja Kowalska                 Niepołomice

4. Magdalena Dyrda              Byszyce

5.Dominika Podkowa            Niepołomice

6. Dominika Wojtoń              Węgrzce Wielkie

7. Magdalena Duś                  Niepołomice

8. Sandra Gaździk                 Zakrzów

Styl grzbietowy:

1. Melania Wojtusik               Niepołomice

2. Natalia Gargas                   SP 2 Wieliczka

3. Julia Kostrzewa                  Byszyce

4. Patrycja Szewczyk                         Niepołomice (Podgrabie)

5. Malgorzata Szpałek            SP 2 Wieliczka

6. Patrycja Per                        Zabierzów Bocheński

7. Kinga Mikuła                     SP 3 Wieliczka

8. Angelika Landowska         Zabierzów Bocheński

Styl motylkowy:

1. Tamara Filiks                      Niepołomice

2. Aleksandra Dziura                         Grabie

3. Natalia Żak                        Golkowice

4. Ewa Mietniowska              Grajów

5. Agnieszka Starowicz         Sygneczów

Chłopcy:

Styl dowolny:

1. Radosław Zbrożek                         Gorzków

2. Kamil Podkowa                 Niepołomice

3. Adrian Urbańczyk             SP 3 Wieliczka

4. Jan Bednarz                       Niepołomice

5. Łukasz Król                       Niepołomice (Podgrabie)

6. Krzysztof Kalisz                Niepołomice

Styl klasyczny:

1. Arkadiusz Marecik             Węgrzce Wielkie

2. Michał Górecki                  SP 3 Wieliczka

3. Kacper Surdziel                 Niepołomice

4. Hubert Sobelga                  Niepołomice

5. Mikołaj Gacoń                    Niepołomice

6. Oskar Podkowy                 Zakrzów

Styl grzbietowy:

1. Wiktor Dudziak                 Niepołomice

2. Paweł Kudela                     Podłęże

3. Bernard Taborski               Podłęże

4. Bartosz Starzyk                  Węgrzce Wielkie

5. Miłosz Bystrowski                         Niepołomice

6. Tomasz Windak                 SP 3 Wieliczka

7. Patryk Dębowski               Grajów

8. Maciej Duda                      Węgrzce Wielkie

Styl motylkowy:

1. Marek Henke                     Niepołomice

2. Piotr Giejdasz                    Niepołomice

3. Aleksander Tatarczuch      Podstolice

4. Nicolas Bełz                       SP 3 Wieliczka

5. Mateusz Cebula                 SP 3 Wieliczka

Pierwsze cztery miejsca w każdym ze stylów w IMS, Gimnazjadzie i Licealidzie awansowały do finałów wojewódzkich.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.