Archiwum kategorii ‘Wyniki eliminacji szkolnych’

Dnia 10 czerwca na orliku w Gdowie rozegrany został Turniej powiatowy szkół ponadgimnazalnych w piłce nożnej chłopców. Udział w turnieju wzięły LO Wieliczka ( opiekun Dominik Grunwald), ZS Niepołomice ( Michał Gliwa), ZS Gdów (Beata Węglarz i W. Bazela) i ZSZ nr 2 Niepołomice (Sławomir Król). Grano systemem każdy z każdym 2×10 minut. Za zwycięstwo zespół otrzymywal 3 pkt., za remis 1 pkt a za przegraną 0 pkt.Oto wyniki rywalizacji:ZS Gdów – LO Wieliczka                     2:5ZS Gdów – ZS Niepołomice                 1:2ZS Gdów – ZSZ Niepołomice               3:4LO Wieliczka – ZS Niepołomice           1:2LO Wieliczka – ZSZ Niepołomice         8:2 ZS Niepołomice – ZSZ Niepołomice     4:3Komplet zwycięstw zanotowali na swym koncie chłopcy z ZS z Niepołomic ( 9 pkt), tuż za nimi uplasowali się licealiści z Wieliczki (6 pkt), na trzecim miejscu z jednym zwycięstwem ZSZ nr 2 z Niepołomic( 3 pkt) i czwarte miejsce przypadło gospodarzom ZS Gdów.Końcowa klasyfikacja :

  1. ZS Niepołomice
  2. LO Wieliczka
  3. ZSZ nr 2 Niepołomice
  4. ZS Gdów

Turniej zorganizowany przez ZS w Gdowie wspólnie z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym w Wieliczce.

Zmieniony ( 22.06.2010. )

Dnia 19 kwietnia 2010 roku w sali sportowej SP 2 w Wieliczce odbył się jeden  z turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Małopolski w Mini- koszykówce chłopców rocznik 1998 i młodsi. Udział w nim wzięły cztery drużyny: SP Suchoraba (Niepołomice), SP 41 Kraków, oraz dwie drużyny UKS Regis Wieliczka tworzące reprezentacje SP 3 Wieliczka  i SP 2 Wieliczka. Zdecydowanym zwycięzcą okazała się … Zdecydowanym zwycięzcą okazała się drużyna reprezentująca Szkoła Podstawową nr 3 z Wieliczki, przed SP Suchoraba, SP 2 Wieliczka oraz SP 41 Kraków. Dwie pierwsze drużyny awansowały do zawodów półfinałowych, które odbędą się 5 maja w Krakowie. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Najwięcej punktów dla zwycięzców, których prowadził trener Hubert Sołtysik pracownik MOS Wieliczka, zdobyli: Łukasz Janus 47, Damian Kozak 44, Daniel Chytroś 21, Filip Jaglarz 18 oraz Tomasz Gawlik 14. Pozostałe punkty zdobyli Wojciech Szczygieł 12, Mateusz Szczuciński 11, Grzegorz Porąbka 10, Kamil Grabowski 9, Jakub Wrześniak 6, Tomasz Kowalczyk 6, Jan Pasula 3, Marcin Kupiec 2 oraz Kamil Jankowski 2. W drużynie SP 2, która składała się głównie z chłopców o rok młodszych, a prowadził ich trener Dariusz Mulik, najskuteczniejsi okazali się Jan Klimczyk zdobywca 25 punktów oraz Michał Zając 22. Ponad to punkty zdobyli: Patryk Jochemczyk 15, Mateusz Młyński 14, Jakub Baniak 12, Wojtek Jaszczyk 10, Mateusz Gawęda 6, Filip Tyburczuk 4oraz Paweł Błaszczyk 2. W drużynie grali również: Patryk Lenart, Damian Stachurski, Szymon Hojoł, Szymon Szamański, Bartosz Gancarczyk.Wyniki turnieju:1.      SP 2 Wieliczka – SP 41 Kraków   57-102.      SP 3 Wieliczka – SP Suchoraba    67-133.      SP 3 Wieliczka – SP 41 Kraków    67-134.      SP 2 Wieliczka – SP Suchoraba     28-415.      SP Suchoraba   – SP 41 Kraków     37-76.      SP 3 Wieliczka – SP 2 Wieliczka    70-29 Sporządził:  Hubert SołtysikKońcowa kolejność

LP SZKOŁA PUNKTY KOSZE MIEJSCE
1 SP 3 WIELICZKA 6 204 – 55 I MIEJSCE
2 SP SUCHORABA 5 91 – 102 II MIEJSCE
3 SP 2 WIELICZKA 4 114 – 121 III MIEJSCE
4 SP 41 KRAKÓW 3 30 – 161 IV MIEJSCE

Dnia 21 kwietnia na stadionie Wolni Kłaj odbyły się eliminacje Powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum oraz indywidualne biegi przełajowe szkół ponad gimnazjalnych.

W kategorii szkół podstawowych dziewczęta reprezentowały : Grabie (opiekun Małgorzata Cyganik), SP 2 Wieliczka (Anna Mokrzycka), Łazany (Ewa Kurzawa), Podłęże ( Z. Suślik), Niegowić (Piotr Wojas), Niepołomice (Anna Dominik), Kłaj (Wojciech Wilk), Targowisko ( Mirosław Świętek).

Biegi zostały rozegrane w formie sztafet 9×800 m ( trzy uczennice z kl 4, trzy z kl. 5 i trzy z kl.6) i końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:

1. SP 2 Wieliczka

2. SP Podłęże

3. SP Niegowić

4.SP Grabie

5. SP Niepołomice

6. SP Kłaj

7. SP Targowisko

8. SP Łazany

Skład zespołu z Wieliczki: Alicja Wysocka, Joanna Stryszowska, Nina Chuderska, Maria Maszek, Alicja Grabka, Róża Waśniowska, Patrycja Gniadek, Magdalena Klejdysz i Agata Kania. Opiekunem drużyny była Anna Mokrzycka.

Dwie pierwsze sztafety tj.: SP 2 Wieliczka i SP Podłęże będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich 24 kwietnia na Krakowskich Błoniach.

Wśród chłopców do rywalizacji przystąpiło 7 sztafet. Chłopcy mieli do pokonania 9 x 1000 m.

Końcowe wyniki:

  1. Niepołomice
  2. Podłęże
  3. SP 4 Wieliczka
  4. SP 2 Wieliczka
  5. Łazany
  6. Targowisko
  7. Kłaj

Skład drużyny z Niepołomic : Patryk Gawłowicz, Łukasz Adamczyk, Karol Iwulski, Dominik Pieprzyca, Patryk Kura, Michał Adamczak, Albert Mordarski, Filip Warzecha i Grzegorz Fraś. Opiekunem była Anna Dominik.

Oprócz tej sztafety w zawodach wojewódzkich wystartuje również z drugiego miejsca sztafeta z Podłęża.

Szkoły gimnazjalne biegały również sztafety 10 x 800 m dziewczęta i 10 x 1000m chłopcy.

Wśród gimnazjalistek tylko trzy sztafety przystąpiły do biegu tj.: Koźmice Wlk. (opiekun Jolanta Kałuża), Węgrzce Wlk. i gospodarze Kłaj.

Wyniki:

  1. Koźmice Wlk.
  2. Węgrzce Wlk.
  3. Kłaj

Skład sztafety z Koźmic: Natalia Chlebda, Natalia Tatarczuch, Marta Kalemba, Kinga Chlebda, Mariola Wcisło, Ślęczka Sabina, Teresa Panczyk, Maria Łyżczarz, Karolina Mazur, Patrycja Oziębło, Justyna Domoń. Opiekunem była Jolanta Kałuża.

O jedną sztafetę więcej zgłoszono do biegu chłopców tj. Niegowić.

Wyniki:

  1. Węgrzce Wlk.
  2. Koźmice Wlk.
  3. Niegowić
  4. Kłaj

W sztafecie z Węgrzc biegli : Robert Czuła, Adrian Soja, B. Kozłowski, Marcin Kozłowski, Wiktor Szymoniak, Filip Jaworek, Adrian Kurtyka, Damian Smęder, Szymon Raźniak, Kamil Kogowski.

Dwie pierwsze sztafety zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich.

Szkoły ponadgimnazjalne walczyły o tytuł mistrza powiatu Wielickiego w biegach indywidualnych ( dziewczęta miały do pokonania dystans 1000 m a chłopcy 1500 m).

Łącznie wystartowało 26 dziewcząt i 44 chłopców. Najliczniejszą grupę biegową stanowili chłopcy z klas pierwszych (24 zawodników).

Końcowe wyniki:

Dziewczęta klasa I:

1. Jagoda Litwińska   – LO Wieliczka

2. Kinga Sowińska   – ZSZ Wieliczka

3. Justyna Cicha   – ZSZ Niepołomice

4. Paulina Stawarz   – ZS Gdów

5. Beata Grzywacz   – ZSZ Wieliczka

6. Natalia Gąsior   – ZS Gdów

7. Magdalena Stachnik   – ZSZ Wieliczka

8. Paulina Seniorek   – LO Niepołomice

Dziewczęta klasa II :

1. Anna Chlebda   – LO Wieliczka

2. Edyta Ptak   – ZSZ Niepołomice

3. Marcelina Badura   – ZS Gdów

4. Ewelina Szabelska   – ZSZ Niepołomice

5. Renata Sendor   – ZS Niepołomice

Dziewczęta klasa III :

1. Ewelina Cudak   – LO Niepołomice

2. Magdalena Przystasz   – LO Niepołomice

3. Kinga Karowska   – ZSZ Wieliczka

4. Sylwia Marecik   – ZSZ Wieliczka

5. Patrycja Wiecheć   – ZSZ Wieliczka

6. Agnieszka Raczyńska   – ZS Gdów

Chłopcy klasa I :

1. Marcin Kluba   – ZS Gdów

Jakub Pieprzyk   – LO Wieliczka

3. Filip Romański   – LO Niepołomice

4. Krystian Żak   – LO Wieliczka

5.Damian Kowal   – LO Wieliczka

6. Jakub Łanoszka   – LO Wieliczka

7. Damian Czerczak   – ZS Niepołomice

8. Dominik Skimina   – ZSZ Wieliczka

Chłopcy klasa II :

1. Mateusz Słowik   – LO Wieliczka

2. Karol Zając   – ZS Gdów

3. Antoni Malicki   – LO Wieliczka

4. Tomasz Kulma   – ZS Gdów

5. Łukasz Tomera   – LO Niepołomice

6. Łukasz Czernek   – ZS Gdów

7. Dominik Wajda   – ZSZ Niepołomice

8. Marek Szczudło   – ZSZ Niepołomice

Chłopcy klasa III :

1. Adam Greśkow   – ZSZ Wieliczka

2. Michał Trojański   – ZS Gdów

3. Adrian Mleko   – LO Niepołomice

4. Wojciech Zając   – LO Wieliczka

5. Piotr Gajewski   – ZSZ Niepołomice

Osiem pierwszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej ma prawo startu w zawodach wojewódzkich, które odbędą się na Krakowskich Błoniach 24 kwietnia 2010.

Opiekunami poszczególnych szkół średnich byli: LO Wieliczka ( Grzegorz Starańczak), ZSZ Wieliczka ( Halina Gąsienica i Katarzyna Ziółkowska), ZS Niepołomice, ZS Gdów ( Beata Węglarz i Wioletta Gazela), ZSZ Niepołomice.

Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, puchary, dyplomy i medale ufundował Powiat Wielicki.

Dnia 22 marca 2010 r. w Szarowie rozegrano Eliminacje Powiatowe w mini piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Oprócz gospodarzy- Szarowa (opiekun Magdalena Kutrzeba) dziewczęta reprezentowały :

SP 4 Wieliczka (Tomasz Bętkowski), SP Niepołomice (Urszula Waśniowska),

SP Przebieczany ( Magdalena Zanek) i SP Książnice (Piotr Wojas). Grano systemem każdy z każdym, rozgrywając łącznie 10 spotkań.

Oto wyniki :

SP 4 Wieliczka – Przebieczany               4:13

Książnice – Szarów                                2:22

Niepołomice – Wieliczka                        15:4

Przebieczany – Książnice                        6:4

Niepołomice – Szarów                            8:16

Wieliczka – Książnice                             1:4

Szarów – Przebieczany                           16:0

Książnice – Niepołomice                         2:7

Szarów – Wieliczka                                19:3

Przebieczany – Niepołomice                   3:18

Dziewczęta z Szarowa okazały się najlepsze i pokonując wszystkie swoje rywalki zapewniły sobie pierwsze miejsce. Należy podkreślić fakt, że każdy mecz wygrały z dużą przewagą bramkową tj : 2:22, 8:16, 0:16, 3:19. Tuż za nimi z jedną porażką uplasowały się uczennice z Niepołomic a trzecie miejsce przypadło dla Przebieczan.

Końcowa klasyfikacja :

  1. SP Szarów
  2. SP Niepołomice
  3. SP Przebieczany
  4. SP Książnice
  5. SP 4 Wieliczka

Skład drużyny z Szarowa: Judyta Piotrowska, Daria Wątorek, Justyna Kupiec, Wiktoria Szostak, Agnieszka Lenartowicz, Katarzyna Kamusińska, Natalia Nosek, Klaudia Mleko, Klaudia Hytroś i Kamila Gruszecka. Opiekunem była Magdalena Kutrzeba.

Dzień później 23 marca w tej samej hali spotkały się drużyny chłopców poszczególnych gmin by wyłonić mistrza Powiatu Wielickiego w mini piłce ręcznej.

Zespoły z : Szarowa (opiekun Magdalena Kutrzeba), Biskupic (Robert Nowak), Niepołomic (Anna Dominik), SP 2 Wieliczka (Magdalena Wrona) i Zręczyc (Anna Pilch) grały również systemem każdy z każdym. Po 10 spotkaniach kolejność była następująca :

  1. SP 2 Wieliczka
  2. SP Szarów
  3. SP Niepołomice
  4. SP Zręczyce
  5. SP Biskupice

Wyniki spotkań :

Wieliczka – Zręczyce              12:9

Szarów – Niepołomice            10:8

Biskupice – Wieliczka              10:19

Zręczyce – Szarów                  3:5

Biskupice – Niepołomice         4:17

Wieliczka – Szarów                 12:5

Niepołomice – Zręczyce           9:4

Szarów – Biskupice                  7:7

Niepołomice – Wieliczka          9:12

Zręczyce – Biskupice                9:3

Zespół  SP 2 Wieliczka reprezentowali chłopcy w składzie : Adam Kulasiak, Patryk Woźniak, Tomasz Palmowski, Jarosław Batko, Daniel Pajor, Rafał Włodarczyk, Marcel Ptasznik i Aleksander Świrad. Opiekunem była Magdalena Wrona.

Dziewczęta z Szarowa i chłopcy z SP 2 Wieliczka będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych w Kłaju.

24 marca tym razem w Kłaju spotkały się gimnazjalistki z: Szarowa (opiekun Magdalena i Krzysztof Kutrzeba), Niepołomic (Sabina Gurgul), Koźmic Wlk. (Hubert Sołtysik), Gdowa (Beata Kramarska), Wieliczki. Rozegrano 10 spotkań, oto wyniki:

Wieliczka – Gdów                   5:3

Niepołomice – Szarów             3:5

Koźmice – Wieliczka                6:4

Gdów – Niepołomice               1:4

Koźmice – Szarów                   4:4

Wieliczka – Niepołomice          3:5

Szarów – Gdów                       9:1

Niepołomice – Koźmice           4:3

Szarów – Wieliczka                  5:3

Gdów – Koźmice                     7:4

Końcowa kolejność:

  1. Szarów
  2. Niepołomice
  3. Koźmice Wlk.
  4. Wieliczka
  5. Gdów

Skład drużyny z Szarowa : Anna Gądek, Patrycja Kuklicz, Karolina Krawczyk, Edyta Kowalska, Sylwia Szostak, Anna Pyrz, Maria Rusak, Paulina Wróbel, Karolina Waszczak, Karolina Juszczyk, Magdalena Walasik, Monika Solarz i Dominika Pociask. Opiekunami byli Magdalena i Krzysztof Kutrzeba.

25 marca również w Kłaju o tytuł mistrza Powiatu Wielickiego walczyli gimnazjaliści w składzie : Niepołomice (Tadeusz Piotrowski), Wieliczka ( Dariusz Dębski i Michał Janosz), Zabierzów Bocheński( Konrad Matysiak), Szarów ( Magdalena i Krzysztof Kutrzeba) i Gdów ( Grzegorz Piętak).

Po 10 spotkaniach wyniki wyglądały tak :

Szarów – Zabierzów                    8:5

Niegowić – Niepołomice             10:13

Wieliczka – Szarów                     9:10

Zabierzów – Niegowić                11:4

Wieliczka – Niepołomice             9:14

Szarów – Niegowić                    14:1

Niepołomice – Zabierzów           11:11

Niegowić – Wieliczka                 2:21

Niepołomice – Szarów                8:9

Zabierzów – Wieliczka                5:14

Klasyfikacja końcowa :

  1. Szarów
  2. Niepołomice
  3. Wieliczka
  4. Zabierzów Boch.
  5. Niegowić

Skład drużyny z Szarowa: Szymon Klimczak, Tomasz Szczudło, Mateusz Szczudło, Tomasz Kutrzeba, Szymon Szewczyk, Mateusz Wolski, Kamil Sowiński, Erwin Wlazło, Konrad  Sowiński, Arkadiusz Sowiński i Robert Szczygieł. Opiekunami byli Magdalena i Krzysztof Kutrzeba.

Dziewczęta i chłopcy z Szarowa będą reprezentować nasz Powiat na zawodach rejonowych.

Eliminacje Powiatowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce, fundatorem napojów, nagród, pucharów i dyplomów był Starosta Powiatu Wielickiego.

Dnia 8 lutego na basenie w Wieliczce odbyły się eliminacje powiatowe w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady.

W kategorii szkół ponad gimnazjalnych wystartowali zawodnicy LO Wieliczka, ZSZ Wieliczka, ZS Niepołomice, ZSZ nr 2 Niepołomice, LO Franciszkanów Wieliczka.

W pływaniu drużynowym rywalizowały dwie szkoły. Zawodnicy musieli pokonać dystans

10 x 50 m .Pierwsze miejsce wywalczyła ekipa LO Wieliczka, drugie ZS Niepołomice.

Tak było zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.

1. LO Wieliczka

2. ZS Niepołomice

W pływaniu indywidualnym ( 50 m )  klasyfikacja w poszczególnych stylach wyglądała następująco :

Dziewczęta Styl dowolny :   1. Patrycja Płachta – LO Wieliczka

2. Zięba Agnieszka – LO Wieliczka

3. Monika Garycka – ZS Niepołomice

4. Emilia Migas – ZS Niepołomice

5. Paulina Pieprzyk – LO Wieliczka

6. Joanna Międlak – ZSZ nr 2 Niepołomice

7. Katarzyna Dębowska – ZSZ Wieliczka

8. Joanna Zdańska – ZSZ nr 2 Niepołomice

Styl klasyczny :         1. Aleksandra Szura – ZS Niepołomice

2. Ewelina Walosik – LO Wieliczka

3. Izabela Bałucka – LO Wieliczka

4. Monika Blicharz – ZS Niepołomice

Styl grzbietowy :        1. Patrycja Trzupek – LO Wieliczka

2. Patrycja Kukułka – ZS Niepołomice

3. Anna Mistarz – LO Wieliczka

4. Ewelina Gaj – ZSZ Wieliczka

5. Monika Garycka – ZSZ Wieliczka

6. Ewelina Szabelska – ZSZ nr 2 Niepołomice

W stylu motylkowym nie płynęła żadna zawodniczka.

Chłopcy Styl dowolny :        1. Marcin Pasławski – LO Wieliczka

2. Daniel Pabiś – ZSZ Wieliczka

3. Hubert Cebulski  – ZS Niepołomice

4. Kajetan Mardosz – LO Wieliczka

5. Krystian Waśko – ZSZ nr 2 Niepołomice

6. Mateusz Wojas – ZS Niepołomice

7. Mateusz Strączek – ZSZ nr 2 Niepołomice

8. Łukasz Michalczyk – ZS Niepołomice

9. Jarosław Plis – LO Wieliczka

10. Łukasz Skóra – ZSZ nr 2 Niepołomice

11. Daniel Batko – ZSZ Wieliczka

Styl klasyczny :        1. Michał Grochal – LO Wieliczka

2. Wojciech Korabik – ZS Niepołomice

3. Adrian Mleko – ZS Niepołomice

4. Zbigniew Podolecki – ZSZ nr 2 Niepołomice

5. Wojciech Jabłoński – LO Franciszkanów

6. Kacper Czuraj – ZS Niepołomice

7. Albert Liceu – LO Wieliczka

8. Amadeusz Blicharski – LO Franciszkanów

9. Tomasz Jakubowski – ZSZ Wieliczka

Styl grzbietowy :      1. Jakub Gumulski – LO Wieliczka

2.      Michał Zawadka – LO Franciszkanów

3.      Patryk Jabłoński – LO Franciszkanów

4.      Maciej Jeleń – ZS Niepołomice

5.      Kacper Jaworski – ZS Niepołomice

Styl motylkowy :       1. Piotr Niewielski – LO Wieliczka

2. Jakub Krzysica – LO Wieliczka

3. Łukasz Michałowski – LO Franciszkanów

Szkoły gimnazjalne  : W eliminacjach powiatowych wzięły udział : G Koźmice Wlk., G Niepołomice, G Wieliczka, G Gdów, G Kłaj.

Klasyfikacja końcowa w pływaniu drużynowym :

Dziewczęta :   1. Gimnazjum Niepołomice

2. Gimnazjum Wieliczka

3. Gimnazjum Koźmice Wielkie

Chłopcy :        1. Gimnazjum Niepołomice

2. Gimnazjum Wieliczka

3. Gimnazjum Koźmice Wielkie

W pływaniu indywidualnym kolejność w poszczególnych stylach :

Dziewczęta : Styl dowolny :    1. Agnieszka Piątek – Wieliczka

2. N. Słonina – Niepołomice

3. Klaudia Petera – Gdów

4. K. Uciska –Niepołomice

5. Natalia Kostrzewa – Koźmice Wlk.

6. Aneta Rudy –Wieliczka

7. K. Dec – Niepołomice

8. Gabriela Ptak –Koźmice Wlk.

Styl klasyczny :    1. S. Wygodna – Niepołomice

2. K. Kurdys – Niepołomice

3. Julia Kordula – Wieliczka

4. Izabela Dulska – Niepołomice

5. A. Fitak – Niepołomice

6. Ewa Młyńska – Wieliczka

7. Patrycja Rozwadowska – Gdów

8. Anna Petera – Gdów

9. Karolina Bochnia – Koźmice Wlk.

10. Wiktoria Dobosz – Gdów

Styl grzbietowy :         1. Katarzyna Kania – Koźmice Wlk.

2. Katarzyna Zawiślan – Wieliczka

3. Katarzyna Żurek – Wieliczka

4. Magdalena Feliks – Gdów

5. Joanna Jamróz – Koźmice Wlk.

Styl motylkowy :          1. A. Szczepaniak – Niepołomice

2. Inez Ciastoń – Niepołomice

3. Weronika Borewicz – Wieliczka

4. Sylwia Kalemba – Wieliczka

Chłopcy : Styl dowolny :      1. Mateusz Zabdyr – Kłaj

2. K. Kruk – Niepołomice

3. Bartłomiej Brożek – Koźmice Wlk.

4. Ł. Gurgul – Niepołomice

5. P. Warzecha – Niepołomice

6. Szymon Myślak – Koźmice Wlk.

7. Damian Kulma – Gdów

Styl klasyczny :    1. Dawid Olbracht – Gdów

2. Dominik Filipowski – Gdów

3. F. Kościółek – Niepołomice

4. Maciej Gawlik – Wieliczka

5. S. Bednarz – Niepołomice

6. Damian Dziewoński – Koźmice Wlk.

7. Dominik Rozwadowski – Gdów

8. Karol Baran – Koźmice Wlk.

9. Krzysztof Piątek – Koźmice Wlk.

Styl grzbietowy :       1. P. Trzos – Niepołomice

2. Michał Stachura – Koźmice Wlk.

3. Mateusz Nowak – Koźmice Wlk.

4. Krzysztof Chudoba – Wieliczka

5. A. Ptasznik – Niepołomice

6. Jan Budzyński – Koźmice Wlk.

Styl motylkowy :       1. Arkadiusz Szewczyk – Niepołomice

2. R. Baran – Niepołomice

3. Tomasz Niewielski – Wieliczka

4. Mateusz Zima – Wieliczka

Szkoły podstawowe : Sztafeta miała do pokonania 8×50 m stylem dowolnym tak dziewczęta jak i chłopcy. Do rywalizacji drużynowej dziewcząt przystąpiły : SP nr 2 Wieliczka, SP nr 3 Wieliczka, SP nr 4 Wieliczka, SP Węgrzce Wlk., SP Raciborsko, SP Niepołomice,

SP Staniątki, SP Mietniów, SP Zabierzów Bocheński, SP Byszyce, SP Gorzków

i SP Podłęże.

Końcowa kolejność :

  1. SP Niepołomice
  2. SP nr 2 Wieliczka
  3. SP Podłęże
  4. SP nr 3 Wieliczka

Wśród chłopców zwyciężyła:

  1. SP Niepołomice
  2. SP Podłęże
  3. SP Węgrzce Wlk.
  4. SP nr 3 Wieliczka

Pływanie indywidualne dziewcząt IMS :

Styl dowolny :  1. Natalia Wojas – Niepołomice

2. Aleksandra Ścińska – Niepołomice

3. Karolina Radwańska – Podłęże

4. Natalia Dąbek – Niepołomice

5. Sara Siodlarz – SP 4 Wieliczka

6. Patrycja Hołobut – Raciborsko

7. Nadia Adamczyk – SP 3 Wieliczka

8. Urszula Wiśniak – SP 2 Wieliczka

Styl klasyczny : 1. Anna Witkiewicz – Niepołomice

2. Paulina Komanda – Niepołomice

3. Natalia Rubiś – SP 4 Wieliczka

4. Milena Janik – Węgrzce Wlk.

5. Olga Skórska – SP 2 Wieliczka

6. Kinga Radlińska – SP 3 Wieliczka

7. Aleksandra Butkiewicz – Staniątki

Styl grzbietowy : 1. Anna Kozik – Niepołomice

2. Agata Kania – SP 2 Wieliczka

3. Aleksandra Wiśniewska – Mietniów

4. Melania Wojtusik – Niepołomice

5. Agnieszka Kuchta – Zabierzów Bocheński

6. Gabriela Bała – Gorzków

7. Tamara Feliks – Niepołomice

8. Julia Kostrzewa – Byszyce

Styl motylkowy :  1. Klaudia Leszczyńska – Węgrzce Wlk.

2. Pola Michalska – Niepołomice

3. Weronika Bryndal – SP 2 Wieliczka

Pływanie indywidualne chłopcy IMS :

Styl dowolny : 1. Kamil Chalibożek – Staniątki

2. Bartosz Szura – Niepołomice

3. Marcin Harbut – Podłęże

4. Tomasz Palmowski – SP 2 Wieliczka

5. Aleksander Świrad – SP 2 Wieliczka

6. Mateusz Brodowicz – SP 3 Wieliczka

7. Michał Nowak – Podłęże

8. Franciszek Kramarczyk – Węgrzce Wlk.

Styl klasyczny : 1. Damian Siemianowski – Niepołomice

2. Kamil Podkowa – Niepołomice

3. Karol Rutkowski – Węgrzce Wlk.

4. Jakub Bednarz – SP 3 Wieliczka

5. Hubert Sowelga – Niepołomice

6. Szymon Błaziński – Staniątki

7. Patryk Woźniak – SP 2 Wieliczka

8. Kacper Bułacz – Węgrzce Wlk.

Styl grzbietowy : 1. Wiktor Dudziak – Niepołomice

2. Oskar Szewczyk – Niepołomice

3. Jakub Drabik – Niepołomice

4. Adrian Bień – SP 2 Wieliczka

5. Wiktor Dworzański – Podłęże

6. Dominik Kalemba – SP 3 Wieliczka

7. Maciej Duda – Węgrzce Wlk.

Styl motylkowy :  1. Jan Walawski – Niepołomice

2. Radosław Brożek – Gorzków

3. Arkadiusz Marecik  – Węgrzce Wlk.

4. Piotr Giejdasz – Niepołomice

Pierwsze trzy miejsca w każdym ze stylów w IMS, Gimnazjadzie i Licealidzie awansowały do finałów wojewódzkich, które odbędą się w marcu 2010 r.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

Informacje  o zawodach wojewódzkich: http://www.mszs.krakow.pl/ims_komunikaty.html