Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Wyniki końcowe :
1. SP Pierzchów ( Danaj Patrycja, Danaj Natalia)
2. SP Szczytniki (Gąsłowska Izabela, Sutor Dominika)
3. SP Trąbki ( Sala Alicja, Kasprzyk Dominika, Dulik Anna)
4. SP Łazany ( Gajek Paulina, Zubek Izabela, Wołek Agnieszka)
5. SP Grabie ( Sendorek Sylwia, Ziętarska Magdalena)
6. SP Zagórze (Więsek Gabriela, Włosińska Anna, Włosińska Magdalena)
7. SP Zabierzów Boch. ( Wisz Weronika, Zieleń Magdalena)

Chłopców reprezentowały następujące szkoły: SP PierzchOw, SP Zabierzów Boch., SP Szczytniki, SP Wola Zab., SP Łazany, SP Trąbki, SP Brzezie i SP Koźmice Wlk.
Wyniki końcowe :
1. SP Zabierzów Boch.( Antończyk Damian, Zieleń Dawid)
2. SP Pierzchów (Zagól Marcin, Rumer Rafał)
3. SP Szczytniki (Kołos Arkadiusz, Kutaj Maksymilian)
4. SP Koźmice Wlk. (Wolanin Grzegorz, Czop Sebastian)
5. SP Wola Zabierzowska ( Wolny Mateusz, Proszek Tomasz)
6. SP Brzezie (Tota Norbert, Kruczkowski Rafał)
7. SP Łazany ( Jaszczyk Jakub, Fryz Andrzej, Szostak Jakub)
8. SP Trąbki ( Sala Paweł, Kasprzyk Damian, Stec Maksymilian)
Dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców będą walczyć w zawodach rejonowych.
Opiekunem – trenerem  zwycięskich drużyn dziewcząt z SP Pierzchów była Jadwiga Rybak – Ziembicka, ze Szczytnik  – Wojciech Biernat. Chłopców z Zabierzowa Bocheńskiego była Urszula Antończyk a z  Pierzchowa – Jadwiga Rybak – Ziembicka.
Mecze sędziowała Agnieszka Piotrowska i Bożena Perz.

Wystartowało 26 zawodniczek i 25 zawodników z : Bodzanowa, Zagórza, Byszyc, Pierzchowa, Janowic, Kłaja, Łazan, Trąbek, Zabierzowa Bocheńskiego, Woli Zabierzowskiej, Podłęża, Zręczyc, Szczytnik, Węgrzc Wielkich, Biskupic, Gdowa, Suchoraby, Winiar, Koźmic, Wieliczki i Podstolic.
Kolejność końcowa:
1. Danaj Patrycja – Pierzchów
2. Sala Alicja – Trąbki
3. Danaj Natalia – Pierzchów
4. Gąsłowska Izabela -  Szczytniki
5. Sutor Dominika – Szczytniki
6. Sendorek Sylwia – Węgrzce Wlk.
7. Gajek Paulina – Łazany
8. Wiąsek Gabriela – Zagórze
9 -12
Kostrzewa Julia – Byszyce
Ziętarska Magdalena – Węgrzce Wlk.
Purzycka Lidia – Bodzanów
Tomczyk Karina – Zręczyce
13 -16
Kojder Anna – Bodzanów
Płazińska Katarzyna – Kłaj
Nowak Katarzyna – Kłaj
Lasek Kinga – Zabierzów Boch.
17 -24
Zięba Agnieszka – Wola Zab.
Oramus Izabela – Janowice
Grabka Katarzyna – Łazany
Wisz Weronika – Zabierzów Boch.
Starowicz Paulina – Węgrzce Wlk.
Kapusta Angelika – Podłęże
Włosińska Anna – Zagórze
Jankowska Paulina – Kłaj
25 Mięso Ewelina – Kłaj
26 Włodarczyk Donata – Łazany

Wśród chłopców kolejne miejsca zajęli :
1. Antończyk Damian – Zabierzów Boch.
2. Kołos Arkadiusz – Szczytniki
3. Rumer Rafał – Pierzchów
4. Zagól Marcin – Pierzchów
5. Wolanin Grzegorz – Koźmice Wlk.
6. Wolny Mateusz – Wola Zab.
7. Widomski Dawid – Winiary
8. Jaszczyk Jakub – Winiary
9 -12
Kruczkowski Mariusz – Kłaj
Zieleń Dawid – Zabierzów Boch.
Czop Sebastian – Koźmice Wlk.
Bzdyl Bartłomiej – Łazany
13 -16
Tota Norbert – Kłaj
Kruszyna Kamil – Biskupice
Kutaj Maksymilian – Szczytniki
Rakoczy Damian – Zręczyce
17 -24
Pilch Arkadiusz – Suchoraba
Michałek Arkadiusz – Kłaj
Bzdyl Karol – Gdów
Łyda Dominik – Podstolice
Morydz Bartłomiej – SP 4 Wieliczka
Więsek Kamil – Suchoraba
Szostak Jakub – Łazany
Sala Paweł – Trąbki
25 Żychowicz Bartosz – Podłęże
Sześć pierwszych zawodniczek i sześciu pierwszych zawodników będzie reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych.
1. Danaj Patrycja – Pierzchów
2. Sala Alicja – Trąbki
3. Danaj Natalia – Pierzchów
4. Gąsłowska Izabela -  Szczytniki
5. Sutor Dominika – Szczytniki
6. Sendorek Sylwia – Węgrzce Wlk.

1. Antończyk Damian – Zabierzów Boch.
2. Kołos Arkadiusz – Szczytniki
3. Rumer Rafał – Pierzchów
4. Zagól Marcin – Pierzchów
5. Wolanin Grzegorz – Koźmice Wlk.
6. Wolny Mateusz – Wola Zab.
Eliminacje zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Uczestnicy otrzymali dyplomy, medale, napoje ufundowane przez Starostę Powiatu Wielickiego. Mecze sędziowała Agnieszka Piotrowska i Bożena Perz.

Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zgłosiły się trzy drużyny w składzie:
Dziewczęta:

SP Niepołomice ( Justyna Pilarska, Karolina Bobowska i Patrycja Ślusarczyk. Opiekun Robert Fraś)
SP 4 Wieliczka (Weronika Łacny, Patrycja Kaczmarczyk i Wiktoria Bajda. Opiekun Dorota Badoń).
SP Koźmice Wlk. ( Klaudia Czajkowska, Joanna Gawęda i Monika Desput. Opiekun Grażyna Gwiżdż).
Wyniki spotkań:
SP Niepołomice – SP 4 Wieliczka    3 : 0
SP 4 Wieliczka – SP Koźmice Wlk.   2 : 3
SP Niepołomice – SP Koźmice        3 : 2
Końcowa kolejność:
1. SP Niepołomice
2. SP Koźmice Wlk.
3. SP 4 Wieliczka
Chłopcy :

SP Niepołomice ( Grzegorz Fraś, Kacper Fijak i Dawid Książek. Opiekun Robert Fraś).
SP Koźmice Wlk. (Sebastian Czop, Jan Pasula i Filip Manecki. Opiekun Grażyna Gwiżdż).
SP Gorzków (Arkadiusz Głowacki, Jarosław Kaszowski i Łukasz Mitan. Opiekun Jerzy Verey).
Wyniki spotkań:
SP Niepołomice – SP Koźmice Wlk    3 : 2
SP Koźmice Wlk. – SP Gorzków       3 : 1
SP Niepołomice – SP Gorzków        3 : 0
Końcowa kolejność :
1. SP Niepołomice
2. SP Koźmice Wlk.
3. SP Gorzków

Dzień później w tym samym miejscu spotkały się drużyny dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych by wyłonić mistrza Powiatu Wielickiego w badmintonie drużynowym.
Zarówno dziewczęta jak i chłopców reprezentowały te same szkoły :
Gimnazjum Niepołomice w składzie: Edyta Mietła, Justyna Rachowicz i Emilia Jaworska
Tomasz Fraś, Artur Szydłowski i Karol Iwulski. Opiekunem obu drużyn była Magdalena Barabasz.
Gimnazjum Koźmice Wlk. w składzie: Karolina Kalinowska, Sabina Chorobik i Małgorzata Pabian
Tomasz Zimnicki, Michał Jania i Andrzej Desput. Opiekun Jolanta Kałuża.
Gimnazjum Węgrzce Wlk. w składzie: Aleksandra Ptasznik, Anita Leśniak i Sroka Anita
Marcin Kozłowski, Grzegorz Pieprzyca i Artur Opiela. Opiekun Łukasz Mazur.
Wyniki spotkań dziewcząt :
Gimnazjum Niepołomice – G. Koźmice Wlk.     3 : 0
Gimnazjum Koźmice Wlk. – G. Węgrzce Wlk.    3 : 0
Gimnazjum Niepołomice – G. Węgrzce Wlk.     3 : 0
Końcowa kolejność :
1. Gimnazjum Niepołomice
2. Gimnazjum Koźmice Wlk.
3. Gimnazjum Węgrzce Wlk.

Wyniki spotkań chłopców :
Gimnazjum Niepołomice – G. Węgrzce Wlk.   3 : 0
Gimnazjum Koźmice Wlk. – G. Węgrzce Wlk.  3 : 0
Gimnazjum Niepołomice – G. Koźmice Wlk.   3 : 0
Końcowa kolejność :
1. Gimnazjum Niepołomice
2. Gimnazjum Koźmice Wlk.
3. Gimnazjum Węgrzce Wlk.
Zawody sędziowali Robert Fraś i Andrzej Frąś.
Eliminacje zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce Przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Wieliczce, które ufundowało uczestnikom napoje, puchary, dyplomy i medale.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta                                                               Chłopcy
styl dowolny:                                                             styl dowolny:

1. Leszczyńska Klaudia – SP Węgrzce Wlk.            1. Zbrożek Radosław – SP Gorzków
2. Dębowska Michalina – SP 2 Wieliczka                 2. Duziak Wiktor – SP Niepołomice
3. Dąbek Natalia – SP Niepołomice                          3. Herbut Marcin – SP Podłęże
4. Wiśniak Urszula – SP 2 Wieliczka                       4. Guzik Jakub – SP Niepołomice
styl klasyczny:                                                           styl klasyczny:
1. Janik Milena – SP Węgrzce Wlk.                      1. Marecik Arkadiusz – SP Węgrzce Wlk.
2. Ciastoń Marcelina – SP 3 Wieliczka                  2. Jachimczak Jakub – SP Podłęże
3. Choczewska Judyta – SP Podłęże                    3. Sobelga Hubert – SP Niepołomice
4. Wygonna Anna – SP Niepołomice                     4. Podkowa Kamil – SP Niepołomice
styl grzbietowy:                                                          styl grzbietowy:
1. Kozik Anna – SP Niepołomice                         1. Sala Kacper – SP Grabie
2. Wojtusik Melania – SP Niepołomice                 2. Górecki Patryk – SP Raciborsko
3. Katra Małgorzata – SP 2 Wieliczka                  3. Kalemba Dominik -SP 3 Wieliczka
4. Szewczyk Patrycja – SP Niepołomice              4. Nosek Łukasz – SP Zabierzów Boch.
styl motylkowy:                                                         styl motylkowy:
1. Feliks Tamara – SP Niepołomice                      1. Walawski Jan – SP Niepołomice
2. Michalska Pola – SP Niepołomice                     2. Henke Marek – SP Niepołomice
3. Starowicz Agnieszka – SP Sygneczów
4. Matuszyk Joanna – SP 2 Wieliczka

Sztafeta dziewcząt IMS :                                           sztafeta chłopców IMS:
1. SP Niepołomice                                                     1. SP Niepołomice
2. SP 3 Wieliczka                                                      2. SP Węgrzce Wlk.
3. SP Podłęże                                                           3. SP 4 Wieliczka

Gimnazjada                                                   Gimnazjada

dziewczęta                                                    chłopcy
styl dowolny:                                                 styl dowolny:
1. Wojas Natalia – SP Niepołomice               1. Nowotnik Michał – Węgrzce Wlk.
2. Szpałek Aleksandra – Węgrzce Wlk.         2. Chalibożek Kamil – Niepołomice
3. Kluza Natalia – Wieliczka                         3. Zima Mateusz – Wieliczka
4. Duliasz Aleksandra                                  4. Zbrożek Bartosz – Koźmice Wlk.
styl klasyczny:                                                styl klasyczny:
1. Wygonna Sylwia – Niepołomice              1. Bednarz Stanisław – Niepołomice
2. Komajda Paulina – Niepołomice              2. Kościółek Filip – Niepołomice
3. Kurdyś Karolina – Koźmice Wlk.             3. Sosnal Artur – Niepołomice
4. Wojewoda Urszula – Wieliczka                4. Bednarz Jakub – Wieliczka
styl grzbietowy:                                              styl grzbietowy:
1. Kania Katarzyna – Koźmice Wlk.                1. Zabdyr Mateusz – Kłaj
2. Wiśniewska Aleksandra – Wieliczka            2. Oskar Szewczyk – Niepołomice
3. Kazimierczak Kornelia – Niepołomice           3. Kania Lukasz – Koźmice
4. Kafel Sylwia – Podłęże                                4. Bień Adrian – Wieliczka
styl motylkowy:                                              styl motylkowy:
1. Bryndal Weronika – Wieliczka                  1. Szewczyk Arkadiusz – Wola Bat.
2. Ciastoń Inez – Podłęże                            2. Szura Bartosz – Niepołomice
3. Kalemba Sylwia – Wieliczka                    3. Baran Rafał – Niepołomice
4. Niewielski Tomasz – Wieliczka

sztafeta dziewcząt gimnazjada:                       sztafeta chłopców gimnazjada:
1. Gimnazjum Wieliczka                               1. Gimnazjum Niepołomice
2. Gimnazjum Niepołomice                            2. Gimnazjum Wieliczka
3. Gimnazjum Podłęże                                  3. Gimnazjum Koźmice Wlk.
4. Gimnazjum Koźmice Wlk.

Licealiada                                                      Licealiada
dziewczęta                                                    chłopcy
styl dowolny:                                                 styl dowolny:
1. Potera Klaudia – LO Wieliczka                   1. Mardosz Kajetan – LO Wieliczka
2. Garycka Justyna – LO Wieliczka                2. Łanoszka Jakub – LO Wieliczka
3. Płachta Patrycja – LO Wieliczka                 3. Jabłoński Patryk – LO o. Franciszkanów
4. Migas Emilia – ZS Niepołomice                   4. Strączek Mateusz – ZSZ nr2 Niepołomice

styl klasyczny:                                                styl klasyczny:
1. Zawiło Magdalena – LO Wieliczka              1. Żurek Jakub – LO Wieliczka
2. Barczykowska Roksana – ZS Niepołomice  2. Grochal Michał – LO Wieliczka
3. Rupińska Sylwia – ZS Niepołomice             3. Wojas Mateusz – ZS Niepołomice
4. Licau Albert – LO o Franciszkanów

styl grzbietowy:                                                styl grzbietowy:
1. Ptak Joanna – ZSZ Wieliczka                     1. Trzos Przemysław – ZS Niepołomice
2. Trzupek Patrycja – LO Wieliczka                2. Stachura Michał – ZSZ Wieliczka
3. Dec Karolina – ZS Niepołomice                     3. Szczepański Łukasz – ZSZ Wieliczka                                                                                                                                                                 4. Kwiatkowski Daniel – LO o Franciszkanów
styl motylkowy:                                              styl motylkowy:
1. Śliwińska Angelika – ZS Niepołomice      1. Krzysica Jakub – LO Wieliczka
2. Solarczyk Kamil – ZS Niepołomice
3. Walas Karol – LO O. Franciszkanów

Sztafeta dziewcząt licealiada:                Sztafeta chłopców licealiada:
1. LO Wieliczka                                  1. LO Wieliczka
2. ZS Niepołomice                              2. ZS Niepołomice
3. LO o. Franciszkanów

Czterech pierwszych zawodników i zawodniczek w każdym stylu oraz dwie pierwsze sztafety w każdej kategorii szkół będzie reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich. Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Starostwo Powiatowe ufundowało dla zawodników medale, puchary i dyplomy.

Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (chłopcy) Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (dziewczęta)
WIELICZKA 20.01.2011 – PODSTAWOWE WIELICZKA 20.01.2011 – PODSTAWOWE
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : dowolny Styl : dowolny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Radosław Zbrożek Gorzków 4 33,26 I 1 Klaudia Leszczyńska Węgrzce Wlk 1 32,57 I
2 Wiktor Dudziak Sp Niepołomice 2 33,61 II 2 Dębowska Michalina SP 2 3 39,08 II
3 Marcin Herbut Podłęże 4 35,37 III 3 Natalia Dąbek Sp Niepołomice 2 39,47 III
4 Jakub Guzik Sp Niepołomice 2 40,07 4 Wiśniak Urszula SP 2 5 43,61 IV
5 Kupiec  Piotr Grajów 5 42,92 5 Zuzanna Ciastoń Podłęże 4 43,97
6 Stojek Karol SP Szycztniki 3 43,74 6 Romańska Magdalena SP 2 6 47,84
7 Niciński Bartosz Węgrzce Wlk 6 45,67 7
8 Puścizna Patryk SP Książnice 5 48,55 8
9 Michał Barnaś Węgrzce Wlk 3 49,67
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : klasyczny Styl : klasyczny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Arkadiusz Marecik Węgrzce Wlk 5 43,06 I 1 Milena Janik Węgrzce Wlk 2 45,64 I
2 Jakub Jachimczak Podłęże 2 47,07 II 2 Ciastoń Marcelina SP 3 3 54,74 II
3 Hubert Sobelga Sp Niepołomice 4 49,39 III 3 Choczewska Judyta Podłęże 2 55,62 III
4 Kamil Podkowa Sp Niepołomice 2 49,95 4 Anna Wygonna Sp Niepołomice 1 55,82 IV
5 Kost Jan SP 4 3 49,96 5 Sikora Anna SP 4 4 55,92
6 Bartosz Pasek Raciborsko 4 53,44 6 Dominika Podkowa Sp Niepołomice 3 57,05
7 Duda Maciej Węgrzce Wlk 5 56,56 7 Klima Magdalena Raciborsko 1 1,89,00
8 8
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : grzbietowy Styl : grzbietowy
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Sala Kacper Grabie 3 41,63 I 1 Anna Kozik Sp Niepołomice 1 35,94 I
2 Patryk Górecki Raciborsko 4 44,44 II 2 Melania Wojtusik Sp Niepołomice 3 46,92 II
3 Kalemba Dominik SP 3 3 48,90 III 3 Katra Magorzata SP 2 2 48,08 III
4 Łukasz Nosek Zabierzów Bocheński 5 50,10 4 Patrycja Szewczyk Sp Niepołomice 2 49,57 IV
5 Paweł Kudela Podłęże 5 50,72 5 Gargas Natali SP 3 1 52,49
6 Miłosz Bystrowski Sp Niepołomice 1 51,73 6 Ziętarska Magdalena Grabie 3 53,19
7 Kotula Sławomir SP 4 6 51,81 7 Szpałek Małgorzata SP 2 4 56,42
8 Bieniek kamil SP Książnice 4 57,67 8
9 Jajkowicz Dawid SP Książnice 2 1,18,11
9 Szostak Szczepan SP Książnice 2 1,27,87
Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Konkurencja : indywidualna
Styl : motylkowy Dystans : 50m.
Styl : motylkowy
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Jan Walawski Sp Niepołomice 1 37,4 I Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
2 1 Tamara Feliks Sp Niepołomice 1 49,62 I
3 Marek Henke Sp Niepołomice 3 39,02 II 2 Pola Michalska Sp Niepołomice 3 49,84 II
4 3 Agnieszka Starowicz Sygneczów 2 50,63 III
5 4 Matuszczyk Joanna SP 2 1 54,7 IV
6 5 Aleksandra Dziura SP Grabie 2 58,01
6 Julia Kostrzewa SP Byszyce 3 1,05,23
Konkurencja : sztafeta
Dystans : 50m. Konkurencja : sztafeta
Styl : dowolny Dystans : 50m.
Styl : dowolny
Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
1 SP Niepołomice 1 5,34,86 I Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
2 Węgrzce Wlk 6,43,50 II 1 SP Niepołomice 1 5,45,83 I
3 SP Podłęże 3 6,04,82 poza kon. 2 SP 3 5 6,57,48 II
4 SP 4 4 7,24,10 III 3 SP Podłęże 3 7,28,45 III
5 5 4 SP 2 2 7,04,87 dyskf
Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (chłopcy) Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (dziewczęta)
WIELICZKA 20.01.2011 – GIMNAZJUM WIELICZKA 20.01.2011 – GIMNAZJUM
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : dowolny Styl : dowolny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Nowotnik Michał Węgrzce Wlk 3 28,73 I 1 Natalia Wojas Niepołomice 2 33,04 I
2 Kamil Chalibożek Niepołomice 4 30,75 II 2 Szpałek Aleksandra Węgrzce Wlk 3 37,20 II
3 Mateusz Zima Wieliczka 5 33,26 III 3 Natalia Kluza Wieliczka 5 37,21 III
4 Zbrożek Bartosz Koźmice Wlk 5 34,79 IV 4 Duliasz Aleksandra 6 42,67 IV
5 Mateusz Brodowicz Wieliczka 4 34,81 5 Stasiak Olga GM Gdów 4 44,68
6 Karol Kruk Niepołomice 2 34,85 6 Natalia Hankus Podłęże 3 51,38
7 Dominik Rozwadowski GM Gdów 2 38,54 7 Wojas Julia GM Gdów 2 1,08,69
8 8
9 9
Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Konkurencja : indywidualna
Styl : klasyczny Dystans : 50m.
Styl : klasyczny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Bednarz Stanisław Niepołomice 4 41,97 I 1 Wygonna Sylwia Niepołomice 2 41,48 I
2 Kościółek Filip Niepołomice 2 43,83 II 2 Komajda Paulina Niepołomice 4 45,67 II
3 Sosnal Artur Niepołomice 4 45,80 III 3 Kurdyś Karolina Koźmice Wlk 1 51,66 III
4 Bednarz Jakub Wieliczka 3 46,96 IV 4 Urszula Wojewoda Wieliczka 3 53 IV
5 Patryk Wożniak Wieliczka 3 47,00 5 Julia Kordula Wieliczka 5 53,65
6 Streb Jakub Węgrzce Wlk 5 49,4 6 Dominika Matuszyk Wieliczka 3 58,5
7 Piątek Krzysztof Koźmice Wlk 5 53,13 7 Morajka Joanna GM Gdów 2 59,85
8 Nowakowski Krol Wola Batorska 6 54,28 8 Bochnia Karolin Koźmice Wlk 6 1,01,53
9 9
10 10 Witkiewicz Anna Wola Batorska 5
11
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : grzbietowy Styl : grzbietowy
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Zabdyr Mateusz GM Kłaj 3 33,23 I 1 Katarzyna Kania Koźmice Wlk 3 47,28 I
2 Oskar Szewczyk Niepołonice 3 39,54 II 2 Aleksandra Wiśniewska Wieliczka 5 49,11 II
3 Łukasz Kania Koźmice Wlk 2 43,12 III 3 Kornelia Kazimierczak Niepołomice 2 49,33 III
4 Adrian Bień Wieliczka 5 45,61 IV 4 Kafel Sylwia Podłęże 4 49,39 IV
5 Mateusz Nowak Koźmice Wlk 4 48,04 5 Katarzyna Zawiślan Wieliczka 3 50,88
6 Wolnicki Piotr Wola Batorska 4 50,14 6 Bała Gabriela Koźmice Wlk 6 51,23
7 Grzesik Piotr GM Wieliczka 5 51,46 7 Potera Anna GM Gdów 4 55,55
8 Szymon Besala Zabierzów Bocheński 2 8 Michalska Joasnna Koźmice Wlk 1 1,02,75
Konkurencja : indywidualna
Konkurencja : indywidualna Dystans : 50m.
Dystans : 50m. Styl : motylkowy
Styl : motylkowy
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce 1 Weronika Bryndal Wieliczka 2 48,18 I
1 Arkadiusz Szewczyk Wola Batorska 2 30,68 I 2 Inez Ciastoń Podłęże 3 46,44 dyskf
2 Szura Bartosz Niepołomice 5 33,53 II 3 Sylwia Kalemba Wieliczka 4 1,10,47 II
3 Rafał Baran Niepołomice 3 35,12 III 4
4 Tomasz Niewielski Wieliczka 4 48,36 IV 5
5 Jonasz Kowalski Podłęże 6 48,75 6
Konkurencja : sztafeta Konkurencja : sztafeta
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : dowolny Styl : dowolny
Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Niepołomice 3 5,42,66 I 1 Wieliczka 2 7,14,66 I
2 Wieliczka 2 6,26,99 II 2 Niepołomice 5 7,14,67 II
3 Koźmice Wlk 4 7,09,66 III 3 Podłęże 3 8,15,86 III
4 4 Koźmice Wlk 4 8,59,54 IV
5

Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (chłopcy) Powiatowe Eliminacje w Pływaniu (dziewczęta)
WIELICZKA 20.01.2011 – LICEUM WIELICZKA 20.01.2011 – LICEUM
Konkurencja : indywidualna Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m. Dystans : 50m.
Styl : dowolny Styl : dowolny
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Mardosz Kajetan LO Wieliczka 5 28,20 I 1 Potera Klaudia LO Wieliczka 5 40,71 I
2 Łanoszka Jakub LO Wieliczka 5 36,32 II 2 Garycka Justyna LO Wieliczka 4 42,73 II
3 Jabłoński Patryk LO O. Franciszkanów 1 36,44 III 3 Płachta Patrycja LO Wieliczka 2 43,97 III
4 Strączek Mateusz ZSZ nr 2 Niepołomice 4 36,76 IV 4 Migas Emilia ZS Niepołomice 3 47,00 IV
5 Barski Hubert LO Wieliczka 2 37,96 5
6 Gurgul Łukasz ZS Niepołomice 6 38,41 6
7 Dębowski Kamil ZS Wieliczka 39,41 7
8 Moczulski Adrian LO O. Franciszkanów 4 40,7 8
9 Wiśniewski Tomasz ZS Wieliczka 40,86 9
10 Czyżowski Michał ZSZ nr 2 Niepołomice 3 41,24 10
11 Turecki Adrian ZS Wieliczka 43,37 11
12 Klęsk Patryk ZSZ nr 2 Niepołomice 2 48,72
13 Gierczak Michał LO O. Franciszkanów 3 50,06 Konkurencja : indywidualna
14 Babicz Daniel ZS Wieliczka 52,71 Dystans : 50m.
Styl : klasyczny
Konkurencja : indywidualna
Dystans : 50m.
Styl : klasyczny Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Zawiło Magda LO Wieliczka 4 49,8 I
2 Barczykowska Roksana ZS Niepołomice 2 1,00,55 II
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce 3 Rupińska Sylwia ZS Niepołomice 3 1,03,58 III
1 Żurek Jakub LO Wieliczka 43,02 I 4
2 Grochal Michał LO Wieliczka 43,89 II 5
3 Wojas Mateusz ZS Niepołomice 45,36 III 6
4 Licau Albert LO Wieliczka 47,01 IV 7
5 Podolecki  Zbigniew ZSZ nr 2 Niepołomice 47,18
6 Wojna Michał ZSZ nr 2 Niepołomice 47,29
7 Walas Paweł LO O. Franciszkanów 50,86 Konkurencja : indywidualna
8 Wróbel Konrad ZS Wieliczka 1,01,03 Dystans : 50m.
9 Baran Krzysztof LO O. Franciszkanów 1,08,24 Styl : grzbietowy
10 Pereira Rodrigo Izaak LO O. Franciszkanów 1,27,29
11 Hajduk patryk ZS Wieliczka 1,30,61
12 Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
1 Ptak Joanna ZS Wieliczka 5 54,53 I
Konkurencja : indywidualna 2 Trzupek Patrycja LO Wieliczka 3 54,88 II
Dystans : 50m. 3 Dec Karolina ZS Niepołomice 4 59,56 III
Styl : grzbietowy 4
5
6
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce 7
1 Trzos Przemysław ZS Niepołomice 2 42,22 I
2 Stachura Michał ZS Wieliczka 3 47,28 II Konkurencja : indywidualna
3 Szczepański Łukasz ZS Wieliczka 4 52,92 III Dystans : 50m.
4 Kwiatkowski Daniel LO O. Franciszkanów 3 55,97 IV Styl : motylkowy
5 Dyna Jakub LO O. Franciszkanów 1 58,35
6 Jarosz Krzysztof LO O. Franciszkanów 4 58,85
7 Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce
8 1
9 2 Śliwińska Angelika ZS Niepołomice 4 1,10,53 I
3
Konkurencja : indywidualna 4
Dystans : 50m. 5
Styl : motylkowy 6
Konkurencja : sztafeta
Lp. Imię Nazwisko Szkoła Tor Czas Miejsce Dystans : 50m.
1 Krzysica Jakub LO Wieliczka 2 36,68 I Styl : dowolny
2 Solarczyk Kamil ZS Niepołomice 5 38,65 II
3 Walas Karol LO O. Franciszkanów 4 1,01,96 III
4 Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
5 1 LO Wieliczka 3 7,29,90 I
6 2 ZS Niepołomice 4 9,09,30 II
7 3
4
Konkurencja : sztafeta 5
Dystans : 50m.
Styl : dowolny
Lp. Szkoła Tor Czas Miejsce
1 LO Wieliczka 2 6,35,80 I
2 ZS Niepołomice 3 6,51,34 II
3 LO O. Franciszkanów 4 8,10,67 III
4
5
5

Wyniki poszczególnych spotkań :
SP 2 Wieliczka – SP 3 Wieliczka    19:39
SP Gdów – SP Biskupice             25:10
SP 3 Wieliczka – SP Biskupice      45:24
SP 2 Wieliczka – SP Gdów           21:36
SP 3 Wieliczka – SP Gdów           35:27
SP 2 Wieliczka – SP Biskupice      22:21
Zdecydowanie najlepsi okazali się chłopcy z SP 3 Wieliczka wygrywając wszystkie mecze. Jedną porażkę odnieśli koszykarze z Gdowa co dało im drugie miejsce. Tuż za nimi uplasowali się gospodarze imprezy a czwarte miejsce przypadło dla uczniów z Biskupic.
Końcowa klasyfikacja:
1. SP 3 Wieliczka
2. SP Gdów
3. SP 2 Wieliczka
4. SP Biskupice
W drużynie z SP 3 Wieliczka grali : Grzegorz Porąbka, Filip Jaglarz, Łukasz Janus, Kamil Grabowski, Damian Kozak, Mateusz Szczuciński, Kamil Potępa, Kamil Jankowski, Piotr Sosnowski i Tomasz Kowalczyk. Opiekunem była Agnieszka Kalarus.
Dnia 15 grudnia 2010 r.  w tym samym miejscu spotkały się dziewczęta z : SP Biskupice (opiekun Robert Nowak), SP Staniątki (Izabela Włodarz), SP Gorzków (Jerzy Verey), SP Winiary (Andrzej Adamiec) i SP 2 Wieliczka ( Magdalena Wrona). Grano w dwóch grupach, w których w wyniku losowania znalazły się:
Grupa A: SP Biskupice, SP 2 Wieliczka i SP Staniątki.
Wyniki spotkań :
SP Biskupice – SP 2 Wieliczka    10:35
SP Biskupice – SP Staniątki      22:37
SP 2 Wieliczka – SP Staniątki    30:28
Grupa B : SP Winiary – SP Gorzków 6:14
W meczu o trzecie miejsce spotkały się SP Staniątki z SP Winiary i to te pierwsze okazały się lepsze wygrywając całe spotkanie 34:15. Finał pewnie i bardzo wysoko wygrały gospodynie SP 2 Wieliczka 64:8 . Końcowa klasyfikacja :
1. SP 2 Wieliczka
2. SP Gorzków
3. SP Staniątki
4. SP Winiary
5. SP Biskupice
W drużynie z SP 2 grały: Alicja Grabka, Anna Frey, Daria Paluch, Sabina Antosz, Róża Waśniowska, Julia Wilk, Natalia Szustak, Joanna Matuszyk, Dominika Janus, Patrycja Panek i Sandra Sznajder. Opiekunem była Magdalena Wrona.
Zwycięscy zarówno chłopcy jak i dziewczęta będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych.
Mecze sędziowali : Bogusław Dymek, Jacek Noga, Olga Skowron i Leszek Kozłowski.
Eliminacje powiatowe zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce przy wsparciu władz powiatowych, które ufundowały nagrody, napoje, dyplomy i puchary dla najlepszych drużyn.