Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Dnia 4 października w Kłaju na stadionie „ Wolni Kłaj” odbyły się eliminacje powiatowe w biegach przełajowych. Wystartowało 180 uczniów szkół podstawowych oraz 120 gimnazjalistów wyłonionych podczas eliminacji gminnych( 6 zawodników w każdej kategorii wiekowej).

Dziewczęta miały do pokonania 800 m a chłopcy 1000m zarówno podstawówki jak i gimnazja.

Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w  Wieliczce, fundatorem napojów, dyplomów, medali i pucharów był Starosta Powiatu Wielickiego.

Wyniki:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Klasa IV dziewczęta

  1. Ciastoń Marcelina        SP nr 3 Wieliczka
  2. Nosal Klaudia             Wola Batorska
  3. Kwiecińska Sabina      Zakrzów
  4. Bukowska Paulina                   Gdów
  5. Wójcik Agnieszka                   Gdów
  6. Łach Dominika                        Grodkowice
  7. Ścigalska Patrycja                   Wola Batorska
  8. Micherdzińska Agata               SP nr 4 Wieliczka
  9. Kwiecińska Gabriela                Bodzanów
  10. Rozwadowska Kinga               Gorzków
  11. Kielian Aleksandra                  Wieliczka
  12. Leszczyńska Klaudia               Węgrzce Wielkie
  13. Jachimczak Katarzyna Bodzanów
  14. Kwiecińska Pola                      Zręczyce
  15. Kijewska Alicja                       Wiatowice
  16. Sadłoń Aleksandra                  Kłaj
  17. Sum Dominika             Niepołomice
  18. Cholewa Gabriela                    Łazany
  19. Baran Roksana                        Zakrzów
  20. Dubiel Beata                            Trąbki
  21. Dawaj Natalia                         Gdów
  22. Gajek Agnieszka                     Łazany
  23. Bigos Aleksandra                    Łazany
  24. Sobas Joanna                          Kłaj
  25. Czaja Natalia                           Kłaj
  26. Nowak Paloma                       Kłaj

Klasa IV chłopcy

1.        Piątek Marcin              SP nr 2 Wieliczka

2.        Chyclak Arkadiusz       Niegowić

3.        Jamrozy Mateusz         Bodzanów

4.        Lebiest Dominik           Podłęże

5.        Pilch Dominik              Zakrzów

6.        Mętel Radosław           Grodkowice

7.        Książek Dawid            Podłęże

8.        Stasiak Jacek               Gdów

9.        Zawiślan Piotr              SP nr 3 Wieliczka

10.    Palonek Tomasz          Zręczyce

11.    Kołos Arkadiusz          Szczytniki

12.    Czuraj Robert              Targowisko

13.    Janik Jakub                  SP nr 4 Wieliczka

14.    Śleboda Gabriel           Wola Batorska

15.    Dański Jacek               Raciborsko

16.    Więsek Bartosz           Kłaj

17.    Hajduk Bartek             Gorzków

18.    Tabor Bartłomiej          Niegowić

19.    Samek Jakub               Targowisko

20.    Budyś Tomasz Grodkowice

21.    Kmieć Damian Niepołomice

22.    Cygan Szymon Łazany

23.    Jankowski Marcin        Kłaj

24.    Kot Jakub                   Bodzanów

25.    Goryczka Krystian       Targowisko

26.  Bzdyl Mikołaj              Łazany

Klasa V dziewczęta

  1. Gąska Julita                             Podłęże
  2. Kościelny Patrycja                   Węgrzce Wielkie
  3. Krzemień Magdalena               Staniątki
  4. Braś Patrycja                           SP nr 4 Wieliczka
  5. Wysocka Alicja                       SP nr 2 Wieliczka
  6. Czaja Małgorzata                    Niegowić
  7. Jachimczak Justyna                  Bodzanów
  8. Malaca Anna                           Podłęże
  9. Taczała Grażyna                      Wola Batorska
  10. Kruspińska Agnieszka Podłęże
  11. Wołek Agnieszka                    Łazany
  12. Godzik Patrycja                      SP nr 3 Wieliczka
  13. Węglarz Aleksandra                Winiary
  14. Dziura Aleksandra                   Grabie
  15. Feliksiak Natalia                      Łazany
  16. Kuras Magdalena                    Kłaj
  17. Zych Natalia                            Brzezie
  18. Sum Justyna                            Zakrzów
  19. Domoń Natalia                        Biskupice
  20. Palej Urszula                           Grabie
  21. Sobór Marta                           Szczytniki
  22. Szczygieł Maria                       Grodkowice
  23. Wyporek Karolina                  Targowisko
  24. Porębska Karolina                  Grodkowice
  25. Jankowska Paula                     Kłaj
  26. Łyżwińska Magdalena Kłaj
  27. Maciejasz Agnieszka               Kłaj

Klasa V chłopcy

  1. Żychowicz Bartosz                  Podłęże
  2. Zawiślan Wojciech                  Byszyce
  3. Nędza Michał                          Winiary
  4. Kuchta Mateusz                      Szczytniki
  5. Klimczak Jacek                       Grodkowice
  6. Mordarski Albert                    Niepołomice
  7. Zawadzki Patryk                     Podłęże
  8. Czerwiński Kacper                  Gdów
  9. Grochol Przemysław                SP nr 4 Wieliczka
  10. Lekki Kacper                          Niepoomice
  11. Pazdan Konrad                       Łazany
  12. Wójtowicz Adrian                   Niegowić
  13. Słowiński Bartłomiej                Gdów
  14. Bzdyl Bartłomiej                      Łazany
  15. Wolanin Grzegorz                    Koźmice Wlk
  16. Wojtas Dominik                      Jaroszówka
  17. Miękina Wojciech                   Koźmice Wlk
  18. Fraś Grzegorz                          Niepołomice
  19. Sala Paweł                              Trąbki
  20. Michałek Adrian                      Niegowić
  21. Skoczek Wiktor                      Targowisko
  22. Sobór Mariusz             Grodkowice
  23. Świętek Adrian                       Targowisko
  24. Kwieciński Karol                    Bodzanów
  25. Starosta Dawid                       Wola Batorska
  26. Kołos Michał                           Grodkowice

Klasa VI dziewczeta

  1. Lenart Julia                              Grabie
  2. Oramus Izabela                       Janowice
  3. Wcisło Katarzyna                    Marszowice
  4. Kapusta Angelika                    Podłęże
  5. Mazur Urszula             SP nr 3 Wieliczka
  6. Stefanik Patrycja                     Gorzków
  7. Pagacz Magdalena                  Wiatowice
  8. Waśniowska Róża                   SP nr 2 Wieliczka
  9. Kotarba Żaneta                       Gdów
  10. Kozik Anna                             Niepołomice
  11. Ćmak Weronika                      Wola Zabierzowska
  12. Gąsłowska Izabela                  Szczytniki
  13. Zubek Izabela                          Łazany
  14. Majerz Emilia                          Kłaj
  15. Kozub Kamila             Targowisko
  16. Pieprzyca Kamila                    Zagórze
  17. Krawczyk Edyta                     Wola Batorska
  18. Gajek Paulina                          Łazany
  19. Tomasik Aleksandra                Łazany
  20. Skoczek Dominika                  Targowisko
  21. Kubas Patrycja                       Kłaj
  22. Wójcik Katarzyna                   Trąbki
  23. Więsek Klaudia                       Kłaj
  24. Gil Iza                                     Targowisko
  25. Rachwał Monika                     Grodkowice

Klasa VI chłopcy

  1. Sala Kacper                            Grabie
  2. Zdebski Patryk                        Marszowice
  3. Kuc Kamil                              Grabie
  4. Szydłowski Michał                   Wola Zabierzowska
  5. Kurowski Darek                     Gorzków
  6. Fryz Andrzej                           Łazany
  7. Palonek Adrian                       Łazany
  8. Lebiest Bartłomiej                   Podłęże
  9. Stańczyk Mateusz                   Gdów
  10. Niewierski Patryk                    Zakrzów
  11. Świętek Ernest            Targowisko
  12. Kurowski Dawid                     Gorzków
  13. Dudzik Patryk                         Wiatowice
  14. Wróbel Kamil                          SP nr 2 Wieliczka
  15. Kadzik Szczepan                     Gdów
  16. Malinowski Dariusz                 Wola Batorska
  17. Rudek Kamil                           Zręczyce
  18. Górecki Patryk                        Raciborsko
  19. Tryliński Bartosz                      Niepołomice
  20. Brózda Dominik                      Kłaj
  21. Gace Damian                           Zręczyce
  22. Kura Patryk                            Niepołomice
  23. Marzec Jakub                          Brzezie
  24. Szostak Jakub                         Łazany
  25. Kruszyna Bartosz                    Biskupice
  26. Czubak Łukasz                       Targowisko
  27. Urbanek Bartosz                     Trąbki
  28. Grochot Bartłomiej                  Trąbki
  29. Szczudło Mateusz                    Kłaj
  30. Maciuszek Kamil                     Kłaj
  31. Łach Michał                            Grodkowice
  32. Dziedzic Krystian                    Kłaj

GIMNAZJADA

Klasa I dziewczeta

  1. Nosek Marzena                      Węgrzce Wlk
  2. Wiącek Klaudia                      Koźmice Wlk
  3. Cieślik Monika                        Koźmice Wlk
  4. Gniadek Patrycja                     Wieliczka
  5. Kawaler Jolanta                      Koźmice Wlk
  6. Malinowska Anna                   Gdów
  7. Zielińska Marta                       Zabierzów Bocheński
  8. Świętek Klaudia                      Targowisko
  9. Pęcak Oliwia                           Niepołomice
  10. Sum Natalia                            Niepołomice
  11. Bzdyl Natalia                           Gdów
  12. Kmiecik Magdalena                 Kłaj
  13. Pilch Aleksandra                     Gdów
  14. Konieczna Natalia                   Kłaj
  15. Chomont Anna                        Sławkowice
  16. Kowalik Jadwiga                     Sławkowice
  17. Tabor Kamila                          Niegowić
  18. Flak Urszula                            Sławkowice
  19. Rudzka Anita                           Niegowić
  20. Rudek Zuzanna                       Niegowić

Klasa I chłopcy

  1. Szeląg Dominik                       Węgrzce Wlk
  2. Kot Krzysztof                          Sławkowice
  3. Nawalaniec Grzegorz               Gdów
  4. Gawęda Krzysztof                   Podstolice
  5. Jelonek Wojciech                    Niegowic
  6. Gawłowicz Patryk                   Niepołomice
  7. Iwulski Karol                           Niepołomice
  8. Kurowski Patryk                     Dobranowice
  9. Bzdyl Mateusz             Gdów
  10. Klimowski Artur                      Koźmice Wlk
  11. Czesak Łukasz                        Gdów
  12. Tobiasz Michał                        Gdów
  13. Gąsiorowski Dominik  Golkowice
  14. Dyba Dominik             Kłaj
  15. Świętek Filip                           Targowisko
  16. Pacek Jakub                           Gdów
  17. Rybka Albert                           Kłaj

Klasa II dziewczęta

  1. Bednarczyk Aleksandra           Węgrzce Wlk
  2. Ślęczka Sabina                        Koźmice Wlk
  3. Mardosz Daria            Niegowić
  4. Fortuna Natalia                       Sławkowice
  5. Przetocka Marianna                Podstolice
  6. Dulik Marzena             Gdów
  7. Płotek Justyna                         Kłaj
  8. Panczyk Teresa                       Koźmice Wlk
  9. Kurzawa Katarzyna                 Sławkowice
  10. Wilczyńska Aneta                    Gdów
  11. Kluch Natalia                          Targowisko
  12. Cichy Paulina                          Gdów
  13. Majka Agnieszka                    Niegowić
  14. Matras Amanda                      Niegowić

Klasa II chłopcy

  1. Radwański Mateusz                Gdów
  2. Grzesik Remigiusz                   Gdów
  3. Jasiołek Filip                           Węgrzce Wlk
  4. Fraś Tomasz                           Niepołomice
  5. Buczek Krzysztof                    Kłaj
  6. Bednarek Karol                      Kłaj
  7. Smyda Mateusz                       Koźmice Wlk
  8. Oleksy Adrian             Koźmice Wlk
  9. Stachaczyk Jakub                    Niepołomice
  10. Obruśnik Cezar                       Niegowić
  11. Enz Adrian                              Gdów
  12. Szydłowski Artur                     Niepołomice
  13. Woźniak Radosław                 Koźmice Wlk
  14. Kałuża Kamil                          Węgrzce Wlk
  15. Włodarczyk Maciej                 Kłaj
  16. Mięso Tomasz             Kłaj
  17. Ciupa Adam                            Kłaj
  18. Bzdyl Mateusz             Gdów
  19. Dębowski Krzysztof                Dobranowice
  20. Pagacz Tomasz                       Kłaj
  21. Kuk Arkadiusz                        Niegowić
  22. Mięso Dominik                        Kłaj

Klasa III dziewczęta

  1. Cichoń Klaudia                       Gdów
  2. Sobkowska Natalia                 Gdów
  3. Wojas Ilona                            Niegowić
  4. Kostuch Ewa                          Staniątki
  5. Budna Klaudia             Gdów
  6. Gałązka Agnieszka                  Węgrzce Wlk
  7. Szafran Patrycja                      Wieliczka
  8. Tatarczuch Natalia                   Koźmice Wlk
  9. Kwiecień Aneta                       Niepołomice
  10. Patera Anna                            Gdów
  11. Kupiec Justyna                        Sławkowice
  12. Halberta Marta                        Gdów
  13. Hojoł Justyna                          Wieliczka
  14. Michniak Patrycja                   Wieliczka
  15. Tańcula Izabela                       Staniatki
  16. Warchoł Klaudia                     Podstolice
  17. Nowak Gabriela                      Niepołomice

Klasa III chłopcy

  1. Nowak Konrad                       Gdów
  2. Machowski Damian                 Golkowice
  3. Burda Mariusz             Podstolice
  4. Kozłowski Marcin                   Węgrzce Wlk
  5. Ryba Sebastian                       Niegowić
  6. Cygan Kamil                           Gdów
  7. Ciastoń Marcin                        Sławkowice
  8. Pilch Krystian                          Niegowić
  9. Rembecki Sebastian                Wieliczka
  10. Bąk Jakub                               Staniątki
  11. Opiek Artur                            Węgrzce Wlk
  12. Lekki Amadeusz                     Niepołomice
  13. Świętek Michał                       Kłaj
  14. Niędziułka (?) Bartłomiej         Gdów
  15. Wojewoda Rafał                     Staniatki
  16. Paconek Arkadiusz                 Sławkowice
  17. Rozwadowski Dominik            Gdów
  18. Bruzda Michał             Golkowice
  19. Maliszczak Michał                   Kłaj
  20. Łach Mateusz                          Kłaj
  21. Stępień Dominik                      Kłaj
  22. Machowski Konrad                Niepołomice

Sztafetowe biegi przełajowe

w ramach LICEALIADY

Dziewczęta

1. Zespół Szkół Niepołomice

2. Zespół Szkół Gdów

3. Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce

4. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Niepołomicach

Chłopcy

1. Liceum Ogólnokształcące w Wieliczce

2. Zespół Szkół Gdów

3. Zespół Szkół Niepołomice

4. Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce

5. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Niepołomicach

Dnia 10 czerwca na orliku w Gdowie rozegrany został Turniej powiatowy szkół ponadgimnazalnych w piłce nożnej chłopców. Udział w turnieju wzięły LO Wieliczka ( opiekun Dominik Grunwald), ZS Niepołomice ( Michał Gliwa), ZS Gdów (Beata Węglarz i W. Bazela) i ZSZ nr 2 Niepołomice (Sławomir Król). Grano systemem każdy z każdym 2×10 minut. Za zwycięstwo zespół otrzymywal 3 pkt., za remis 1 pkt a za przegraną 0 pkt.Oto wyniki rywalizacji:ZS Gdów – LO Wieliczka                     2:5ZS Gdów – ZS Niepołomice                 1:2ZS Gdów – ZSZ Niepołomice               3:4LO Wieliczka – ZS Niepołomice           1:2LO Wieliczka – ZSZ Niepołomice         8:2 ZS Niepołomice – ZSZ Niepołomice     4:3Komplet zwycięstw zanotowali na swym koncie chłopcy z ZS z Niepołomic ( 9 pkt), tuż za nimi uplasowali się licealiści z Wieliczki (6 pkt), na trzecim miejscu z jednym zwycięstwem ZSZ nr 2 z Niepołomic( 3 pkt) i czwarte miejsce przypadło gospodarzom ZS Gdów.Końcowa klasyfikacja :

  1. ZS Niepołomice
  2. LO Wieliczka
  3. ZSZ nr 2 Niepołomice
  4. ZS Gdów

Turniej zorganizowany przez ZS w Gdowie wspólnie z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym w Wieliczce.

Zmieniony ( 22.06.2010. )

Dnia 19 kwietnia 2010 roku w sali sportowej SP 2 w Wieliczce odbył się jeden  z turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Małopolski w Mini- koszykówce chłopców rocznik 1998 i młodsi. Udział w nim wzięły cztery drużyny: SP Suchoraba (Niepołomice), SP 41 Kraków, oraz dwie drużyny UKS Regis Wieliczka tworzące reprezentacje SP 3 Wieliczka  i SP 2 Wieliczka. Zdecydowanym zwycięzcą okazała się … Zdecydowanym zwycięzcą okazała się drużyna reprezentująca Szkoła Podstawową nr 3 z Wieliczki, przed SP Suchoraba, SP 2 Wieliczka oraz SP 41 Kraków. Dwie pierwsze drużyny awansowały do zawodów półfinałowych, które odbędą się 5 maja w Krakowie. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Najwięcej punktów dla zwycięzców, których prowadził trener Hubert Sołtysik pracownik MOS Wieliczka, zdobyli: Łukasz Janus 47, Damian Kozak 44, Daniel Chytroś 21, Filip Jaglarz 18 oraz Tomasz Gawlik 14. Pozostałe punkty zdobyli Wojciech Szczygieł 12, Mateusz Szczuciński 11, Grzegorz Porąbka 10, Kamil Grabowski 9, Jakub Wrześniak 6, Tomasz Kowalczyk 6, Jan Pasula 3, Marcin Kupiec 2 oraz Kamil Jankowski 2. W drużynie SP 2, która składała się głównie z chłopców o rok młodszych, a prowadził ich trener Dariusz Mulik, najskuteczniejsi okazali się Jan Klimczyk zdobywca 25 punktów oraz Michał Zając 22. Ponad to punkty zdobyli: Patryk Jochemczyk 15, Mateusz Młyński 14, Jakub Baniak 12, Wojtek Jaszczyk 10, Mateusz Gawęda 6, Filip Tyburczuk 4oraz Paweł Błaszczyk 2. W drużynie grali również: Patryk Lenart, Damian Stachurski, Szymon Hojoł, Szymon Szamański, Bartosz Gancarczyk.Wyniki turnieju:1.      SP 2 Wieliczka – SP 41 Kraków   57-102.      SP 3 Wieliczka – SP Suchoraba    67-133.      SP 3 Wieliczka – SP 41 Kraków    67-134.      SP 2 Wieliczka – SP Suchoraba     28-415.      SP Suchoraba   – SP 41 Kraków     37-76.      SP 3 Wieliczka – SP 2 Wieliczka    70-29 Sporządził:  Hubert SołtysikKońcowa kolejność

LP SZKOŁA PUNKTY KOSZE MIEJSCE
1 SP 3 WIELICZKA 6 204 – 55 I MIEJSCE
2 SP SUCHORABA 5 91 – 102 II MIEJSCE
3 SP 2 WIELICZKA 4 114 – 121 III MIEJSCE
4 SP 41 KRAKÓW 3 30 – 161 IV MIEJSCE

Dnia 21 kwietnia na stadionie Wolni Kłaj odbyły się eliminacje Powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum oraz indywidualne biegi przełajowe szkół ponad gimnazjalnych.

W kategorii szkół podstawowych dziewczęta reprezentowały : Grabie (opiekun Małgorzata Cyganik), SP 2 Wieliczka (Anna Mokrzycka), Łazany (Ewa Kurzawa), Podłęże ( Z. Suślik), Niegowić (Piotr Wojas), Niepołomice (Anna Dominik), Kłaj (Wojciech Wilk), Targowisko ( Mirosław Świętek).

Biegi zostały rozegrane w formie sztafet 9×800 m ( trzy uczennice z kl 4, trzy z kl. 5 i trzy z kl.6) i końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:

1. SP 2 Wieliczka

2. SP Podłęże

3. SP Niegowić

4.SP Grabie

5. SP Niepołomice

6. SP Kłaj

7. SP Targowisko

8. SP Łazany

Skład zespołu z Wieliczki: Alicja Wysocka, Joanna Stryszowska, Nina Chuderska, Maria Maszek, Alicja Grabka, Róża Waśniowska, Patrycja Gniadek, Magdalena Klejdysz i Agata Kania. Opiekunem drużyny była Anna Mokrzycka.

Dwie pierwsze sztafety tj.: SP 2 Wieliczka i SP Podłęże będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich 24 kwietnia na Krakowskich Błoniach.

Wśród chłopców do rywalizacji przystąpiło 7 sztafet. Chłopcy mieli do pokonania 9 x 1000 m.

Końcowe wyniki:

  1. Niepołomice
  2. Podłęże
  3. SP 4 Wieliczka
  4. SP 2 Wieliczka
  5. Łazany
  6. Targowisko
  7. Kłaj

Skład drużyny z Niepołomic : Patryk Gawłowicz, Łukasz Adamczyk, Karol Iwulski, Dominik Pieprzyca, Patryk Kura, Michał Adamczak, Albert Mordarski, Filip Warzecha i Grzegorz Fraś. Opiekunem była Anna Dominik.

Oprócz tej sztafety w zawodach wojewódzkich wystartuje również z drugiego miejsca sztafeta z Podłęża.

Szkoły gimnazjalne biegały również sztafety 10 x 800 m dziewczęta i 10 x 1000m chłopcy.

Wśród gimnazjalistek tylko trzy sztafety przystąpiły do biegu tj.: Koźmice Wlk. (opiekun Jolanta Kałuża), Węgrzce Wlk. i gospodarze Kłaj.

Wyniki:

  1. Koźmice Wlk.
  2. Węgrzce Wlk.
  3. Kłaj

Skład sztafety z Koźmic: Natalia Chlebda, Natalia Tatarczuch, Marta Kalemba, Kinga Chlebda, Mariola Wcisło, Ślęczka Sabina, Teresa Panczyk, Maria Łyżczarz, Karolina Mazur, Patrycja Oziębło, Justyna Domoń. Opiekunem była Jolanta Kałuża.

O jedną sztafetę więcej zgłoszono do biegu chłopców tj. Niegowić.

Wyniki:

  1. Węgrzce Wlk.
  2. Koźmice Wlk.
  3. Niegowić
  4. Kłaj

W sztafecie z Węgrzc biegli : Robert Czuła, Adrian Soja, B. Kozłowski, Marcin Kozłowski, Wiktor Szymoniak, Filip Jaworek, Adrian Kurtyka, Damian Smęder, Szymon Raźniak, Kamil Kogowski.

Dwie pierwsze sztafety zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich.

Szkoły ponadgimnazjalne walczyły o tytuł mistrza powiatu Wielickiego w biegach indywidualnych ( dziewczęta miały do pokonania dystans 1000 m a chłopcy 1500 m).

Łącznie wystartowało 26 dziewcząt i 44 chłopców. Najliczniejszą grupę biegową stanowili chłopcy z klas pierwszych (24 zawodników).

Końcowe wyniki:

Dziewczęta klasa I:

1. Jagoda Litwińska   – LO Wieliczka

2. Kinga Sowińska   – ZSZ Wieliczka

3. Justyna Cicha   – ZSZ Niepołomice

4. Paulina Stawarz   – ZS Gdów

5. Beata Grzywacz   – ZSZ Wieliczka

6. Natalia Gąsior   – ZS Gdów

7. Magdalena Stachnik   – ZSZ Wieliczka

8. Paulina Seniorek   – LO Niepołomice

Dziewczęta klasa II :

1. Anna Chlebda   – LO Wieliczka

2. Edyta Ptak   – ZSZ Niepołomice

3. Marcelina Badura   – ZS Gdów

4. Ewelina Szabelska   – ZSZ Niepołomice

5. Renata Sendor   – ZS Niepołomice

Dziewczęta klasa III :

1. Ewelina Cudak   – LO Niepołomice

2. Magdalena Przystasz   – LO Niepołomice

3. Kinga Karowska   – ZSZ Wieliczka

4. Sylwia Marecik   – ZSZ Wieliczka

5. Patrycja Wiecheć   – ZSZ Wieliczka

6. Agnieszka Raczyńska   – ZS Gdów

Chłopcy klasa I :

1. Marcin Kluba   – ZS Gdów

Jakub Pieprzyk   – LO Wieliczka

3. Filip Romański   – LO Niepołomice

4. Krystian Żak   – LO Wieliczka

5.Damian Kowal   – LO Wieliczka

6. Jakub Łanoszka   – LO Wieliczka

7. Damian Czerczak   – ZS Niepołomice

8. Dominik Skimina   – ZSZ Wieliczka

Chłopcy klasa II :

1. Mateusz Słowik   – LO Wieliczka

2. Karol Zając   – ZS Gdów

3. Antoni Malicki   – LO Wieliczka

4. Tomasz Kulma   – ZS Gdów

5. Łukasz Tomera   – LO Niepołomice

6. Łukasz Czernek   – ZS Gdów

7. Dominik Wajda   – ZSZ Niepołomice

8. Marek Szczudło   – ZSZ Niepołomice

Chłopcy klasa III :

1. Adam Greśkow   – ZSZ Wieliczka

2. Michał Trojański   – ZS Gdów

3. Adrian Mleko   – LO Niepołomice

4. Wojciech Zając   – LO Wieliczka

5. Piotr Gajewski   – ZSZ Niepołomice

Osiem pierwszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej ma prawo startu w zawodach wojewódzkich, które odbędą się na Krakowskich Błoniach 24 kwietnia 2010.

Opiekunami poszczególnych szkół średnich byli: LO Wieliczka ( Grzegorz Starańczak), ZSZ Wieliczka ( Halina Gąsienica i Katarzyna Ziółkowska), ZS Niepołomice, ZS Gdów ( Beata Węglarz i Wioletta Gazela), ZSZ Niepołomice.

Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, puchary, dyplomy i medale ufundował Powiat Wielicki.

Dnia 22 marca 2010 r. w Szarowie rozegrano Eliminacje Powiatowe w mini piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Oprócz gospodarzy- Szarowa (opiekun Magdalena Kutrzeba) dziewczęta reprezentowały :

SP 4 Wieliczka (Tomasz Bętkowski), SP Niepołomice (Urszula Waśniowska),

SP Przebieczany ( Magdalena Zanek) i SP Książnice (Piotr Wojas). Grano systemem każdy z każdym, rozgrywając łącznie 10 spotkań.

Oto wyniki :

SP 4 Wieliczka – Przebieczany               4:13

Książnice – Szarów                                2:22

Niepołomice – Wieliczka                        15:4

Przebieczany – Książnice                        6:4

Niepołomice – Szarów                            8:16

Wieliczka – Książnice                             1:4

Szarów – Przebieczany                           16:0

Książnice – Niepołomice                         2:7

Szarów – Wieliczka                                19:3

Przebieczany – Niepołomice                   3:18

Dziewczęta z Szarowa okazały się najlepsze i pokonując wszystkie swoje rywalki zapewniły sobie pierwsze miejsce. Należy podkreślić fakt, że każdy mecz wygrały z dużą przewagą bramkową tj : 2:22, 8:16, 0:16, 3:19. Tuż za nimi z jedną porażką uplasowały się uczennice z Niepołomic a trzecie miejsce przypadło dla Przebieczan.

Końcowa klasyfikacja :

  1. SP Szarów
  2. SP Niepołomice
  3. SP Przebieczany
  4. SP Książnice
  5. SP 4 Wieliczka

Skład drużyny z Szarowa: Judyta Piotrowska, Daria Wątorek, Justyna Kupiec, Wiktoria Szostak, Agnieszka Lenartowicz, Katarzyna Kamusińska, Natalia Nosek, Klaudia Mleko, Klaudia Hytroś i Kamila Gruszecka. Opiekunem była Magdalena Kutrzeba.

Dzień później 23 marca w tej samej hali spotkały się drużyny chłopców poszczególnych gmin by wyłonić mistrza Powiatu Wielickiego w mini piłce ręcznej.

Zespoły z : Szarowa (opiekun Magdalena Kutrzeba), Biskupic (Robert Nowak), Niepołomic (Anna Dominik), SP 2 Wieliczka (Magdalena Wrona) i Zręczyc (Anna Pilch) grały również systemem każdy z każdym. Po 10 spotkaniach kolejność była następująca :

  1. SP 2 Wieliczka
  2. SP Szarów
  3. SP Niepołomice
  4. SP Zręczyce
  5. SP Biskupice

Wyniki spotkań :

Wieliczka – Zręczyce              12:9

Szarów – Niepołomice            10:8

Biskupice – Wieliczka              10:19

Zręczyce – Szarów                  3:5

Biskupice – Niepołomice         4:17

Wieliczka – Szarów                 12:5

Niepołomice – Zręczyce           9:4

Szarów – Biskupice                  7:7

Niepołomice – Wieliczka          9:12

Zręczyce – Biskupice                9:3

Zespół  SP 2 Wieliczka reprezentowali chłopcy w składzie : Adam Kulasiak, Patryk Woźniak, Tomasz Palmowski, Jarosław Batko, Daniel Pajor, Rafał Włodarczyk, Marcel Ptasznik i Aleksander Świrad. Opiekunem była Magdalena Wrona.

Dziewczęta z Szarowa i chłopcy z SP 2 Wieliczka będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych w Kłaju.

24 marca tym razem w Kłaju spotkały się gimnazjalistki z: Szarowa (opiekun Magdalena i Krzysztof Kutrzeba), Niepołomic (Sabina Gurgul), Koźmic Wlk. (Hubert Sołtysik), Gdowa (Beata Kramarska), Wieliczki. Rozegrano 10 spotkań, oto wyniki:

Wieliczka – Gdów                   5:3

Niepołomice – Szarów             3:5

Koźmice – Wieliczka                6:4

Gdów – Niepołomice               1:4

Koźmice – Szarów                   4:4

Wieliczka – Niepołomice          3:5

Szarów – Gdów                       9:1

Niepołomice – Koźmice           4:3

Szarów – Wieliczka                  5:3

Gdów – Koźmice                     7:4

Końcowa kolejność:

  1. Szarów
  2. Niepołomice
  3. Koźmice Wlk.
  4. Wieliczka
  5. Gdów

Skład drużyny z Szarowa : Anna Gądek, Patrycja Kuklicz, Karolina Krawczyk, Edyta Kowalska, Sylwia Szostak, Anna Pyrz, Maria Rusak, Paulina Wróbel, Karolina Waszczak, Karolina Juszczyk, Magdalena Walasik, Monika Solarz i Dominika Pociask. Opiekunami byli Magdalena i Krzysztof Kutrzeba.

25 marca również w Kłaju o tytuł mistrza Powiatu Wielickiego walczyli gimnazjaliści w składzie : Niepołomice (Tadeusz Piotrowski), Wieliczka ( Dariusz Dębski i Michał Janosz), Zabierzów Bocheński( Konrad Matysiak), Szarów ( Magdalena i Krzysztof Kutrzeba) i Gdów ( Grzegorz Piętak).

Po 10 spotkaniach wyniki wyglądały tak :

Szarów – Zabierzów                    8:5

Niegowić – Niepołomice             10:13

Wieliczka – Szarów                     9:10

Zabierzów – Niegowić                11:4

Wieliczka – Niepołomice             9:14

Szarów – Niegowić                    14:1

Niepołomice – Zabierzów           11:11

Niegowić – Wieliczka                 2:21

Niepołomice – Szarów                8:9

Zabierzów – Wieliczka                5:14

Klasyfikacja końcowa :

  1. Szarów
  2. Niepołomice
  3. Wieliczka
  4. Zabierzów Boch.
  5. Niegowić

Skład drużyny z Szarowa: Szymon Klimczak, Tomasz Szczudło, Mateusz Szczudło, Tomasz Kutrzeba, Szymon Szewczyk, Mateusz Wolski, Kamil Sowiński, Erwin Wlazło, Konrad  Sowiński, Arkadiusz Sowiński i Robert Szczygieł. Opiekunami byli Magdalena i Krzysztof Kutrzeba.

Dziewczęta i chłopcy z Szarowa będą reprezentować nasz Powiat na zawodach rejonowych.

Eliminacje Powiatowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, fundatorem napojów, nagród, pucharów i dyplomów był Starosta Powiatu Wielickiego.