Koszykówka dziewcząt i chłopców – Igrzysk Dzieci– WYNIKI

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Igrzysk Dzieci

Dyscyplina sportu: Koszykówka dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 8 i 9.12.2022  r. hala sportowa Solne Miasto
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W hali sportowej Solnego Miasta w dniach 8 i 9 grudnia 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w koszykówce dziewcząt (6.12.) i  chłopców (7.12) w ramach Igrzysk Dzieci.

Wynik spotkania dziewcząt:

SP Kłaj – SP Węgrzce W.  0 : 22

SSP Niepołomice – SP Koźmice W. 16 : 2

SP Kłaj – SP Przebieczany 0:7

SP Węgrzce W. – SSP Niepołomice 6 : 4

SP Koźmice W. – SP Przebieczany 10 : 4

SP Kłaj – SSP Niepołomice 0 : 16

SP Węgrzce W. – SP Koźmice W. 16 : 4

SSP Niepołomice – SP Przebieczany 16 : 1

SP Kłaj – SP Koźmice W. 0 : 6

SP Węgrzce W. – SP Przebieczany 21 :0

W wyniku rozegranego spotkania, kolejne miejsca zajęli:

  1. SP Węgrzce Wielkie
  2. SSP Niepołomice Lady Sue Ryder
  3. SP Koźmice W.
  4. SP Przebieczany
  5. SP Kłaj

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt (opiekun Olga Duda): Bogusz Kinga, Kuc Matylda, Kwiecień Nikola, Nowak Agnieszka, Rojek Oliwia, Serafin Michalina, Sosin Karolina, Tyliba Aleksandra, Warchoł Nina, Wojtas Aleksandra, Czernecka Katarzyna, Żak Zofia.

 

Wynik spotkania chłopców:

SP Biskupice – SP 2 Wieliczka 6 : 12

SSP Niepołomice – SP 1 Wieliczka 2 : 39

SP 2 Wieliczka – SP Gdów 20 : 12

SP 1 Wieliczka – SP Targowisko 26 : 0

SP Biskupice – SP Gdów 7 : 13

SSP Niepołomice – SP Targowisko 14 : 8

o III miejsce:   SP Gdów – SSP Niepołomice 7 : 36

o I miejsce:     SP 2 Wieliczka – SP 1 Wieliczka 8 : 40

W wyniku rozegranego spotkania, kolejne miejsca zajęli:

  1. SP 1 Wieliczka
  2. SP 2 Wieliczka
  3. SSP Niepołomice Lady Sue Ryder
  4. SP Gdów
  5. SP Targowisko
  6. SP Biskupice

Skład zwycięskiej drużyny chłopców (opiekun Urszula Klucznik): Burnatowski Tymoteusz, Bzdyl Tobiasz, Dębski Szymon, Dobrowolski Tymoteusz, Duczymiński Vincent, Hankus Leon, Kręcina Bartłomiej, Łobocki Maksymilian, Mrzygłód Franciszek, Szlachta Mateusz, Wdowiak Bartosz.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

 

 

Skip to content