Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Grupa A :
LO Wieliczka – ZS Gdów                 2:1
ZS Gdów – ZS Niepołomice              2:0
LO Wieliczka – ZS Niepołomice       2:0
Grupa B :
ZSZ Wieliczka – ZSZ nr 2 Niepołomice    0:2
W spotkaniu ćwierćfinałowym licealiści z Wieliczki pokonali ZSZ Wieliczka 2:1 a ZS Niepołomice pokonały Gdów 2:0.
Trzecie miejsce wywalczyli chłopcy z ZSZ Wieliczka wygrywając z Gdowem 2:0.
W finale spotkały się zespoły z LO Wieliczka i ZS Niepołomice. Spotkanie rozstrzygnął trzeci set, w którym górą byli reprezentanci Niepołomic.
Końcowa kolejność :
1. ZS Niepołomice
2. LO Wieliczka
3. ZSZ Wieliczka
4. ZS Gdów
5. ZSZ nr 2 Niepołomice
W zespole mistrzów Powiatu grali : Piotr Antończyk, Dariusz Chytkowski, Mateusz Ziejar, Adrian Mleko, Łukasz Tomera, Łukasz Adamski, Grzegorz Solarz, Przemysław Trzos                         i Szymon Bobowski. Opiekunem był Michał Glica.

w dwóch grupach :Grupa A :

ZS Gdów – ZS Niepołomice 0 : 2

ZS Gdów – ZSZ Wieliczka 0 : 2

ZS Niepołomice – ZSZ Wieliczka 0 : 2

Grupa B :

ZSZ nr 2 Niepołomice – LO Wieliczka 0 : 2

W ćwiećfinałach zagrały zespoły ZSZ Wieliczka z ZSZ nr 2 Niepołomice a mecz zakończył się szybkim zwycięstwem Wieliczanek 2 : 0 oraz ZS Niepołomice z LO Wieliczka. W tym spotkaniu licealistki z Wieliczki gładko pokonały koleżanki z Niepołomic tracąc jedynie 2 w pierwszym i 7 oczek w drugim secie.

Tak więc w pojedynku o trzecie miejsce stanęły naprzeciw siebie drużyny z Niepołomic i lepsze okazały się uczennice ZSZ wygrywając 2 : 0 z ZSZ nr 2 Niepołomice.

Finał rozegrały z kolei szkoły wielickie i to był najbardziej zacięty i wyrównany mecz. Dopiero trzeci set wygrany przez gospodynie LO Wieliczka wyłonił Mistrza Powiatu Wielickiego.

Końcowa klasyfikacja :

1.      LO Wieliczka

2.      ZSZ Wieliczka

3.      ZS Niepołomice

4.      ZSZ nr 2 Niepołomice

5.      ZS Gdów

W zespole z LO Wieliczka grały : Monika Antos, Karolina Leśniak, Katarzyna Świeży, Katarzyna Borowska, Joanna Świątek, Magdalena Tyrańska, Aleksandra Urban, Klaudia Lupa, Nina Suchan, Izabela Bałucka, Agnieszka Windak i Karolina Putera. Opiekunem był Grzegorz Stareńczak.

Dziewczęta będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych.

G.Targowisko- G. Wieliczka           0:7

G. Sławkowice- G. Podłęże             0:0

G. Niepołomice- G. Targowisko       11:1

G. Wieliczka- G. Sławkowice           5:0

G. Niepołomice- G. Podłęże             2:1

G. Targowisko- G. Sławkowice          0:3

G. Podłęże- G. Wieliczka                1:1

G. Sławkowice- G. Niepołomice         0:4

G. Podłęże- G. Targowisko              7:0

G. Wieliczka- G. Niepołomice           1:1

W końcowej klasyfikacji na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny:

1. Gimnazjum Niepołomice

2. Gimnazjum Wieliczka

3. Gimnazjum Podłęże

4. Gimnazjum Sławkowice

5. Gimnazjum Targowisko

W drużynie z Niepołomic grały : Paulina Jędrzejek, Aneta Kwiecień, Joanna Korabik, Magdalena Szczurek, Wioletta Nalepka, Edyta Mietła, Sylwia Bober, Natalia Sum, Oliwia Pęcak i Joanna Wilczyńska. Opiekunem był Janusz Heliasz.

Mecze sędziowali: Bartłomiej Kolarz i Czesław Zaręba.

Dzień później w tym samym miejscu spotkały się zespoły chłopców szkół gimnazjalnych z : Golkowic, Sławkowic, Wieliczki, Gdowa, Niepołomic i Kłaja.

W grupie A grały:        Golkowice – Sławkowice        2:2

Golkowice – Kłaj                   2:3

Kłaj – Sławkowice                0:2

W grupie B grały:        Wieliczka – Gdów              4:0

Wieliczka – Niepołomice     3:1

Niepołomice – Gdów            0:2

W meczu półfinałowym Wieliczka pokonała gospodarzy 2:1 a Gdów Sławkowice 4:0 i obie te drużyny zapewniły sobie wejście do finału. Spotkanie o trzecie miejsce pomiędzy Sławkowicami a gospodarzami zakończyło się remisem 1:1 i karne wyłoniły zwycięzcę – drużynę Sławkowic.

Tytuł mistrza powiatu Wielickiego zdobyli gimnazjaliści z Wieliczki pokonując kolegów z Gdowa 1:0.

W drużynie z Wieliczki grali : Robert Ślęczka, Sebastian Limanowski, Tomasz Baran, Dariusz Sosnowski, Sebastian Rembecki, Bartek Dańda, Patryk Pilch, Bartosz Kowalik, Sebastian Klimczyk                     i Michał Zaborowski. Opiekunem był D. Dębski.

Mecze sędziowali Wojciech Wilk i Bartłomiej Kolarz.

Końcowa kolejność:

1. Gimnazjum Wieliczka

2. Gimnazjum Gdów

3. Gimnazjum Sławkowice

4. Gimnazjum Kłaj

5. Gimnazjum Golkowice

5. Gimnazjum Niepołomice

Zarówno drużyna dziewcząt z Niepołomic jak i chłopcy z Wieliczki będą reprezentować nasz Powiat na zawodach rejonowych w piłce halowej.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, fundatorem napojów, nagród, pucharów i dyplomów był Starosta Powiatu Wielickiego.

Wyniki spotkań:

SP Kłaj – SP Winiary                                    0:1

SP 4 – SP Wola SP Zabierzowska                 0:0

SP Raciborsko – SP Kłaj                               0:1

SP Winiary – SP 4                                        0:1

SP Kłaj – SP Wola Zabierzowska                   0:1

SP 4 – SP Raciborsko                                   2:0

SP Winiary – SP Raciborsko                          6:0

SP Kłaj – SP 4  Wieliczka                              0:0

SP Raciborsko – SP Wola Zabierzowska         0:1

SP Winiary – SP Wola Zabierzowska              1:1

Po sporządzeniu końcowej tabeli kolejność miejsc wyglądała następująco :

1. SP 4 Wieliczka

2. SP Wola Zabierzowska

3. SP Winiary

4. SP Kłaj

5. SP Raciborsko

Dzień później w tym samym miejscu spotkali się chłopcy szkół podstawowych z: Winiar, Przebieczan,  Książnic, Niepołomic, Śledziejowic i gospodarze Kłaj.

Zespoły grały w dwóch grupach do których w wyniku losowania zostali przydzieleni:

Grupa A:         Winiary, Przebieczany i Kłaj

Wyniki spotkań: SP Winiary – SP Przebieczany      0:0

SP Winiary – SP Kłaj          1:3

SP Kłaj – SP Przebieczany        3:0

Grupa B:        Książnice, Śledziejowice i Niepołomice.

Wyniki spotkań: SP Książnice – SP Niepołomice         0:3

SP Książnice – SP Śledziejowice          1:0

SP Niepołomice – SP Śledziejowice         1:1

W 1/2 finału spotkały się Książnice z Kłajem i to gospodarze okazali się lepsi wygrywając spotkanie 3:1. W drugim meczu pomiędzy Niepołomicami a Winiarami dopiero karne wyłoniły zwycięzcę bowiem spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W rzutach karnych było 3;2 dla Winiar.

W meczu o trzecie miejsce SP Niepołomice pokonały SP Książnice 1:0.

Finał rozegrały drużyny SP Kłaj i SP Winiary, mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy 5:0.

Końcowa kolejność turnieju:

  1. SP Kłaj
  2. SP Winiary
  3. SP Niepołomice
  4. SP Książnice
  5. SP Śledziejowice i SP Przebieczany

Zwycięskie zespoły będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego, które jest fundatorem napojów, dyplomów, pucharów  i nagród rzeczowych.

Spotkania sędziowali Bartłomiej Kolarz i Czesław Zaręba.

Dnia 4 października w Kłaju na stadionie „ Wolni Kłaj” odbyły się eliminacje powiatowe w biegach przełajowych. Wystartowało 180 uczniów szkół podstawowych oraz 120 gimnazjalistów wyłonionych podczas eliminacji gminnych( 6 zawodników w każdej kategorii wiekowej).

Dziewczęta miały do pokonania 800 m a chłopcy 1000m zarówno podstawówki jak i gimnazja.

Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w  Wieliczce, fundatorem napojów, dyplomów, medali i pucharów był Starosta Powiatu Wielickiego.

Wyniki:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Klasa IV dziewczęta

  1. Ciastoń Marcelina        SP nr 3 Wieliczka
  2. Nosal Klaudia             Wola Batorska
  3. Kwiecińska Sabina      Zakrzów
  4. Bukowska Paulina                   Gdów
  5. Wójcik Agnieszka                   Gdów
  6. Łach Dominika                        Grodkowice
  7. Ścigalska Patrycja                   Wola Batorska
  8. Micherdzińska Agata               SP nr 4 Wieliczka
  9. Kwiecińska Gabriela                Bodzanów
  10. Rozwadowska Kinga               Gorzków
  11. Kielian Aleksandra                  Wieliczka
  12. Leszczyńska Klaudia               Węgrzce Wielkie
  13. Jachimczak Katarzyna Bodzanów
  14. Kwiecińska Pola                      Zręczyce
  15. Kijewska Alicja                       Wiatowice
  16. Sadłoń Aleksandra                  Kłaj
  17. Sum Dominika             Niepołomice
  18. Cholewa Gabriela                    Łazany
  19. Baran Roksana                        Zakrzów
  20. Dubiel Beata                            Trąbki
  21. Dawaj Natalia                         Gdów
  22. Gajek Agnieszka                     Łazany
  23. Bigos Aleksandra                    Łazany
  24. Sobas Joanna                          Kłaj
  25. Czaja Natalia                           Kłaj
  26. Nowak Paloma                       Kłaj

Klasa IV chłopcy

1.        Piątek Marcin              SP nr 2 Wieliczka

2.        Chyclak Arkadiusz       Niegowić

3.        Jamrozy Mateusz         Bodzanów

4.        Lebiest Dominik           Podłęże

5.        Pilch Dominik              Zakrzów

6.        Mętel Radosław           Grodkowice

7.        Książek Dawid            Podłęże

8.        Stasiak Jacek               Gdów

9.        Zawiślan Piotr              SP nr 3 Wieliczka

10.    Palonek Tomasz          Zręczyce

11.    Kołos Arkadiusz          Szczytniki

12.    Czuraj Robert              Targowisko

13.    Janik Jakub                  SP nr 4 Wieliczka

14.    Śleboda Gabriel           Wola Batorska

15.    Dański Jacek               Raciborsko

16.    Więsek Bartosz           Kłaj

17.    Hajduk Bartek             Gorzków

18.    Tabor Bartłomiej          Niegowić

19.    Samek Jakub               Targowisko

20.    Budyś Tomasz Grodkowice

21.    Kmieć Damian Niepołomice

22.    Cygan Szymon Łazany

23.    Jankowski Marcin        Kłaj

24.    Kot Jakub                   Bodzanów

25.    Goryczka Krystian       Targowisko

26.  Bzdyl Mikołaj              Łazany

Klasa V dziewczęta

  1. Gąska Julita                             Podłęże
  2. Kościelny Patrycja                   Węgrzce Wielkie
  3. Krzemień Magdalena               Staniątki
  4. Braś Patrycja                           SP nr 4 Wieliczka
  5. Wysocka Alicja                       SP nr 2 Wieliczka
  6. Czaja Małgorzata                    Niegowić
  7. Jachimczak Justyna                  Bodzanów
  8. Malaca Anna                           Podłęże
  9. Taczała Grażyna                      Wola Batorska
  10. Kruspińska Agnieszka Podłęże
  11. Wołek Agnieszka                    Łazany
  12. Godzik Patrycja                      SP nr 3 Wieliczka
  13. Węglarz Aleksandra                Winiary
  14. Dziura Aleksandra                   Grabie
  15. Feliksiak Natalia                      Łazany
  16. Kuras Magdalena                    Kłaj
  17. Zych Natalia                            Brzezie
  18. Sum Justyna                            Zakrzów
  19. Domoń Natalia                        Biskupice
  20. Palej Urszula                           Grabie
  21. Sobór Marta                           Szczytniki
  22. Szczygieł Maria                       Grodkowice
  23. Wyporek Karolina                  Targowisko
  24. Porębska Karolina                  Grodkowice
  25. Jankowska Paula                     Kłaj
  26. Łyżwińska Magdalena Kłaj
  27. Maciejasz Agnieszka               Kłaj

Klasa V chłopcy

  1. Żychowicz Bartosz                  Podłęże
  2. Zawiślan Wojciech                  Byszyce
  3. Nędza Michał                          Winiary
  4. Kuchta Mateusz                      Szczytniki
  5. Klimczak Jacek                       Grodkowice
  6. Mordarski Albert                    Niepołomice
  7. Zawadzki Patryk                     Podłęże
  8. Czerwiński Kacper                  Gdów
  9. Grochol Przemysław                SP nr 4 Wieliczka
  10. Lekki Kacper                          Niepoomice
  11. Pazdan Konrad                       Łazany
  12. Wójtowicz Adrian                   Niegowić
  13. Słowiński Bartłomiej                Gdów
  14. Bzdyl Bartłomiej                      Łazany
  15. Wolanin Grzegorz                    Koźmice Wlk
  16. Wojtas Dominik                      Jaroszówka
  17. Miękina Wojciech                   Koźmice Wlk
  18. Fraś Grzegorz                          Niepołomice
  19. Sala Paweł                              Trąbki
  20. Michałek Adrian                      Niegowić
  21. Skoczek Wiktor                      Targowisko
  22. Sobór Mariusz             Grodkowice
  23. Świętek Adrian                       Targowisko
  24. Kwieciński Karol                    Bodzanów
  25. Starosta Dawid                       Wola Batorska
  26. Kołos Michał                           Grodkowice

Klasa VI dziewczeta

  1. Lenart Julia                              Grabie
  2. Oramus Izabela                       Janowice
  3. Wcisło Katarzyna                    Marszowice
  4. Kapusta Angelika                    Podłęże
  5. Mazur Urszula             SP nr 3 Wieliczka
  6. Stefanik Patrycja                     Gorzków
  7. Pagacz Magdalena                  Wiatowice
  8. Waśniowska Róża                   SP nr 2 Wieliczka
  9. Kotarba Żaneta                       Gdów
  10. Kozik Anna                             Niepołomice
  11. Ćmak Weronika                      Wola Zabierzowska
  12. Gąsłowska Izabela                  Szczytniki
  13. Zubek Izabela                          Łazany
  14. Majerz Emilia                          Kłaj
  15. Kozub Kamila             Targowisko
  16. Pieprzyca Kamila                    Zagórze
  17. Krawczyk Edyta                     Wola Batorska
  18. Gajek Paulina                          Łazany
  19. Tomasik Aleksandra                Łazany
  20. Skoczek Dominika                  Targowisko
  21. Kubas Patrycja                       Kłaj
  22. Wójcik Katarzyna                   Trąbki
  23. Więsek Klaudia                       Kłaj
  24. Gil Iza                                     Targowisko
  25. Rachwał Monika                     Grodkowice

Klasa VI chłopcy

  1. Sala Kacper                            Grabie
  2. Zdebski Patryk                        Marszowice
  3. Kuc Kamil                              Grabie
  4. Szydłowski Michał                   Wola Zabierzowska
  5. Kurowski Darek                     Gorzków
  6. Fryz Andrzej                           Łazany
  7. Palonek Adrian                       Łazany
  8. Lebiest Bartłomiej                   Podłęże
  9. Stańczyk Mateusz                   Gdów
  10. Niewierski Patryk                    Zakrzów
  11. Świętek Ernest            Targowisko
  12. Kurowski Dawid                     Gorzków
  13. Dudzik Patryk                         Wiatowice
  14. Wróbel Kamil                          SP nr 2 Wieliczka
  15. Kadzik Szczepan                     Gdów
  16. Malinowski Dariusz                 Wola Batorska
  17. Rudek Kamil                           Zręczyce
  18. Górecki Patryk                        Raciborsko
  19. Tryliński Bartosz                      Niepołomice
  20. Brózda Dominik                      Kłaj
  21. Gace Damian                           Zręczyce
  22. Kura Patryk                            Niepołomice
  23. Marzec Jakub                          Brzezie
  24. Szostak Jakub                         Łazany
  25. Kruszyna Bartosz                    Biskupice
  26. Czubak Łukasz                       Targowisko
  27. Urbanek Bartosz                     Trąbki
  28. Grochot Bartłomiej                  Trąbki
  29. Szczudło Mateusz                    Kłaj
  30. Maciuszek Kamil                     Kłaj
  31. Łach Michał                            Grodkowice
  32. Dziedzic Krystian                    Kłaj

GIMNAZJADA

Klasa I dziewczeta

  1. Nosek Marzena                      Węgrzce Wlk
  2. Wiącek Klaudia                      Koźmice Wlk
  3. Cieślik Monika                        Koźmice Wlk
  4. Gniadek Patrycja                     Wieliczka
  5. Kawaler Jolanta                      Koźmice Wlk
  6. Malinowska Anna                   Gdów
  7. Zielińska Marta                       Zabierzów Bocheński
  8. Świętek Klaudia                      Targowisko
  9. Pęcak Oliwia                           Niepołomice
  10. Sum Natalia                            Niepołomice
  11. Bzdyl Natalia                           Gdów
  12. Kmiecik Magdalena                 Kłaj
  13. Pilch Aleksandra                     Gdów
  14. Konieczna Natalia                   Kłaj
  15. Chomont Anna                        Sławkowice
  16. Kowalik Jadwiga                     Sławkowice
  17. Tabor Kamila                          Niegowić
  18. Flak Urszula                            Sławkowice
  19. Rudzka Anita                           Niegowić
  20. Rudek Zuzanna                       Niegowić

Klasa I chłopcy

  1. Szeląg Dominik                       Węgrzce Wlk
  2. Kot Krzysztof                          Sławkowice
  3. Nawalaniec Grzegorz               Gdów
  4. Gawęda Krzysztof                   Podstolice
  5. Jelonek Wojciech                    Niegowic
  6. Gawłowicz Patryk                   Niepołomice
  7. Iwulski Karol                           Niepołomice
  8. Kurowski Patryk                     Dobranowice
  9. Bzdyl Mateusz             Gdów
  10. Klimowski Artur                      Koźmice Wlk
  11. Czesak Łukasz                        Gdów
  12. Tobiasz Michał                        Gdów
  13. Gąsiorowski Dominik  Golkowice
  14. Dyba Dominik             Kłaj
  15. Świętek Filip                           Targowisko
  16. Pacek Jakub                           Gdów
  17. Rybka Albert                           Kłaj

Klasa II dziewczęta

  1. Bednarczyk Aleksandra           Węgrzce Wlk
  2. Ślęczka Sabina                        Koźmice Wlk
  3. Mardosz Daria            Niegowić
  4. Fortuna Natalia                       Sławkowice
  5. Przetocka Marianna                Podstolice
  6. Dulik Marzena             Gdów
  7. Płotek Justyna                         Kłaj
  8. Panczyk Teresa                       Koźmice Wlk
  9. Kurzawa Katarzyna                 Sławkowice
  10. Wilczyńska Aneta                    Gdów
  11. Kluch Natalia                          Targowisko
  12. Cichy Paulina                          Gdów
  13. Majka Agnieszka                    Niegowić
  14. Matras Amanda                      Niegowić

Klasa II chłopcy

  1. Radwański Mateusz                Gdów
  2. Grzesik Remigiusz                   Gdów
  3. Jasiołek Filip                           Węgrzce Wlk
  4. Fraś Tomasz                           Niepołomice
  5. Buczek Krzysztof                    Kłaj
  6. Bednarek Karol                      Kłaj
  7. Smyda Mateusz                       Koźmice Wlk
  8. Oleksy Adrian             Koźmice Wlk
  9. Stachaczyk Jakub                    Niepołomice
  10. Obruśnik Cezar                       Niegowić
  11. Enz Adrian                              Gdów
  12. Szydłowski Artur                     Niepołomice
  13. Woźniak Radosław                 Koźmice Wlk
  14. Kałuża Kamil                          Węgrzce Wlk
  15. Włodarczyk Maciej                 Kłaj
  16. Mięso Tomasz             Kłaj
  17. Ciupa Adam                            Kłaj
  18. Bzdyl Mateusz             Gdów
  19. Dębowski Krzysztof                Dobranowice
  20. Pagacz Tomasz                       Kłaj
  21. Kuk Arkadiusz                        Niegowić
  22. Mięso Dominik                        Kłaj

Klasa III dziewczęta

  1. Cichoń Klaudia                       Gdów
  2. Sobkowska Natalia                 Gdów
  3. Wojas Ilona                            Niegowić
  4. Kostuch Ewa                          Staniątki
  5. Budna Klaudia             Gdów
  6. Gałązka Agnieszka                  Węgrzce Wlk
  7. Szafran Patrycja                      Wieliczka
  8. Tatarczuch Natalia                   Koźmice Wlk
  9. Kwiecień Aneta                       Niepołomice
  10. Patera Anna                            Gdów
  11. Kupiec Justyna                        Sławkowice
  12. Halberta Marta                        Gdów
  13. Hojoł Justyna                          Wieliczka
  14. Michniak Patrycja                   Wieliczka
  15. Tańcula Izabela                       Staniatki
  16. Warchoł Klaudia                     Podstolice
  17. Nowak Gabriela                      Niepołomice

Klasa III chłopcy

  1. Nowak Konrad                       Gdów
  2. Machowski Damian                 Golkowice
  3. Burda Mariusz             Podstolice
  4. Kozłowski Marcin                   Węgrzce Wlk
  5. Ryba Sebastian                       Niegowić
  6. Cygan Kamil                           Gdów
  7. Ciastoń Marcin                        Sławkowice
  8. Pilch Krystian                          Niegowić
  9. Rembecki Sebastian                Wieliczka
  10. Bąk Jakub                               Staniątki
  11. Opiek Artur                            Węgrzce Wlk
  12. Lekki Amadeusz                     Niepołomice
  13. Świętek Michał                       Kłaj
  14. Niędziułka (?) Bartłomiej         Gdów
  15. Wojewoda Rafał                     Staniatki
  16. Paconek Arkadiusz                 Sławkowice
  17. Rozwadowski Dominik            Gdów
  18. Bruzda Michał             Golkowice
  19. Maliszczak Michał                   Kłaj
  20. Łach Mateusz                          Kłaj
  21. Stępień Dominik                      Kłaj
  22. Machowski Konrad                Niepołomice

Sztafetowe biegi przełajowe

w ramach LICEALIADY

Dziewczęta

1. Zespół Szkół Niepołomice

2. Zespół Szkół Gdów

3. Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce

4. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Niepołomicach

Chłopcy

1. Liceum Ogólnokształcące w Wieliczce

2. Zespół Szkół Gdów

3. Zespół Szkół Niepołomice

4. Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce

5. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Niepołomicach